Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky.. . lydka.. skuska sa konat nestihla, elbo nam prisla neohlasena navsteva, tak asi bude o tyzden v sobotu.. ale aspon sme uz vybrali uces.. :) co sa mna a make-upu a tyka, na skusku idem.29.3.. a kazdy typ ktory sa skusi stoji 15 eur.. asi sa spolahnem na jednu variantu ak sa mi bude pacit.. lebo davat dalscih a dalsich 15 eur za skusku sa mi zda dost, takze ak sa mi bude pacit co stvori ako prive, tak ostanem pri tom :) ale pani je vychvalena, tak snad to vyjde :-)
Odpovedať
baby akurat som sa vratila z vystavy svadba co bola v po..bola niektora z vas tiez?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze skuska makeupu je blbost, ved aj tak to neovpolivnite a to co mate k tomu, myslim predstavu tak to mozete povedat priamo v ten den. skoda penazi. ja mam svoju dvornu kozmeticku a vzdy jej na 100pro dvoverujem a stale som spokojna. na tej vystave som nebola, bolo tam daco zaujimave???
Odpovedať
vies co tak v celku take no co ja viem nic moc ale zasa ani nie zle taka stredna cesta...bola prehliadka myslim ze bol sarisan a plus take stanovistia s roznymi ponukami,ale aj tak uz mam vsetko takze som len pozerala:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj keterin:-) v podstate s tebou suhlasim.. a ver, ze keby som amla svoju kozmeticku ktorej verim, tak na to peniaze nevyhadzujem... lebo mam na to taky isty nazor, ale kedze vizazistku nemam, tak nemam odvahu to risknut ako to dopadne v den svadby, preto idem na skusku.. teda pre istotu :)
Odpovedať
tak aj ja s vami suhlasim ale tiez by som asi tak urobila ako evita:-))lebo aspon raz vyskusat a vediet ako lici..
Odpovedať
Ja tiez budem mat aj skusku a podla toho sa rozhodnem,nechcem velmi vyrzazny mejkap,ale nieco jemne a pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste sa vsetky stratili???
Odpovedať
tu som :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaaaaaaaaaaa :-D :-D ako pokracujete babenky? ja sa uz snad v sobotu dopracujem k tej skuske ucesu. a teraz zhanam malemu oblek. nasla somjeden prerfektny, ale 50 eur sa mi zda privela na to ze ho bude mat nasebe prvy a poslednykrat. takze nahanacka po detskom obleku pokracuje :-)
Odpovedať
caute baule,my sme pokrocili len o maly krosick,vybrali sme fotky na svadobne dvd,plus hudbu,ktota bude ako podmas. Evita:preco malemu oblek nepozicias?to by malo vyjst lacnejsie,nie?a ako vravis,na to,ze si ho raz oblecie,je to zbytocne tolko davat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evita u vas nie si činaky???? tam najdes oblek za 15-20 eur a krasne s koselou kravatou nohavicami vestickou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
keterin : bbola som kuk aj v cinakoch ale maju len velke cisla :-( lydka : aj na pozicanie maju len vacsie,a lebo potom uplne malinke pre trojmesacne deticky :-( este som nasla internetovu pozicovnu,ale neviem ci sa na to da spolahnut.. ak nenajdem nci tak to asi risknem
Odpovedať
Profilova fotka
lydka a aku hudbu ste si vybrali?
Odpovedať
evita:tak to je strasne, ze na slovensku,za to take prachy pytaju,tu v uk s adaju najst detske obleky za vcelku rozumne ceny. My sme hudbu a fotky na dvd vyberali uz teraz,lebo 4 dni po svadbe odchadzame spat do uk,tak potom uz nebude na to cas.Vybrali sme asi len nejakych 10pesniciek,aj slovenske aj anglicke,take co sa nam pacia.Napriklad habera-kym ta mam,grigorov-dvaja,all green-lets stay together,Bery White,Zbirka,Joe Cocker,take tie klasicke hity.nic s[pecialne:_)) Baby,co mame svadbu 10.aprila uz to amme za menej ako mesiac :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked najdem lacnejsie, tak nie je cislo, ktore potrebujem.... a mrzi ma aj to, ze vsade maju len tie s vestickou... len ten 50 eurovy bol so sakom.... viac sa mi to paci so sackom... ale taky asi za normalnu cenu nenajdem.. celkovo budem rada, ked zozeniem nase cislo... uz sa nam to vazne blizi kočky.... :-)
Odpovedať
evita,tak vela stastia,snad sa nieco podari najst. ja uz mam len 4 pracovne dni pred sebou a potom mi zacina skoro 6tyzdove volno :-) :-) uz sa neviem dockat.
Odpovedať
Profilova fotka
evita no ja by som ti kupila tu v presove ak by si to riskla
Odpovedať
Profilova fotka
keterin .... ty si poklad... :-) dnes som bola v jednom obchodiku a povedali, ze pojdu na tovar, tak skusia zohnat.... a tam stoji vesta + nohavice 15 eur + dokupit koselu a kravatku... co je v pohode podla mna. v utorok sa mam ist opytat, ak nic nebude, este skusime bystricu, myslim, ze tam by sme mohli zohnat, je to predsa len vascie mesto ako Zvolen.. ale ak by sme nezohnali ani tam, asi vyuzijem tvoju ponuku a poslala by si mi to na dobierku.. nenormalne si ma potesila.. vazim si to. dakujem... lydka.. dufam ze take velke volno ma aj tvoja polovica, snad nebudes oddychovat sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kam sa nam stratila drobec?
Odpovedať
Profilova fotka
ok v poriadku ak mozem, pomozem
Odpovedať
drobec je tu :-D :-D akurat cez vikend ideme pozyvat tak som zvedava..hlavne z martinovej strany...velmi to nemusim :-|
Odpovedať
Drobec,tak pevne nervy a zvladnes to.mozno to bude aj lepsie ako ocakavas ;-) Bay,co take este rieiste?ja mam pocit,ze stojim :-) a nejak s anic nedeje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, budeme ti drzat prsty, aby to slo hladko :-) babenky ja teraz zhanam stojan na torku..t ie minitorticky a nejak mam zase smolu.. lebo ked najdem tak len v cene 50€, s neviem ci to niekde poziciavaju... ak nezozeniem do konca marca, tak musim zmenit objednavku na klasicku tortu.. ale to az tak nevadi.. ale zatial zhanam :) a zajtra uz na 100% skuska ucesu :) tesim sa na to.. lydka.. uzivaj si kluld.... co najblizsie planujes?
Odpovedať
Evita,tak potom daj nejake fotky zo skusky ucesu,som zvedava:-)) Tych stojanov na torty na male cup cakes alebo muffiny je tu v uk strasne vela,tak ak by si nic nenasla,daj vediet,mozem s ati po niecom pozriet. Ja neplanujem teraz ani tak nic,so sestrou ideme buducu stredu na tyzdennu doovlenku,tak s auz neviem dockat a potom letime rovno na slovensko a tam predpokladam,ze pripravy budu vrcholit :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky.. konecne som zohnala oblek, resp. frak pre maleho.. je neskutocnen mily :) mam ho v albume tak kuknite.. stal necelych 11€ super nie? takze keterin tvoju ponuku nebudem musiet vyuzit, ale dakujem krasne :-) lydka.... dakujem.. ja sa este opkukam tu.. a ak budem totalne zufala, tak asi zmenim objednavku na klasicku tortu, lebo v UK to asi nebude o nic lacnejsie.. alebo ano? ja by som to skor chcela pozicat.. lebo potom to uz nema kde vyuzit a ak by som to predala, tak len velmi pod cenu.. totiz som nenasla lacnejsi ako 30 €.. no uvidime a fotky z ucesu dam jasne :) kadernicka pride o tretej :-)
Odpovedať
Evita:no super,ze uz mas oblecko pre maleho,dobre ste kupili,aj cena je super.Tie stojany na kolaciky stoja okolo 20libier,co je urite menej ako na slovensku,ale ako vravis,ked to uz potom nevyuzijes,tak je to zbytocna investicia.najlepie by bolo,ak by si si mohla len pozicat alebo ako vravis,dat potom klasicku svadobnu tortu.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, ktore to mate desiateho, planujete kuppovat aj cizmicky, lebo ja zacinam mat hysaky z toho pocasia a to ma az 24teho
Odpovedať
keterin i ja som sa uz nad tym zamyslela ale asi to necham tak a uvidim tesne pred tym ale myslim ze by nam to nemalo byt treba:-)))
Odpovedať
KETERIN,ja mam 10teho a nekupujem cizmy,stale verim,ze sa pocasie zlepsi :-) :-) :-) aj bolero budem hladat az 2 tyzdne pred svadbou,tak uvidime.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?