Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
takja som to tlacila na biely vykres a tak som to lepila nba ten bordovy
Odpovedať
Profilova fotka
som si musela zmenit menolebo na to stare ma nechce prihlasit
Odpovedať
caute baby,tak my sme si boli dneska vyzdvihnut obucky a su nadherene..velmi sa z nich tesim.ozaj,budete si aj nieco do nich gravirovat?my rozmyslame nad datum sobasa.a co vy? alenkam;my si robime oznamka sami,budeme mat s fotkami na prednej strane a tlacit si ich nechame v sevte v ba.maju kvalitne tlaciarne a velky vyber papiera.planujem tlacit cez vianocne sviatky(lebo zijeme mimo sk) a vtedy budeme doma,tak ak by sa podarilo a vytlacili by nam ich rychlo,tak budeme rozdavat v januari.
Odpovedať
no i ja tak chcem len som nevedela ze ci to pojde no super martin pride tento tyzden a potom ked odide tak sa do toho pustim,ale tiez len nasu stranu lebo svokra ma cas...
Odpovedať
Profilova fotka
lykda82: dakujem za tip, v sevte v BA mi robi buduca clenka rodiny, takze to mozno skusim cez nu nejako potom tlacit.. :-) len ten namet musime zohnat...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali gravirovat meno a datum svadby
Odpovedať
ja tiez by som tam chcela meno a datum svadby
Odpovedať
Profilova fotka
uz si pozerala na tie obrúcky? si ich chcela vidiet tak len preto sa pýtam
Odpovedať
ano ano su pekne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sa pridávam k apr. nevestám, termín máme 17.4. 2010 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vitaj a ako si na tom s pripravami
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola pre oznamka, tak dalsia vec z krku... vcera som sa bola len tak pre zaujimavost pytat v evadekor na kyticku a som bola zaskocena tou cenou, budem si musiet obehat kvetinarstva lebo tolko za kvety je az moc. nkeby som povedala ze chcem taku a taku kyticku tak mi ju urobia mozno aj za 20€ ale uz ked povies ze svadobnu hned chcu 100€ :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
akoze ja som sa bola este skor a za vyzdobu nehorazne peniaze takze ja tam ani nejdem...a tu u nas na solivare je jedno kvetinarstvo a robia tam krasne kytice a za super ceny...kamoska sa teraz vydavala a taku vasciu proste krasna a len 1800 korun..
Odpovedať
Profilova fotka
no budem to musiet obehat
Odpovedať
pocuj a chcela som sa spytat ten farebny papier tiez si mala vykres?
Odpovedať
Profilova fotka
ano
Odpovedať
nop super lebo budem tento tyzden robit menovky:-))a pierka stale nemam lebo nemozem zohnat taku zelenu aku chcem..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nezohnala taku ako som chcela tak som kupila taku ako mali ale v polsku mali od vymysla sveta
Odpovedať
hmmm.ta ked ja neviem kedy sa dostanem do polska a chcela by som to mat z krku...
Odpovedať
ahojte ako ste na tom s oznameniami?
Odpovedať
tak ja ich budem davat robit asi az v januari lebo skor asi ani nemam preco...a ty?
Odpovedať
ja mozno uz aj teraz ale ani nemam dobru inspiraciu. Ved ked budem mat teraz tak aspon budem mat o jednu starost menej. A skade objednavas oznamenia?
Odpovedať
tak tu od nas z presova a my mame uz vybrate ktore sme chceli hned
Odpovedať
a mozes mi poslat mailovu adresu?
Odpovedať
poslem ti ich stranku...
Odpovedať
oki vdaka
Odpovedať
Ahojte, viete mi niekto odborucit dobreho DJ-a? A napísať koľko ma asi bude stáť? Ďakujem 5a
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja uz oznamenia mam a dala som za ne 36€ (105 oznameni a 45 pozvaniek k stolu)
Odpovedať
co?to myslis vazne a kde si davala robit...mne vychadza okolo 70 eur,a to mam 110 oznameni a 50 pozvanok
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi robil jeden znamy v talciarni v prešove, mam to bez dph, oznamko gyslo na 30 centov a karticka na 10
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?