Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no skoda tak teda idem objednat aj ja, a kolko a ake si vzala?
Odpovedať
tak vzala som si styri po 1600 lupienok je v jednom
Odpovedať
Profilova fotka
ten fecko nevie ani povedat cenu, stale mi omielali ze sa dohodneme, ale on je skor na interierove fotky teda atelierove, furt hucal ze maju vacsiu hodnotu, a vonku foti len v parku a to je uz strasne otrepane, aspon podla mna
Odpovedať
jaj tak akoze april je dost saleny takze neviem no,teraz...a akoze ja by som potrebovala aspon priblizne lenze ked mi nepovie tak kaslem lebo sak potrebujem aspon nejaku sumu vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja platim za fotenie vonku bez kostola a hostiny 150€
Odpovedať
to fakt a kde jedna kamoska mi vravela ze tiez tak plati ale ona v atelieri ale len neviem par fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj fotograf 200 zaberov 50 na papier + taka kolaz fotiek, no mozem ti dat na neho cislo ale neviem ked mame rovnaky termin ci bude stihat...
Odpovedať
no tak to asi tazko ale neva ja uz nieco vymyslim ale aj tak dakujem :)a ty aku budes mat vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to neviem, chytala ma fialkova a teraz uvazujem nad klasikou červenou, neviem aj oranzova sa mi paci...fakt netusim
Odpovedať
tak ja by som ti odporucila fialkovu alebo tu oranzovu...neviem ta cervena nejak mi nereze...
Odpovedať
Profilova fotka
ale som videla kombinaciu cerveno oranzova a bola pekna...odskocim milovanemu urobit veceru
Odpovedať
hej tak to som este nevidela..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved tu ktori dal stranku s farebnymi kombinaciami a tam som to videla, ty budes mat zelenu??? spoluziacka mala taku a nechcem aby sme mali rovnaku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa vydavam 17.04., ale zatial som na svoju svadbu nemala cas velmi... Svadba bude v PP. Mam fotografa, salu mam rezervovanu, ale musim uz zaplatit zalohu, lebo ma niekto predbehne :-( a na fare mi povedali, ze na buduci rok zapisuju az v decembri :( trochu mi z toho zviera zaludok... Bola som teraz kamoske fotit na svadbe a ked som videla, ze co mi vsetko treba, tak sa mi ani nechce do toho :-p Bola som aj satky uz skusat, v Angele v Prešove a v Princess v KE, ale zatial som tie prave nenasla.
Odpovedať
Profilova fotka
Zabudla som povedat, ze byvam v PO...
Odpovedať
Profilova fotka
hej a v Chorvatsku sme si kupili krizik, ak sa to rata :-)
Odpovedať
Misumich vitaj medzi nami.Mysli,ze tie hlavne veci uz vacsina z nas ma zajednane a pomalicky mozme riesit detaily. Ako vravis,je toho odst,ale postupne sa to da zvladnut.Moja kamoska zorganizovala svadbu za necele dva mesiace,ale mala riadne stresy,tak ja radsej pomaly a postupne. My sme dnes zaplatili zalohu za dj,lebo uz mal aj dalsich zaujemcov,tak sme to muslei potvrdit.Ale tesim sa,ze ho mame my a nikto nam ho nevtfukol:-))
Odpovedať
ahojte aprilove nevesticky :-) Ja sa vydavam 10.4. Zatial mame rezervovanu salu, dj, kameramana. Satky sa chystam omrknut nejak koncom septembra a na fotografa nemam ziadny dobry tip. Som z Ba, pomoze mi niektora? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ha, no v BA je asi vela dobrych fotografov, bohuzial prehlad nemam, lebo pre mna by boli bud drahy, alebo by neprisli :-( Ale mne osobne sa zo zapadu paci Jan Cechovsky z Banoviec nad Bebravou (a chodi aj do BA tusim) a Katka Zitnanska z Nitry (aj v tomto poradi). Ale videla som z BA vela dobrych, len som im nejako nevenovala pozornost.
Odpovedať
no tak ja som musela dat zaloha za salu uz koncom jula lebo by mi to niekto vyfukol a kameramana ktoreho sme chceli uz nemal ani volne len budeme mat niekoho z jeho studia... misumich:ja som bola v salone erika v po,a maju tam v celku spoko saty ono zalezi aj ci si velmi narocna a samozrejme kazdy ma iny vkus no vyskusaj, a taktiez zalezi od toho kolko si ochotna dat za saty za pozicanie..
Odpovedať
Profilova fotka
salon erika je asi cenovo najpristupnejsi
Odpovedať
a ešte molen ten ma tiež skoro take ceny ako v erike, aj lacnejšie ale naozaj to zaleži od toho aka je nevesta naročna, ja chcem šaty ktore budu na mne pekne vyzerať čiže vobec mi nejde o značku šiat ako niektorym
Odpovedať
presne,presne ja mam na to taky isty nazor ja musim mat take v ktorych sa budem dobre citim a sadnu mi lebo ja som taka nizsia a co som bola nedavno skusat tak niektore ma dost skracovali:-((ale vybrala som si..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, tak ja som nestastna z toho, ze netusim akej farby bude svadobna vyzdoba :-( Presovcanky poradte prosim, aka farba sa hodi do Sarisparku. Ja som restiku videla len na fotkach, lebo kedsom tam bola pozriet, tak tam prave bola svadba, takze nemohla som... a nebyvam v PO... Inac v piatok ideme na prve stretnutie s fararom,takze som zvedava... A neporadite nejaku vybornu, nie len dobru, cukrarku v Presove a okoli??? Na tortu potiahnutu marcipanom, ktora pouziva len tie naj ingrediencie a nie hnusne margariny...
Odpovedať
ahoj tinkyy:tak co sa tyka vyzdoby to ja netusim ved zvol si hlavne farbu aka sa tebe paci a tak to potom aj vsetko prisposob..co sa tyka cukrarky ja co ti mozem povedat ze ake su tu,tak v ruskej novej vsi su asi tri a taktiez na budovatelskej ak vies kde to je je tam tiez jedna super taka ako predajna alebo nieco take co pecu rozne a maju tam aj foto a da sa s nimi dohodnut..
Odpovedať
Profilova fotka
Drobcek diky za tipy na cukrarky, poslem tam sestru na omrknutie Inac mne sa paci ruzova taka syta, ale tam sa nehodi, takze asi tak...
Odpovedať
a ake tam su farby to nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
sarispark je ako salas takze nieco take prirodne.... a kde je ten molen??? nad ukrajinou ste nepremýšľali???
Odpovedať
keterin molenje na trojici hned pri zastavke mhd, spoločný vchod do salonu Tatiana,a nad ukrajinou sme tiež rozmyyšlali ale nemame pasy tak asi nič z toho ale chystame sa do poľska tak snad tam niečo najdeme
Odpovedať
keterin na ukrajine som bola a aj sa mi pacili aj cenovo to bolo v pohode ale v salone mas proste omnoho lepsi vyber ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?