Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
tak tak ved každa nevesta chcee aby ten deň bol naozaj deň D, :)napriklad my si robime všetko ako my chceme čo sa nam pači, aj ked mojim rodičom sa to neveľmi pozdava, napr. to že nechcem dodržať nejake tradicie, zvyky, že si to chcem spraviť po svojom, ale čo už povedia si svoj nazor ja im poviem naš nazor a nakoniec povedia šak sa ty vydavaš tak si to rieš jak chceš
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
presne tak my to budeme mat tiež tak odpytavanie a redovy a to je všetko
Odpovedať
ludka tak to je v celku poho no ano on dava aj vhs ale my sme povedali ze my nechceme hoci mame video ale naco,a on aj vie skratit to video ale ono sa zda ze je to vela no ono do zbehne...my tiez ziadne cepenie ani nic len odpytavanie a redovy ja nnemusim tie vsetky zvyky..
Odpovedať
Ako vravite,sto ludi sto chuti...my sme s priatelom nechceli odpytovanie,ale rodicia na tom trvali,tak to spravime,ved si to zasluzia.na druhej strane mne sa paci cepcenie ako aj par dalsich svadobnych zvykov (napr. rozbijanie taniera,prenesenie nevesty zenichom cez prah,hadzanie kytice ,stahovanie podvazku a nasledne hadzanie,krajanie svadobnej torty atd),myslim,ze to k svadbe patri a bude to prijemne ozivenie.
Odpovedať
tak aj ja chcem take ako hadzanie taniera prenesenie cez prah ale inac nic zvlastne...no kazdemu sa paci nieco ine...baby poradte mi kde mam popozerat pohare zatial som nenasla nic take..
Odpovedať
Nastastie si kazdy robi svadbu podla seba a dolezite je,ze budu ludia spokojni. Ja ti s poharmi neporadim,my uz mame,ale nekupovali sme typicke svadobne s gravirovanymi menami. Baby a uz ste rozmyslali nad pierkami pre svadobcanov?ja uvazujem,ze velke pierko bude mat len zenich a svadobni rodicia,mozno svedkovia.male pierka ani nebudem davat,zda sa mi to zbytocne.Bola som nedavno u kamosky na svadbe a oni tiez nemali a nikomu ani nechybali:-))
Odpovedať
lydka ja to presne tak riesim bude mat zenich to je samozrejme,no a potom len rodicia a druzbovia,inac male pierka tiez nebudem mat lebo mi to pride takisto zbytocne..no akoze pacia sa mi nejake pohare ale polovicka nechce dat za nicj 70 eur zda sa mu to vela za pohare..
Odpovedať
Jeej,tak to som rada,ze nie som s tymi pierkami sama,uz vidim ako budu reagovat doma,ked im to oznamim:-)))) Ani my sme neboli ochotni dat tolko za pohare,kupili sme krasne,a vysli nas len 20eur,co je super cena.
Odpovedať
no ano nasla som aj tak do tych 30eur tak asi to pri nich ostane....:-))
Odpovedať
Ok drobec,idem off,pekny vecer,papa
Odpovedať
okej aj tebe papa:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ma niekde v poste adresu na nejaku pani ktora ma v spiskej svadobku a celkom dobreceny a ma tam aj pohare tusim za 15€, idem kuknut do posty
Odpovedať
tak mi potom mozes dat stranku ak ma aspon pozriem..
Odpovedať
Profilova fotka
no ona stranku ma len ja neviem tu poztu najst :-( ale ja nemam vo zvyku vymazavat posty tak neviem kde sa stratila. uz som pisala do miestnosti snv ci mi niekto nevie dat kontakt
Odpovedať
okej dakujem pekne no lebo zatial pozeram a neviemm no,a fakt 70 eur za pohare co sa mi pacia nedam je to dost vela..
Odpovedať
Profilova fotka
a pri velkej poste bol kedysi obchod s roznymi poharmi, tam si nebola??
Odpovedať
vies co bola som no ale chcem skusit ci nennajdem niekde nieco ine ale ak nie tak pojdem tam...a ty sa kedy chystas na tu ukrajinu?
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy v oktobri, este presne neviem
Odpovedať
tak ja idem 24 uz to mam iste tak som zvedava ci kupim nejake saty...dufam,ze ano nerada by som prisla na prazdno:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobec...bola si na tej ukrajine? ako si obstala? Kupila si? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ides asi az v oktobri... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
drobec 934 - mňa napadlo, že by som kúpila celú sadu 6 ks pohárov z bbrúseného skla a na dva z nich by som dala vygravírovať naše mená a dátum
Odpovedať
tinka ano idem az v oktobri ale potom vam dam vediet ako som obstala uz sa velmi tesim :))) anellap:nie je to tiez zly napad:-))
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa chcem spýtať či mi niektorá z vás nevie poslať na IP telefónne číslo na žienky, ktorépečú koláče v Spišskom Štvrtku - Dikes už dopredu a.......... drobec934 dik, uvidím pre čosa rozhodnem či kúpim celú sadu, alebo kúpim tie poháre vo svadobke v SNV a inak tie poháre sú aj na stránke www.ets.sk/svadba a sú tam ešte lacnejšie za cca 11E pekný víkend
Odpovedať
no tak to je fajn cena za pohare som aj tak z toho prekvapena:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no zda sa mi ze su na jedno kopyto
Odpovedať
tak to mas pravdu...
Odpovedať
Profilova fotka
áno sú, ale sú krajšie ako také jednoduché
Odpovedať
baby no a co mate nove ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?