Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
no mam ich zajednanych ako tak ale cez ich veducu to ide...este sa daco vybavuje a pytaju 500sk ja osobu takze tam treba aspon 6-8 ludi tak je to dost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, tak ja mám už zarezervovanú sálu a kapelu a kemeru zatiaľ vyhliadnutú za 300Eur aj s 300 fotkami. bolasom skúšať šaty v jednom salóne, ale mám prísť až v novembri, keď bude nová kolekcia dávate aj darčeky pre hostí? a pierka si robíte samé doma, alebo kúpite? lebo mne sa zdajú všetky drahé a lacnejšie to vyjde ak si ich urobím doma a maximálne kúpim veľké pre svedkov a rodičov
Odpovedať
drobec nemaš nahodou kameramana Halčika?lebo aj my sme ho chceli ale cena bola trošku vyššia
Odpovedať
luudka23:ano presne mame jeho a vam dal aku cenu?tak ja neviem lebo to vybavoval nastavajuci a on bol aj na svadbe jeho sestry tak ho pozna ako tak... anelap:ja som sa nakoniec rozhodla ze pierka budu mat len rodicia a druzbovia...a darceky?tak jedine na redovom inac ani nie..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam kameramana za 300 + fotografa za 200 - 400 (cena závisí od albumu, ktorý si vyberieme)...na nom jedinom moj nastavajuci trval, je to jeho kamos...tak nech bude on... add pierka - u nas je taky zvyk, ze v piatok pred svadbou mlada s druzickami viaze pierka - na vetvicky (neviem aky krik sa to okmase) viaze maslicky a to sa potom pripina hostom... add darceky - ja by som rada na stol niečo dala, pekne to vyzera a doplna to vyzdobu, ked je to pekne zabalene...este ale uvidim, podla toho, kolko ma to bude stat...a po redovom by som tiez nieco chcela...co davate? Co som bola na svadbach, tak davali zdobene pernicky a male flasky s maslickou.
Odpovedať
tak tie pierka to aj my mame taky zvyk,ale ja to budem mat inac... a darceky mna nic nenapada a na redovy asi budem mat bud perniky,alebo nejake male balicky s cukrikmi
Odpovedať
luudka23:inac take oznamenie ako mas v albume ze chces tak mam akurat doma lebo kamoska sa vydava v oktobri a tiez ma take:-)
Odpovedať
hmmm tak to je super ale pekne je nie?nam sa hned zapačilo tak nebudeme už špekulovať nad niečim inym, a aj cena je dobra, inač ten kameraman povedal že okolo 260e nas to bude stat ale vybavoval nam to jeden znamy tak asi mu budeme musieť zavolať ešte my,a potom sa rozhodneme lebo mame neoficialne jedneho kameramana a ten berie 280aj s cestou ale je až zo Sobraniec, a my tiež darčeky nebudeme davať len na redovom pernikove srdcia
Odpovedať
ano ano je pekne tiez nie je zle...my tiez sme si jedno vybrali a nebudem uz spekulovat lebo o to by to bolo horsie..no tak inac ja som videla aj ako natocil tu jeho sestry svadbu a mne sa to pacilo takze sme zobrali jeho a my to mame uz aj s cestou...ved ked mu budete volat tak sa ho spytajte ci je to aj s cestou...tak ja o tie perniky este neviem lebo nemam zatial nikoho,kto by mi to piekol...
Odpovedať
tak tak čim viac špekuluješ tym je to horšie, to my sme tak rozmyšlali nad skupinami a nakoniec sme sa rozhodovali medzi dvomi a tak sme si hodili euro:)a vyšla nam skupina:)čo sa tyka kameramana tak ma zaujimavu stranku tak uvidime čo poriešime.inač tiež mate pekne oznamko take netypicke ale mile:))
Odpovedať
no tak my mame pre zmenu dj,lebo ja som hudbu nechcela a ani moja polovicka...a to oznamko som nasla nahodou,a sa paci obidvom...a aj tu v presove sa da dat spravit...len nad poharmi este premyslam..no uvidime...a so satami si natom ako?
Odpovedať
no my mame skupinu lebo priateľ chcel aj jeho rodina (svokor tancoval v subore tak preto:))šaty som ešte neriešila hoci salony som si obehla pozisťovať ceny a pod.:)ale počkam na nove kolekcie ktore pridu v zime , a čo ty?budu to niektore z albumu?:)lebo tie čo si skušala su fakt pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak moj svokor este nevie o tom ze nebude skupina,takze uvidime na jeho reakciu:-)))no tak vybrala som si nejake ,ale idem este na tu ukrajinu ci nenajdem tam nejake..
Odpovedať
ale šak čo svokor ved je to vaša svadba, napodiv moji svokrovci suhlasia so všetkym čo vyberieme tak uvidime dokedy:)))))))))aj moja mamča mi hovorila aby sme šli na ukrajinu tak neviem uvidime, lebo kamoška sa mi vydavala 12.09, a tiež mala šaty z ukrajiny boli fakt krasne ale oni tam boli až 2x,lebo prvykrat ked tam išla s tym že si ide kupiť šaty tak nič zaujimave tam nebolo ani nemali veľky vyber tak odišla naprazdno, no a ked šli druhykrat,len tak sa pozrieť tak nakoniec už bol väčší vyber a šaty si kupila
Odpovedať
ano,ano mas pravdu...no tak ja som bola na ukrajine asi desat krat tak dufam ze teraz na nieco natrafim,lebo stale tam boli nejake...ja idem teraz v oktobri tak uvidime..
Odpovedať
tak zienky ja som saty..kupila tuto sobotu. su v mojom albume. Nie je tam vela fotiek..ale to su oni a budu v kremovej farbe...tiez som rozmyslala ci nie je skoro...ale tak co uz aspon mam o jednu starost postaranu...:-)
Odpovedať
ale su fakt pekne a zaujimave...a ja si myslim ze to nieje skoro ja o mesiac sa uz tiez chystam nejake kupit..
Odpovedať
dakujem drobec...:-) clovek fak nevie z coho vybrat v dnesnej dobe...to je proste krasaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ano ano mas pravdu a ja zvyknem este vymyslat...-)
Odpovedať
maruska naozaj su zaujimave, a v dnešnej dobe je fakt toho strašne veľa,no ja mam aspoň o jeden problem menej:)taky typ šiat aky mam v albume teda s rukavom tak mi tetky v salonoch povedali že už vyšiel z mody tak nemaju veľa takych modelov, ale tych par čo maju tak su naozaj pekne
Odpovedať
luudka23 mne sa viac pacia z toho albumu tie uzsie.... ako hovorim, ja som sice stihla, ale nie som na tieto suknove..mne to pride..take detske moc... Viac sa mi pacia..uzke...su zenskejsie..ale to je uplne kazdeho osobna vec. A nepocuvaj zenske..ked ti niekto povie, co vyslo a co nevyslo..z mody...je to len a len na tebe co sa ti paci..a daj na hlas svojho srdca. To je to iste so mnou. Mozem sa holiek spytat co si myslia o satach..ale nakoniec...som to ja, co si rozhodnem ako chcem. Je tu milioooon bab na tejto stranke...a milion ludi..milion chuti...cize kazdy ma uuuuplne iny vkus a kazdemu pristane uplne nieco ine... drzim palce...s vyberom...
Odpovedať
a ak sa ti paci ten model, co ti povedali, ze nemaju...skus este pohladat na roznych web strankach..mozno natrafis na nieco podobne...ak sa Ti tak velmi pacia ;-)
Odpovedať
tak to maš pravdu že konečny vyber bude namne, tak uvidime ako to dopadne:)
Odpovedať
ahoj drobec no tak sme sa skontaktovali s tym kameramanom no a povedal nam cenu 270e aj s cestou, on bude natačať od doobedia do štvrtej rana, a v tej cene je jedna VHS, a 4DVD po 4,5hod.a viac,teda v jednom obale dvd budu 2,3dvd, takže neviem ako sa rozhodneme
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
poslala som ip, ked ti to nepojde tak hod do googlu Halčik-svidnik a vyhodi ti jeho stranku, ale tie ceny čo tam ma už neplatia lebo my pisal že obnovuju stranku,
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak to maš pravdu, nam je to v podstate jedno aky to bude kameraman keby bolo po mojom tak ani žiadny nieje,a ani fotografa mat nebude natom sme sa zhodli obaja že ho nexceme, iba fotky v atelieri alebo vonku
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?