Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
baby nejdete 7.2 na svadobny veltrh do kosic?
Odpovedať
ahoj lydka..tie topanky...radsej vymen..ak Ti nesedia...lebo topanky by mali byt pohodlne..ja som tiez skusala s raminkom..ale vobec mi neboli pohodlne...Nakoniec som zvolila spicu a patu...a zboku otvorene..neviem ci vies..ake myslim... Svadba je 24 aprila v sobotu a ja letim domov 14 aprila v stredu. Moj nastavajuci soferuje na Slovensko..s mojimi satami..a vsetkymi vecami..asi v piatok..a dojde v sobotu vecer..pravdepodobne. a potom spolu ideme autom tyzden po svadbe naspat do UK. Na matrike hovorili, ze ako cudzinec by mal byt aj 2 tyzdne na Slovensku..ale mam kamosky..a vobec to tak nemusi byt. Ja pojdem skorej..ak by este bolo treba cosi doniest...snad to bude vsetko OK. ;-) Aku mas temu svadby? (farbu)
Odpovedať
maruska:sorry,odbieham,varim medzitym:_))ja budem mat fialovu svadbu, s kombinacoiu slabo ruzovej,lebo take su steny restiky,kde je svadba.ja sa tiez budem snazit ist domov 2 tyzdne pred svadbou a drahy snad aspon tyzden,cezx vikend pojdeme kupovat letenky,tak potom uz budem vediet naisto.A zostaneme asi len tak 3 4 dni,potom letime spat do uk a chceme ist aj hned na honeymoon:-)) a ty ako?v akej farbe budes mat ladenu svadbu?idem este dneska topanky vecer testovat a uvidim,co poriesim,ja nechcem vysoky opatok,a je dost problem zohnat pekne topankz na relativne nie vysokom opatku.Inak,viem ake myslis tie tvoje topanocky.kde si kupovala?
Odpovedať
to je ok, ja tiez odbieham...nasa tema je bordovo- kremova.... Kukni letenky teraz. Ryanair...robi akciu..bez dani. Ja som si tiez dnes bookla. Jeee..co sa tyka honemoonu..my hned este nie..lebo potom hned 8 maja mame svad. party v Uk...takze zas dalsia velka akcia...a potom uvidime..ale tiez chcem urcite niekam ist..aj ked si budem brat asi neplatene volno..lebo tolko dovolenky nemam ( a cerpam si vela dni ked idem na SK) Topanky som kupila v bridal shop v Chelmsforde. Myslim,ze tak sa vola ten shop. Bridal shop. Drzim palce..s topankami...idem uz do hajan..zajtra mam busy den. tak zatial pa xx
Odpovedať
drobec:ja som bola na svadobnom veltrhu tu v londyne a musim povedat,ze som tam neobjavila nic co by ma nejak extra zaujalo alebo by mi pomohlo pri planovani svadby. Ak mas moznost chod sa pozriet,urcite uvidis vela pekneho. Maruska:ja som na tom podobne,tiez mam dovolenku len na svadbu a ostatne bude neplatene volno,ale chcem ist na svadobnu cestu hne dpo svadbe,lebo my planujeme pred letom trvaly navrat na slovensko a potom to uz zase budu ine straosti.
Odpovedať
Ahojte aprilove nevesticky, musim sa pochvalit aj ja sa budem vydavat 24.4.2010 v Presove :-)
Odpovedať
no super vitame ta..ja mam tiez v PO:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam v po :-D
Odpovedať
a ako je to s vasim pripravovanim - vybavovanim? My uz skoro vsetko mame, skoro vsetko. Treba prstienky, kyticu,..... stale este a este nieco je toho dost. Mame svadbu tak na rychlo na Vianoce boli zasnuby a v aprili svadba. Pred chvilkou som cital o salone erika, no nerozumiem, ja som tam bola vcera a tie predavacky boli super, no a satky, ktore som si vybrala su nadherne su z novej kolekcie, cena je 370 eur, ale parada, aj pohare mam objednane v tomto salone, aj kroj, aj bizuteriu. a vy ako? ;-)
Odpovedať
tak ja som bola v erike tiez som mala tam vybrate ale nakoniec som si kupila na ukrajine...ale tiez som tam bola spokojna...kroj mam z cipisku a pohare z netu...tiez uz nam treba len take drobnosti no a prstienky a kytiicu no tu az na koniec...no ja momentalne zhanam podpiru alebo korzet neviem co bude lepsie pod saty...
Odpovedať
zuzulkames22:vitam ta,tak to si sikovna,ze svadbu stihate naplanovat za 4 mesiace,my tu uz skoro rok s niektorymi babami planujeme,vsak?:-))
Odpovedať
no to je pravda ,ale aspon si to viac vychutnavame:-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved to,ale co budeme robit po svadbe? :-)
Odpovedať
lyduska moja, uzivat si honeymoon, to ze budes mangelka milovana a potom detickkyyyyy:)chichi Tesim sa hroze, budes kraaaasna
Odpovedať
anit,ty tu co robis?????si ma riadne prekvapila,tesim sa uz na vas,velmi velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa vydávam 24.4. v BA :) máme už vybavenú miestnosť, jedlo, výzdobu, šaty, kostol, fotografku, DJ... ešte nemám starejšieho, oblek pre ženícha, prstienky, pozvánky, topánky....fuu no je toho dosť, ale verím že to v pohode postíhame... a určite sa pôjdem kuknúť na svadobný veľtrh do PKO :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam aj darceky pre hosti a aj nejake predsvadobne foto sme si dali urobit. to budem davat spolu s darcekom vo vrecusku, ktore zacnem sit vecer. nase fotky som pridala do albumu a fotky darcekov pridam ked ich odfotim
Odpovedať
Ahojte, tento tyzden bol perny, ale uspesny :-) uz mame aj oblek, topanky. prisli mi balony stastia. Kupili sme male sampanske ku vysluzke a teraz akurat lepim etikety. Uz mam hotove aj karticky-podakovanie. A uuplne najspokojnesia som, ze uz mame objednane obrucky. Tobolo nieco strasne aka ponuka bola v meste. Neskutocne drahe ale hrozne. tak som sadla k internetu a nasla som jednu bomovu stanku. vipgold. za 25O € a 6mm siroke z kombinovaneho zlata. No uz iba dotiahnut detaily... Priatel mixuje hudbu na manzelsky tanec, tak este ideme nacvicovat... to bude este drina :-p
Odpovedať
Tu mate truhlicku na obalky.. Ja si ju idem spravit. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Ahojte dievcata,tak vidim,ze pripravy uz u kazdej z nas napreduju,ved sa uz pomalicky priblizujeme k nasmu velkenu dnu:-0)) My sme za posledny tyzden vybavili:draheho oblek,koselu,opasok,uz len topanky chybaju.Zajednali sme organistku a aj pani co bud spievt na obrade,mne by uz kazdu chvilku malo prist objednane bolerko,dali sme gravirovat datum svadby na obrucky,objednali sa zakusky,moja svadobna kytica a to je asi aj vsetko. Zuzana166:pozerala som tvoj album a ta druha fotecka co tam mas,kde sa ti paci make up,je uzasna,Ja som ju nasla v jednom casaku a zamislovala som s ado tych nausnic,len su z usa a cena je teda riadna,tak sa snazim najst nejake podobne.A paci sa mi aj uces aj make up,fakt uzasne a dokonale.
Odpovedať
drobec:kde je prosim ta ten veltrh,ja sa dohodenem s kamoskou a mozno by sme aj zasli....
Odpovedať
Profilova fotka
veltrh je v kosiciach tusiim 7 ci 9.2
Odpovedať
Ahojte, mozem sa pridat? Mame svadbu 10.4, postupne chystame a zabezpecujeme - mame saty pre mna, obrucky, salu, kameru, fotografa, DJ a starejsieho, objednane zakusky. Akurat riesime vyzdobu a dohadujeme sa na prvom tanci. Chystame sa na svad. veltrh do Blavy, je tento vikend. Snad dokupim nejaku bizu, pohariky a spodne pradlo...rozmyslame aj nad tymi balonikmi stastia... x-)
Odpovedať
Ahoj Hajuma,jasne,ze sa mozes pridat, aj ja mam svadbu 10.04,tak sa nam to uz teda riadne blizi.A kde budete mat svadbu?vidim,ze si z okresu nitra,tak to nemame od seba daleko:-))
Odpovedať
Profilova fotka
fo tretice vsetko dobre.... aj ja mam 10.4. :) my si teraz lameme hlavu nad zasadacim po riadkom.. neviem ci len u nas, ale je to komplikovanejsie ako som si myslela :)
Odpovedať
evita 123:urcite nie len u vas,ja som s tym este radsej nezacala,nemam este par ludi z drahehostrany potvrdenych,tak to nechcem robit na stokrat,ale uz som rozmyslala koho kde usadim a veru to nebude lahke.
Odpovedať
Ahojte, my sme len tento vikend doupresnovali zoznam...zasadaci zatial nerobime, drahy si mysli, ze to bude brnkacka, ale ja mam trachu strach ako ich poukladat 8-(
Odpovedať
ved to,ono nikdy clovek nevyhovie vsetkym,to viem uz teraz.radsej sa zaoberam este prijemnejsimi vecami co treba vybavit:-0)
Odpovedať
lydka :-D , aj ja...svagrina vyfasovala 10 m stuziek, tak zacina robit pierka - elegantne som sa tomu vyhla. Tesim sa na ten svad. salon...dufam, ze sa inspirujem...
Odpovedať
hajuma:tak si si to dobre zariadla,ja tiez sa snazim zamestnavat rodinku :-) na svadobnom veltrhu urcite najdes nejake inspiracie,uzite si to tam,aj moja sestra ide,ja som mimo slovenska,takze ja nie,ale bola som uz na inom. A baloniky statsia su nadherne,aj my ich mame,uz sa neviem dockat,bude to prekvapenie po polnoci:-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?