Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
no tak si kup veci a ja ti to urobim, zapocitam ti len ten kvietocek a nieco za robotku a koko ti toho treba??? ak ti mozem poradit na biely potrebujes 20cm a na zelenu 10cm. alebo ak chces mozem ti stuzky kupit aj ja. ja som kupovala v galanterke, ktora je cca pri tescu ak vies. cez internet by som ti neradila hoci maju vselijake odtiene ale viac das za postovne ako za stuzku. ok tak za jeden den to mas, ja som vcera urobila 100ks
Odpovedať
no tak ja si stuzky kupim pojdem na buduci tyzden popozerat no a ja ich budem chciet trosku dlhsie...a mne ich vela netreba lebo potrebujem len pre rodicov styri a druzbov budem musiet zratat..len zajtra idem na tu ukrajinu tak to dnes neriesim...som zvedava ako pochodim..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti drzim palce ... a to ti potom neviem péovedat, ze koko cm ti treba na jednu ale ked chces dlhsie tak aspon o 10cm pridaj na kazdej
Odpovedať
Profilova fotka
no drobec tak kde si chytro prezrad ako si dopadla, najviac ma zaujima koko si cakala??
Odpovedať
no ahoj.tak ked sme sli tam cakali sme dve hodiny a naspat hodinu a pol,takze super lebo o stvrtej sme boli doma.no a kupila som si samodrzky za sto korun na nase a pompadurku len za 150.akoze som taka rada lebo tu by som dala raz alebo dvakrat tolko.no a veci boli tam super uz vacsinou zimne.no a ide sa este 5.decembra tak bud pojdem vtedy s tym zajazdom alebo tyzden skor s autom.
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi pojdem v piatok autom, uvidime a na saty si teda ani nepozerala??? ja som si pompadurku nekupila sa mi zdala zbytocna
Odpovedať
ahoj tak pozerala som a boli tam pekne samozrejme ale som spokojna so svojimi no a aspon som nemusela skusat,ale bolo tam dost na vyber...vies co ja som sa tiez rozhodovala,ale si vezmi tam som ju kupila za 5 eur tu by som dala aspon 10 a tak ak ju aj nevyuzijem nebude mi to luto...ale s tymi samodrzkami som rada lebo su fajne a tu by som dala o kolko viac...a ty naco ides este teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak len tak na oblecenie a tak a popozeram mozno aj na veci, na ktore som nestihla, jedna kocka mi vravela ze tam kupila pekne pohare za 600 a tu tie iste stoja vraj 1800 a kuknem aj na tie samodrzky atd
Odpovedať
hej ja som tam tiez videla pohare ale ja ich uz mam takze som uz radsej nepozerala a tie samodrzky ale pozeraj pri stankoch so satami lebo len tam maju biele..
Odpovedať
Profilova fotka
aj nejake popolnocne skusim kuknut
Odpovedať
no ja som pozerala boli tam v celku fajn len cipana skusat...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toto je najhorsie tie podmienky ale ta kocka v salone mi povedala ze mi za tyzden usije tak prinajhorsom vezmem obrazok a dam jej ho alebo si dam usit podla nejakych co tam bude mat
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to mas potom fajn ja popolnocky mam nieco vybrate ale nie tu z po tak uvidime ze co...ale este urcite pojdem aj tam na nejake vecicky pre seba..
Odpovedať
Profilova fotka
a co si si tam kupila??,
Odpovedať
tak tie veci k svadbe a nejake teplaky,mikinu,ponozky a take vselijake drobnosti ...
Odpovedať
keterin chcela som sa ťa spytať kedže ťa bavi robiť vyzdobu či robiš aj mašle na lavice do kostola, a navleky na stoličky?lebo by som potrebovla 4ks na stoličky do kostola. ak ano možem sa ti potom v priebehu roka ozvať?svadbu mame až v septebri, ale chcem si už niektore veci vybaviť teraz lebo potom nebudem stihať kvôli mojim štátniciam. vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
ludka na vsetkom sa vieme dohodnut a navleky neam ale chcem si posit sebe na svadbu a potom ich mam v plane prenajímat. momentalne mam hromadu zvysnych kvietockov tak kazdemu nukam pierka alebo aspon tie kvietocky, ty nemas zaujem??
Odpovedať
keterim tak ja by som chcela tie kvietky,tak asi 25 ak mas este tolko?
Odpovedať
Profilova fotka
ok jasne ze mam si sa rozhodla ze si budes robit pierka sama??? som prepocitavala a mi vyslo cca 5-6 sk za jedno
Odpovedať
dobre dobre ano lebo mamca ze mi pomoze tak si ich urobim:-))beriem urcite..
Odpovedať
Profilova fotka
ok. a preco nedavas vsetkym hostom??
Odpovedať
ta ja ani neviem tak sme sa nejako s matom dohodli ze nie vsetkym..
Odpovedať
Profilova fotka
lebo aj na to by mali ludia peknu spomienku moj brat ma doma aspon 6 roznych pierok
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa k téme aprilové nevesty,lebo sme sa rozhodli mať v arpíli svadbu. Pri čítaní doterajších príspevkov som si spôsobila stres, keď vidím kde sa s prípravami nachádzate. Zatiaľ nemám zarezevovanú žiadnu reštiku pre hostinu. Ale na tento týždeň som si to dala za úlohu. TAkže otázočka, kto má skúsenosti s reštikou na STreche v Spiš.Novej Vsi. Floru už na apríl asi nestíham, vraj je to tam plné a ešte hotel Čingov. Tak uvidím, hádam niečo nájdeme, aby sme veľmi nemuseli meniť termín, lebo mesiac apríl sa mi páči:)
Odpovedať
ano ja viem ja ich tiez mam ale budem robit len tych par a chystam sa rozmyslat ake menovky
Odpovedať
Profilova fotka
no ono sa to nezda ale pomaly koniec roka a potom sa to ztoci ani nevies ako
Odpovedať
ano ano presne i ja to vravim a dni ubiehaju velmi rychlo...takze treba sa hybat:-))
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja sa uz tak tesim, ale chcela by som aby uz bolo po...aspon tie stresy opadnu...oblek ste uz kupovali??? a tie darceky po redovej uz mate??
Odpovedať
aj ja by som to chcela lebo uz by bolo najlepsie...oblek som uz nasla ale kupovat budeme az po novom roku..a ty?
Odpovedať
Ahojte tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?