Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Děvčata jsem na tom stejně. Před "vánoční horečkou" jsem brouzdala na netu a všechno se mi točilo kolem svatby a teď jsem si uvědomila že jsem díky Vánocům na svatbu skoro nepomyslela. Jinak na svatbu máme zamluveného kameramana, kostel, restauraci, fotograf (kamarád, ale profík), hudby bude taky na dalším kamarádovi který děla DJje :) taky bych zkoušela šaty, ale pořád se nemůžu rozhodout jestli si je půjčit nebo nechat ušít, protože cenově to vyjde asi na stejno. S barvou svatby jsem už rozhodnutá, bude to fialová:)
Odpovedať
ahoj pridavam sa do partie s tymto datumom!!! mame salu, fotografa, kameramana aj DJ... vyzdobu ani nic podobne neriesime... inak som uz bola aj saty skusat, celkom zabavne to bolo viem ze je to este skoro :) ale aspon uz viem ake strihy mi sedia. Inak nie je niektora z vas z prahy? ja zijem v prahe a nemam mi kto poradit so satami :( tak mozno by sa obcas zisla nejaka partacka na skusanie. Inak sa tesim na ten svadobny veletrh co bude! snad tam budu nejake zlavy na saty. Uz som ako taky zavislak, vkuse hladam saty na internete :D
Odpovedať
Ahoj dámy, tak doufám, že předvánoční horečka vrcholí, ale ne, že budete na mrtvici, že nemáte třeba umyté okna a neužijete si Štědrý večer :-D To je přece úplně jedno, hlavně že budete se svým miláčkem 8-) U nás už je všechno hotové a připravené, zítra jenom stromeček nazdobit a pod něj dárky. Přeju vám všem krásné Vánoce a do nového roku plno štěstí a v lednu se do toho svatebního veselí zase pustíme :-N
Odpovedať
Už máme po vánocích, ale ještě bude silvestr a potom alou na svatební přípravičky. Těším se ;-)
Odpovedať
Tak já jsem byla oficiálně požádána pod stromečkem o ruku a dostala jsem nádherný prstýnek. 1. svátek jsme to oznámili přítelovým rodičům a 2. svátek našim. No a je to venku. Hurá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte !!! my mame termin 23.10.2010 na moje narodeniny... a tento rok bolo v ten den celkom pekne...tak pevne dufam ze by mohlo byt a este aj krajsie :) nemam saty ani miesto zajednane..ale predstavy uz mam... tiez by som chcela aby sa to konalo v kastiely beladice..tam boli zasnuby :) ale neviem najviac vaham koly tomu ze obaja sme z BA ako aj nasi kamarati..akurat rodine to vyhovuje vacsina z nitry a okolia :D ale coho sa najviac obavam su fotky...je niekde pobliz atelier ? prosim poradte mi:) dakujem
Odpovedať
Ahojky holky,taky se přidávám k tomuto termínu. my se pro něj rozhodli, protože máme v tento den 3-leté výročí :-)A říjen je krásný měsíc pro svatbu-ani teplo,ani zima,proste tak akorát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) TAk ja som sa dozvedela, ze 2.10.2010, je nadherny datum, lebo vraj v tento den maju sviatok vsetci anjeli, tak dufam, ze budu stat pri nas ... PA***
Odpovedať
majjka1985: Tak to je krásný, snad je to pravda ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tiez ma caka svadba 2.10 2010, pomaly zaciname s pripravami a strasne sa tesim. sala uz je zajednana, a ten sviatok anjelov je pre mna novinka, snad to bude anjelske :) dobru noc
Odpovedať
je tu niekto z prahy? ja zijem v prahe, ale svadbu mam na slovensku a teraz tusim v unoru bude svatebni veletrh tak sa tesim! snad tam objavim nejake pekne napady! je to v idealny cas spravit si dobry prehlad o vsetkom.
Odpovedať
Bambulka23: Ahoj, chystas sa do hotela Diplomat? Tiez to mame v plane tam nabehnut - ale nie pre satky, tie uz su reserve nastastie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj ano chystam sa... ja saty este nemam... uz som skusala ale akosi som asi velmi narocna, neviem... mozno si dam usit...a kde mas rezervovane? tuna v prahe?
Odpovedať
Bambulka23: Saty mam rezervovane na Morave - nechala som sa strhnuť buducou svagrinou a hned po oznameni o svadbe sme navstivili svadobny salon.... a narazila som na satky po ktorych som vzdy tuzila :) Mala som stastie ze kolekcia 2010 priniesla satky presne podla mojho vkusu :) A mas aspon predstavu co by sa Ti pacilo? Aky styl? S vleckou, bez vlecky, s ramienkami, bez nich.... :)
Odpovedať
tak to mas fajn... ja som skusala vela siat, ale mam problem s tym ze som nizka a mam velkost 34 a nepristanu mi take saty co vyzeraju ako torta... ja som take nenapadne ziena a ked si dam taku velku tortu na seba tak vidno len saty, mna nie. Chcela by som nejaky jednoduchy korzet s trosku predlzenym trupom, bud z krajky alebo nieco trochu ozdobene a velku tylovu suknu... zatial som bohuzial take nenasla, skusala som nejake ale tento styl mi boli trosku velke vsetky. Takze neviem asi budem hladat dalej...aj ked mi to pride skoro teraz si vyberat saty... lebo este par krat zmenim nazor dovtedy :)
Odpovedať
Bambulka23: Tylovu suknu? Takych modelov asi vela nieje...ale nejake urcite najdes. Drzim palceky. Predsa len v Prahe je salonov velmi vela... niekde ich predsa mat musia. Ja som mala skutocne stastie ze som nasla svoje satky hned. Inak ich nedokazem najst ani na nete - a to viem nazov, nie vsak znacku. Do svadby je casu a casu... verim ze najdes take, v ktorych sa budes citit naprosto uzasne ;)
Odpovedať
Bambulka23: skus sa pozriet na kolekciu 2010 od znacky "EMMI MARIAGE". Teraz som na nu narazila a spomenula si na Teba....
Odpovedať
elle, vdaka kuknem na to... inak ma stve ze ma to nijako neupozornuje ze niekto prispel do diskusie a musim to stale tuna hladat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kocky. pridavam sa aj ja k vam. na termine sme dohodnuti este od letnej dvolenky v juli. hostina v restauracii zaistena (tusim uz od septembra), fotograf od decembra rezervovany, bola aj hudba, ale teraz 4.januara nam to dotycny DJ zrusil (takze sklamanie) ale zajednali sme ineho, lenze nemame referencie na neho, tak verime, ze bude dobry :) vacsina si mysli, ze ci nam sibe, ked to tak skoro riesime, ale videte, DJ uz nemame toho, co sme chceli, fotograf bol tiez iny na plane,ale v novembri 2009 uz nebol volny na nas termin.. a za dalsie neh si myslia co chcu, my sa na svadbu tesime a s radostou sa rozptylujeme nou, kedze sme obaja v Ing. rocniku :)
Odpovedať
jankaajurko: my sme obaja par mesiacov po promocii tak Vam drzim palceky aby ste to v pohode zvladli - pripravit uzasnu svadbu a zvladnut i statnice co najlepsie :) Ono su statnice a diplomka sami o sebe blazinec :)
Odpovedať
Ahojte buduce oktobrove nevesticky :-) aj ja sa pridavam k datumu 02.10.2010 (chvalobohu uz definitivny), hoc povodne mala byt svadba 18.09.2010, avsak svadobne sialenstvo uraduje a ked chce mat clovek osvedceneho kameramana a DJ, tak radsej presunie termin :-) co bol i nas pripad :-). Mame zajednanu restauraciu, kde je strasne zlaty personal, DJ-a, kameramana a fotograf je v stadiu vybavovania, bo vychytene mena maju rok 2010 nakomplet plny, dokonca niektori i rok 2011. Takze zvazujeme a stale sme neni rozhodnuti, ci klasicke foto alebo daco blaznivejsie...tak dufam, ze sa tu budeme stretavat a priebezne informovat, co ktora zohnala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elle: ani mi nehovor, prave som uprostred jedneho skuskoveho, to chcem, co najrychlejsie ukoncit, aby prisla na rad diplomka a letny semester, potom dalsie skuskove a statnice :) juj, ako ja tu skolu uz neznasam :)))) ale tato svadba a vybavovacky okolo toho su prijemna vsuvka :) inak aj my mame na plane fialovu svadbu, teda aspon tak som to pochopila z tvojho albumu, ze aj vy .. bad: ja by som bola za blaznivejsie foto, klasiky je uz viac nez dost..treba skusat nieco ine, nezvycajne, tak aby sme si to zapamatali..
Odpovedať
jankajurko: chvalabohu, ze vidim, ze nie sme sami, co vybavujeme takto skoro...dakuje za nazor ohladom foto, bo sme bezradni :-(, vas bude kto fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
bad: nas bude fotit frantisek petko..a uz sa nevieme dockat :) naposledy fotil moju kamaratku a fotky maju krasne.. my sme sa rozhodli, ze veci, kde zalezi velmi na volnych terminoch vybavime do konca januara, pretoze potom uz asi na to nebude cas, takze este nam treba behnut za knazom a koncime a ostatne asi az po statniciach. ale ako sa poznam, tak pomedzi cumenim do kniziek, aj tak budem brazdit po internete a ochkat :) inak smiem sa spytat odkial si? kedze okolie nitry mozno aj poznam..teda ako to nie je tajomstvo.. moja polovicka je z nitry a ja som z komjatic (ak ti to daco hovori)..
Odpovedať
Ahoj holky, tak jak probíhají přípravy u vás? To já teď s přítelem trošku zapracovávám na svtebních novinách, je to sranda :-D ale mou radost mi bohužel úspěšně kazí budoucí tchýně 8-( pořád nám do všeho mluví a hlavně pořád dokola opakuje že jsme nějak akční a že chce vidět jak nám to vydrží do svatby. Zdá se mi že nám to chce znepříjemnit, ale my se nedáme :-p Jinak už jsem byla i zkoušet šaty v salonu a mám pár fotek, tak pokud budete mít čas a náladu, můžete mi kouknout do alba třeba mi do IP poslat váš názor, každý další se totiž cenní;-) Jinak nepřijde vám že lidi si moc neuvědomují krásu tohoto data? Často se mě lidi ptají proč 2.10. copak nevidí tu magii čísel 2.10.2010 ? A jak už psala majjka1985, svátek budou mít všichni andělé strážní. No snad nebudou někde oslavovat a budou nás v náš důležitý den hlídat a chránit :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak je to potvrdene s tymi anjelmi :-), pozrite si cirkevny kalendar : http://www.veriaci.com/kalendar.php?y..., a tam to je :-)))) Takze sme si vybrali výnimočný dátum :-) Inak my teraz nevybavujeme akosi nic. Chystame sa na svadobny veltrh do Nitry, ktory bude 13. - 14. februara. Tak mozno tam ma kopne muza... Inac, co sa tyka farby uz som sa rozhodla: jemnucka zelena :-) Tak vsetko dobre prajem :-)
Odpovedať
jj taky jsem to našla na Wikipedii, když jsem hledala zajímavosti o tomhle datu jako materiál do svatebních novin :) Jinak taky bych zajela na nějaký veletr, ale v blízké době ani blízkém okolí o žádném nevím. Mohl by nějaký být v Brně :) vůbec bych se nezlobila ;-) No a my budeme mít svatbičku do fialkova, chtěla jsem původně taky zelenkavou, ale předběhla mě kamarádka, tak to nechci mít stejné. Stačí že máme hodně podobný vkus i na šaty atd.
Odpovedať
jankajuroko: ...jasne Komjatice poznam, ja som priamo z Nitry-cast Mlynarce, smerom na Kynek, je to cast mesta, kde su uz rodinne domy :-) ...co sa tyka vasho fotografa, vyborny vyber, aj ja som mu pisala :-), haha uz viem kto nam vyfukol termin, srandujem :-), on je proste perfektny. Ja som velmi narocna, co sa tyka vyberu fotografa, lebo fotky ti ostanu na cely zivot :-) ...ja som pisala aj Katke Zitnanskej, Nikol Bodnarovej, Golejovi, Rofovi, man. Lukackovym - ale PLNE PLNE PLNE :-(, naposledy Branovi Herchlovi (od kt. este cakam infor. cenovu ponuku...)
Odpovedať
Profilova fotka
bad: ja som pisala ako prvej Nikol Bodnarovej a ano plne mala a potom Petkovi a ten chvalabohu este nie, takze je nas (ale ospravedlnujem sa, ze sme ho uchmatli :D ). Drzim palce, aby sa ti podaril taky fotograf, ktoreho mas este na zozname ;) ...moj poloviciak je zo skaredej Klokociny (mal by ma pocut :D )
Odpovedať
..juj tak sa tesim potom na vase svadobne :-), aj moja polka je z Klokociny-Cermana :-), tzv. nitriansky Brooklyn :-), ozik a vy to budete mat u vas v Komjaticiach alebo v Nitre? My mame rezervovanu restiku Prego v h. River :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?