Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
v Krosne som bola drobec a ty saty ke si kupovala? myslim na trhu alebo v salone?
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: ak si dobre pamatam, tak si tu raz pisala, ze budes mat na zacepcenie folklorny subor sarisan. mohla by si mi prosim poslat kontakt? Kroj nemas v cene? kde je ten cipisk?
Odpovedať
tak ja ich mam z ukrajiny ale z trhu...a som velmi spokojna super mi sadli a su korzetove... ten cipisek je dole pod hotelom saris...v tom takom podchode
Odpovedať
a poradili ti tam alebo to bolo take ze nakecali ti hocico len nech ich beres? a mali tam aj take saty ako mam v albume ?
Odpovedať
no nie boli vpohode najlepsie je ist s niekym kto ti poradi s kamoskou so segrou...
Odpovedať
take saty by som ti odporucila skor v salonoch mozno maju aj tam na ukrajine ale v salonoch som nebola tak neviem...
Odpovedať
tak hej len moja kamoska nema pas takze mi ostava uz len mamina :-) takze vravis ze si kupovala na trhu a isla si autom alebo autobusom?
Odpovedať
autobus lebo sa caka kratsie ked ides cez vikend no keby si sla cez tyzden tak aj autom sa oplati lebo nieje tolko ludi...len skoda lebo teraz sa tam neda ist..
Odpovedať
da sa ist stale len je vacsia kontrola ale dialkove autobusy tam chodia v pohode tak hoci tam aj z ruskom pojdem len cem tam ist a to si sila zajazdovym autobusom alebo normalnym spojom? predpokladam ze so satami asetkymi doplnkami si sa zmestila do sumy 7000 skk?
Odpovedať
tak saty ma stali 5000:160 eur,a si predstav ze pompadurka ma vysla len na nejakych 5 eur a samodrzky na nejakych smiesnych 3,5 eura.no super zavoj mat nebudem no a rukavice a bolerko som uz mala doma.ale v pohode sa zmestis..a jeto vsetko tvoje a mozes to este aj predat cize pre mna je to takto lepsie..
Odpovedať
ved aj nad tym uvazujem a ten autobus?
Odpovedať
bola som zajazdom stale chodim s jednym a tym istym a je to v pohodke..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neviem ti dat kontakt tinka pretoze mne sa to cez jednu znamu vybavovalo
Odpovedať
a budes mat ten sarisan?
Odpovedať
Profilova fotka
no mal by byt
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, viem, ze na temu fotografovanie je tu ina diskusia, ale mna by zaujimalo, v aprili, ci nebude neskoro sa fotit okolo 17.00-17.30, kedze obrad mame o 15.30, to aj s gratulaciami bude tak do stvrtej a potom mame cca polhodinovy presun na miesto oslavy, kde by sme dali polievku a potom sa vyparili do mesta zase na nejaky chvilu na fotenie... ake mate plany s fotenim vy?
Odpovedať
tak ja ti poradim ze na fotenie je lepsie ist este pred obradom ...my mame obrad tiez o pol stvrtej a ideme na fotenie okolo dvanastej lebo potom je to uz neskoro...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som toho nazoru ze pred... mna by to ani nenapadlo ist sa fotit po obrade
Odpovedať
alenkam:nam fotograf odporucil ist fotit okolo 12stej,vted yje najlepsie svetlo a fotenie bude trvat max.3 hodky,takze sobas mame az o 4tej,potom by uz bolo neskoro.
Odpovedať
ano aj kvoli tomu svetlo a my tiez by sme ani nestihali ist sa fotit po obrade..
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja by som najradsej, aby ma moj videl az tam... :-( tak mam dilemu.... ale asi mate pravdu...
Odpovedať
tak ano to by sme asi vsetky ale co uz najlepsie je pred obradom..
Odpovedať
Profilova fotka
ved prekvapenie ked ta uvidi prvykrát bude tak ci tak a je uuuplne jedno ci to bude vtedy ked pride pre teba alebo v kostole a zas ak ho to tak prekvapi ze bude mat potrebu vystiskat ta alebo neviem co stale je to vhodnejsie doma ako v kostole...tam by uz bol obmezovany a nemohol by prejavit svoje city a to predsa nechces ;-)
Odpovedať
ja som povodne tiez velmi chcela,aby ma videl az v kostole,ale po zvazeni vsetkcyh faktorov(dlzka fotenia,cakanie hosti,najlepsie svetlo atd) je naozzaj vhodnejsie fotit pred obradom.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu tiez v aprili, a s fotografom sme dohodli fotenie o 11 tej. povodne som chcela po obrade, ale kedze mame hostinu v druhom meste, tak bolo jednoduchsie sa fotit pred obradom. aspon ak uz budeme svoji sa mozme plne venovat jeden druhemu, rodine a oslave :-)
Odpovedať
holky tak uz mam aj pierka nakoniec som to poriesila ze tam kde davam robit oznamenia tak som si tam kupila pierka lebo mali taku zelenu aku som chcela len pre rodicov budu take biele,lebo nemaju zelene,ale som rrada.. :-D
Odpovedať
Ahoj aprilove nevestičky :) Vedeli by ste mi poradit z Levíc volakeho dobrého starejšieho ? Je to strašne tažke najst preto som sa rozhodla vam napísat Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, kedy planujete objednavat zakusky a torty?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som uz nahlasila uz asi pred 2-3 mesiacami a asi mesiec alebo dva tyzdne pred svadbou nahlasim pocet
Odpovedať
nakolko ja som mimo slovenska,zakusky a torty som nechala na starost mamine a buducej svokre,uz ich objednali a konkretne druhy plus pocty staci par tyzdnov pred svadbou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?