Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to tak, ze ja som neveriaca a polovicka veriaci, takze ze to bude civilny obrad po poste... :-)
Odpovedať
baby no co pohli ste sa teraz nejako?
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si predstavjete spolocny zivot?? ja som do kostola nechodila kym som nespoznala petra no teraz tam chodim aj ked sa s vela vecami nestotoznujem a niekedy mam strach ako to budeme zit, hlavne jeho mama je taka fanaticka a to mi robi najvacsie starosti
Odpovedať
UK???tam su take zvyky ako tu,ci uplne nieco ine???A co pripravy uz v plnom prude? :-|
Odpovedať
Caute baby,tak sa po dlhsom case ozyvam a vitam nove clenky:-))tak sa nam to uz teda riadne krati,vsak? Ja som bola doma na 2 tyzdne a vcelku dost som toho vybavila,vymenila som saty,zajednala celu vyzdobu,so sestrou pretriedila oznamka a uz sa aj rozdavaju,aj oficialnu veceru s rodicmi sme zvladli v pohode,zajednala som kadernicku a este kopec somariniek...vy ste na tom ako? Ja som musela ustupit svokre a nakoniec budeme mat dva chody plus svedske stoly,aj ked som to tak nechcela a tiez mamine,ktora si objednala pierka pre svadobcanov za mojim chrbtom...skoda sa uz rozculovat,ti rodicia su niekedy fakt na hlavu;-)) tak napiste aj vy,co nove a ako ste sa pohli,zatial papa
Odpovedať
tak mne dosiel pricesok...no a najvacsi problem mame s naukami lebo nemame este ziadnu a neviem ako to stihneme kedze martin je velmi malo doma...uvidime...no chystam sa dotiahnut take drobnosti ako oznamka vyzdoba a take somarinky...
Odpovedať
Drobec:s tymi pripravami skus si pozistovat,zevraj sa uz aj na slovensku robia nauky v ramci jedneho dna alebo vikendu,kamoska mi to spominala.
Odpovedať
hej ja viem lenze mato chodi v piatok a v nedelu odchadza proste nam to nesedi netusim co robit lebo nechcu vyjst v ustreti,ale som povedala kolko stihneme tolko budeme mat...co uz...
Odpovedať
tak vela statsia,nech to nejak vybavite.a nie je nejaky kurz kde by to spravili za sobotu?
Odpovedať
ach tak to neviem ale vies aky su no nechame to na nahodu:-)a dakujem snad nieco poriesime..:-)
Odpovedať
lydka82 to mi nieco vrav... moja mama ma stale vysetruje ze ci mame to a to, ze ide kolace objednat, dcere kupila saty ked som bola v robote,ale nastastie neboli take hrozne :oDD a su ruzove, tak sa jej to bude pacit... kazdy chce nieco ine a kazdy caka, ze sa mu prisposobime.
Odpovedať
presne tak no ja som na zaciatku povedala mojej mame aj buducej svokre aby sa mi radsej do nicoho neplietli oni vedia co maju objednat a do mna nech sa nemiesaju...a chavlabohu nemam problem...:-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kazdy mame take problemy... a najhorsie je ze musime najst nejaky sposob ako im opatrne naznacit nech sa do nicoho nestaraju tak aby sa neurazili :-|
Odpovedať
presne presne ale moja mamca to pochopila so svokrou sa vidim malo takze v poho a ked nieco chce tak zavola alebo ja sa zastavim:-)tak baby jednu nauku mame za sebou:-)som stastna ako blcha:Dale este pat pred nami :-D
Odpovedať
Tak to mate dobre...mne zas každý vraví, že mam na všetko ešte čas...a aj ja by som sa rada s niekym uz poradila... :-(
Odpovedať
tak ja by som velmi nepovedala ze je este cas lebo si myslim ze je najvyssi cas zacat riesit vssetko:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemate niekto v albume taku srandovnu tombolu??? kdesi v nejakych albumoch som to videla aleteraz sa mi to nedari najst. potrebujem to na jednu akciu do roboty
Odpovedať
Tak s tym ti keterin nepomozem.ja nie som velky fanusik tombol:-)) baby a mate yz vybratu hudbu do kostola?teda tie,co mate cirkevny obrad.A mate zbor ci len organ?
Odpovedať
tak ja ani nevyberam my budeme mat len organ nic extra...ved u nas chcu 30 eur za sobas 20 eur za vyzdobu a keby este aj gudbu tak ani nechcem vediet...
Odpovedať
slecna ja ti poslem tombolu emailom daj nejaky.
Odpovedať
aj mne vravia, ze mam casu.. ale kedd vidim ako ten cas ubieha, tak mi to tak nepride, ved uz iba nieco cez dva mesiace .. Oznamenia a pozvanky som zvladla.. krabice na vysluzky objednane. aj balony stastia... oblek aj saty zajednane.. trosku som postupila
Odpovedať
Profilova fotka
dajake tomboly som nasla no ale mozes poslat mozno mas inu keterin@azet.sk dakujem
Odpovedať
drobec,my budeme mat tiez len organistku,co nam bude hrat,ale mam 3 pesnicky vybrate co chcem,aby zahrala. to si mozes povedat,co chces,aby hrali,ved im za to platis:-))
Odpovedať
ano ano ale nad tym som nerozmyslala nejako..
Odpovedať
petrusska dakujem, moj mail je slavkafab@centrum.sk ... tak ja mam zatial salu, kostol, obrúčky, svadobné poháre a krabice na vyslužky. Teraz chcem pozhanať nejake tie šatočky a oblek...
Odpovedať
mne sa velmi paci Av Maria a este dva rozne svadobne pochody,tak to chcem mat urcite,ostatne nech hra,co vzdy:-)) Inak baby co budete mat oblecene pod satamy?puncochy,podvazky,ci samodrzky??
Odpovedať
tak ja mam len samodrzky a ani nic ine neriesim uvidime ako bude ale v satach je aj tak samo o sebe asi teplo...
Odpovedať
ved aj ja by som rada samodrzky,len s abojim,aby mi nebola kosa,hlavne na to vonkajsie fotenie pred obradom,ale ako vravis,uvidim,ake bude pocasie a podla toho sa zariadime.na hostine uz bude urcite teplo z tolkehotancovania:-))
Odpovedať
nie,nie v UK to zatial neplanujeme :-) a co uz mate vsetko???
Odpovedať
no boli sme za fotografom... a normalne, ze spravi zo mna na fotke aj kocku. :oDD
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?