Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tu klasiku, v podstate mi to bolo jedno
Odpovedať
ja by som chcela nieco ine,len som este nic kreativne nevymyslela;-)))
Odpovedať
pocuj poslem ti cez postu jednu stranku tam ich je par nie vela ale mozno sa inspirujes..
Odpovedať
ahojte konecne uz mam svadobne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne, mas o starost menej, su pekne
Odpovedať
andulka ano su fakt krasne a ti aj super sadnu:D
Odpovedať
dakujem :-) a hlavne sa potesili moji rodicia ze uz mam konecne saty :-)
Odpovedať
drobec pohare na centrumvalentiny.sk ta cena je za 2 pohare alebo iba za jeden pohar?
Odpovedať
uz som si to zistila ze ta cena je za par
Odpovedať
ano ano za par a postovne je 5.5eur ale stoja zato ja som velmi spokojna bola..
Odpovedať
Ahojte mozem sa opytat ci ste uz riesili svadobne obrucky?
Odpovedať
tak co ja viem tak niektore baby uz ich maju aj doma:-) ja ich budem riesit az po novom roku...pozeram ze si z presova a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
My uz mame obrucky doma:)))a sa z nich velmi tesime:)) Ked uz piseme o obruckach,mozno pre niekoho blba otazka,ale ako ste kupovali obrucky?myslim na velkost,lebo my sme vybrali nase sucasne velkosti,ale niektori ludia ma strasia,ze mi prst moze zhrubnut a ze som mala kupit na prostrednik,co sa mne zda divne.Ved pri najhorsom,prstene sa daju aj zvacsit..aky mate vy na to nazor?
Odpovedať
ahojte a obucky kupujete spolu s nastavajucim alebo nastavajuci ich kupuje sam bez vas?
Odpovedať
vies co lydka tak ja som tiez chcela ze akurat ale aj martin mi povedal aby som si kupila aspon trosku vacsiu uz len preto ze aj ked budem tehotna tak priberiem a aj ze je to lepsie...a segra je vydata sedem rokov ma dve deti a tiez mi povedala aby som si kupila vacsiu lebo jej je teraz tiez dost na tesno...ale to zalezi u kazdeho inac... andulka22:tak my si ich budeme kupovat spolu.
Odpovedať
my sme tiez kupovali...obaja..spolu prstienky. A mam ho presne na mieru..na moj lavy naprstnik. A ja mam strasne uzucke..prsty..tiez sa bojim...ze co ak neskor priberiem..alebo ked budem tehotna...tak ho nebudem moct nosit..ale malo by sa to dat zvacsit bez ziadnych problemov.
Odpovedať
hej hej malo ale radsej si ho dam teraz vacsi ako potom to este riesit..
Odpovedať
drobec: mne by to padalo z prsta kebyze je vacsi...ja ho chcem mat presne na mieru. Nam to spravia zadarmo potom zvacsenie..keby som nahodou potrebovala..ale dufajme,ze to nebudeme potrebovat. :-)
Odpovedať
my sme vyberali obrucky tiez spolu a ako maruska55 podobne ho mam teraz presne na mieru,nechcela som,aby mi padal.zasnubny mam len o lo ciselka vacsi a obcas sa mi toci a mierne schadza,tak preto som chcela obrucku presnu.a uz som to zistila,ze velkost nie je problem zvacsit,takze super:-0)
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz obrucky mame a ked som kupovala tak mi bola tesnejsia a teraz sa mi zda volnejsia ale zalezi od toho kedy ku skusam, neodporucam vam kupovat prstene na mieru presne pretoze prsty vam naozaj zhrubnu, ja nosim prstene na kazdom prste a ked som boal tehoétna musela som ich dat dole a ateraz ich mozem mat len cez den lebo v noci ma normalne tlacia. co sa tyka zmensovania poradte sa s niekym lebo mne bolo povedane ze je vzdy lepsie ked sa prsten zmensuje ako zvacsuje lebo pri zvacsovani ho musia prestruhnut a vystiknut s neho a vraj to je vidno. hovorim len toé co mi povedali v zlatnictve. kupovala som v presove v zlatnictve Linda a bola som spokojna, dobre poradili a aj dobru zlavu sme dostali.
Odpovedať
lydka: ja to mam presne tak isto ako ty. Snubny mam trosku vacsi..(hoci mi ho uz raz zmensovali) a sa mi toci okolo prsta..nastastie ma fajn ocko..takze sa neda cely otocit. Obrucku mam tiez presne na mieru. Keterin: neviem, asi to zalezi od holky..lebo co nam robili prstienky...tak hovorili..ze vacsinou si to holky davaju na mieru robit. Aby sa im to netocilo..a podobne. (pokial tama mas nejake diamantiky) ze chces aby ti to bolo vidiet. Ked prsty zhrubnu..nemal by to byt problem dat zvacsit. A vacsina mojich kamosiek co uz babo mala hovorila..ze prstienok prestali nosit (podaktore) tak par mesiacom pred porodom..ale po porode bez problemov zas..mohli nosit. Ze ho nemuseli davat ani zvacsovat. Neviem..vidis...a Tebe to zas tlacilo..zavisi asi od kazdej zeny. Kazda je ina. My sme dostali este k nasim prstienkom darcek od tej spolocnosti. 3 strieborne retiazky so srdieckom (co bude ako fajn darcek pre niekoho) a strieborny privesok na kluce pre best mana (nieco ako starejsi).
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ono je to vsade inak, aj ked uz som premyslala zeby som si tu moju obrucku dala niekde inde premerat ci mi nahodou neurobili vacsiu ako na objednavke lebo ozaj sa mi vidi,ze som objednavala mensiu ale co uz
Odpovedať
keterin aj ja tam chcem ist do tej lindy lebo bola som popozerat a sutam fakt pekne obrucky:-)a ja mam tiez snubak taky volnejsi ale v pohode neleti mi aj obrucku si dam taku urobit..
Odpovedať
Profilova fotka
drobec chcem sa ta opytat aky mas nazor ako kadernicka na predlzovanie vlasov. strasne ma to laka
Odpovedať
no ja to beriem ved ja uz mam pricesok objednany na svadbu a tiez rozmyslam nad tym...podla mna to nieje nic zle a mne sa to nahofou velmi paci:-)
Odpovedať
Ahoj babenky nevestičky Chcela by som sa opýtat či neviete dobreho fotografa ? z Levíc alebo okolia ktory je fakt dobry
Odpovedať
Profilova fotka
joj a nevies o niekom dobrom a lacnom???
Odpovedať
Keterin Drobec: zaujima ma to tiez ohladne toho pricesku. Ja si sice vlasy nechavam dlhe....hlavne kvoli svadbe..ale uz nemaju taky objem ako ked som mala 19nast. :-) ako to vyzera s tym priceskom? Nevyzera to moc umelo? A kolko to stoji? Dakujem x
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nechcem pricesok ale nadpojit vlasy
Odpovedať
keter:tak skusim sa spytat kolegyn lebo ja tak konkretne neviem ale dam ti vediet... maruska55:tak vies ze kazdym rokom je clovek starsi a aj tie vlasy uz niesu take ako davnejsie,no a umelo?nie nema byt preco ak natrafis na dobry pricesok teda dopasujes k svojej farbe a kadernicka ti ho dobre zapracuje tak nic nevidiet ale aj tak nieje ho vidiet len ho musis mat dobre zapracovany...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?