Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
ano musis ho mat lebo prisahas tak co by si tam mala ine...inac ti tam netreba nic..ano ano vies presne mesiac po mojich narodkach a mesiac pred mojou polovickou tak preto sme si ho vybrali:))) a uz mas dost vybaveneho?
Odpovedať
no vies, tazko sa to vybavuje ked byvas v zahranici. Uz mam ale salu, a Dj zajednaneho. A ideme teraz domky v Novembri tak mam 2 tyzdne na vsetky vybavy. Saty a oblek pre zenicha a jeho best mana uz mame zakupene v Uk, prstienky kupujeme v Uk, topanky si kupim tu v Uk tiez. Oznamenia uz mame pre anglickych hosti tu v Anglicku, uz ich aj posielame, lebo tu sa to posiela minimalne pol roka dopredu (anglicania..chodia stale po dovlenkach, takze sa musis uistit, aby si ten tvoj termin rezervovali) A slovenske oznamenia, budu take iste ako anglicke..akurat text bude slovensky a samozrejme miesto...a den iny. Takze tie vytlacim rychlo v Novembri ked prideme. Robili sme si ich vlastnorucne. Takze uz co to mame zajednane. Ale este toho treba hodne dovybavovat. Chodime aj za americkym fararom tu v Anglicku...je strasne zlaty. Co ty?
Odpovedať
a tak ja vascinou vsetko riesim sama lebo polovicka robi v cechach a doma je asi styri dni v mesiaci ale aspon bude vsetko tak ako ja chcem:-))) tak mame uz toho dost lebo vlastne salu,kostol,kameru a dj uz mam asi styri mesiace lebo je to tu problem a zvysne veci uz riesim teraz zajtra idem skusat jedny saty,aj pohare mi maju prist.oznamka riesim az v januari ale uz mame vybrate.mam uz toho dost ale aj tak este je co vybavovat.no a ako som skor pisala riesim co budem davat na redovy...
Odpovedať
Profilova fotka
ako vam dobre, ze uz mate tolko veci, mne sa do toho tak nechce :-| , stale to odkladam. Neviem sa totiz rozhodnut, do akej farby ladit svadbu, ake prstienky objednat...ja som taka nerozhodna...a stale uvazujem o tom, ze pockam na svadobne veltrhy, ktore budu zaciatkom roka 2010...vraj sa tam nakupit za celkom dobre ceny.
Odpovedať
no tak neodkladaj lebo potom uz vobec nezozenies to co chces...kolegyna tak odklada a uz ma problem zo salou a tak podobne a vydava sa dva tyzdne predomnou...a s prstienkami ja som sice vybrala ale aj tak tiez som nerozhodna..
Odpovedať
tinka ja tiez este vobec neviem ake prstienky. Ma k nam prist chlapik domov do domu...a oni su spolocnost a robia prstienky na zelanie. Tak uvidime...a tiez som strasne nerozhodna. Uz mam kupene saty...a stale kukam po inych...:-) to je uplne prirodzene. Ale suhlasim s drobec co sa tyka saly..atd tak si uz zacni zajednavat...lebo potom budes nemilo prekvapena ked to bude rezervovane vsetko.
Odpovedať
tak presne lebo v densnej dobe kazdy vsetko vybavuje rok dopredu pomaly tak ja som sa tiez radesj poponahlala...maruska a nemas ich niekde odfotene tie saty?
Odpovedať
su na ronald joyce web stranke. Ale v sobotu si ich idem vyzdvihnut..aby som ich mohla zobrat na Slovensko...tak sa konecne pofotim v nich. A potom ich zas budem niest naspat do Uk, lebo budem musiet ist na skusku v nich tu v UK. Tak potom dam nieco aj na net.
Odpovedať
aha tak lebo ich tam je dost..tak ja budem dnes skusat jedny no tak som teda zvedava..
Odpovedať
ano no super...ktore skusas???
Odpovedať
Profilova fotka
take veci ako je sala, hudba, kamera a foto uz mam zarezervovane dlho...viem, ze s tym vie byt problem....ale tie ostatne - saty, prstienky, pohare a neviem co vsetko este...do toho sa mi nechce, hoci som sa na to vzdy strasne tesila...neviem, co je so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ono sa ti do toho preto nechce lebo ked si predstavis kolko je toho vela.... aj ja som na tom niekedy tak...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak baby mam uz saty..:-)))sadli mi na prvy krat som stastna...
Odpovedať
drobec, ktore su to tie co mas vo fotoalbume?
Odpovedať
nie pockaj teraz ich tam dam
Odpovedať
Profilova fotka
drobec a to su tie od tej znamej ci nejake ine??,
Odpovedať
hej hej to su tie a oni su tiez z ukrajiny uz ich mam v albume
Odpovedať
Profilova fotka
hej uz som videla a vobec ta nelaka poskusat saty ked uz ides tam??? a za kolko si ich nakoniec kupila???
Odpovedať
to su tie posledne teda hej? tie co si tam v obyvacke? Hmmm...zaujimave... A to si bola na Ukrajinu kupovat?
Odpovedať
nie nie to mam od jednej holky co ich kupovala..vies co ani nie lebo ked uz ich mam tak nejako uz to nebudem riesit..a fajne lebo ziadne zuzovanie skracovanie vobec nic..uz mi chyba len pompadurka a mam vsetko..aj rukavice aj topanky aj korunku,bizu...ale zavoj nebudem mat..
Odpovedať
ale velmi su pekne :-) ako vam dobre ze uz mate satky
Odpovedať
juj tak to u mna bola fakt taka nahoda ale tiez som rada lebo mne uz faktt nic netreba..no zabudla som este pricesok:-))teraz sa budem musiet postarat o chlapa:-)))a aj pohare by mi mali uz dojst...
Odpovedať
vav :-) ja tak max. mam hudbu salu fotografa kameramana kostol a kosik na redovy tanec :-)
Odpovedať
:-))a ty mas kedy svadbu?tak vies ja chcem mat potom pred svadbou klud a riesit len to najnutnejsie ako je jedlo a tak...tieto zvysne chcem do februara zmaknut..
Odpovedať
a pohare skade si objednavala? a na kolko ta visli?
Odpovedať
tak objednavala som cez internet a vysli ma na necelych 40 eur
Odpovedať
ja mam 17 aprila :-) tak aj ja by som cela cim skor cem ist do polska tam ze je nejaky salon na take drobnosti tak tam si cem uz setko kupit aj pohare aj pierka aj vyzdobu na dvere
Odpovedať
mozes mi dat stranku na tie pohare?
Odpovedať
som ti poslala do internej posty
Odpovedať
vdaka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?