Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
jaaj tak mi mame mat tak do 90 ludi a to je dost,lebo z priatelovej strany je ich viac:-))no ja si musim premysliet sama no dost sa inspirujem na nete co kde najdem a tak...a ja som zase na to sama lebo polovicka robi vonku tak skoro vsetko riesim ja..
Odpovedať
No to hej,90 ludi je uz velka svadba:-)))Verim,ze mas toho dost,ale na druhej strane aspon sa ti drahy do toho moc nemiesa:-)) Aj ked podla mna vacsinu priprav vybavuju baby a chlapi len schvaluju alebo kritizuju.
Odpovedať
ano ano on vybavil len kameru a hudbu inac vacsinou to riesim ja,no a samozrejme prstene sme spolu vybrali:-))niekedy by sa mi sice zisiel ale co narobime:-Dale mas pravdu lebo ked sa nieco spytam tak len prikyvne a povie urob ako ty uznas za vhodne:-))))
Odpovedať
To hej,chlapi su skor na prakticke veci,mojho najviac zaujima kde pojdeme na svadobnu cestu:-))ale co to pomaha:-))tak pekny vikend,papa
Odpovedať
Profilova fotka
drobec934 lacné návleky má aj tetuška zo SNV, čo má tie lacné poháre, jeden kus stojí 1,5 Eur - 45Sk a čo sa týka stravy, tak švédske stoly nechcem, ale budeme mať polievku, 1.jedlo (dosť veľká porcia) apotom ešte 2 jedlá
Odpovedať
heeej tak mrknem tam...no ja tiez nechcem svedske stoly len to posledne bude ako teply bufet kto bude chciet si vezme kto nie tak nie..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a ty si ich sama vysivas?a kde aka pani?nevies nahodou:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hej tak ja mam svadbu vtedy ako ty takze smola....tak dobre ak budes mat tak sa ozvy....no tak super tak aspon mi povies ze co a ako...:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
isto?tak mne ide hlavne o navleky a hlavny stol lebo to nemam poriesene..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, k tym navlekom mi ich nechceme aj ked su pekne.boli sme na svadbe kde ich mali a neboli vobec praktice lebo stale sme o ne zakopavali a na druhej svadbe co sme boli vobec nemali a bolo to fajn...ak by som dala navleky tak len na hlavny stol
Odpovedať
tak ak by boli za lepsiu cenu tak vsade lebo co som ti vravela tak jedna agentura chcela 85sk za ks,a to je vela,lebo budeme mat okolo 80-90 ludi...no a priblizne viem len nejako by mi bodlo dopomoct k tomu..:-))
Odpovedať
baby asi budem mat uz saty...:-))) keterin:nakoniec na tu ukrajinu nebudem musiet ist na saty,lebo mamcinej kolegyni dcera je mi podobna vyskou aj vahou a ona ma z ukrajiny a ich predava,vies aka som rada:-)) a vy co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
no super tak to som rada a nemas nahodou fotku??? chcela by som vidiet, ja uz stresujem ze tam nic nebude a ze budem z toho sklamana
Odpovedať
nie este nemam ale ked budem mat tak ti poslem potom..neboj ja tam chodim uz tri roky a stale tam je na vyber....a co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nic , akurat hutam ako sa opatovne pridavaju inzeraty ak som ich uz raz davala, nevies nahodou??? to musim vymazata a znova napisat???
Odpovedať
och tak to ti neviem lebo som nedavala.pocuj no a chcela som sa ta spytat tak navleky budemmat som si zohnala len som sa chcela spytat ze ci by si potom stihala pomoct mi s vyzdobou a ci robis aj take ako kytice na hlavny stol..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
a za kolko sa ti podarilo zohnat navleky???
Odpovedať
tak mam organzu,nejake sviecky lupene,kamienky no nemam piesok to este zhanam ani pod sviecky tanieriky a na hlavny stol tie kvety...inac asi mi nic netreba ci este nieco?no mam ich zatial za 1.5
Odpovedať
Profilova fotka
nie netreba menej je niekedy viac ;-) a piesok si naco chcela,?? inac kdesi nainternete som nasla péiesok a super cena na neho bola
Odpovedať
vies co chcela som ho dat k svieckam tak na ten tanierik ale ked nebude tak nevadi,tak mi posli tie kvety no ja som tiez rozmyslala ci nieje lepsia umela..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ked ja ani neviem tak nechcem nieco take mini ale zase ani na pol stola nieco take neutral a kvety co ja viem to sa spytam mamci lebo ona nech povie a ti zajtra napisem.inac moj mail je kozliatko934@azet.sk.. no premyslala len zatial nemam predstavu ako by to vyzeralo a mam aj sest takych co polozim asi len na stol lebo su take vacsie v tvare kvietku
Odpovedať
Profilova fotka
prave pozeram piesok, ty potrebujes zeleny vsak??
Odpovedať
ano
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?