Spoločný dátum svadby 29.9.2012. Pohovorme si o ňom.

Profilova fotka
Ahojte baby, tak keď už zbežne vidím, že nás je čím ďalej tým viac, možme sa vykecávať tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiež máme tento termín :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee :-) aj ja sa k vám pridávam :-D
Odpovedať
ahojte, baby! aj ja mám rovnaký termín ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez mame ten isty termin. dnes sme boli aj s nasimi maminami pozriet a zajednat restiku, svadba bude v Romantiku v Dolnej Strede :-) .Ako ste na tom vy a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
sorry zly datum bude 22.9 :-(. Ale pokecat mozeme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky tiež chystáme svadbu na 29.9.2012.
Odpovedať
aj ja sa pridavam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskarastik a kde planujete svadbu? odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
Davno som tu kocky nebola, sorry
Odpovedať
baby a čo všetko už mate vybavene na tento deň?
Odpovedať
@tinna83 my máme sálu, DJ, fotografku, kameramana a zajednané koláčiky... ostatné príde hádam postupne tiež :) a čo vy?
Odpovedať
no ja len sálu, hudbu a pracuje sa na fotografovi, chyba mi este kamera a kolace, to bude najvacsi oriesok...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my máme tiež už sálu zajednanú, včera sme boli za kňazom dohodnúť čas o ktorej bude sobáš, fotograf, kameraman, dj máme už tiež, ešte tie zákusky zajednať a šoféra (autobus).
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, som z Trnavy a chcela by som poradiť kameramana. Poradíte mi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ste tu nejaká z Oravy? :)
Odpovedať
Ahojte, aj mám v tento krásny deň svadbu. Som zo Žiaru n. Hr. a máme už sálu, fotografa, hudbu, výzdobu, prstienky. Vybratú už máme kuchárku na varenie, pani čo pečie, šaty aj oblek, len to ešte nemáme zajednané/kúpené :-)
Odpovedať
ahojte, baby! aj mi máme rovnaký termín ;)
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam sa ... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
baby no ako pokracujeme s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@janinka13 @danniellka @luucaatkoo @petik30 @sisa1112 @fralica @eninka27 @macocmeliacka @malinka7 @smejlicka @tinna83 @luucaatkoo @tinna83 @smejlicka @katuskarastik ahojte baby :) super ze sme sa tu stretli :) co vas ovlyvnilo pri vybere tohto datumu? podla coho ste vyberali? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 Chceli sme svadbu 22.9., lebo je to oblubene cislo zenicha, ale uz mali obsadene a 29.9. bolo volne a to je tiez pekny datum, tak preto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa :) taktiež sa chystáme 29.9. svadbovať :)))
Odpovedať
ahoj baby ja sa tiez pridavam :) my sme mali povodne 22 a 29 ale priatel chce 29.9 pretoze ma vtedy meninky :-D my mame salu, kostol, kameramana, dj so starejsim, fotografa..momentalne riesime este oznamenia a vyzdobu..a ostatne staci pomaly casom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@danniellka @majusqa77 @dejushka nasa dcerka je narodena v ten den tak my sme si symbolicky, vsetky momenty tak pridelujeme k cislam :-D oblubena je nasa 13tka a uplne speci piatok 13 pre nas neprinasa smolu :-) ja mam stastie ze sme v zahranici, na jednej strane mam po veceroch cas tak si hladam veci, obvolavam a tak, no na strane druhej keby som bola doma tak len chodim po obchodoch, agenturach a vybavujem :-D ja momentalne sa chystam v najblizsich tyzdoch scenar na program/vyber piesni pre DJ/kameramana a pod. tak budem mat toho dost :)
Odpovedať
Ahojte kočky pridavam sa my mame tiež svadbu 29.9.2012 trošku sme to nedomysleli ale dufam že to dopadne dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zacali tym, ze september.. ..a ked sme pozerali soboty a videla som datum 29.9. som neodolala a drahy suhlasil.. ..29.9.1972 sa brali moji rodicia :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky. Aj mame tento termin svadby, teda 29.9.2012 :-) vybrali sme si tento termin preto, ze oktober sa nam zdal uz neskoro- ze uz bude dost chladno a september sa nam pozdaval, vybrali sme si nakoniec podla toho, ze 29.9. ma priatel meninky... mame uz zajednanu restiku, fotografa, DJa a este nejake drobnosti...Kameru mat nebudeme na svadbe, cakame kym nam domkov dorazia objednane obrucky a snazime sa vymyslat svadobne menu plus vybrat spravny druh alkoholu na svadbu...Budeme mat malicku svadbu. tak do 30ludi :-) takze aj kolaciky aj alkohol vyberame konkretne podla toho, kto ma co rad, nech sa to zuzitkuje uz ked sa to bude kupovat...dufam, ze nam vsetkym vyjde krasne pocasie, velmi by som sa chcela fotit vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevrav, na to počasie sa spolieham aj ja, atelierové fotky ani neplánujem vôbec riešiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 moja, my sme prvoplánovane mali na 8.9., no nezohnali sme sálu, respektíve ta naša bola uz obsadená, tak 29.9. sme presunuli :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?