Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: aha, já zaregistrovala jen chválení, nikoliv obchod. Jsem teď moc net nestíhala. Bižu je fajnááá. Já bych na to neměla nervy, pro mě cokoliv v duchu vyšívání, pletení, nimrání se v něčem drobném, hrúza. Já si radši vymaluju nebo předělám el. zástrčku, ale knoflík přišít je pohroma .-D
Odpovedať
ifoun: fajn to vědět :-) já jsem spíš na serepetičky :-) jak jdou přípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, jde to, máme zamluvenou kapelu, dotáhnutou přepravu, objednanou snídani. Sepsala jsem letmý harmonogram, vůbec netuším, jestli bude odpovídat realitě. Dneska jsem byla na poslední zkoušce kvůli úpravě šatů na převlečení, v pondělí snad budou hotové. V pondělí jdu vyzvednout papíry na matriku, ve čtvrtek sraz s pastorem a předání mu papírů (jeho nápad, aspoň je prej nezapomenem :-D ) a v pátek mám finální zkoušku šatů, bojim, bojim. Musím nadepsat jmenovky, sepsat a vytisknout menu (vůbec netuším, jak to pojmout), musíme začít shánět ženichovo boty. Měla bych začít shánět adresy na odeslání zbylých oznamek (nezvaným lidem), předělat detaily na webu. No, ještě je toho dost.
Odpovedať
ifoun: to jo, ale krásně ti to utíká a zvládáš hezky. Ty jmenovky si nadepíšu asi dnes, jsem sama doma a zítra vstávám do práce, takže nemůžu nikde lašovat a budu mít na to klid :-) Vidiš, ještě, že jsi mi to připomněla, musím i i to meníčko nějak poladit :-) a chystáš si nějaké poděkování rodičům? Já to vytiskla na tokové krásné papíry, ale ještě chci vymyslet něco naživo...
Odpovedať
Profilova fotka
Já se bojím to nadepisovat, hrozně škrábu, ale příííšerně :-) Asi to enchám na svědkyni. Poděkování bude slovně zakomponováno v proslovu svědkyně. Nevím, ejstli bduem kupovat nějaké drobnosti nebo tak něco. Vy něco takového máte?
Odpovedať
Profilova fotka
holky, nestrašte, já jmenovky ještě nezačla dělat, to snad stihnu za večer, ne? Budu muset vystřihovat, ale snad to půjde rychle ... ještě nemám dodělanej web s informacema (docela důležitý kvůli ubytování), do toho potřebuju nutně vyžehlit, už týden a každej večer jsme kvůli svatbě něco zařizovali, tak snad dnes a zítra zas cesta na jih kvůli kadeřnici a kosmetičce, tak kéž by to konečně vyšlo :-N maithai: budete dělat poděkování rodůčům? Já nad tím nějak ani nepřemýšlela, nevím ... jezis a ted jsem si uvedomila, ze potrebuju predat o vikendu jeste jedno oznameni a uz mi zadny nezbylo, no to abych si dnesk k zadní části těla přidělala vrtulku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani: ty ještě nemáš vrtulku? Já už tryskový pohon :-D A žehlit nestíhám, rvu to ze sušičky rovnou do skříní, prostě to nestíhám :(
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem vždycky líná to ze šňůry poskládat, a něco se prostě žehlit musí - košile :( fuj, ze sušičky to je fajn, to ani žehlit nemusíš :-D
Odpovedať
hani: taky už mám tryskový pohon, včera jsem stihla dožehlit resty, co mě tam prudily týden a dneska nová pračka ...hwle,... co se dá, to skládám :-) jinak rodičům žádné dárečky dávat nebudem. Máme ta perníková srdíčka co budou na hostině ležet před každým hostem včetně rodičů a jinak jsme to nechali na tradici - maminkám jsme nechali upéct menší dorty plus teda na památku jsem jim udělala takové lejstra s poděkováním. Bojím se, že při tom předávání nevěsty budu koktat, tak aby se pak mohli dojmout v klidu ještě jednou. Zatím to mám ale jen vytisklé. Musím to ještě ovázat nějakou ozdobnou stužkou. A jmenovky jsem nakonec vyřešila jednoduše - koupila jsem ve svatebním obchůdku jen ty perleťové papírové motýlky, co se zavěsí na sklenici a popíšu jim křidélko :-) se jménem hosta.
Odpovedať
co říkáte na moje družičky holky? :-) dneska jedu do ikei dokoupit poslední propriety, tak dna už bude pak klid a budeme dolaďovat jen organizační detaily :-) jinak nám se teď pozornost přesunula směrem k rozlučce, mám to příští sobotu, tak zařizujeme gulášek, pivko, vínko apod...
Odpovedať
Profilova fotka
mai: družičky jsou rozkošné, sluší jim to:))) Já jsem včera byla na svatbě kamarádce, tak jsem byla od poledne off:o) A dneska jsem bláznila na dnech mariány jako dalších asi milion ženských.. Já jsem přidala fotky bižuterie, kterou budu mít - naušnice a květ do vlasů. Nechala jsem si to dělat od jedný šikovný holky na fleru:o) Mně se to dost líbí:o)
Odpovedať
civet: taky se mi fest líbí! :-) ty naušničky jsou rozkošné!!! jen květ bych možná brala krapet větší, i když ty máš dost bohatý závojík. Těším se na finální podobu, kočko!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Civet: já taky bláznila, byla jsem v centru včera po deváte a bylo tam jak na Vánoce :-D Ale nakoupila jsem štětce v Sephoře (ještě jsem to nestihla prubnout) a nějaké patlaniny na obličej od Clinique, mamce tu kabelku a nějaké dárky ségrám k narozkám a šupajdila jsem domů a předat narozeninové dárky. Uf, byl to záhul :)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: a máš hrnky?:o)) Mně ještě včera známá poslala do debenhams, takže jsem tam dneska na 10 jela, vyprudila prodavačky, aby mě ze skladu přinesly šaty potřebného čísla a jelikož jsem měla 5 účtenek, tak jsem skočila pro ty hrnky:o) chtěla jsem ještě do dermacolu pro nějaký stíny, ale nakonec jsem jela zpět domů na oběd. Teď odpoledne jsme dali 50 km na kolech a stehna bolí a já usínám u knížky:o) Holky, už jen 20 dní (if, ty už jen 19!:o)))
Odpovedať
Profilova fotka
mai: tu květinu do vlasů jsem chtěla 5-7 cm, víc ne. Bude schovaná pod závejem a až ho sundám, tak to jako ozdoba stačí.. Já nějak nejsem příznivcem bohatých a hodně výrazných ozdob..
Odpovedať
civet: pak mi došlo, že s tím závojem to bude akorát. :-) moc hezké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: jaké jrnky? =-) Já teda nechtěla ani tu tašku, s mým štěstím by mi obarvila bílou halenku a kabelku (už se mi to stalo s látkovou taškou z YR). A jeden štětec musím reklamovat, je dole uštípnutý, doufám, že nebudou mít řeči... Jo a v M&S jsem sehnala dvě podprdy 32DD :) Každá po 269 káčé 8-) Sice obyč bavlněné, ale hlavně že mám co obléct ;-) 19 dní je mazec :(
Odpovedať
Profilova fotka
if: No za 5 účtenek v tom stanu na Můstku dali dva hrnky marriane:) včera se na to stála fronta, dneska ráno, tak bylo jen pár lidí:o) ale je to jen další krám do bytu, prostě 250 ml velký hrnky:o) nic bez čeho bys nemohla být:o)) Já chtěla hlavně boty na podzim, což jsem v leiseru sehnala, tak jsem spokojená, sleva 25% z 2500 už se docela šikla:o) Heboučká kůže, měkoučká vystýlka, značka Marc (už jsou to asi třetí boty od týhle značky). mai: ono to pod tím závojem moc vidět nebude, ta kytka bude spíš vidět, až závoj sundám. Ale svědkyně (která balíček přebírala) reagovala stejně, že je to dost malý:o)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: aha, já hrnky nestíhám vyhazovat. Já potřebuju všechny stejné, jsem děsná :-D Já obecně ráda vyhazuju věci (pak občas nemůžu něco najít... :-N ), asi forma obsese 8-)
Odpovedať
ifoun: taky se snažím zbyvit hnrků a koupit si stejné, máme každý jiný, některé reklamní, šílím z nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já je nenápadně rozbíjím :-D
Odpovedať
veve: na to nemám nervy, tak doufám v jejich krátký osud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mně to u těch hrnků na čaj nějak žíly netrhá, aspoň si můžu vybrat podle velikosti a nálady:o) Možná časem to vyházím, nebo věnuju někomu na kolej a pořídím set hrnečků, ale zatím to neřeším:o) ale chápu vás. Skleničky na víno a kafe chci mít pěkně sjednocený:o)
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem uchýl, já koupila speciální dvojsadu příborů - když máme velkou návštěvu, tak nebylo z jedné sady dost a každý pak měl z jiné.. a mě čerti brali :-D Ale pár hrnečků "nesadových" mám taky - památeční ;-) Třeba z první společné dovolené ve Francii a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
if: tak co štětce, už jsi je zkoušela? jaký jsi vlastně všechny koupila? Já jsem se ti ani nepodívala doma, co mám:o/ Nějak jsem na to zapomněla...
Odpovedať
Profilova fotka
Zkoušela jsem dneska ráno a bomba, hrozně příjemně to lechtá :-D Nevím, ejstl ise tím i líp líčí, na první zdání ano, ale musím to testnout. Mám stíny, pudr a tvářenku. Ale na pudr musím reklamotvat, je uštílý. myslím, že jsou všechny ty přírodní, ale jistá si nejsem :-D U dvou to bylo vyloženě napsné a třetí má stejnou pacičku, takže asi taky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad budeš se štětcema spokojená, když už jsem tě na ně tak nalákala:o)) Já už bych se k náhražkám nevrátila:o)
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak nám právě odřekli 2 lidé účast ... prý nemají peníze na cestu, no podrobnosti Vám vyprávět nebudu, asi byste se zasmaly :) ...
Odpovedať
Profilova fotka
hani, nic si z toho nedělej. Od přítele mělo přijet (jakože jsou pozvaní) 14 lidí (příbuzní).. a přijede jich 6. Pak nám odmítli ještě další 4 lidi na raut (v obou případech jednou na jinou svatbu:o)). Jinak je účas slušná a přijali i lidi, do kterých bych to neřekla:o)
Odpovedať
Profilova fotka
Normálka, nejvíc odříkají lidé, do kterých bych to neřekla, naopak ti, u kterých bych to z organizačních důvodů čekala (miminko, velmi daleká cesta atd.), tak s nadšením dorazí... už to neřeším, kdo nechce,ať si trhne nohou :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?