Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Ahojky: 2 měsíce a astále stagnujeme!!! Ale dávám si předsevzetí, že dnes večer dorazím domů a opravdu na to sednu a dám dohromady seznam s tím, co ještě musíme ńutně zařídit... apěkně podle priorit :-) A šifonové šaty v říjnu: jsem toho názoru, že ano, nevěsta si má v ten den splnit své přání a hotovec. :-) Ono bude krásně, určitě!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No já se pomalu vzdávám některých věcí, co jsem chtěla mít:o) Třeba skleničky - asi mít nebudeme, protože všude nabízejí jen s pískováním, které se mi vůbec nelíbí, případně jsou skleničky tvarů, které nechci. A aktuální problém - nemůžu sehnat boty.o/ Mám širokou nohu a vysokej nárt. Byla jsem už ve střevíce a více a nic. Jediný boty, který mi sedly, se mi nelíbily. A dávat za něco, co se mi ani nelíbí, 1700 se mi fakt nechce. Kdybyste věděly, kde mají hezký bíly boty na mamuta, dejtě vědět.
Odpovedať
:-) uže na mamuta, neblbni :-) já je taky ještě nemám, zatím mám jedny předdomluvené u kámošky, která se vdávala před měsícem, jedny vyhlédnuté v Humanicu, kdyby mi ty kámoščiny nebyly a v nejhorším půjdu bosky... :-D já měla vymyšleno, že moje botky budou světle zelené v barvě svatby, taky jsem to musela vzdát, nesplnitelné... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No paní v Gaboru mi řekla, že takhle široká noha je tak G nebo H (a kde mám shánět boty podle šířky??). J8 jsem zkoušela pár nejširších bot ve střeíce a více a jediný, co kterých jsem se nacpala a nebolely mě nohy, tak se mi nelíbily. Pak jsem zkoušela dvoje bílý gábory - jedny moc úzký na bříškách a druhý moc úzký ve špičce, takže mě chytaly křeče do prstů:o/ V deichamu jsem viděla jen umělotiny, který mi navíc ani neseděly, potřebuju kožený boty. Já mám bohužel fakt nohu jak slonice (chodidlo) :o(( Ještě zkusím ten Humanic a nějakou větší prodejnu Gaboru. A pokud to nevyjde, kašlu na bílou barvou i připomínky některých kolem mě (že na svatbu k bílým šatům jen bom bílé boty!!) a koupím nějaký barevný. Svatbu máme podzimní, takže výběr z barev bude poměrně široký:o)
Odpovedať
no jasně, barevné boty, neboj se toho! máš moji podporu civet, a že někdo něco říká... já už se na to vykašlala... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: já mam taky barevné boty a komu se to nebude líbit, tak ať se dívá jinam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a vlastně jeden pokrok - zítra jdu pro oznamka, bojim, bojim :)
Odpovedať
ifoun: :-) neboj, určitě budou krásné, nezapomeň nás tu pak potěšit fotenkou, těším se moc!! My jdem s drahým dnes koupit papír na oznamko a konečně jdeme do tisku, snad nebudu moc odvážná, když řeknu, že do konce týdne by mohly výt ready na odeslání :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ha, my je máme konečně komplet :D oznámka, obálky, pozvánky ke stolu a pididopísek s odkazem na web a pozvánkou na odpolední retro párty ;) takže už bysme je teoreticky mohli i někomu dát :D
Odpovedať
veve: foto!!!
Odpovedať
Profilova fotka
taky bych chtěla vidět fotečky, určitě to máte mooc hezký (už teď závidím :) ) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Já zkusím večer nafotit, jestli mě neodvezou zděšením :-D Mám hrůzu, že se mi nebudou líbit, 5 tisíc v tahu a co pak, že.... Veve by se mohla pochlubit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
obě to vyblejskněte, vzájemně se podpoříme :-)
Odpovedať
ja mam vybrate...http://oznamenia.weddhouse.sk/index.php?go=oznamenia&sub=katalogy&cat=2&id=825, co na nho hovorite? je tam snurka za ktoru sa taha a nevesta so zenichom idu dole po schodoch... uz by som ho chcela kazdym dnom objednat... ale tiez sa mi zda nejake dost drahe, ale co uz... krajsie som nenasla... alebo aspon co by sa mi viac pacilo... toto sa mi paci, ze je take akcne...pohybujuce sa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: není špatné a jestli se ti líbí, tak je to to pravé. Třeba já nejsem moc zastáncem těchhle typů oznámení (líbí se mi jednoduché :) ), ale to je každého názor. Takže pokud s tebou souhlasí přítel, tak je to v poho, ne ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak moje podezření bylo správné.... předělával mi na vlastní náklady raznici pozvánky ke stolu, protože linky vzoru byly moc tenké a nešlo do nich tak silný papír narazit, to jsem byla ráda, že to sám pořešil, protože já sice dodala podklady, ale on jako profík musí říct, jestli to danou technologií půjde vyrobit. No, teď mi volal, že nejde vyrazit ani oznamko, stejný problém, moc tenký vzor... takže to razí na stovkový papír a lepí na dvoustovkový, takže u pozvánky bude vidět reliéf i zespod, u oznamka ne, protože to zespod bude podlepené, no terno... jenže nová raznice na oznamko stojí 2.700. Takže co teď? Hádat se? Žádnou přesnou smlouvu nemám.... Zaplatit novou raznici? Smířit se se "slepeným" oznámením? tvrdí, že to nejde vidět, ale já jsem fakt puntičkář, co se týče těchto prací... Fakt nevím, jestli brečet, zuřit, být flegamtická a říkat si, že to stejně každý vyhodí?....
Odpovedať
moc nerozumím tomu, co se stalo, ale mrzí mě, že s tím máš takových starostí... :-( jak se slepeným oznámením?
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamkou je formou vyraženého obrázku do papíru, místo barvy je to prostě vytlačené směrem vzhůru, text je natisklý barvou, jenže je špatná ta raznice, kterou se to tlačí. Asi to neumím moc popsat, ten systém je vidět tady na obrázku http://freepoints.cz/razba/galerie/sl... Slepené oznámení = vyražení vzoru na tenký papír, nalepení na tlustý.
Odpovedať
ifoun: jej, tak to se ti nedivím, že jsi z toho nešťastná, tohle musí být asi precizní práce, ale třeba to nevypadá zle...no budu na tebe myslet a držet ti pěsti
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: mám strach, že i když nebude vidět slepení, tak bude jiný odstín bílé na oznamku ajiný na pozvánce, n očerti mě berou, za ty prachy by to mělo být tip ťop.
Odpovedať
to určitě... :-(
Odpovedať
ahojte aj my máme termín 2.10.2010 a máme maličkú svadbu len obrad a neskorší obed pre rodinu, šaty mám z požičovne také krémové a dcéra bledučko modré a teraz vybavujeme ostatné. no na obrúčkach sa nevieme zhodnúť, nastávajúci chce len hladkú alebo veľmi jemný vzor a mne sa páčia buď dokola s kamienkami alebo gravírové tak je to dosť gravírované a medzitým sú drobučké kamienky, môže to tak byť, že ja budem mať tak hodne jemne gravírovanú s kamienkami a on čistú??? alebo kamienky a čistú?? no už tento víkend ideme objednať tak sa musíme zhodnúť a prosím ku krémovým svadobným šatám neviem zohnať topánky, môžu byť aj s otvorenou špicou alebo musia byť zatvorené no asi budú len biele. kvety a tortu to už som pozisťovala a kedže mi máme skromnejšiu tak nejakú veľkú hostinu nechystáme. poradíte mi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, máme svatbu 2.10.2010 - jak jinak :-D v pátek jsme byly vybírat pozvánky. jsou úžasné!!!!! x-) http://www.tiskoznameni.cz/detail/sva... - perfektní domluva. Dokobce jsme si vybrali ubrousky, na kterých budou natištěné naše iniciály.
Odpovedať
je moc krásné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: děkuji.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsme se včera konečně dokopali do tiskárny, kde nám vytiskli naše navržená oznámka (47ks za 660kč ;-) na perleťo-stříbrný papír.. Vypadá to úžasně! Dnes jsem sesmolila ještě doprovodný dopis (info o cestě k nám, na obřad a na hostinu s mapkami).. Myslím, že koncem týdne bychom to mohli začít rozesílat ;-) Jinak stále hledám a nemůžu najít nějakou smetanovou regatu s kapesníčkem za přijatelnou cenu :-(( Nevíte o něčem? A bižuterii.. taky velký problém..
Odpovedať
dzejnysek: tak taky prosím vyvěs oznamko, jsme moc zvědavé...jinak s regatou nevím, my ještě nemáme pro ženicha ani košili... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, děkuji za pochvalu účesu, taky jsem na ten pramen vepředu zvědavá, ale budu to muset nějak vydržet, protože kdybych měla úplně rozpuštěné vlasy, tak jsou za ušima během pár minut a ulízlí vlasy do zadu!! fakt ne to bych měla pěknou ránu. Včera jsem byla na 2. zjoušce šatů, abych doladila doplňky a nechtěla jsem je ani sundat. Fakt si je pořádně užiju, žádný převlíkání!!! Jinak mě fakt holky mrzí, že máte takový problémy, ať už s oznamkem či botkama. Člověka to pak úplně otráví a už nemá chuť zařizovaz něco dál, nebo spíš už to dělá s obavama. Večer až se dostanu ke svýmu pc, tak dám do alba sebe v šatičkách :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže tramtadadááá, oznamko mám u sebe, od všeho jeden kus, zálohu tzaky...je to humus nad humus, opižlané, neproražené, oznamko a pozvánka v jiném odstínu bílé, no masakr. Takže začínám znovu hledat dodavatele :(
Odpovedať
ifoun: jejda to ěm strašně mrzí :-( nejde mu to nějak reklamovat, vrátit, to snad není možné...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?