Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
no mys me este ani nepozerali akosi neni cas ale chcem ist do kosic tak uvidime
Odpovedať
pockaj na co chces ist do kosic?
Odpovedať
Profilova fotka
no do optimy tam je vacsi vyber a viem ze tam v obchode maju biele obleky lebo tu v presove sme nevideli aj ked je pravda ze sme sa po nich este neboli pozerat ale ked sme nahodne do nejakeho obchodu vosli a opytali sme sa tak nemali
Odpovedať
vies co ono mas pravdu ja co som videla biely oblek tak len v maxe co je na poschodi...tak moja polovicka chce tmavy len koselu a kravatu bude mat bielu:-))
Odpovedať
Ahojte dievcata, vitam nove aprilove nevesty a zelam vela trpezlivosti pri pripravach:-))) Vidim,ze vsetky pomaly napredujete,ja som nedavno kupila svadobnu knihu hosti a tiez podbradniky(zvyk jest polievku jednou lyzicou a krmit s anavzajom).Este chcem objednat stuzky a dalsie veci na dekoraciu,vyzdobu vchodu a priatelovho domu. A vy mate co nove?
Odpovedať
tak ja som bola konecne zarezervovat kroj mam pre polovicku koselu a kravatu no a pre seba uz mam vsetku uz len pricesok objednat...momentalne mi prisli aj pohare..uz sa nam to krati:-))
Odpovedať
Ahojte holky...tak pridavam sa medzi Vas aj ja.....svadbu mame 10.04.2010..kostol zajednany, manzelska priprava absolvovana ;-) , ale ako tak tu citam, tak by som to mala cele rozhybat.Myslela som, ze staci zacat chystat a zhanat veci az od noveho roku, ale akosi ste ma"znervoznili"...Svadbu nechceme velku,ale aj tak asi som"zaspala"...hadam, este co to stihnem do konca roka..Viete mi poradit ako zacat, najlepsie tak z vlastnej skusenosti, aby som sa v tom celom zbytocne nezamotala a nestresovala?...dakujem... :-)
Odpovedať
Ahojte tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite
Odpovedať
Ahojte Levičanky naozaj nikto tu nieje kto by mi vedel povedať aky je starejší Ján Kubča?
Odpovedať
sirene:to je jedno od coho zacnes hlavna vec ze zacnem ja si robim sama vyzdobu tak som zacala odtial a potom som pokracovala vecami pre mna a moju polovicku..
Odpovedať
Profilova fotka
rikka, dievcata: mam otazku, mozno blbu...ale naco sa zhana starejsi? ja som myslela, ze starejsi (starosta) je niekto z rodiny a vystupuje pri odobierke, resp. ma prihovor a tak.
Odpovedať
ano u nas je to tak ze je to vacsinou krstny my ani nikoho ineho nezhaname...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
som rada ze sa to niekto opytal za mna uz soém sa tu viackrat stretla s tym ze niekto zhanal starejsieho a nechapala som o co ide
Odpovedať
Ahojte.my sa berieme 10.4..zatial mame termin,fotografa a salu.nasla som velmi vyhodne zlatnictvo,takze do tyzdna sa chystam aj tam.saty mam uz tie vybrane,ale v salone mi povedali,ze staci ak sa zastavim v januari.neviete mi poradit niekde v ba,kde by som dostala perfis zakusky aj za prijatelnu cenu?dakujem.
Odpovedať
ja tiez neviem preco sa zhana?mne to pride krajsie a lepsie ked je niekto od rodiny
Odpovedať
Ahojte baby, vidim,ze s ato tu pekne rozsiruje,co je super:-))) Tym,co zacinaju,tak ak mozem poradit,tak treba zajednat najdolezitejsie veci ako miesto svadby,fotografa,kameru,hudbu a potom sa to uz pekne rozbehne a nabaluje. Co sa tyka starejsieho,tak to zavisi od kraju,ake mate zvyky,my sme boli na vychode na svadbe bratrancovi a tam o starejsom ani nechyrovali,ja som zo zapadu a starejsieho si ludia volavaju,ale my si nebudeme,nepoznam ziadneho dobreho a ked som videla dvdecka,tak sa mi vsetci strejsi zdaju dost trapni,neviem,to je kazdeho osobna vec,ci ho potrebuje alebo nie.
Odpovedať
ano mas pravdu tu na vychode je to taky zvyk no kazdy ako uzna za vhodne
Odpovedať
Ved jasne,kazdy nech si rozhodne sam.Ja starejsieho nechcem,lebo na svojej svadbe nechcem,aby mi ju riadil a organizoval cudzi clovek a myslim,ze zabavu zvladneme aj bez starejsieho:) Drobec934:ty si sikulka,ze uz mas vsetko pre seba,ja zatial len saty zajednane,pomaly hladam topanky,spodnu bielizen a zavoj.
Odpovedať
tak topanky som len nahodou kupila ani som nevedela ze ich kupim:-)no a spodnu bielizen mam od sestry resp.korzet lebo ona ho nenosi a my sme take rovnake?momentalne obliekam moju polovicku este oblek a topanky a mam aj jehoobleceneho:DDD
Odpovedať
Drobec934:no mas to dobre zorganizovane,len tak dalej.My obaja mame teraz hekticke obdobie v praci a bude to tak az do vianoc,tak s pripravami len cez vikend sa da,ale nevadi,po novom roku to uz bude lepsie a hlavne idem na vianoce domov,takze snad vybavime zase vela veci.
Odpovedať
no tak ja to mam pestre s mojjou buducou svokrou lebo polovicka tu neni a ak pride tak len na par dni a ona este jeho zatazuje s kolacami a somarinami co moze ona vybavovat tak nam to spestruje...lebo on uz doma nebyva..
Odpovedať
aha,tak to nezavidim,moja buduca svokra sa zatial drzi;-0 a hlavne tym,ze sme mimo slovenska sa ani nemozu do toho pliest,pomozu s tym o co ich poprosim,ale myslim,ze blizsie k terminu svadby to bude pestrejsie;-0))
Odpovedať
ano mi keby sme boli obaja vonku tak by to bolo asi omnoho lepsie,ale co uz...uz nech je potom
Odpovedať
ahojte aprilove nevesty, tak aj ja sa k vam pridavam- svadbu budeme mat 24.4.2010 s pripravami este len teraz zaciname- mame zajednanu restauraciu a dj, prave zhanam kameramana a fotografa...
Odpovedať
a kedze prave cakame babatko :-) ...saty si budem vyberat az v januari, februari....myslite, ze je to neskoro? nie je to tak, ze v januari by mali prist nove modely na rok 2010?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka gratulujem k babatku, mozem vediet v ktorom si mesiaci??
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme kupili oblek a aj obrucky super den mame za sebou. odporucam zlatnictvo linda v presove
Odpovedať
aj ja gratulujem..katka a kde je to zlatnictvo?a oblek ste kde kupovali?
Odpovedať
katka a das ich do albumu?chcela by som ich vidiet
Odpovedať
Ahojte kocky.Aj ja sa pridavam k nevestam roku 2010.Termin mame 10.aprila a mame rezervovanu salu,hudbu,kameramana,vyzdoba saly je v cene a idem rezervovat saty zo salonu Erika v Presove.Oblek by sme chceli kupit z Tobisu.Prajem pekny den.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?