Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: Tak pak dej vědět, co ti napsali (kolik to bude stát) a kde. V červenci budu taky řešit, kde nechat vytisknout oznámení. Na domácí tiskárně nechceme, máme tam fotky a ty musí jít v trochu lepší kvalitě, ať to nevypadá neprofesionalně.
Odpovedať
Profilova fotka
No, my si děláme oznámka sami... ale moc levně to nevyjde (ale zato nudou krásná!). Papír musíme odebrat v minimálním množství, přijde nás na 850,- kaček, k tomu raznice 300,-, obálky 350,- a stužka cca 300,- ... naštěstí nebudeme nikomu platit práci a tisk :D
Odpovedať
no my robime tiez oznamka sami a malo by to vyjst lacnejsie, budeme to robit v style fotky, odfoti nas kamaratka zadarmo a potom tam uz len doplnime text a dame to vytlacit vo fotoshope, tak dufam, ze sa to oplati, ale aj keby nie, budeme mat oznamko podla seba a to stoji za to ;)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: tak jsem to dnes poslala, zatím teda s předběžným textem..a čekmá, co mi dorazí...ufufuf, těším se, ale bojím se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Teda holky, já jsem asi divná, ale zatím žádný stres, žádné sny... nějak to neřeším, občas si řeknu, že bych už měla konečně něco začít zařizovat, ale pak si povím, že je ještě dost času. ;-) Ale s tím oznamkea bych taky měla pohnout.
Odpovedať
Profilova fotka
Včera jsem si vyzvedla na poště svatební skleničky a jsou naprosto famózní ;-) Jdu se teď podívat na menu a večerní raut, musím to už dát dohromady, ať nám to včas zkalkulují. O víkendu odjíždíme na dovču a pak už je červenec a nějak se to blíží.
Odpovedať
Profilova fotka
Ta nevěsta na skleničce je ti podobná, to je super :) Jídlo už máme vymyšlené a naceněné, eď nám jen kolísá počet hostů. Což mi dělá problém se jmenovkama - nevím, koho tam napsat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuju :-) To byl záměr. Ta pani nám je nakreslila úplně přesně jak jsme jí napsali ;-) My taky ještě nevíme úplně přesnej počet, ještě jsme to neřekli dvou lidem... tak uvidíme, hlavně nevím jak s dětma, jestli budou chtít přijet nebo ne. Tak snad nám dají vědět včas.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme akci bez dětí, takže toto neřeším. I když to tvoří jiné komplikace - jedni z hostů nechtějí kvůli tomu přijít. Ale bohužel se nedá nic dělat, není to prostor vhodný (z bezpečnostních důvodů) pro děti. Navíc nechci, aby moji rodiče odpo odešli a dělali chůvu, já je tam chci mít :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nacenění furt nikde, tak jsem volala pánovi, omlouval se, že je chorob a že to pošle v pondělí, hned jak se dostane k poči. Budu celý víkend napnutá jak kšandy :-D Ale zítra jdu ještě zkoušet dvoje šaty, zkusit najít nějakou róbu pro svědkyni a obkouknout boty, tak snad to přečkám 8-)
Odpovedať
Holky to nám už oznamka v klidu leží v šuplíčku. Máme je z Japosu, kteří mají naštěstí sídlo v Brně, takže dobrý :) no a oznamka mají krásnýa kvalitní, navíc jsme měli z veletrhu slevu 20% a v tombole na veletrhu jsme vyhráli poukaz na 1000 kč do japosu, takže nás luxusní oznamka s mašličkou a obalkou ve 70 ti kusech a pozvánky ke stolu ve 35ti kusech vyšly na 1300 kč... ;-) a den před svatbou tady sraz :))
Odpovedať
Holky :-) krásně pokračujete, já s oznamkem přiliš nehla, ale vyrobila jsem aspoň ty prstové maňásky malého prince a lišky, se kterýma to nafotíme...i když prvotní reakce podivná, obávám se, že to nikdo nepozná :-( Kvůli dvěma bouračkám jsme nakonec neodjeli na dovču, což mě pěkně štve, ale na druhou stranu jsem objednala dárečky pro hosty, doladila objednávku na dorty a květinovoui výzdobu :-) a dokonce jsem přinutila ženicha ke zkoušce obleku :-) dopadlo to hrozně, je strašně náročný a chce slim fit střih, což je v půjčovnách téměř nemožné, no nic, hledáme dál...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky ;-) posílám vám krásný pozdrav z dovolené, hledali jsme na internetu nějaké info ohledně jednoho výletu a tak jsem neodolala a mrkla sem. Maithai ukaž nám své výtvory, jsem na to zvědavá... já se fakt do toho musím vrhnout hned po dovolené, protože o prázdninách budou všude dovolené, tak budou určitě dlouhé termíny na všechno. Tak zatím páček :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nacenění právě dorazilo, no, žádné pozitivní překvapení se nekonalo.... 5000 za 75 oznámení, 70 jmenovek a 35 pozvánek ke stolu. Ale to jsem jaksi tušila...
Odpovedať
brixinka: Tak jsou tam, v albíčku s tím, co už máme zařízeno. A nesmějte se dámy, na prstech vypadají líp a dali spoooustu práce. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: ti jsou boží, fakt paráda!!!
Odpovedať
fakt je to zlate... :-D
Odpovedať
Holky děkuju moc, a jde poznat, co je to zač, kdybyste to dopředu nevěděly??
Odpovedať
Profilova fotka
To pozná i pako ;-) Fakt se ti to povedlo, je to super :) Jestli ti jeden lišák zůstane, tak se hlásím do řady. Máme psa stejného vzhledu :-D
Odpovedať
:-D s tím psem jsi mě fakt pobavila :-) i tu barvu chytl? Pokud se o něj nepřihlásí nějaké dítě na svatbě, máš je mít. jako bonus ti přibalím i toho árijce v modrém županu, jak se o něm vyjádřil můj vtipný kamarád. :-D Ještě uvidíme, co na to šikovný bráška, alias fotograf a tvořitel oznamka, jestli se mu povede nás tam napasovat a jak, nebo s čím přijde :-) už aby to bylo, oznamko bylo naše velké dilema, takže si oddechnu. Holky, chtěla jsem se zeptat, jak počítáte oznamka, budete posílat i přes net? Komu všemu? Kolik si necháváte udělat? Já se nemůžu pořád dopočítat...bude nás asi 55 na svatbě... nevím komu všemu to poslat. No sranda se mnou, fakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, i barva je přesná, často děti v parku ječí, že jde liška :-D Árijec v modrém županu je teda solidní, kamarád je vtipálek 8-) No vidíš, oznamka přes net, to asi budu muset pořešit...asi naskenovat a poslat, prostě kámošům, na které ani nemám adresu a často ani neznám normálí jméno :) Posílat oznamka budem pozvaným, dál práce a do deseti známých, co nejsou zvaní, zbytek nadiktovala maminka...naštěstí se ve finále krotila a vymyslela si jen dvacet oznámek navíc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nás pokrok - včera jsem zaplatila šaty :D takže už se nesmím rozmyslet ;) Oznámka přes net - my posíláme papírové jenom rodině a těm, co jsou zvaní i ke stolu (plus pár navíc do práce atd). Jinak posíláme elektronicky kamarádům, které chceme mít na obřadu a pak na odpolední gardenpárty. No a posledním krokem je vyvěšení oznámka na FB pro všechny, co nám chtějí přijet na obřad popřát štěstí do společného života (a když se někdo zeptá, jestli by nemohl zůstat i na oslavu, tak je mi to jedno - těch pár lidí navíc se už vážně ztratí)... :D
Odpovedať
Profilova fotka
A vy ho dostanete i v elektronické podobě, nebo budeš scanovat? My ho budeme mít s reliéfní ražbou, tak si nejsem jistá, co po naskenování vyleze...takže možná budu muset fotit...
Odpovedať
Profilova fotka
Nene, my si je děláme celé sami (oba dva jsme grafici)... elektronicky půjde úplně jiná verze (je to jen pro kamarády), taková hravá a neformální... :) tu si taky uděláme sami, přemýšlíme o tom, že by to bylo formou elektronické hry na našem webu (asi puzzle)... :D
Odpovedať
Profilova fotka
teda Maithai jsou naprosto famózní! Ukazovala jsem tu fotku i přítelovi a taky se mu to líbilo. My pořád nevíme co tam dáme. Já budu přes mail posílat hodně oznámení - do bývalé práce, jsou tam lidi, kterým to chci říct, obchodním partnerům a známým, který nejsou zvaný, takže bych chtěla jednoduché oznamko, které použiju tak i tak a nejspíš v el.podobě. My máme okolo 40 lidí, je to samozřejmě hodně spárované, takže když uděláme 40 ks,tak to bude akorát i na to, abych to dala do práce a kamarádům.
Odpovedať
brixinka: moc děkuju za pochvalu, byla to docela piplačka, no uvidíme, jak dopadne finální výsledek. Já jsem tipovala množství oznamek zhruba podle hostů - jsou tam páry, ale zase chceme dát nejbližším přátelům, těm vzdálenějším do mailu, něco do práce - kdybyste to nenapsaly, tak na to zapomenu!! :-) O víkendu, jak budu mit klid, tak to zkusím nějak napočítat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsme byli o víkendu na jedné svatbě a mám důležitý poznatek: Nechceme moc organizovanou svatbu, ale pokud novomanželé oficiálně nezahájí svatební veselí, tak lidi jen sedí, koukají jak kolem nich chodí mísy s jídlem a neví, jestli už jako můžou ochutnat ty koláčky na stole a jít si natočit pivo, anebo ještě ne... my jsme čekali skoro hodinu :D a jen proto, že novomanželé chtěli volnou zábavu... ale tohle jim prostě nedošlo, škoda :/ jo, a nevěsty, netrvejte na svém playlistu... po třech hodinách nezajímavé hudby jsme konečně vysvětlili nevěstě, že se na to opravdu nedá pařit a tancovat... ale že to trvalo ;)
Odpovedať
veve - dost som sa zabavila na tvojom prispevku... ;-) :-D ja tiez planujem playlist... 8-) tak dam pozor :-D
Odpovedať
díky za tip, tak já vyhlásím: jde se chlastat, a bude :-) a playlist jsem chtěla, ale asi vybereme jen ty naše nej, bez kterých prostě nemůžeme být a bude.. :-) ať je spokojený každý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem zase o něco chytřejší - nevěděla jsem, že se sepisuje playlist, mě bude stačit, když budou hrát naše písničky, které máme rádi, ale to si ujasníme hned na začátku, než si je najmeme. A to, že hosty vyzvu k zábavě, tak to mi přijde skoro samozřejmost. Já teď zase šílím z kamarádek, které mají pocit, že s nimi vůbec svatbu neřeším, asi si myslí, že s nimi musím vše konzultovat. ach jo. Zítra už jdeme konečně objednat prstýnky, tak snad to už konečně dopadne a něco do toho nevleze.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?