Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
maruska:ja som v uk vyse 3 rokov,a buduci rok uz planujeme ist spat na slovensku,comu sa nesmierne tesim:-))dneska sa chystam zhanat podprdu pod svadobne saty,som zvedava ako dopadnem;-))pekny den zatial,papa
Odpovedať
Ahaa..no ja som tu uz vyse 6 rokov. Moj snubenec je english. Tak je to ine. Good luck s tou podprdou. Ja som nasla v Debenhamse...2 typy. Som si kupila obe,zenska povedala, ze mozem prist vymenit alebo vratit ak mi nesadnu. Len som nemala este sancu skusat ju so satami. To ti verim, ze sa tesis domov. Ja uz by som si tazko zvykala doma. je to o nicom po tej financnej stranke na Slovensku, s pracou...atd. a hrozne ma vytacaju...nase sluzby...v tom sme este dobre pozadu...aj s vyberom tovaru v porovnani so zahranicim. Ale zas na druhej strane mi moc chybaju nasi, a family...a nase leta horuce...:-) Ale zas to neni na konci sveta. Len 2 hodky lietadlom. Tak good luck ester raz s tou bra...a daj vediet ci si nieco nasla. pa aj tebe pekny dnik
Odpovedať
Ahojte dievcata,ako napredujete?ci nahanate este vianocne darceky?:-)) Maruska:tak aj ja uz mam 2 podprdy,cez sviatky pojdem do slaonu ich vyskusat so satami a dufam,ze as[pon jedna sadne,lebo saty su korzetoven a nizko vykrojene.hej,mam prvadu,doma je to ide,budem si zase tazko zvykat,ale mna tu nic nedrzi a chcem byt doma s priatelmi a rodinou,to je pre mna priorita,uvidime,nejak to vsetko tam zvladneme. Tak baby napiste ak mate nieco nove,zatial papa
Odpovedať
ahojte.tak ja uz mam pre seba komplet vsetko dnes mi dosiel aj pricesok,takze mam pre seba vsetko z krku...inac nic nove...a samozrejme nahanam nejake darceky ale v miere 8-)
Odpovedať
lydka: novidis super s tou podprdou. Ako hovorim ty mas uplne inu situaciu..ako ja. Moj drahy je anglican..a buduci manzel..takze on je u mna priorita a samozrejme aj moja rodina. Ale clovek musi ist za hlasom svojho srdca. :-))) Ty mas isto chalana slovaka..tak je to uplne ine. Nech sa Vam dari ked sa vratite :-) Ja mam tiez skusku 24 Januara v salone..mam si zobrat topanky a podprdu so sebou. Som zvedava co budu hovorit..Este rozmyslam co pod saty..asi si nebudem davat ani silonky ani podvazky...rozmyslam..ze budem mat hole nohy..ved na konci aprila snad uz zima nebude...v satoch mi aj tak dost horuco..su dost tazke..uvidim este. drobec: chcela by som vidiet ten pricesok, ale isto to bude vyzerat super. Je moc dlhy???
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sklamane lebo idem 2.1 na ples a nemaju moj odtien pricesku a ani do toho terminu nebudu mat :-(
Odpovedať
keterin: urcite cosi vymyslis...neboj...ja idem zajtra na akciu z roboty...tiez musim byt tip top oblecena..nove lodicky som si kupovala a keby si videla v akom stave mam vlasy??? hruuuuuuuuuuza. Hi hi. Musim si hodit farbu dnes nejaku.... Prajem pekny ples..a super zabavu ked pojdes ;-)
Odpovedať
tak este ho nemam odfoteny ale je super som velmi rada...no a dlhy je 50 cm..to akura ja mam dlhsie vlasy ale aj tak niesu take dlhe ako by som chcela preto som si ho kupila..
Odpovedať
Profilova fotka
drobrec v bazare predava medovinka zelene saty sa mrkni
Odpovedať
idem dakujem:-)
Odpovedať
caute baby,tak ja som sa pred chvilkou vratila z posledneho vianocneho nakupu,nastastie obchody boli otvorene do 22.hod,inak by som nemala sancu po praci nic kupit.Tak zajtra uz len budem balit a v nedelu konecne letime domov,tesim sa ako dieta:-)) maruska,ja ta chapem,ako vravis,beries si anglana,to je uplne ina situacia.Ja som sem s mojim drahym aj prisla,sme z jdneho mesta a povodne sme planovali ostat len 2 roky a gbudu to uz skoro 4 ked pojdeme spat domov,takze sme to pretiahli:-)) Inak ja som skusala svadobne sandalky,boli krasne a hlavne pe mna pohodlne,jka nenosim vysoke opatky,len som ich nekupila,zdalo sa mi,ze pata nebola dost pevna,neviem,ako by sa mi v nich tancovalo,ale musim ist este raz na ne mrknut.No bodaj by si ty mala pravdu,ze april uz bude tepli,ja mam ale zacviatkom mesiaca,tak silonky urcite dam,ja som stale zamrznuta:-))Ok,na dnes idem,zatial papa
Odpovedať
lydka: a to si predstav..ze teraz aka je zima..dokonca mame sneh ale krasne slnecno..tu v UK ...a moje kolegyne (anglanky) idu na party bez siloniek...len v sandalkach...ved vies, ake su to tie zenske..otuzile...bohaca to ja nechapem este doteraz. Som povedala kolegyni ze mi bude zima..ze si dam silonky dnes vecer a ona, ze ona ide bez siloniek..ha ha ha Alebo do roboty ja pridem v cizmoch a oni lodicky...bez ziadnych siloniek..hlavne, ze ma sveter a hole nohy. A vcera -5 stupnov minimalne a chalana som videla vonku v kratasoch a mikine...joooj, toto ma bude asi vzdy tu prekvapovat..hoci uz to beriem...trosku inak. ha ha Uzi si Vianoce na Slovensku a krasny novy rok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Maruska:tak to mas pravdu,to ich ja nikdy nepochopim,ako mozu chodit na boso v takejto zime...mne je to na smiech,ved kolkokrat viidm,ze maju az modre nohy ale zato len balerinky a trasu sa od zimu.A to nehovorim ako chodia vecer von:)))ale co uz,kazdy sme nejaky:))) Ja dnes usilovne balim,robila som poriadky,triedila veci a tak,no ako pred vianocami ma chytila nalalda.Ty si uzi party a dobre sa zabavte. Vsetkym zelam krasne sviatky a ozvem sa neskor,lebo ked bduem doma,asi nebude moc casu.
Odpovedať
tak ja si silonky urcite dam teda samodrzky uz ich mam davno doma lebo clovek nikdy neviem a radsej ich budem mat:-)
Odpovedať
baby no co darceky mate pokupene?
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak ale simonovi by este predsa len cosi trebalo
Odpovedať
tak ja mam z casti,ale az zajtra to vsetko dotiahnem lebo som skoro stale v praci este aj zajtra do vecera do siedmej..
Odpovedať
drobec...jo, uz mam a co ty????
Odpovedať
no uz mam aj chvalabohu:-)))baby prajem vam vsetkym stastne a vesele vianoce:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no prave som si pred chvilkou kupila pohare, nakolko sme sa rozhodli ze si original svadobne pohare mebudeme objednavat ze budeme mat len nejake obycajne, kupila som dnes v tescu take super vysoke pohare ako na vino, su velmi pekne, jednoduche, nebudem na nich ani nic davat gravirovat. povodne som myslela ,z ebudeme mat take ako ostatni hostia no kupila som tieto, aby boli predsa len odlisne od ostatnych. takze svadobne pohare mam poriesene za 5eur v akcii. tak ich aspon budeme vyuzivat na vinko a nebudu nevyuzite stat niekde v skrinke. a asi zajtra dokupim este 4 aby som mala sadu pre hosti ked nas pridu navstivit a budeme mat chut na vinko ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja sa chcem pridat do tejto vasej skupiny... Ja mam svadbu 1. aprila.. mam saty, akurat tlacim oznamenia, mame uz miesto, ale zatial nic ine.. zacinam byt zufala.. neviem kde splasit dobreho DJ, kameramana, fotografa.. chcela by som na auto plysakov.. raz som to nasla na nete, ale druhy krat sa mi to nepodarilo. hladam aj nejake pekne pohare pre nas.. a to nevravim este o obleku pre draheho.. to sme obehali cele mesto.. zevraj v polsku maju pekne, tak asi pojdeme pozriet tam.... Ale hlavne stale rozmyslam nad nejakym vtipnym programom a vyzdobou, ked je to uz 1veho..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas co robit ale urcite sa to stihne to sa ani neda hovorit ze mas este 4 mesiace cas kedze to mas toho 1.4 drzim palecky
Odpovedať
ale hej. Pomaly sa to rozbieha, ale najvacsi problem mam s kameramanom a fotografom a vymysliet program.
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas 1.4 a to nie je este post???
Odpovedať
ahojte kocky...mozem sa pridat do vasho klubu:)my to tiez planujeme na april....
Odpovedať
ja mam 24 januara skusku siat...tak som zvedava co mi povedia..a hlavne ako mi upravia saty aby som mohla tancovat..lebo maju dlhuuu vlecku. :-) Lenuska99: vitaj....uz mate termin...ci este len planujete na april....
Odpovedať
dakujem :-) no termin uz mame,24.4...a vy uz mate termin?
Odpovedať
tiez 24.4 na Slovensku a 8.5 party v Uk. :-)
Odpovedať
keterin1 je este post, ale niesme veriaci... a ten datum je pre nas ako predurceny... cely zivot mam poriadne blaznivy, tak preco nie aj svadba...
Odpovedať
Profilova fotka
som si to myslela to nebolo akoze vycitka len normal otazka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?