Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
nenie zac..aj nabuduce:D
Odpovedať
Profilova fotka
drobec v bazare jedna kosicanka predava kraaasne zelene saty skus sa pozriet
Odpovedať
idem pozriet dakujem
Odpovedať
drobec prosim ta aj mne posli stranku na pohare. Dakujem x
Odpovedať
uz:)
Odpovedať
Ahojte, ak budete niektorá taká zlatá, aj ja si prosím poslať stránku na poháre. :-) Ďakujeeeeem.
Odpovedať
:-) dik drobec. Pocuj tie pohare su dobre drahe...ze??? To sa bezne pohybuju okolo 45 eur hore??? Nie som na Slovensku uz dlhsi cas tak neviem ako sa to tam pohybuje cenova relacia. Kolko stoja celenky (korunky) do vlasov???
Odpovedať
no ked ti mam pravdu povediac tak su ale mne sa vobec nepaci a tieto mi hned padli do oka..no korunky rozne ja mam tiez jednu na predaj lebo mam teraz dve tak nejako sa podarilo:-))
Odpovedať
ja byvam v Uk a tu maju korunky kraaasne....ale tiez dost drahe...najlacnejsie...som videla okolo 25 libier. tiez uz maj jednu, ale rozmyslam ze ju vratim a kupim inu. Pohare...tu maju...ale nie az tak moc...lebo tu to nie je zvykom si pohare moc kupovat ako na Slovensku. Tak pozriem doma niekde. :-)
Odpovedať
no tak tu co som pozerala ta tak od tych 20 eur a tiez zalezi aka je ta korunka...no a pohare tu sa da urcite vybrat len treba hladat..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja uz pracujem na menovkach uz ich mam urobene uz len mena vytlacit aa prave teraz idem robot stuzky (pierka) tak uvidime. ozaj a dnes som kupila potencionalny darcek na redovu tak som zvedava ako sa zatvari svokra lebo mojej mame sa to pacilo
Odpovedať
Profilova fotka
nemate nahodou niektora zaujem o ten lupienkovy ohnostroj??? ja len preto ze ja ho chcem tak ci sa nespojime a neobjedname viac a spolu
Odpovedať
Článok sa načítava...
a robis pierka pre vsetkych lebo ja som sa rozhodla ze len pre rodicov a druzbov
Odpovedať
Profilova fotka
hej pre vsetkych a uz aj polovicu mam dnes budu hotove, ma to normalne bavi asi si dam inzerat do bazaru ze urobim kto bude mat zaujem :-)
Odpovedať
:)no budem prva lebo mne sa vobec nechce a mne ani vela netreba:-))
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ja ti urobim vezmem len za material a nejake sybilicke euro teda ak chces
Odpovedať
no jasne ja priblizne viem ake chcem tak potom by sme sa dohodli
Odpovedať
Maruska55: my sme kupili pohare v john lewis,nie su specialne svadobne,ani gravirovane,ale su pekne a elegantne a maju velky vyber.Zalezi od toho co hladas.my sme boli obaja pre jednoduche a elegantne,ziadne cacky macky:_))))
Odpovedať
diky lydka...tak urcite kuknem v john lewis. To ma nenapadlo...dakujem..ja tiez nechcem nic moc precackane....;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nepotrebujete niekto kvietocky na pierka?? som sa teda riadne prepocitala a namiesto 1m som kupila 10, teda riadny omyl, 1m stal 23sk
Odpovedať
kvietocky?nechapem myslis do stredu pierka?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej super to vyzera ale nie take kvietocky ako mas ty v albume, moje su take...no proste viac sa mi pacia, ak chces poslem ti to do mms alebo to vecer dam na net. ja mam bilo cervene a vstrede biely kvietocek. aj na menovkach mam taky ale mensi
Odpovedať
super tak to vecer daj a aspon uvidim...som zvedava lebo aj na menivku sa mi to mozno tiez zide:-)))
Odpovedať
a akej farby su kvietky?ja mam vsetko ladene do bielo zelena..
Odpovedať
Profilova fotka
no kvietky su biele, takze aj tebe by sa hodili. velku by si mala bielu malu zelenu a v strede biely kvietok. tie co mas v albume to nie su tvoje??? to mas len fotku???
Odpovedať
Profilova fotka
jasne mozes to dat aj na menovku, ja sice nemam menpovky dokoncene, ale mozem jednu urobit hoci bez mena a uvidis
Odpovedať
nie nie su moje ale take sa mi pacia preto ich tam mam...juj tak to by bolo super:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no ak mozem byt uprimna taku zelenu by som nedavala, to mi pride ako maturitna stuzka, urcite nejaku inu zelenu a ten kvietocek sompozerala v galanterke a je dost drahy jeden kus az okolo 4,5sk co je dost . neber to tak ze ti teraz vnucujem ten moj kvietok ale on vyzera ako mala slnecnica, no musi prist peter a poslem to sem
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uz to mam v albume tak mozes kukuc
Odpovedať
no tak je fakt pekny tak ja by som od teba vzala a kolko vlastne stoji?no a zelenu aj ja si pozhanam inu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?