Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
ty kokos tak to mas super ja by som mala mat oznamko za 50 centov a pozvanka ani neviem teraz ale vyslo ti to fajn..
Odpovedať
Profilova fotka
no hej ja som spokojna ja lastne ani len netusim ze kolko stoja oznamka
Odpovedať
tak to mas rozne lebo su oznamka aj po 30 korun ja co som pozerala to zalezi ze ake...
Odpovedať
baby mam hotove menovky mojej strany...:-)))
Odpovedať
keterin tiez by ma zaujimalo kde si davala robit oznamenia ja pozvanky k stolu ani nebudem mat a ked ste kupovali saty skusali ste ich na svadobne topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem presne v ktorej tlaciarni on robi ale zda sa mi ze teraz sa niekdxe stagovali do lubotic a saty jasne ze som skusala na topanky ;-)
Odpovedať
tak ja nakoniec budem davat na capajevovej oni maju aj internetovu stranku....no aj ja som samozrejme skusala na topanky
Odpovedať
Profilova fotka
povedz im ze doklad ti netreba a mozno ti odpustia dph
Odpovedať
no tak vyskusam lebo mne ho aj tak nebude treba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne mame doma obrucky, super pocit, furt ich skusame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som skusala kroj ... ja si ho asi zo srandy obleciem
Odpovedať
pockaj kedy si ho oblecies?ja mam objednany a skusat budem az dva tyzdne predtym. a akej farby mas kroj? ako vam fajne tak mi obrucky az tak v januari budeme riesit bo martin ze mame cas takl sa nebudem natahovat :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaj holky zajtra si idem kupovat svedobne saty :-) dufam ze sa netesim zbytocne
Odpovedať
ja si myslim ze nie lebo ja som sa na to tesila:-)
Odpovedať
aj ja sa tesim a velmi a cim viac sa blizi k zajtrajsku tym viac ;-) mam uz aj vybrate takze uz len dufam ze pojdem obleciem a budu na mna akurat
Odpovedať
no tak to je super ze mas vybrate a inac ako postupujes?
Odpovedať
celkom dobre momentalne riesime pohare
Odpovedať
tak ja uz mam za sebou vsetky menovky moju aj martinovu stranu...najblizsie sa chystam riesit pierka... a pohare uz mam doma:-)
Odpovedať
ejha :-) tebe to ale ideeeee:-) tak ja menovky budem mat az na buduci rok pierka tie kupim zajtra a pohare cakam iba na pozitvni mail a budu aj pohare :-)
Odpovedať
a odkial si objednavala?
Odpovedať
a pohare si skade kupovala?
Odpovedať
maggie.sk este som neobjednavala zatial som im iba napisala nech mi napisu sumu atd a ked bude priazniva hned objednavam, alebo este aj s www.centrumvalentiny.sk
Odpovedať
no z tej mam ja... :-D
Odpovedať
pockaj s ktorej maggie.sk alebo centrumvalentiny.sk ?
Odpovedať
to druhe centrum valentiny..
Odpovedať
Profilova fotka
no skusala som bpordovy ale este som ho nezajednala, este si pozriem aj inde nie moc sa mi pacil
Odpovedať
a to si objednavla? ci bola si osobne?
Odpovedať
tak ja som bola pri hotely saris v cipisku a vzala som zeleny ved vlastne vsetko mam ladene do zelena
Odpovedať
Profilova fotka
hej?? a kolko za pozicanie?? uz som o tom pocula tak sa tam pojdem pozriet...inac chuderky tie zeny v minulosti, v tom kroji jak debil vyzeram dost som v bokoch siroka :-S
Odpovedať
:-D ja tiez a este k tomu ja som nizka ved mam len 155cm..vies co tak zalohu som davala 10 a doplacat budem 10alebo 15 ani neviem presne.dokopy 20 alebo 25 eur,ale poradim ti chod tam v utorok lebo vtedy tam ma vsetky kroje a ti aspon moze ukazat...lebo ja som bola v stvrtok vtedy a mi povedala nech pridem v utorok..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?