September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Ani mne sa v Sissi nejako nic nepozdavalo, vraj dostali nove saty, ale este som tam odvtedy nebola
Odpovedať
Profilova fotka
este nemate spraveny fotoalbum? anjelik aku mas predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
o nic si neprisla, ja som tam bola ked uz mali nove ale tiez su vsetky podobne. na nete som videla ze v presove maju pekne saty
Odpovedať
dakujem tatiana, ono je aj individualne, co ktory salon objedna, aky model v akej velkosti, niekde to zuzuju, ale je lepsie, ked saty "sadnu", mne sa napr. na tych eddy K v Presove pacilo, ze mi hned dali taky akoby korzet alebo podprsenku, v podstate netreba riesit, ze co pod saty a strihovo mi sadli skoro vsetky, aj zapinanie bolo dobre riesene, vobec nepadali
Odpovedať
Profilova fotka
a preco az z presova? sa mi nechce az takto zhanat :-|
Odpovedať
Ja som medzi Vianocami obisla so sestrou v Presove skoro vsetky salony, co sme nasli na namesti a oplati sa ist urcite do Angela, tam ma navliekli skoro do vsetkych co tam maju - super pristup aj ochota a potom tam, co som spominala vyssie, ze maju tiez eddy K, mozem zistit nazov
Odpovedať
no ved ked zonenies nejake super tu, nemusis az do Presova, ja som bola dost zvedava, tak som sla, chcela som aj do KE, ale tam to trosku prehanaju s cenami
Odpovedať
Profilova fotka
v Belej maju vsetky za7 500
Odpovedať
to je celkom dobra cena
Odpovedať
Profilova fotka
a kde budete mat svadbu. ja este vsemozne zvazujem pre a proti
Odpovedať
bola si uz v Belej? maju tam nejaku zaujimavu bizu?
Odpovedať
Profilova fotka
priatelova sestra ma odtial vybrate saty, bude mat svadbu v auguste, no a my prideme na rad az po nej :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
o bizu nic moc neviem, je tam mila tetuska, povie ti co ti pristane, k postave farbe pleti ...
Odpovedať
Ahojte babenky , vidim, ze sa bavite o fotografoch. Velmi sikovny je zevraj aj Vlado Citriak, ma aj svoju stranu a my budemem mat Roba Kocana, on je umelecky fotograf, ked som videla jeho fotky skoro som odpadla, je velmi sikovny a hlavne fotky aj retusuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a cenova relacia ninka aspon do ip na fotky by som ratala takych 6-8 , neviem
Odpovedať
Baby peknú bižu majú aj v KK v Otto Quelle :-)
Odpovedať
od Kocana som videla fotky - krasne kde je priblizne to Otto Quelle v KK?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ninka otto quelle je v centre meste smerom ku hradu po pravej strane
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som spat, davala som nejake inspiracie do albumu este to nieje vsetko. ahoj ninka
Odpovedať
To je na námestí, na tej ulici ako su tie 2 drogérie a cukráreň Fantázia, je to svadobný salón a robia aj služby ako kamera + foto , ale ceny neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anjelik uz som pozrela do albumu ta kyticka je velmi pekna
Odpovedať
Profilova fotka
Fantáziu v KK nemame , Fontana si myslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dufam ze tak bude vyzerat, naspodku bude este trochu ruzove
Odpovedať
Profilova fotka
mojou srdcovkou su frezie
Odpovedať
Dakujem, to uz najdem kocky ja dnes tiez kocim, majte sa zatial, hadam castejsie takto pokecame
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
anjelik a tie sklenene srdiecka si uz niekde kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katkasav,maj sa krasne. ja uz tiez pojdem prisla mi moja polovicka z prace tak idem. majte sa
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte krasne
Odpovedať
Jeeeminenku Fontana to ja uz mam bujnu fantaziu... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?