September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a je ten Marek velmi drahy?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ako my. my sme boli doma tiez len na tyzden. kolko pred svadbou idete domov?
Odpovedať
co sa tyka fotografa, je aj vela dobrych fotografov, ktori nie su priamo z PP, resp. KK, len chcu zaplatit aj za cestu, takze zavisi kolko chces do fotiek investovat
Odpovedať
Profilova fotka
tatiana, no nie je to najlacnejsie, podla toho co chces. ale myslim ze to za to stoji
Odpovedať
cena je asi taka ista ako u ostatnych fotografov.
Odpovedať
Profilova fotka
ach ja vam tak trochu zavidim. vsetko uz povybavovane. my este vazne len snivame ale verim ze coskoro to uz bude vsetko realita :-)
Odpovedať
ja idem asi 10 dni pred, drahy asi tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
najhorsie je ze vobec nemam prehlad o cenach. pytala som sa na nejakom fore na rozpocet na svadbu no kazda holka povie ze to je rozne, tak neviem :-(
Odpovedať
ked chces vidiet fotky Hajkovskeho, album s jeho fotkami maju v svadob. salone na Juhu oproti novemu kostolu (Christin?) velmi pekne, najlepsie ked sa skontaktujes priamo s nim, ved za pytanie nebiju
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa nenazdas ako to vsetko zbehne, ja som sa najviac tesila na skusanie siat a bolo to vsetko take rychle ze uz ani neviem ake som skusala. hlavne ze moje si pamatam :-)
Odpovedať
to je rozne, zacni s zasnubnym prstenom... neviem ci sa vobec vopred da hovorit o nejakom rozpocte. taktiez ceny za pozicanie siat sa lisia zacina to niekde na 6000 a ide do 25000. je strasne vela veci , ktore ta na zaciatku ani len nenapadnu a platis za ne. Planovat treba postupne krok po kroku..., Robit si prieskum trhu
Odpovedať
no neviem, ci je co zavidiet, mne sa pacilo to obdobie snivania, potom zistis, ze toto sa neda, toto nemaju, tie saty, nad ktorymi si na nete ochkala vyzeraju naozaj uplne inak, .... takze zatial ti ja zavidim snivanie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cuculik my ideme styri dni pred myslis ze to stihneme?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) mas pravdu
Odpovedať
presne ako hovori cuculik, skumaj trh
Odpovedať
Urcite, ak mate doma dobry tym organizatorov. Mne velmi pomaha sestra ale jednoducho chcem mat nejaky dohlad. Verim, ze v posledne dni sa toho zrazu nazbiera od prevzatia a rozvazania kolacov, vyzdobu kostola, samotneho nacvikua coja viem co este. teraz sa nad tym az tak nezamyslam.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme ten nas rozpocet uz prevysili o 100%
Odpovedať
presne, my ani rozpocet nemame, priebezne si to zapisujem ale vela drobnosti mi preslo medzi ruky... uz budem musiet ist do prace , prajem prijemne debatovanie
Odpovedať
Profilova fotka
cuculik nestras ma lebo zmenim letenky
Odpovedať
nemen pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
a saty ste boli pozerat v Belej? pocula som same chvaly
Odpovedať
caute uz bezim na bus
Odpovedať
ahoj cuculik
Odpovedať
Profilova fotka
prijemnu pracu
Odpovedať
Profilova fotka
v belej som nebola ale videla som zopar fotiek siat z toho salonu a nejak ma nezaujali. ja som hladala iny styl
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zda ze su vsetky tie saty eddyk z belej rovnake
Odpovedať
ake saty maju v Belej, mala som v plane ist tam, ale akosi nevyslo
Odpovedať
Profilova fotka
poslem ti mail na ip
Odpovedať
Profilova fotka
baby si chvalia salon sissi ale ja som si ani tam nevybrala, asi som ina ;-)
Odpovedať
eddy K maju aj v Presove a tam boli niektore fakt pekne, je to dost individualne, co sa paci, co sadne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?