Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mathai: tak kdyby sis jeste vzpomnela, tak by to bylo fajn :)
Odpovedať
mám doma i slevový kupón na další objednávku 15 procent...pouvažuju
Odpovedať
uz jsem to vygooglila jsou to lampionky TECKA cz
Odpovedať
Profilova fotka
my nebudeme mít rýži, ale bublifuky. Rýže blbá v tom, že se to zachytí ve vlasech a novomanželé pak vypadají, jako když mají obří lupy.
Odpovedať
civet: ale zase to přináší plodnost do svazku mažeslkého :-) sem dnes četla..
Odpovedať
Profilova fotka
maithai a ktere lampionky jste koupili? takove ty klasicke "cepice" pisou vyska 100 cm, tak já tedy nevím :(
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: no jo.. já si tu plodnost zkusím zaručit jinak:o)
Odpovedať
Profilova fotka
já su blondýna z Londýna, mě rýže nevadí :-D holuby nakonec máme přímo z Týnce... my zase nechceme lampióny, máme pocit, že je mají úplně všichni :-p
Odpovedať
veve: :-P no a co, já je budu mít taky :-D ne vážně, i fotograf nám je doporučil, vypadá to hezky na fotkách. Ale každý dle gusta svého, tak to má být. :-) hani: tak jsem se dívala doma a opravdu máme ty větší, tak se moc omlouvám za desinformaci. Ale přísahámbohu sem je někde viděla...zatím tápu, jestli si vzpomenu, tak nejprve ověřím a hodím to sem, ju? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mme lampoše taky, protože z našich známých to skoro nikdo nezná. Pouštěli jsme zkušební v parku na Letné na jaře a teda dělali jsme dobré divadlo - nemohli jsme to zapálit, tak jsme somrovali po okolí lepší zapalovač :-D Bylo vedro, víkend, park plný lidí, no prča to byla... tak máme pro každý pár jeden lampoš, doufám, že je nenechám doma, zatím jsou v práci, ale to je z místa činu asi 700 metrů, tak když bude nejhůř, tak pro ně někdo zajede :-) Ale ty lupy, to zní docela akčně :-D Přítelův známý se ženil, bylo vedro, byli upocení, hodili na ně rýži...no a ona, potvora, na nich zůstala přilepená, to je teprve terno, když má člověk plný výstřih oleptaný rýží...akorát mám pocit, že to nebude problém říjnových nevěst :-D Jo a jsem klidná ohledně počasí, včera jsme byli řešit akci a pán nás ujistil, že plynové ohřívače to vytopí i při mínus patnácti, jen se ten party stan pak večer musí zavřít (když je kosa), aby to teplo neunikalo ven. A hrozně mě nadchlo, že tam celý den bude (ten "vedoucí") a bude dohlížet na hladký průběh akce - obsluha, aby nám nikdo nesežral dort před rozkrojením, kdyby se něco pokazilo, anřídit ntb, dokonce nám bude pouštět hudbu při obřadu).
Odpovedať
ifoun: tak ten organizátor je supr, mám radost i za tebe. A u toho vašeho dortu to teda bude potřeba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám z těch lampionů bohužel strach, jinak bych do nich asi taky šla. Zkoušeli jsme to jednou vypustit s přítelem na výročí a akorát jsme očoudili ten lampion zevnitř a vůbec nevzlítnul (zjistili jsme pak, že má ve špičce díru a evidentně tou špičkou unikal teplý vzduch). Letos jsem byla při vypouštění tří lampionů na bráchových narozkách a ty bez problémů vzlítly.. Ale stejně z toho mám respekt, ten plamen je velkej... já se navíc jako malá podpálila prskavkou (hořela mi košile na těle), tak ač se mi krom puchýřů na rukou nic nestalo, mám z ohně velkej respekt.... my budeme vypouštět lampiony jen v případě, že nám je někdo dá, ale fakt se toho trochu bojím. Ifoun: vedoucí je super, takhle to má vypadat! A škoda, že už v pátek večer nebudeme v Praze, šla bych se na to vaše vypouštění podívat (ne přímo na svatbu, jen někde z povzdálí sledovat, jak vypouštíte postupně třeba 20 balonů:o))
Odpovedať
Článok sa načítava...
civet: nedávno jsem se v sobotu večer vraceli z té Vídně a tuším, že někde v Třebíči byla svatba. Do vzduchu se vznesly lampiony - napočítala jsem jich asi dvacet. I z dálky to byla úžasná podívaná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: tak co nám zbude, můžem jít potom společně vypustit po říjnových svatbách ;-) Aspoň bude prča :)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: jinak mně párkrát chytly vlasy (jednou o lampion, dvakrát o kamna), ale nějak mě to nepoznamenalo, ale smrad to byl děsný :-D
Odpovedať
ty jo, chytly ti o lampion vlasy a poušíš je dál? pohoda :-) mě nikdy nic a doufám, že to tak zůstane,...
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: o lampion klasický na prvomájový průvod, ne o ten lampion štěstí...taky mi tehdy bylo asi 7 let :-D
Odpovedať
Civet: do toho Maďarska kontakt nemám, ale plno známých tam jezdí a jsou spokojení. My pojedeme do Mostů u Jablůnkova do pivních lázní. Lampionů se taky trochu bojím, že někde spadnou a něco shoří:-) a holuby jedině pečené a přímo do huby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pivní lázně, to zní dobře... jenom abys tam nechytla kocovinu :-D
Odpovedať
maithai: my jsmeč měli jet do karibiku a máme nejsité prachy a taky nic vyřízeno... asi to odkládáme na jaro či později prostě... a pojedem na slovensko do tater a termálů... strašně jsem se těšila, ale co už, aspoň vypadnem...
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: taky trpíš samomluvou? ;-) Karibik můžete koupit jako last minute, ne? Chcete jet hned po svatbě nebo s odstupem třeba měsíce? My chtěli původně hned, alenakonec si říkáme, že aspoň tři týdny to odložíme, abysme si užili ten posvatební duch :) A taky počkali na lepší počasí (což platí i v Karibiku...)
Odpovedať
jsem ještě neprobuzená :-) a omlouvám se za překlepy :-) chcem jet hned po svatbě, právě máme vybraný jen týden volna... :-( pak jsou volby a budu muset trčet v redakci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: no a ještě později? Na konci října už by to mohlo být v práci oka, ne?
Odpovedať
ifoun: uvidíme, v úvahu přichází jen ten poslední víkend, páč senátorské volby budou mít druhé kolo... a to mám pocit, že má můj drahý každoroční pánskou chatu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ony jsou i senátorské? =-) Už v tom mám zmatek, jsem ráda, že jsem to stihla v červnu (jsmé kvůli tomu odjížděli pozděj na dovču). Tak snad nás budeš informovat :-D
Odpovedať
:-D jj, senátorské jsou, nevím teď, kde se volí senátoři, ale jedním kolem se to neodbylo snad nikdy, tak raději počítám s tou horší variantou... to bude zajímavý říjen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: my snad taky pojedeme do termálů na Slovensko v úterý po svatbě chceme vyrazit. Tak se tam třeba potkáme:o))) Přítel se dal do hledání a už jsme našli něco přijatelnějšího než rajecké teplice 4 noci za 10 tisíc na osobu:oD Ale stále nic zařízeno není:o/ Každopádně nechci po svatbě hned do práce, chci si užít té posvatební atmosféry jen s přítelem (teda v tý době už to bude manžel).
Odpovedať
civet: právě, myslím si, že když člověk odjede hned, tu euforii si trochu protáhne. My pojedem asi do srubu k Roháčům a večer zřejmě budem vyrážet do termálů, na Oravu, do Bešeňové... uvidíme. :-) kdybysme se potkaly, to by byla sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy tak hezky planujete ty svatebky, taky bychom nekam jeli, ale pritel meni zrovna ted praci (aby toho nebylo malo :) ), takze bude ve zkusebce + jsme byli na jare na predsvatebni ceste 3 tydny, takze stejne uz by nemel dost dovolene ... ja bych mohla, ale sama asi tezko :), tak snad na jare ...
Odpovedať
Profilova fotka
hani811: tak aspoň prodlouženej víkend třeba ten týden po svatbě. My už 4 roky jezdíme na podzim tak na 3-4 noci do lázní a i za takovou chviličku si člověk odpočine a trochu zregeneruje. My byli na dovolené na přelomu června-července tři týdny, ale vyšlo to i se svátkama, takže jsme brali jen 11 dní dovolené (naštěstí). maithai: my uvidíme, co nám kde napíšou a jestli maj vůbec volno.. Je mi to tak nějak jedno, kam přesně pojedem. HLavně, že budeme spolu a bude klid.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?