Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Ahojte, citam ze mate take iste problemy ako ja aku farbu na vyzdobu. nam sa paci obom modra ale chceme svetlo modru a skombinovat to bud z bielou alebo oranzovou. tak sa snazime niečo vtom tone robit vsetko aj pozvanky. saty sa mi pacia v Princes tu PO ale este neviem. Krizik nam spravi buduci svagor je drevorezbar tak mame o jednu starost menej :), a jedna mala otazocka co budete davat na redovi myslim ci pernicky z vasimi menami alebo nieco ine...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridávam sa k téme ja mám svadbu 24.04.2010 v Spišskej Novej Vsi, zatiaľ som zajednala sálu a kapelu už som telefonovala aj s kameramankou, tak sa mám zastaviť po DVD aby som videla či sa mi jej práca páči... jufe - mne sa páčia také duté srdiečka (balónik omotaný špagátom a zamočený v cukrovej vode), kde by som vložila lístok s našimi menami, dátumom a tak podobne, ale dávala by som to na stoly každému a na redovom nič úrajem pekný deň
Odpovedať
ahojte holky, my sa berieme 24/4/201 v Povazskej Bystrici, ale byvam v Anglicku. Tak je to komplikovanejsie s pripravamy. Uz si snazime zajednavat vsetko...teraz. By ste boli prekvapeni, ale fotografov a sal je uz rok dopredu zajednanych. Takze najvyssi cas. Len to pocasie hadam bude Ok, ked je april...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
och ludka tam pred 5 rokmi mala pozicane saty bratrancova zena no teraz ked som tam bola tak ceny ok ale saty sa mi zdali zastarale.
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime ja som na ukrajine sice este nebola ale nie som ochotna dat za pozicanie take nehorazne péeniaze, no ked si nic nevyberiem ani tam tak to budem musiet urobit. no poznam kocku ktora satru na ukrajine kupovala a dokonca ich tu aj na bazare predavala a mne sa velmi pacili
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, som z PE, a svadbu mame naplanovanu na 10. aprila 2010. Je tu niekdo z okolia? Mi sme si zacali pomalky svadbu pripravovat, clovek by ani neveril kolko veci a drobnosti to vsetko obnasa. Ale beriem to tak, ze mame este dost casu.
Odpovedať
no tak ano kazdy povie ze je este kopu casu a nakoniec som zistila ze vela ludi si objednava vsetko uz pomaly rok dopredu a ked som chcela urciteho kameramana desat mesiacov pred svadbou tak bol obsadeny..
Odpovedať
Ahojte baby,vitam nove asprilove nevesty. Maruska 55: aj ja byvam v uk,tazke viem o com hovoris,pripravy na dialku su ovela narocnejsie ako z tepla domova,ale da sa to zvladnut,len je to casovo narocnejsie.Koho mate fotografa?A ako riesis saty?bola si aj tu v uk pozerat? Sonka13:aj my amme svadbu 10.aprila,vsetko dolezite uz objednane,teraz napriklad rozmyslame nad oznamkami. Je to sice este 7 mesiacov,ale velmi rychlo to uleti:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to s tebou suhlasim ze to uleti... aj ja rozmyslam nad oznamkami a chcela by som ich do vianoc mat aby som ich dala ako darcek nasim rodicom. a petrovi chcem datako darcek okrem ineho svadobne pohare
Odpovedať
Profilova fotka
Super napad dat ako darcek svadobne oznamenia...mozno sa inspirujem...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Lydka 82, ahoj Lydka, saty...by som chcela zohnat mozno aj v UK. Maju tu super svad. veltrhy...a milion salooonov a ten pristup je taky priatelskejsi a lepsi ako na Slovensku. (co sa tyka sluzieb, ved to asi poznas) Fotografa este nemam...ale teraz v Novembri ideme domov na 2 tyzdne a chcem si ho zajednat. Asi Belas ci ako sa vola..z Rozkvetu (z Povazskej) zevraj robi velmi dobre fotky. Mame zajednanu salu, ubytko pre anglanov, DJ a to je vsetko. Vsetko ostatne si musim zajednat v Novembri. Saty, prstienky, topanky asi kupim v UK, ak zozeniem nieco lacne...lebo my potom planujem mat aj v UK svad. hostinu uz len vecer, tak ja si saty chcem kupit, aby som ich mohla mat este v uk. Kedy je Tvoja svadba? Nasa je v aprili 24. Mala byt uz tento rok v Auguste, ale muselo sa to prelozit...tak sa bojim, aby ten april bol pekny a nebol uprsany...co ty?? ako to riesis? pripravy a tak? My chceme v aprili pred svadbou na Slovensko soferovat...aby som mohla zobrat...potrebne veci...a nemusela sa trepat letecky...s batozinou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
S tymi oznamkami to je fajn napad Keterin. My to nestihame,nakolko sme mimo a nechavame ich tlacit doma,budeme to riesit az v priebehu vinaoc.Ale dovtedy uz chcem mat prichystany zoznam ludi,ktorym budeme posielat postou a ktorym len online,aby som vedela pocty.A v svadobnom bedekri som sa docitala,ze hlavna druzicka(moja sestra)by mala pomahat s pisanim adries na obalky oznamiek,hehe,co mne len vyhovuje,lebo z uk keby ich posielam sa nedoplatim a takto pekne zapojim aj rodinu do priprav:-))) Budete aj vy posielat oznamenia cez email?my hlavne ludom,kamrataom,ktorych nepozyvame. Maruska55:s tymi slaonmi mas pravdu,ovela lepsi pristup,len mne nevyhovuje,ze sa daju saty len kupit.Nakolko sme obaja slovaci a mame svadbu doma,potrebujem ich len na 1 den,tak s ami nechce tolko investovat do nich. My mame fotografa Dusana Mazaka,je z Dubnice.Obrucky sme si objednlai minuly vikend V Pravins,su nadherne,budeme ich mat v oktobri.Ostatne svadobne doplnky budem aj ja tu kupovat.Svadbu mame 10.aprila a neboj,april bude pekny:-)))Pripravy rieisme na dialku,skoro vsetko prostrednictvom emailu a ak sa neda,tak pomaha doma rodinka.Ale zatial to ide. Dievcata,budete davat aj take tie male darceky pre hosti?mne sa to zdalo ako zbytocnost na zaciatku,teraz nad tym uvazujem,ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
lydka co zaujimave je v tom bedekri a odkial ho mas,?? ja mam viacero napadov na tie darceky tak uvidime ze co vyberiem
Odpovedať
lydka 82, ja absolutne neviem...ohladne tych darcekov pre hosti....co sa dava. Viem, ze sa davaju kolace....ale ze este navyse nieco....ak mate nejake napady, tak napiste. To ti verim s tymi satami. Ale tu v Uk sa daju saty kupit aj nove alebo raz pouzite (co vyzeraju super ako nove) takze by si si ich mohla kupit prakticky za babku aj do 300 libier (co nie je take drahe v porovnani so Slovenskom) a potom ich predat na E-bay alebo do angl. salonov...takze v podstate..ta to skoro vobec nic nebude stat. Porozmyslaj nad tym... O tom Mazakovi som uz pocula kolko si pyta????za fotky??? a chce byt na celej svadbe?? pa xx
Odpovedať
Tak sa pridávam k termínu 24.4.2010. Polovička už rezervovala sálu a hudbu a ja si robím srandu, že nech mi potom nezabudne povedať, že o koľkej sa mám kam dostaviť, lebo mne sa stále zdá, že je dosť času a on stresuje, že nestíhame ;)
Odpovedať
keterin:ja som si ten bedeker objednala na internete a je to take trosku hrubsie no su tam aj celkom dobre radi a vecicky..
Odpovedať
Profilova fotka
och tak to je teda aktívny zenich, takých sa malo najde, ze ho pozdravujem
Odpovedať
Profilova fotka
a na akej stranke si ho objednavala, a kolko stal??? myslis , ze sa tam aj nieco nove dozviem, ci su to vyhodene peniaze???
Odpovedať
vies co ono ja som prisla na to ze nieje to zle ale ani zasa nic skvele...neviem uz teraz presne ale skus dat svadobny bedeker a uvidis co ti ukaze
Odpovedať
Ahojte dievcata, Keterin: uz ani ja neviem,cez co som to objednala,ale setsra mi hovorila,ze ho videla aj v knihkupectve.Ja som rada,ze bedeker mam,dozvedela som sa vcelku dost info z neho,jasne,ze su tam aj zbytocnosti,ale je napriklad velmi dobry na rozpocty,takze poctivo zapisujem prve vydavky:-))) Maruska55: tak s cenami tych siat si ma prekvapila,ja som pozerala ceny hlavne novych siat a jasne,ze tam su palky.Jsa mam taky problem,ze jedny saty,co som doma skusala sa mi velmi pacia,su z nicole a cena je dost vysoka 530eur,co je podla mna dost,ale je to nova 2010 kolekcia a su uzasne.Tento model podla mna nemam sancu zohnat odtialto.Ja som taka,ze ked sa mi raz nieco zapaci,uz z toho neviem upustit a tak to bude aj s tymi satami:-))Info o Mazikovi ti poslem do Ip.No a stymi darcekami neviem neviem,u nas sa davaju zakusky,plus najblizsim aj flasa.Ja som rozmyslala nad cokoladkou,nejakou obucajnou,vrchny obal z nej dat dole,a vyrobit vlastny obal s nasimi menami,datum a nejakym versikom,zabalit to do organzy a maslickou zviazat,popripade na to prichytit menovku.Vela\bab tu o tom pisalo a zda sa mi to celkom fajn,nevyjde to draho a je to taka malisckost pre hosti.Ale este nie som rozhodnuta uplne.
Odpovedať
LYDKA82: S tymi satami uz teraz clovek nevie, ake vybrat, ze??? Je toho tolko...ale mas pravdu. Asi je najlepsie...kupit take co ti hned padnu do oka a pacia sa Ti a potom uz radsej nepozerat po salonoch...he he (pre istotu) p.s. my sme akurat dnes zajednali oblek pre draheho a best mana. Takze uz sa pomaly rozhybavame. Trinitywhite: no to vies, v UK sa to vsetko rezervuje aj 2 roky dopredu, nie ako na Slovensku. mojho nastavajuceho brat sa bude zenit v juli 2010 a oni a uz maju skoro vsetko povybavovane....typicka anglicanka s anglanom...a ked my sme nasu svadbu zacali vybavovat 10 mesiacov dopredu (tak to na mna vyvalovali oci, ze to tak neskoro???) he he..Takze tak iny kraj, iny zvyk. Ale myslim, ze ked mame termin 24/4/2010 tak je uz najvyssi cas s pripravami, aspon pre nas, ked nebyvame na Slovensku. :-(
Odpovedať
Caute, som rada ze uz nemusime zhanat hudbu, salu, kostol, kameramana lebo vsetko je rezervovane.mame uz vymyslene aj oznamenia len dotiahnut par detailov a uz aj toto bude s krku. saty idem vyberat o 2 tyzddne. len mam problem s topankami lebo potrebujem nizku podrazku kedze sme rovnaky a nechcem byt vysia neviete mi nahodou poradit...aspon ze nam radi a pomaha cela nasa rodina tak je to velmi dobre lebo nie je to vsetko iba na nas..
Odpovedať
jufe:ja uz mam tiez to vsetko aj saty uz mam chvalabohu vybrate no bolo to tazke lebo je ich vela na vyber a clovek nevie ktore by chcel..my uz tiez mame vybrate oznamka,takze uz len nejake veci a budem mat potom pokoj,lebo nerada robim nieco na poslednu chvilu..
Odpovedať
Profilova fotka
JUFE TAK SI SKUS KUPIT BALERINKY ;-)
Odpovedať
no ja by som sla najradsej v balerinkach lebo opatky nemusim ale kedze moj nastavajuci je o nejakych 20cm vyssi tak bohuzial:-))
Odpovedať
chcem balerinky, ale kde ich mam zohnat, po celom presove ich nemaju a kosiciach taktiez...
Odpovedať
Ahojte,balerinky aj ja budem mat,ale az po obrade,tancoch a oficialitach.Opatky takmer vobec nenosim,takze budem zhanat topanocky na uplne nizkom opatku a potom to baleriny istia. Jufe:skus pozriet na nete,urcite nieco najdes.
Odpovedať
ozaj, holky co sa tyka svad. oznameni...neviem ako vy rozmyslate...ale ja budem svad.oznamenie posielat len ludom,ktorych pozyvame na svadbu....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som si balerinky kupila v tescu uuuplne nahodou za 4€ take pekne vysivane su a uz som ich v lete ani nenosila lebo som si povedala, že ich necham na svadbu ak by nozky boleli
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?