Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vrátil mi zálohu, takže mě to nestálo nic, jen nervy, sposutu lítání, práci koleyně, která mi dělala návrh...jenže sice mám zpátky peníze, ale s oznamkem jsme zase na začátku :(
Odpovedať
Profilova fotka
Já bych mu to nezaplatila, jsem mu řekla, že bych se hanbou propadla, kdybych to měla někomu poslat...a že radši budu mít oznamko s holubičkama než toto upatlané, okousané, nedoražené a poslepované.
Odpovedať
Profilova fotka
lucianina001: opravdu moc pěkné oznámení ifoun: fakt je mi líto, že s tím máš takové problémy ... my si oznámení udělali jednodušší, i si ho vytiskli sami doma, není to úplně tip ťop, přece jen ruční práce, ale jsem spokojená ... dzejnysek návrh oznámení v albu už má, vypadá moc hezky, ale taky by mě zajímalo, jak to vypadá finálně vytištěné ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
hani: když já jsem v tomto směru detailista...
Odpovedať
ifoun: dobře jsi udělala, ten si peníze opravdu nezasloužil... a co to prosímtě bylo za tiskárnu? Tohle slyším poprvé, že by to tak zvrtali.... :-O hani: taky si to budeme tisknout nakonec doma, navrhli jsme si ho sami, bráška dodělal a tisk měl být profi, ale nechápu proč, ale ve dvou oslovených tiskárnách si nedokázali poradit s oboustranným tiskem, tak si to tisknem u drahouše v práci, všecko, i kartičky ke stolu a s odkazem na dary a potvrzení účasti...trošku se bojím, jestli seženu hezké podlouhlé obálky a jak to budu skládat a stříhat...taky to nebude asi megadokonalé, ale je to naše, tak co...nehrotíme to moc náhodou?
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: no, spíš pán neodhadl možnosti ražby, co mi předtím ukazoval, bylo moc hezké.... Beru to jako ponaučení - bez referencí ani ň. Každopádně když to vytsil, tak jsem byla během pikovteřiny rozhodnutá, že i kdyby zálohu nevrátil, tak to nechci a nic nedoplatím.
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: tak to je fakt napytel:o/ Držím pěsti, ať najdete někoho schopnějšího, já jdu dneska do jedný tiskárny vyptat se na cenu. My naštěstí zvolili formu nejmenšího odporu - máme jen potištěný kartičky formátu A6 a ty nám přinejhorším vytiskne i nějaký copycentrum. Pokud bude rozumná cena, tak to dáme někam, kde to i profi nařežou.. Uvidíme, s čím se vytasej.
Odpovedať
jj, ta řezačka by se mi taky hodila...zkusím si ji někde půjčit, nebo z toho zvencnu
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: já mám řezačku doma, takže ti ji můžu zapůjčit :)
Odpovedať
ifoun: Praha? Nějak jsem zapomněla, odkud jsi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, Praha. Případně ji můžu odvézt tento víkend na Moravu - budu cca 10 km od Zlína.
Odpovedať
Praha je supr, dnes zkusíme tisk nanečisto a sehnat hezký papír, zítra bych se kdyžtak ozvala, když to půjde dobře :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Oka, tak dej vědět. Kdyžtak radši IP, ať to nepřehlídnu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dneska mám nějaký šťastný den, psala jsem do jiné tiskárny (na kterou mám velmi dobrou referenci), jestli by stihli rychle, hezky a dokonale vytvořit to oznamko... a dokážou, dokonce tou původní metodou, kterou jsem chtěla (je náročnější - ražba plus pasovaný tisk do ražby) a bdue to jen o dvojku dražší než od toho matlala 8-) V úterý mám s něma sraz a ukážou mi svoji práci, tak se těším :)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: tak to gratuluju adoufám, že tentokrát to dopadne dobře k vaší spokojenosti :) maithai: já myslím, že když doma a ruční práce, tak do toho dá člověk trochu sebe a musí se vzít, že to není úplně dokonalé ... my jsme kvůli řezání řezačku koupili, takovou tu levnější (asi 250 korun) kotouckovou, ale musím říct, že to stejně není tak skvělé a musela jsem to ještě dostříhávat tam, kde to nesedělo, musela jsem totiž řezat 3 papíry najednou, abych je měla přesně přes sebe, jak měli být potom zkompletovaný, takže to mi to ještě zkomplikovalo, už jsem ráda, že je to hotové :)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: Tak ať to tentokrát vyjde!! Držím pěsti. Já dneska nechala vytisknout oznámení ve dvou tiskárnách. V první vychází oznámení 2,60 za jedno (máme jen jednoduchou kartičku A6, barevný tisk, žádný mašličky, žádný ohýbání, svazování a tak), ale kvalita tisku je trochu jak na novinovým papíře. Druhý vychází za 9 kč kus, ale ta kvalita je o dost jinde.. Tak musíme rozmyslet, jestli trochu připlatit a nebo jet na nejnížší náklady.. A koupila jsem boty, nakonec v Deichmannovi. Tamty z Vagabondu jsem nakonec nebrala.. Jsou málo slavnostní. Ty z deichmana stály 450 Kč a nejsou pohodlím nic extra, navíc nejou kožený, ale umělý.. Každopádně je mám jako záložní, když nic jinýho neseženu, ty prachy za ně kdyžtak oželím.. Ale raději bych chtěla nějaký kožený:o)) Dala jsem je do alba, už jsem je tu u nějaké nevěsty viděla:o)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: já právě furt řeším - dát prach za lepší oznamko, aby to nebyl děs běs..nebo to neřešit, bo je to jen papír? A já si musela vymyslet zse nějaké opičky technologické, takže se prohnem :-( Ale zas já se na to taaak těším, snad to netokrát vyjde tak, ja má. S botama jsi to hezky vyřešila, koženka sice opruz, ale na chvíli se to dá vydržet (teda někdo koženka oka, ale já má m z toho smrduté nohy :-N ), třeba ještě narazíš na nějaké "dokonalé" :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mně z koženky taky většinou smrdí nohy, ale od deichmanna mám už jedny ze stejný řady a ač jsou taky celý umělý, tak mi noha z nich nesmrdí, roztáhly se a jsou pohodlný. Kamarádce jsem v nich odchodila celý den na svatbě a jinak v nich protančila asi 5 plesů... Ale hledat budu dál, raději bych kůži, jsem zmlsaná:o)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: já myslím, že teď něco objevíš, jak má člověk doma zálohu, tak se to jen sype... já po koupi fialových objevila v Adině krásné bílé....jen váhám, jestli za ně dát 16 stovek :( Přeci jen docela palba, když už jedny boty doma mám :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Oki, tak jsem oznámko přidala do alba... :)
Odpovedať
Ahojte nie je tu niekto kto ma DJ z okolia Pezinok prosim o kontakt a cenu do IP dakujem mockrat pekne pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veve: teda, ty seš hodně šikovná, vypadá to moc hezky. To prostřihlé srdíčko je super, já bych si u toho vypíchla oko... jak se tak znám :-D
Odpovedať
veve: moc krásné oznámení, to jsi dělala sama? :-) smekám...
Odpovedať
Profilova fotka
veve: krásné oznámení, valím oči :)
Odpovedať
Profilova fotka
Děkujeme :) to srdíčko je vyseknuté raznicí, to malé uprostřed taky... přítel pracuje v tiskárně, takže k technologiím nemáme daleko, naštěstí :) ale lepení, vázání a nápady jsou naše práce... a na pozvánce ke stolu, to vyseknuté minisrdíčko - to je obyčejná dětská raznice ze školky ;) teď mě napadá, že by mě to bavilo i jako profi :D
Odpovedať
Profilova fotka
veve: hmm, nechcete si založit firmu s nějakýma rozumnýma oznamkama? Přijde mi, že to je dost díra na trhu, věude jen samé holubičky a tak, něco decentního aby člověk pohledal... teda já našla hafo hezkých (asi pět teda, ehm), ale všechno americké a za strašné prachy :(
Odpovedať
Profilova fotka
no, já nad tím fakt uvažuju ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Bezva :) Je to tu fakt děs totiž...
Odpovedať
Profilova fotka
veve, to oznámení je moc pěkný, vůbec bych neřekla, že je dělaný doma:o) Povedlo se vám.. Jinak já dneska sehnala náhodou podkolenky v krémový barvě. bála jsem se, že se budou s bílou tlouct, ale ono to na noze vypadá skoro tělový a k botám se mi to líbí! takže koupím ještě jedny, ať mám do zásoby náhradní a další věc splněna. Bála jsem se, že je neseženu a nakonec jsem je viděla náhodou v DM:o) Dala jsem do alba fotku těch podkolenek a bot.
Odpovedať
Profilova fotka
Botky se povedly :) Ty podkolenky jsou ke svatebním nebo na převlečení?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?