Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: jsou ke svatebním.. Mám upnutý šaty přes stehna a samodržící punčochy mi dělají na stehnech "zákus", takže punčochy ne. Punčocháče nechci stahovat a soukat pokaždé pod šaty, takže jsem vymyslela podkolenky a přesně něco takového jsem chtěla. Sukni zvedat moc nebudu a nějaké stahování podvazku zubama se konat taky nebude:o)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo taaaak, nebude ti zima? Mně to taky dělá zákus (grrrrrr), ale pod mýma to naštěstí nebude vidět....ale stejně jsem ještě nic nesehnala, chci tělové, samodržky, ale s volnou špičkou - s tím držátkem mezi palec a ukazováček, ale nemůžu sehnat. Všude mají jen punčocháče a to je takové divné, dost nepřitažlivé,bléééé. Ty podkolenky jsou fajn alternativa, jen já osobně bych volila jiný vzor, i když asi se to dost blbě shání :(
Odpovedať
Profilova fotka
Zima? To snad ne.. na začátku října snad nebude mrznout a i kdyby, lýtka budu mít v teplíčku (v zimě nosím punčocháče 60 DEN, na podzim tak 40, tyhle podkolenky bych tipla sílou tak na 40) a nahoru na stehna mi snad nepotáhne:o) Vzor na podkolenkách by pravda mohl být jemnější, tyhle splňujou moje představy tak na 70% (ale to stačí). Když někde uvidím lepší, tak asi koupím.o) S tema punčochama, co sháníš, držím pěsti. Já jsem to upřímně řečeno ani neviděla nikde prodávat byť ve formě punčocháčů, ani nevím, jak to vypadá.
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám právě pocit, že bez punčoch bych mohla večer zkosnout...ale třeba bude krásně, tím by se to pořešilo. Ty bez prstů jsou takové srandovní, fakt je tam poutko jak na utěrku, prej je mají v M&S, ale jen punčocháče... punčochy jsem prostě neobjevila.
Odpovedať
Profilova fotka
No, je pravda, že do otevřených bot to vypadá určitě líp... já mám tedy uzavřené, ale chtěla jsem si vzít takové retro lakované s otevřenou špičkou a červeným puntíkatým vnitřkem :D ale jsou mi o číslo větší, takže je nacpu sestře ;)
Odpovedať
já a botky stále nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mai: a přes net to risknout asi nechceš, viď?
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Přeju pevné nervy, budeš je potřebovat. Zkus obejít vetší nákupní centra. Na Pankráci v Arkádách a na Chodově maj docela dost obuví. Oběhnout se dá každej nákupák tak za 1,5 hodiny.. Kamarádka mi radila ještě zkoušet menší obuvi na Zborovské ulici, v příštích dnech se tam chystám, jestli tam neobjevím něco v kůži..
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, chce to oběhnout, času je furt dost ;-) A v Praze zkusit i míň vytížené obchoďáky - třeba Letňany, tam jsem objevila spoustu perel :)
Odpovedať
Civet: Zborovskou jsem zkoušela, ale nic moc. Asi zkusím Chodov nebo Letňany. Ale na konci příštího týdne jedem domů na Moravu a kamarádka už vdaná se možná bude chtít zbavit botiček - moc krásných, pokud budou v pěkném stavu (měli tam celkem bahýnko a jsou to saténky) a pokud mi v nich bude fajn, vemu si je od ní. Letních bílých bot mám celkem dost, takže by mi takové jedny nepraktické plesovky nevadily :-) Uvidíme, jak to neklapne, vydám se na misi. :-) ifoun: zkouška řezačky proběhla v poho. Přítel jede zítra tisknout a o víkendu se do toho pustí, já si to bohužel neužiju, jsem v práci. Ale myslím, že to bude ok. :-) Kuji!
Odpovedať
Ahojky holky, já jsem si vybrala bílé balerínky v Deichmannu za 450.- :-D už jsem se bála, že nic neseženu na svojí sloní nožku vel. 42 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mám za sebou dneska zkoušku líčení a myslím, že kosmetičku měnit nebudu muset:o) Nejdřív zkoušla hnědé líčení, ale v tom jsem vypadala jak stará-mladá, tak jsem to ani nefotila. Pak mě odlíčila a zkusila stříbrno-šedé a vypadá to pěkně. Fotky budou snad zítra, nemám u našich kabel ani čtečku:o) A ještě jsem ráno stihla zařídit kytky, objednala jsem nakonec z jiřin - pro mě z těch žíhaných žluto-červených, pro mamky ze žlutých, pro svědkyni červenou a družičky budou mít každá jednu Jiřinku stejnou jako já (žíhanou). Jen mi nedokázala říct cenu, protože neví cenu těch jiřin, ale prý to nebude o moc dražší než za gerbery..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak já jsem riskla botky přes internet. V Plzni jsem nemohla vůbec nic sehnat a má nastávající tchýně mi řekla, že když už mám být princezna, tak se vším všudy a že si mám koupit parádní botky, že mi je zaplatí. :-) Tak jsem je objednala, jsou zatím ve výrobě, ale měli by tak za týden dorazit.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, úplně mi je líto nevěst, které mají svatbu dneska, Nevím teda jak u vás, ale tady v Plzni neuvěřitelně leje už od rána a za chvíli odjíždím na Šumavu a tam už jsou i nějaký záplavy. Snad budeme mít štěstí a takovýhle počasí nás v říjnu nepotká nepotká. Civet na fotečky z líčení jsem zvědavá, potřebuju inspiraci ;-) Já jsem měla jít na zkoušku ve středu, ale kosmetička volala, že si zablokovala záda a nemůže se ani hnout, takže jsme to přesunuly až po její dovče na konec srpna, protože už měla plno.
Odpovedať
Profilova fotka
Cérky, já teda zkoušku účesu ani líčení asi dělat nebudu. Máme to docela z ruky, a já chci nenáročný účes a jednoduché líčení... tak to teda asi risknu :/
Odpovedať
já pořád nemám tu kadeřnici, ale na nalíčení se těším, příští pondělí mám zkoušku a slečna přiejde až k nám domů, jupíín :-)
Odpovedať
oznamko v albu, konečně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: krásné oznámení a nejvíc se mi líbí ta pozvánka, ta je fakt super ... jinak my to v pátek a dnes oznámili konecne rodicum a prekvapive to vzali celkem dobre, takze ted abychom zacali oznamovat take ostatnim, aby nam tam nekdo prisel ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: jste moc šikovní, oznamko je super!!! Ten fotn je Jane Austen?
Odpovedať
Profilova fotka
Maithai: fakt bomba, moc se vám povedlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem dala fotky ze zkoušky do alba. Já jsem spokojená, hezky mi to zvýraznilo oči a docela jsem zírala, že i bez fixátorů ty stíny vydržely 10 hodin v pěkným stavu (já s tím jinak mám hodně problémy). Na svatbu mi to paní přestříká ještě fixátorama, tak věřím, že to vydrží celý den.
Odpovedať
Profilova fotka
civet: hezké, jemné, svatební :) Fixátor přes? Co to je za výrobek? Já používám jen bázi pod (když se dokopu teda), ale o "přestříkávacím" fixátoru jsem ještě neslyšela.... Já mám zkoušku až 3. září, takže si ještě počkám... ale spekuluju, že bych na ten den naplánovala rozlučku, ať si to užiju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: no já na ní taky koukala jak puk, že používá fixátor ve spreji, já taky znám a používám jen báze pod (stíny a make-up). Je to nějakej sprej od sephory, prý to pěkně všechno zafixuje, že s tím má dobrý zkušenosti. I ty stíny, který vydržely tak dlouho bez fixátoru byly od sephory (na víčka mi teda dávala make-up a to jsem si nevšimla jaký značky). Obecně ale říkala, že používá kosmetiku od sephory a nějakou italskou, kterou si nechává dovážet. Ona ví o lepších značkách, ale pak by si za líčení musela říkat víc a to by jí na maloměstě neprošlo. Takže jí celkem chápu. Já byla s líčením spokojená, na fotkách to vypadá tak akorát, naživo to bylo výraznější, ale pořád ještě akorát. Já myslím, že se s intenzitou trefila:o) Navíc mi poměrně hezky zakryla nedostatky pleti a kruhy pod očima.
Odpovedať
Profilova fotka
civet: hmm, asi udělám výlet do Sephory. Zní to docela zajímavě a je pravda, že na Sephoru už jsem slyšela nějakou chválu. No, kruhy pod očima budou problém i u mě, mám je vždycky, už coby děcko jsem vypadala, že flámuju každý večer :-D Ale tak snad se to bude dát nějak zakrýt :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: já jsem právě na sephoru v podstatě žádný reference neslyšela a k těm stínům a tak jsem nepojímala kdovíjakou důvěru. Ani nevím proč... :-) Mám od sephory jen štětce (ty nejobyčejnější) a jsem spokojená. Sice po roce a půl už trochu pelichaj, ale nato, aby se člověk naučil líčit štětcema a nezruinoval si peněženku hned na začátku, to stačí. Takže tam zaběhnu i pro nějaký stíny a aktuálně mi došla tvářenka, tak se podívám i po ní:o)
Odpovedať
holky, děkuju za pochvalu, potěšily jste. Ano, font JANE AUSTIN, úplně mě dostal :-) dám sih o na všechny věci..jmenovky, výslužky apod...
Odpovedať
Profilova fotka
Já ho původně taky chtěla, ale některé věci byly nečitelné, takže jsme to nakonec odpískali :-S Já nejsem spokojená skoro se žádným fontem, když už najdu něco, co se mi fakt líbí, tak to nemá diakritiku :(
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: hledej fonty na ceskefonty tecka cz. Tam je téměř 100% jistota, že diakritika bude (mně se stalo jen u jednoho fontu, že neuměl ř - s tím některé fonty dost bojují).
Odpovedať
Profilova fotka
civet: jo, tam jsem koukala, ale nic se mi tam moc nelíbilo.
Odpovedať
ifoun: v reálu a vytištěné mi to přijde hezky čitelné, snad si s tím poradí i babičky. Na Českých fontech se mi líbilo ještě Upirpaw :-) takové roztomilé a pak myslím školáček a promocyja :-) a jak to budeš řešit, když se ti skoro nic nelíbí?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?