Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evita super, aj ja budem mat na svadbe svojho syna ale ten je uz starsi ako ten tvoj, ma už 4,5roka. je cely nateseny z tej svadby a najvoiac sa tesi ako ponesie prstienky ;-)
Odpovedať
juuuj tak to bude velmi krasne...mne to bude niest moje krstna:-)))a co uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
jeej.. t oto bol aj moj sen,aby nam maly doniesol obrucky, ale keby sme mu ich dali,a si by si na polceste hapal na zem a zacal by ich skumat a hrat sa s nimi :-D ale obe budeme mat dvoch zenichoV :-D ja totiz tvrdim, z e si ma beru dvaja, kedze oni maju rovnake priezvisko:)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec a kolko ma tvoja krstna? vsetko este nie.. malemu oblek kupime asi tak dva tyzdne dopredu, lebo rastie ako z vody a este nemam topanocky k popolnocnym..teraz robim menovky, nemam este zasadaci poriadok domysleny a nemam dohodnute licenie.. a co vy babulky co vameste chyba?
Odpovedať
tak bude mat skoro 6 rokov :-)tak ja momentalne zhanam popolnocky a potom uvidim ake topanky k nim...a chyba nam uz len oblek pre polovicku a obrucky inac mam uz asi vsetko...co sa tyka vyzdoby urcite...aaa uz viem este mi chyba cokolada do cokofontany... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam tiez asi vsetko. drobec a kde budes kupovat cokoladu??? ja som len tak nahodou dnes pozerala ceny a musim zavolat do pko ci oni pozhanali a akolko to vlastne treba. tu som nasla 2,5kg za 42eur. mohli by sme objednat napoly ak by to stacilo
Odpovedať
no ja som nasla lacnejsiu za 27eur mliecnu tiez 2,5kg..ti poslem do stranku..
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte.pridávam sa k vám, k aprílovým svadbám... mám na vás otázočku...aké počasie si tipujete na váš deň svadby? :-N my máme 10.apríla a nejak sa mi nechce veriť že za mesiac aj kúsok bude vonku už krajšie... 8-( i keď by som sa tomu vážne tešila...
Odpovedať
Lji:no pebne verim,ze 10.aprila bude pekne,uvdime,treba mysiet pozitivne:_)) My sme dneska kupili drahemu topanky,tak ten je uz cely vybaveny. Mne chybaju etse doplnky k popolnocnym satam a nejaka pelerina,bolerko k svadobnym,ale to budem zhnat tak dva tyzdne pred svadbou,ked uz budem spat na slovebskua audeme vidiet ake asi bude pocasie.(teraz neviem ci zhanat kozusinkovu pelerinu,alebolen tenke bolerko). co mate vy? Evita?kupili ste topanky? Baby,tomate pekne,ze vam ma kto niest prstnienky,nam nema kto,v celej rodine nie su este deti,ani kamarati nemaju,tak prstene bude mat asi len svedok. A z veci co nam chyba je zasadaci poriadok,teraz robi drahy vinety a urcite este milion drobnosti,ale vsetko hlavne uz je.
Odpovedať
tak my mame 24 ale ja si myslim ze april uz bude pekny...ved sa budu vydavat pekne zeny :-D :-D no mne dnes dosli posledne veci na vyzdobu a uz to naozaj dotahujem lebo uz by som to fakt chcela mat v kope:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak budeme dúfať obe :-N v pekné počasie...tak ja budem mat urcite bolerko s 3/4 rukavmi kvoli mojim rukám 8-( ale tiež este neviem ci ratat aj s nejakou pelerinkou alebo ako.... robíte aj zasadaci poriadok?? mne sa to nejak nezda... teda na jednej strane by som vedela koho chcem mat najblizsie a koho veeelmi daleko,ale je mi to blbe ze budu behat a hladat si svoje mena... a budete mať prstienky na vankúšikoch alebo len tak v krabičke??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee... ze pocasie? baby nestvite ma.. musi yt pekne... vlani sme uz koncom marca behali v trickach, nie?.. ale pri mojom stasti.. sa to urcite pokazi... a bude skaredo a chladno, ale dufam, ze vam to nepokazim.. preto musi byt pekne.... Lji... ja musim robit zasadaci poriadok, lebo na priatelovej strane su trosku nezhody medzi rodicmi, su rozvedeni a moc sa nemusia, takze hlavne kvoli nim... co sa tyka mojejs trany, kluldne by som ich nechala nech si sadnu ako chcu,a le z priatelovej sa to zial neda... tak aby sme predisli nezhodam, usadim ich ja... lydka..... topanky som nekupila :-( uz som zufala.. neviem kde hladat, nikde nemaju moje cislo a ked maju tak nie take ako p otrebujem, lebo ktym satam potrebujem hladke cierne bez ozdob.. fnuk.. ale aspon to ma tesi, ze osm dnes urobila menovky :) nie najkrajsie na svete,a le na to, ze to potom kazdy zahodi, stacia : :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa tyka zas.poriadku aj jedno aj druhe ma svoje chyby. ak nebudes mat zasadaci tak ako moja kamoska tiez bude stres a chaos pretoze ludia si aj tak nebudu vediet posadat tak aby mal kaydz miesto, moze sa stat ze na jednej strane ostane jedna stolicka a na druhej tri a uy dana stvorica ktora chce sediet spolu nebude mat kde a prstienky mi bude synator niest na vankusiku
Odpovedať
no tak my mame menovky lebo z priatelovej strany by si posadali tak ze by ma porazilo takze radsej ich mame:-)) keterin:pocuj pozri si tu stranku zeus braun a keby si chcela tak by sme mohli vzia spolu lebo je tam dost vysoke postovne
Odpovedať
no budem to musieť nejak vyriešiť s tým zasadacím. na priatelovej strane u nas je to skor o tom ze ja nemusim niektorích ludi kvoli ich neohrabanemu správaniu 8-( drobec závidím ti že už to chceš dokončievať... ja som sa chcela výzdoby ujať sama.. som dosť alergická na to ked si niečo nerobím sama a nie som s tým spokojná... ale švekra zavelila a už nemám síl sa s nou hádať... ešte uvažujem čo takého sme zabudli a nad čím sme nerozmýšlali.naša svadba sa začala riešiť až v strede januára tak som trošku mimo či nám nič nechýba :-N
Odpovedať
aha tak moja svokra mlci co sa tyka toho lebo som povedala ze ja si robim vyzdobu sama kupujem si vsetko sama a nikto mi do toho nebude hovorit ani mama,tak vsetci su ticho a postupne som si vsetko pokupila...no tak ja to riesim asi od jula teda ugusta pomalicky...a tiez nemam rada ked nieje po mojom a je to vlastne moja svadba a polovicke je vyzdoba ukradnuta takze si to urobim ako ja chcem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zavolam zajtra do orla ci pozhanalai a kolko treba a dam ti vediet
Odpovedať
okej :-)
Odpovedať
Evita:a ake mas cislo,ked mas probem zohnat topanocky?ja mam hladke cierne sandlaky,na stredne vysokom opatku,mala som stastie a kupila som prve co som vyskusala:_)) Menovky mas pekne,pozerala som,sikulka si. My tiez budeme mat zasadaci poriadok,predideme tak chaosu,ze ludia nebudu vediet kde si maju sadat(na bratrancovej svadbe to tak bolo a nakoniec z toho boli len problemy),jedno je iste,vsetkym clovek nemoze vyhoviet.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lydka..mam 37...vcera sme boli v stiavnici u priatelove jstarkej, tak som si povedala, ze ked som tam, tak pozriem v par obuvach v jednej som nasla,ale mali vysoky opatok.. ale nevadi, dnes si dame druhekolo po zvolene, snad sa nieco konecne najde.. :-) dakujem za pochalu menoviek ..a co sa zasadacieho tyka, tiez si myslim, ze to ma vela do seba, lebo si myslim, ze tam budu postavat a kukat jeden po druhom, ze kto si ako sadne a ked nebudu spokojni ako sedia, kludne sa mozu povymienat, ved potom pocas zabavy sa to aj tak domiesa, ked sa budu chciet porozpravat isto si posadaju vseliako.. to len tak, aby ako si ty napisala nebol chaos hlavne na zaciatku :)
Odpovedať
Evita123:tak vela statsia,snad skoro najdes pekne sandalky.
Odpovedať
baby tak mame uz oznamka urobim nejake foto a hodim to do albumu cim skor:-)))
Odpovedať
no a dnes som si uz dokupila aj svadobne bolerko s tristvrtovymi rukavmi:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... drobec... uz som cela natesena kukala albuma bolerko tam este nie je.. tak ked sa ti bude chciet, daj ho do albumiku, nech kukneme :-) lydka.. ja praveze sandalky nechem, skor by som topanocky nejakeho podobneho stylu ako mam k svadobnym satam, len je tazke zohnat bez ozdobok... a ked su tak maju vasci opatok a potom by saty posobili ze su mi kratke :-D druhe kolo pio Zv someste nerozbehla, uvidim ako stihnem v piatok.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec som sklamana ze tu este stale nemas to oznamko :-(
Odpovedať
uz uz...:-))
Odpovedať
uz su tam:-))
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tieto mi nukal moj brat medzi prvymi, pekne, nerobili ti to na čapajevovej???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?