Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
pohare som si objednala cez net..
Odpovedať
ja som tiez skusala kroj ale tak isto ma to velmi rozsirovalo tak budem mat iba saty cervene aj cudne som sa citila v tom kroji . A pohare doba dodania je aka?
Odpovedať
tak ja chcem kroj lebo u nas to ma stale kazda no a mne sa to viac takto paci?sak nejako to vydrzim pri tancovani a snad sa to strati ;-) tak povedali mi mesiac ale pohare mi prisli po tyzdni a pol lebo isli este do pece este s tymi co posielali skor
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som bola pozriet v erike a tam stal 14 € dost velky rozdiel, joj ja zhanam dajake saty na prezlecenie
Odpovedať
tak ano ale v cipisku su podla mna omnoho krajsie..ved skus ist pozriet a uvidis...aj ja zhanam zelene a minule som bola v aque a je tam nejaky novy obchodik so spolocenskymi satami a vecami
Odpovedať
a unas zasa uz kroj ma maloktora vacsinou su to uz saty ale kazdy ma to co sa mu paci :-) no doba dodnia tak akuratna je. Keterin1 a saty nebola si pozerat po salonoch ?
Odpovedať
no ano to mas pravdu vsade je to inac...
Odpovedať
Profilova fotka
nie este mam cas ale neviem ci chcem so salonu
Odpovedať
ja som najprv myslela ze zo salonu lenze potom som zistila ze po nasej svadbe idem urcite na dve,takze by som ich urcite aspon raz vyuzila...
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ked som bola pozerat na kroj tak le tak som pozrela na saty a stali tak 40 a viac € a to si myslim ze uz aj kupim
Odpovedať
ano presne aj o tom hovorim a ja si preto budem kupovat a aj ich vyuzijem ;-)
Odpovedať
no to kupis v pohode ja som obzerala saty a stali 40 eur drobec 934: tiez po nasej svadbe idem na jednu svadbu a to nasmu starsiemu druzbovy :-) tak uz cem take saty aby som ich mohla zobrat na jeho svadbu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne ja si tiez myslim..este mam cas ked pominie chripka na ukrajine tak pojdem pozriet
Odpovedať
nooo tak ja som tam videla jedne take uzasne ale boli uplne velke takze pre mna smola no boli krasne zelene ake chcem...
Odpovedať
aj ja cem zelene :-) tak ja uz asi netsiham ist na ukrajinu :-(
Odpovedať
tak ja uvidim po novom roku mozno pojdem mozno nie...tak ja mam vsetko do zelena vyzdobu a vsetko okolo toho takze dufam ze najdem aj take saty..
Odpovedať
hmm tak to ja moc zladen anebudem ked bude cerveno lososova vyzdoba a zelene saty velmi to k sebe nejde
Odpovedať
ved to nevadi ja ked nezozeniem zelene bude ina farba :-D
Odpovedať
:-) uvidim ktore mi padnu do oka :-)
Odpovedať
a čo sa tyka tych krojov su v cene aj čižmy, alebo to budete mať nejake topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
tam v erike boli v cene aj cizmy drobec bola som vo velkoslklade v kastexe aspon sa mi zda ze sa to tak volalo a mali tam nadherne zelene stuzky
Odpovedať
no tak ja mam v tom cizmy cely kroj pre mna a plus pre polovicku lajblik klobuk a koselu
Odpovedať
Profilova fotka
no ta to je super si neviem predstavit petra v kroji
Odpovedať
ahojte tak saty som si nekupila pretoze v salone Igar mali strasne saty spinave atd .. a salon Erika bol zatvoreny lebo rekonstruovaly takze mam smolu
Odpovedať
ako kto tam bol tak bud mal statsie alebo ja mam vysoke naroky ale tak ked som videla tie spinave saty a pozlknute tak dakujem pekne nech si take saty oni oblecu na seba a este aj boli mudry ze velmi vymyslam a mam brat co maju v ponuke
Odpovedať
tak akoze keby mi takto povedali tak sa na päte otocim a poviem im svoje...
Odpovedať
ved som to aj urobila som im povedala ze take spinave saty nech si oni oblecu a ne ja
Odpovedať
normalne som prekvapena z toho...ja som bola dnes na prieskkum u nas v maxe a nasla som polovicke topanky a za super cenu tak aspon nieco ;-)
Odpovedať
ja uz nai neviem ktory salon mam navstivit aby ma pozicanie nevyslo prilis draho. Hmm aspon nieco mas pomalicky budes mat setko :-)
Odpovedať
a tak vsetko nie no to co chcem tak sa mi pomalicky zbiera...a kde si bola vlastne myslim v akom meste..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?