Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
A kde si kupujete obrucky,mozete odporicit nejake zlatnictvo?A co este by sme mali zvaldnut do konca roka,
Odpovedať
tak ja mam pre seba uz vsetko aj doplnky pre seba,no a chystam sa este aj polovicku obliect.vyzdobu mam svoju no a jaodporucam bud v maxe alebo keterin tu pisala ze linda zlatnictvo
Odpovedať
Ahoj drobec. Pocula som dobre ohlasy aj na zlatokov ze vraj su tam kvalitne obrucky tak neviem.A mozem sa opytat mas rezervovany kostol?
Odpovedať
no ano presne i ja som pocula len neviem co robit lebo chceme kombinaciu biele a zlte a mi vravela jedna v zlatnictve ze to ked je kombinovane tak to biele nieje take uplne biele,ale tak uvidime..ano mame kostol tu na sekcove krista krala
Odpovedať
Ahojte dievcata,vitam nove aprilove nevesty. Ivka2009:gratulujem k babatku,neboj saty zozenies aj potom,v bratislave je velky vyber.v kazdom saone je to inak,ja mam z nicole a tam maju nove modely kolekcie 2010 uz teraz.mne v niektorych salonoch povedali,ze staci prost az po novom roku,lebo budu mat este dalsie modely,ale nakolko som mimo slovenska,rasej som si uz saty zajednala.
Odpovedať
baby chcela somm sa vas opytat budete mat odpytavanie?
Odpovedať
Ahoj drobec, my sme povodne odpytovanie nechceli,chcela som,aby ma drahy videl az v kostole,ale nakoniec sme sa dohodli s rodicmi(velmi na tom trvali),ze odpytovanie bude a tiez s abudeme fotit pred obradom,aby potom nemuseli hostia cakat a aj svetlo bude lepsie cez den ako navecer. odpytovanie bude len pri najblizsej rodine a dufam,ze sa nam to podari spravit nejaym normlanym sposobom,ziadne dlhe citania,srdcervuce prihovory(aj tak som si ista,ze slzy budu).uvidime,este sme nad tym nerozmyslali do detailov. ty co planujes?
Odpovedať
tak ja som ich nechcela ani polovicka ale tiez budu len kvoli rodicom...no my ich budeme mat len pred rodicmi a surodencami inac nik iny ja tiez nechcem ziadne dlhe citania ani bludy proste raz dva a konec..no a fotit sa ideme tiez este pred odpytavanim na obed...ja by som bola tiez najradsej keby ma videl az v kostole,ale co uz..
Odpovedať
Tak sme na tom podobne, aj my budeme mat len s rodicmi a surodencami,ani kameru tam nechceme. ja viem,ze pre rodicov je to dolezite,tak sme sa prisposobili.
Odpovedať
presne tak a najlepsie to bude tak...svokre sa to sice velmi nepacilo lebo ona tam chcela aj ich rodicov a krstnych proste hrozne..
Odpovedať
niektori si na tom velmi zakladaju a robia z toho riadne sceny,ale to nas pripad nebude :-) idem off,zelam peknu nedelu,papa
Odpovedať
tak tak ja to nemusim a ona sa musi prisposobit..co uz aj tebe peknu nedelu..pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to zlatnictvo je oproti veliovicovi to najdes, a nemam ich este doma lebo sme dali robit gravir a tak do 10 dni budú, tak potom. oblek sme kupili v optime v calvin clain, neviem ci som to dobre napisala, boéla tam strasne mila kocka, poradila, poucila nas. tiez odporucam mali tam super zlavu akoze maturantsku, takze sme usetrili 100€. povodne stal 12900, takze 3000 dole celkom slusne
Odpovedať
aha hej uz viem tam aj jedna kamoska kupovala a tiez si chvalila.no tak to ste v celku fajn kupili tak ja som chcela ze pojdeme do polska no rada by som sla na buduci vikend do Ke lebo bude martin doma tak chcem ist popozerat aspon...
Odpovedať
Profilova fotka
aj zlatokov odporucam tam maju momentalne 7%zlavu, tam sme mali tiez vybratu jednu peknu ale kedze peter chcel kombinovane zlato vyhrala linda. tie z lindy su aj hrubse aj tazsie a len o 10€drahsie ako tie zo zlatokovu nakolko za platbu v hotovosti dali az 20%dole.povoédne stali nejakych 14500 a tak nas stoja 11600sk. v maxe sa mivelmi nepacili. my sme odpytavanie nechceli mne to pride take trapne ako tam vsetci becia. to by malo byt take súkromne , intimne medzi rodicmi a detmi. uz padla aj hadka so svokrou na tuto temu aj ked ja som povedala ze mne je to uz jedno prekvapilo ma ze moj nastavajuci az tak v tomto oponoval svojej mame, maq u mna velke + :-D
Odpovedať
Keterin:tak ten oblek ste naozaj dobre kupili.Akej je farby?moj drahy chce cokoladovohnedy a tych vela nie je,tak budeme musiet dobre hladat:_))
Odpovedať
no v tom zlatokove som nebola...ale musim ist pozriet...no martin tiez chce kombinovane ja velmi nie no uvidime co este najdeme...mne to tiez pride take hlupe a pre mna to nema ziadny vyznam ale ta co uz...no mojej svokre sa tiez nepacilo lebo ona chcela aby tam boli aj baba dedo a krstny..ta akoze este som zdrava zeby som pol rodiny tahal na nejake odpytavanie..takze akoze vela veci co sa mi nepaci svokre rovno poviem takze ja som aj tak vzdy najhorsia lebo martin stoji pri aj ked nie vzdy suhlasi no jej povie to co chcem ja:-)))takze som aj rada...
Odpovedať
Profilova fotka
no hnedy tam mali, my sme kupili taky sedy s pružkom trosku leskly velmi peký
Odpovedať
a si nechcela biely?
Odpovedať
Profilova fotka
hej aloe sme to prehodnotili ze je nevyuzitelny a ja som akoze nejako biely nechcela to bol skor petrov napad
Odpovedať
aha no tak to mas pravdu.tak moj biely ani nechcel takze ostaneme pri tmavom..a ani vestu nechce bielu takze len kravata a kosela bude biela...
Odpovedať
Moj drahy,tiez ohrna nos nad vestou ale snafd ho este presvedcim,je to take pekne slavnostne.
Odpovedať
ved prave moj najprv nechcel vobec ale ked som potom povolila nech je tmava ta uz ako tak suhlasil...tak aspon to..a vyzera to stokrat lepsie s vestou ako bez..
Odpovedať
Profilova fotka
no to vesta sa nehodi do kazdeho ableku, som poucena lebo ako som spominala ta kocka bola velmi zlata. ak je oblek trojgombikovy tak tam vesta urcite nie lebo ju ani nebude vidno iba ho bude zbytocne tlacit ale pri dvojgombikovych ano. treba si to poriadne vyskusat
Odpovedať
aha no tak to je super dakujem aspon budem vediet:-)
Odpovedať
kati a tie menovky si robila z akeho papiera?
Odpovedať
Profilova fotka
no to som kupila taky tvrdy velky vykres
Odpovedať
no lebo som nevedela a nepokrci sa mi v tlaciarni,alebo ty si pisala rucne tie mena?
Odpovedať
ahojte, odpisujem trosku neskor- babatko sa nam ma narodit 18.11.- to je uz za 9 dni! takze tiez sa snazim co najviac ohladne svadby zariadit este teraz. Neviem ci budem mat potom na vybavovanie tolko casu... Podarilo sa nam zabezpecit kameramana aj fotografa, tak uz som spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, pridavam sa do skupinky... Termin mame 17.4. na Cervenom kameni, mame zajednanu aj salu, aj DJ, aj fotografa, saty uz mam teiz vybrane... zakusky sa rozhodla riesit buduca svokra a kedze termin chceme oznamit na vianoce, dufam, ze nebude neskoro.. zvyk, ze na vsetky svadby v rodine piekla znama, takze nemozme byt vynimky... Obrucky sa mi zda este skoro riesit, v zlatnictve nam povedali, ze staci mesiac pred, tak dufam, ze si to potom nerozmyslia... Ako ste na tom s oznamkami..? uz mate vybrane? Kedy planujete tlacit a rozdavat/rozosielat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?