Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa asi jedina budem fotit po obrade...vobec netusim, kedy to budem stihat :-S Priatel totiz pride po mna z michloviec s celou svojou rodinou k nam domov a az potom sa ide potit. Drobec, keterin: kto vas bude fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
nie potit, aspon dufam...FOTIT :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna bude fotit jozko peklansky
Odpovedať
tak ja sa chystam zakusky riesit v najblizsej dobe a mna bude fotit kamarat on je fotograf...ale nie je taky znamy...takze po mene by ste ho nepoznali...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde davate robit kolace?
Odpovedať
do ruskej a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
do fintic
Odpovedať
tak mamca dava stale tam tak mne to nejako jedno..a co mas nove?
Odpovedať
ahojte nevesticky....vy aspon riesite zakusky co vam v duchu zavidim ...my sme ete s pripravami ete ani nezacali...bo chlop stale tvrdi ze staci v januari ....mozete tak zhruba napisat ake druhy budete mat?
Odpovedať
ak myslis kolacov tak to ja netusim to uvidime potom ked budeme objednavat..
Odpovedať
Profilova fotka
som dnes volala tortarke, co mi odporucili a zrusila ma, ze sa staci ozvat mesiac vopred... dufam, ze to tak naozaj bude.. ale aj tak si myslim, ze radsej zavolam uz tak vo februari...
Odpovedať
Profilova fotka
nic nemam nove akurat pokukujem po satach na prezlecenie pacia sa mi tu na nete ale mam strach objednat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som si kupila saty v madarsku... lenze ja mam velkost tak 34 a toto su 38, lenze boli take, ze som neodolala.. zajtra som uz dohodnuta s krajcirkou, ze jej ich mam doniest... dufam, ze uspejem...
Odpovedať
aj ja som uz zacala pokukovata v meste je jeden new obchod tak pojdem popozerat..tak ja nemam rada ked vedia takto cloveka odbit...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je ten novy obchod?
Odpovedať
vies co je taky mensi v aque ked vojdes tak v strede je ten velky cinak a pojdes do lava a nakoniec skoro a tam maju take veci spolocenske..nie velky vyber ale v celku da sa..
Odpovedať
Profilova fotka
hej viem to je akoze polsky niektore saty som skusala v leluchove ked som isla v septembri na svadbu a tam sa mi celkom pacia take bordove teraz ich asi maju na figuine no tie co mam tu vybrate satoja 100€ a tam 70€ ale tieto tu su take peknucke iny styl len mam strach, co ak nesadnu??? a aj jedne za 7O tu mam ale sa bojim
Odpovedať
ja som zatial nebola skusat ale chcela by som ist tak o dva tyzdne ked polovicka odide...tak ja hladam nieco zelene ale ak nebudu tak vyberiem aj inu farbu...a v celku su tam pekne aj cenovo to nieje zle..
Odpovedať
ahojte no drobec poviem ti že zohnať zelene šaty da naozaj zabrať, my tiež budeme mať zelenu vyzdobu a preto hladam zelene šaty no v Prešove som ešte nič nešla takže my sa tiež chystame do Poľska snad najdem niečo tam.
Odpovedať
Ahojte, fuha Keterin len toľko penazi za oznamenia? to si kde bola robit posli adresu....vidim ze to uz vo velkom vsetko mate... ja teraz riesim zapoctovky a skusky v skole a este k tomu robota a svadba este dobre ze mam pri sebe dobru dusu akou je mamca a pomaha...
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem kde je ta tlaciaren to mi robil znami, co tam robi ale myslim, ze niekde v luboticiach su teraz
Odpovedať
tak baby a polovicka uz ma topanky konecne dalsia vec z krku:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super a obrucky?? ja si uz jak trapna pripadam, bo furt skusam :-D
Odpovedať
keterin,aj ja som si uz svoju parkrat skusala a obzerala,uz sa neviem dockat ked ju budem nosit:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ma potesila, ze nie som sama
Odpovedať
Profilova fotka
drobec zaujimave satyzelene som nasa na aukro skus tam pozriet
Odpovedať
tak obrucky asi az po novom roku takze asi tak...
Odpovedať
jufe: tak to sme dve ja tiez teraz skusky riesim a este nam ich presuvaju ako sa im zachce je to na nervy
Odpovedať
Ahojte dievcata,nejako ste sa odmlcali,asi ste uz busy s vianocnymi pripravami:-)) Co mate nove?ja ani tk nic,stale robime na oznamkach a este nie su hotove,ale musime si pohnut,lebo ich davame za 2 tyzdne doma tlacit. Co ste pisali na tie male karticky na pozvanie k svadobnemu stolu?len take to klasicke,ze srdecne vas pozyvame k svadobnemu stolu alebo mate aj nieco ine?pekny den zelam vsetkym.
Odpovedať
tak ja este oznamka neriesim ale na tych pozvankach budeme mat nieco ine nie to klasicke mne sa to zda take uz otrepane a chcem nieco ine..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?