Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Ahojte... ako Vás tak sledujem tak Vám to všetko pekne odsýpa...aj ja patrím k dátumu 10.04.2010 ;-) ...nechcela som si robiť moc vopred nejaké vrásky, tak som si to pol roka len tak v mojej hlave organizovala a teraz to s mužíčkom aj realizujeme konkrétne...len stále nemôžeme nájsť vhodnú farbu na oznámenia(či jemne zlatú, alebo jemne striebornu) a práve od nich sa odvíja aj zvyšok príprav, nakoľko, čo sa dá, si chcem robiť sama( pierka,vankúšik na prstene, ozdoba na auto + vrátane oznamiek = obľubou v ručných prácach sa netajím :-D )Som z Nitry a chystala som sa pôvodne, že na Valentína pôjdeme na výstavu o svadbe na Agráči, ale reku že radšej nie, lebo sa mi len zmenia moje predstavy a necelé dva mesiace pred svadbou by to bol asi problém...Potrebovala by som od Vás trošku poradiť, ak budete také zlaté :-) ...Môj nastávajúci bude mať jemne lilavo- bielu kravatu a ja k tomu budem mať tak ladenú kytičku. Čo myslíte, pôjde k tomu viac taká krémovo zlatá, alebo jemne strieborná, čo sa týka výzdoby+ oznamka?...ja osobne som za tú zlatú, ale je ju na rozdiel od striebornej tažko zohnať...ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sirene: Ahoj! ja sem sice nepatrim ale vidim ze si pisala len pred chvilkou. Ja by som si farbu vybrala podla toho ake budete mat obrucky. Biele zlato alebo zlte? ked biele tak striebornu a ked zlte tak zlatu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ete ked vidim ze si z NR. Neviem mi prosim ta poradit ako je to ked chcem ist na MU pre sobasnu zapisnicu?musime tam ist obaja? alebo staci jeden? dakujem
Odpovedať
baby213. dakujem za radu, len mame ich z kombinovaneho zlata, takze obidve moznosti :-N...v IP ti poslem, ze ake instrukcie dali nam
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze na MU staci ked pojdes sama...ale bez zaruky:-)
Odpovedať
musite ist na MU obaja s obcianskym preuakzom a rodnym listom
Odpovedať
zahlasujte pls... dakujem http://www.povedztosmilkou.sk/index.p...
Odpovedať
baby213:sobasnu zapisnicu musite podpisat obaja,ako zuzul77 pise,potrebuje aj obcianske a rodne listy.
Odpovedať
ahojte baby..no co mate nove?my mame za sebou uz styri nauky uz len dve a mame to z krku...taktiez sme uz konecne poddali ziadost na urade a aj v kostole...ale sa nam to krati..:-)))
Odpovedať
caute dievcata,tak mne sa dneska podarili kupit saty na prezlecenie,tak som uz spokojna,este k nim topanocky a nejake doplnky a uz skoro vsetko mam. Drobec,super,ze uz mate skoro nauky za sebou,mas pravdu,krati sa nam to uz veru;_))
Odpovedať
Profilova fotka
drobec a ako to na tych naukach bezi???
Odpovedať
tak u nas je to v pohode...normalne prideme tam na hodku kazdu nauku prednasa niekto iny a poslednu siestu sme mali s fararom...ale je to super lebo aj nieco sa naucis co rozpravaju..nam chybaju uz len dve jednotka a dvojka..no a ty prednasajuci rozpravaju o tej teme...to je vsetko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ked to tu citam tak mi to zase pripomenulo, ze ti papiere na urad musime odniest ... juuuuj. cim skor, nieze nam zrusia termin.
Odpovedať
no ani nie zrusia ale ked to nepojdes potvrdit a tak s tym do kostola vcas nebudu ohlasky aspon u nas takto to je lebo ohlasky su tri nedele..
Odpovedať
u nas ohlasky nebyvaju,teda pokial si o ne specialne nepoziadas,co moj pripad nie je:-) ako inak pokracujete s pripravami?
Odpovedať
aha tak u nas su automaticky len musim vcas dat tu ziadost
Odpovedať
Drobec,spisovali ste na fare aj nejaku zapisnicu?my sme podali ziadost na fare uz v lete,aj potvrdenie o manzelskych pripravach,vyplnili udaje ohladom nas aj svadkov,plus rodne listy a teraz ked som bola doma mi farar povedal l,ze este musime podpisat s priatelom zapisnicu.Robil z toho velku vedu,ze o este nemame a ze to musi byt minimalne 3 mesiace pred svadbou co mi jasne,ze nestihame.Inak mame vsetko vybavene aj na matrike.
Odpovedať
no na faru ideme az zajtra ale ano bude sa spisovat urcite to viem...no ano aj u nas pisu ze najneskor tri mesiace ale nerobia z toho ziadnu vedu lebo ja si myslim ze to je jedno kedy len aby bola pred sobasom spisana..a kolko platite za sobas poplatok?
Odpovedať
Drobec,tak mi potom prosim ta napiis,co to vlastne ta zapisnica je.Mysim,ze nas farar to len zvelicoval,povedal,ze to spravime ked prideme pred svadbou,len hral doleziteho.Mna to stve,lebo to nebola nasa chyba,ale ich,moh;i sme to psrvait uz davno,no ale co uz.neviem,kolko platiem za sobas,u nas ani nie je nejaka jednodna cena,viem,ze za dava do obalky nejkaych 30eur,plus flasa a zakusky.a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam info, ze krstne listy, potvrdnie o naukach a zapisnica nesmu byt starsie ako 3 mesiace! Preto som doteraz nic nevybavovala
Odpovedať
lydka tak dnes sme booli a vlastne ta v kancelarii si spisala nase udaje udaje o svedkoch som jej dala a kedze tam nebol ziadnych knaz tak to mame prist podpisat na buduci tyzden a ze sa nas bude nejake veci pytat...inac nic take a ze najneskor mesiac pred treba prist.. tinka:ano krstne listy nesmu byt starsie ako tri mesiace nic viac..
Odpovedať
no baby,podla mna si kazda fara robi co chce.My sme krstne listy ani neniesli,ved su na fare,obaja sme boli krsteni v mieste svadbe,takze si to fara sama vytiahla,Podla mna tam my uz vsetko mame,lebo udaje o svadkoch atd sme uz dali,len farar vymyslal :-)
Odpovedať
no tak akopze ja tiez som tam bola krstena takze len martin doniesol krstny list..tak potom neviem co riesi ked vsetko vlastne mate..
Odpovedať
ved to,nechcem znevazovat,ale typicky farar :-) ved uvidim potom,co to take dolezite potreboval spisat:-))
Odpovedať
Ahojte dievcata,no ako pokracujete s pripravami?My teraz pracujeme na menovkach,vinetach a zhaname topanky drahemu k obleku a mne k popolnocnym satam.
Odpovedať
Profilova fotka
och akosi sa zanedbava tato tema :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sup sup zobudime temicku :) nevesticky stresujeme? ja teda kvalitne.. stale sa mi sniva, ze nestiham na sobas :D alebo ze mi urobili otrasnu kyticu.... :D neviem co budem robit den pred svadbou, ked uz teraz mam taketo stavy :D ale inak sa tesim....
Odpovedať
Evita123:aj mne sa snivaju svadobne somariny:-)) Inak uz to mame len za nejakych 48 dni,ak dobre ratam.My ideme zhanat dneska svadobne topanky drahemu,tak peknu nedelu vsetkym.
Odpovedať
no tak my to mame za nejakych 61:-)tak ja som si akurat tento tyzden objednala spodne pradlo a ideme objednat cez tyzden obrucky....inac uz mame skoro vsetko,no sny zacinam nat uz aj ja:-)))take vselijake :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ulavilo sa mi, ze ste ma s tymi snami nenechali v stychu osamote :-D aj my dnes ideme na vyletik do Bystrice zhanat topanky k mojim popolnocnym... tak som zvedava, ci nieco najdeme, lebo vo zv absolutne nic... ked mali nieco pekne, tak len vascie cisla... drzte palce.. a aj ich budem drzat vam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?