Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
ahojte baby,mne sa dneska podarilo kupit saty na prezlecenie,tak sa velmi tesim,presne take ake som chcela.my uz zajtra letime na slovensko,tak budeme mat perne dva tyzdne pred svadbou.a vy ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
keterin.. na skuske som mala len jedinu pripomienku, ze chcem viac spustench vlasov... chcela som dat fotak nabit, aby som mohla dat foto do albumu, ale netusim kam som ho dala :-D lydka vitaj, dlho si sa neozvala:-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa skus premoct a poriadne hladaj
Odpovedať
Evita,super,ze mas skusku za sebou,aspon uz mas predstavu,mna vsetko caka azb uduci tyzden,ale tesim sa uz velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, nasla som :-) vzdy ho davam do tasky kde je aj kamera a bol tam len v inom vrecusku a ono je take hlboke, takze asi preto som ho predtym prehliadla :-D mam 4 oci a aj tak nevidim.. torsku sa nabije a dam fotocku :) lydka.... nevadi, ze nemas predstavu, ked mas dlhorocnu kadernicku ako sipisala, ona uz bude vediet co ti pristane... :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, fotocku su uz tam, kde maju byt.. este ma nejaku aj piratel v telefone, ale traz je v robotke, takze to stiahnem neskor
Odpovedať
no ja si myslim ze je to super a mozes byt spokojna ze mas taku kadernicku...mne kuolegyna este len o dva tyzdne de robit melir a farbiit a az potom budeme skusat ale kedze ja som v tej branzi denodenne takze to beriem v pohodke :-D :-D a nejako sa s tym ani neponahlam:-)))a kde ti robili tie znacky s vasimi menami?lebo ja som si dala zrobit a dodnes som sa nedockala ani znaciek ani balonov ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem drobec za pochvalu.. ked to bude aj s melirom a viac spustene, myslim, ze to bude fajn.. co sa znaciek tyka robila som ich sama na obycajny papier a podlepila som to tvrdym, aby to nebolo labilne... ;-)
Odpovedať
aha tak lebo ja som sa tak obabrala ze konec...ale co uz neriesim...no a ten melir ti to super ozivi ale nerobila by som ho zase velmi husty len tak sem tam:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
presne taky :)len tak doslova na ozivenie :) drobec ak chces ja ti poslem navrh tych mojich znaciek na mail a zmenim ti to na vase mena a ty si to das len vytlacit a das to do euroobalu, aby to nenavlho vonku...
Odpovedať
no ak by si bola taka dobra tak mozes :-)a naaky velky papier si to robila?
Odpovedať
Profilova fotka
na dve a4 a potom som to jedno cez druhe trosku podlepila.. ale ak si to das vytlacit v nejakom faxcopy tak ti to spravia na velky papier a nic nemusis podliepat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no asi tak to urobim lebo mi treba aj nejake kytice vytlacit:-)
Odpovedať
ahojte.evita krásny účes... šikovná kaderníčka ;-) baby my sme si dali spraviť v reklamke kde sme si dali robiť aj oznámenia malé srdiečka nálepky a k tomu sme uvideli aj ŠPZ-ky. tak vpredu budeme mať mladomanželia a vzadu naše mená a vyšlo nás to asi 5-7€. Len som sa chcela spýtať-nie je s tým problém u policajtov keby chce nejaký robiť problém? normálnu ŠPZ budete mať za sklami auta alebo ako? ja si idem zajtra skúšať moje dlho očakávané šaty =-) držte päste nech to nedopadne hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
lji.. dakujem za pochvalu... :-) jeeej no knecne.. saty.. ja uz som stresovala za teba, ci to stihnu.. p otom daj vediet ako to dopadlo :-) a a ni fotocky nenahnevaju :) so SPZtkami by nemal byt problem.. dufam.. :-D zatial som nepocula, ze by snimi mal niekto problem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...nuž, tie ŠPZ riešim aj ja...viem o tom, že už mladomanželia s takýmito ŠPZ dostali pokutu...no, sú totiž aj takí zákeráci, ktorí zahlásia aj mladomanželov na políciu...no a potom už policajti nič iné robiť nemôžu, len dať pokutu...inak si myslím, že policajti sú k tomu zhovievaví...len keby nebolo tých pakov, ktorí mladomanželov zahlásia...asi si to presne pôjdeme overiť na dopr.inšpektorát
Odpovedať
no tak ja som sa stym este nestretla ale je to mozne su aj taki ludia...no ale myslim ze nas to nepostretne a bude to vsetko v pohodke:-)) inac ako pokracujete..ja som zistila ze uz vlastne vsetko mam uz len dnes dokoncim na redovy balicky a naplnim ich cukrikmi a mam hotove:DDD
Odpovedať
Profilova fotka
drobec aj ja uz ma vsetko.. zajtra este skusku ma upu a stredko s kameramanom kvoli hudbe ako podmaz a fotkam.. a vybavene.. :D no samozrejme este skuska siat aby mi ich upravili na mieru.. tu mam prveho aprrila
Odpovedať
Profilova fotka
prvého apríla??? no tak ich poriadne vyskusaj nech ich dobre pomeraju aby si v den svadby nezistila ze su ti velke alebo mala ( akoze prvoaprilovy žart)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu tka toto ma ani nestraz :.-D aj tak sa bojim ako ich porobia, klebo som uz kadeco pocula .. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ooppss.. nestraz :-D ..pardon.. jasne ze nestras
Odpovedať
no bola som si skúšať šaty ale keďže sme pridali navyše cm kvôli rastúcemu bábatku a nebrali sme do úvahy moje prípadné chudnutie v tehotenstve tak som mala na sebe stan a nie šaty :-D takže ani fotky nemám keďže sa všetky okolo mňa snažili stiahnuť ich aby to aspoň vyzeralo ako šaty :-N Ale nejak sa nám to kráti babule... ja si stále hovorím-ešte deň škola, potom veľká noc, potom príprava v dome, piatok skúška v škole a to je už deň pred svadbou.... no teeeda....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lji.. takaze na nich ais trevba dost uprav..a le si spokojna? pacia sa ti? krati sa to veru, veru... ;-) ujde to a my uz budeme panie :) je nacase cvicit novy podpis :-D
Odpovedať
no no ide to ako voda...ani sa nenazdame a uz budeme mat po a uz len spominat ako bolo super:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
kočky dlho ste sa neozvali...uz strihate meter? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vcera v kroji behala po dome :-| joj nie som s tym velmi stotoznena
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci ta tradicia... ale nezhanali sme kroj, lebo viem ze yb som do toho nastavajuceho tazko navliekla :D necha ta drahy v stychu, alebo tiez bude v kroji?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nebude tu sa to nerobi aspon o tom neviem, maximalne vesta a klobuk, ale nie nebude mat
Odpovedať
hej aj u nas ja mam kroj a martin len vesta a klobuk..
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas z cipisku no nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?