Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
keterin jedna moja znama robi tie knihy..ak by si chcela..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne jasne ale ja nechcem ako na svadbu ale babci na narodky k 70 ak sa da
Odpovedať
no hej ja pozriem ci nemam v maile co robila jednu
Odpovedať
uz som ti poslala na mail
Odpovedať
keterin: v dobrom ti zavidim ze uz mas saty kupene :-) a co sa tyka ceny tak vela muziky za malo penazi :-) a salon nebola to nahodou cervena budova ? lebo som pocula ze tam maju super vyber
Odpovedať
ved to je tam na tom super za taku cenu v presove neprichadza do uvahy...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to naozaj neviem ci to bola cervena budova ale asi nie, no ved uz mi jedna dala na seba kontakt ze mam otvorit salon v presove a ze mi bude dodavat, sa pohravam s tou myslienkou
Odpovedať
dobry napad :-) a saty mas pofotene?
Odpovedať
Profilova fotka
saty som odfotila len ma mobil ale nemam ich este v pc, ak to stihnem vecer tak dam ak nie tak v priebehu tyzdna, ono to aj tak inak vyzera inak v skutocnosti a inak na fotke
Odpovedať
no ved to je jasne.. a je to super myslienka ja by som na tvojom mieste nevahala lebo je to super napad...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved hej ale nesie to aj zopar rizik a treba na zaciatok poriadny financny potencial
Odpovedať
no ano to mas pravdu..to je asi najhorsie zacinat..
Odpovedať
Článok sa načítava...
najhorsie je zacat ale potom ked sa do toho dostanes tak to uz bude v pohode
Odpovedať
tak to je pravda....a baby ako nakoniec riesite ten redovy?
Odpovedať
co mas konkretne na mysli ?
Odpovedať
tak lebo neviem co davat na redovy
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som tu hodila nejake fotky ale nic moc lebo su z mobilu
Odpovedať
no ale ved super su tie fotky a saty tiezz:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som myslela ze si kupim uplne ine ale aj tieto sa mi pacili a hlavne na moju hlupu postavu take sedeli. su velmi jemne elegantne a hlavne krasne zdobenie maju a nadherne odlesky ma, rukavicky vankusik a nausnice dodam neskor
Odpovedať
hej su fakt krasne:)a za taku cenu fakt perfektne...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem si zlata
Odpovedať
juj ale naozaj su super dobre si trafila..:-)
Odpovedať
saty su kraaaasne :-) super vyber velmi pekne saty :-) a na redovy myslis do kosika? ja davam dukaty a zamiesam aj nejake cukriky a pocas redoveho budem davat tortu
Odpovedať
keterin...mas svadbu v ten isty den ako ja. Sranda :-) vidim, ze toho mas uz vela vybaveneho. :-) Ak sa smiem spytat na co je ten kriz? v tvojom albume???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no to sa berie do kostola a na ten kriz sa prisaha, aspon ja tak viem
Odpovedať
ahojky, a to si musis sama zobrat so sebou? Ja mam mat tiez svadbu v kostole...na Slovensku (byvam v zahranici, ale) a o tom som teda nevedela..nic, ze si mas kriz takto sama zhanat....
Odpovedať
maruska55:tak u mna je to tak ze mi ho kupuje krsna vsade to mas ine..a vidim ze uz dalsia co ma tiez svadbu ako ja:-))
Odpovedať
a kde sa to vobec kupuje???? drobec? :-) No my ju mame 24/4 na SK a potom mame velku party 8/5 buduci rok v Uk kde zijem. Tak to bude zaujimave...:-) xxx
Odpovedať
tak u nas v po mame taky spolok sv.vojtecha tak tam alebo este jednu taku predajnu s takymi vecami...no tak to budete mat fakt super na dvakrat:-)))
Odpovedať
a to musis mat ten kriz...ja som nebola hrozne dlho na slovenskej svadbe v kostole, tak vobec neviem. V anglicku ked je to v kostole...tak si nevesty..ziadne krize kupovat nemusia. Tak o tom som vobec nemala potuchy. :-) budem sa musiet popytat na to :-) Drobec, tak ty mas svadbu tiez ten isty termin?Super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?