September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ninka tak dufam ze ten zavoj skoro najdes.A co ostatne doplnky? nase pripravy teraz nejdu velmi rychlo lebo sme v anglicku. Vsetko sme vybavili za tyzden ked sme boli doma a tie malickosti vybavuju nasi cez moje instrukcie :-) . doma budeme styri dni pred svadbou takze dufam ze to vsetko stihneme. vy to mate lahsie, mozte to vsetko pobehat a obkukat. nevies mi nahodou poradit, potrebujem niekoho na odcepcenie a z rodiny to asi nikto nebude. Chceli sme nejaky subor, skusali sme janosik, vagonar ,letnicku ale nic. tak neviem. :-( a co tvoje pripravy?
Odpovedať
Ahoj anjelik tie subory cepcenie nerobia alebo uz su obsadeni?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katkasav, janosik mi odpisal ze maju obsadene. letnicka sa vobec neozvala a z vagonara mi odpisali zeto robia ale ze musia skontrolovat ci je volny termin a uz sa neozvali. uz je tomu skoro mesiac. ja si myslim ze cakaju kym nebudu mat nejake vystupenia, co je pre nich taka svadba :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,ahoj
Odpovedať
No asi ich treba nahanat, ja tiez uvazujem nad takym niecom, ale ked nebude, prezijem, v kazdom pripade, je to take pekne spestrenie aspon pre hosti.
Odpovedať
nejako to tu zrazu ozilo, caute kocky
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu naplanovanu az na rok 2009 ale kedze tu ine forum Poprad, Kežmarok nie je aktivne tak sa trochu pripojim. Chcem sa hlavne opytat na vizaž a vlasy = mate nejaky dobry salon?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja som to tak myslela, chcela som aj nejake male vystupenie ale asi z toho nic nebude. a ty ako pokracujes s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tatiana, ja idem ku kadernicke do svitu, bola som na skuske a bola celkom v pohode. vizaz este neviem, mam kamosku ktora ma kozmeticky salon takze asi tam.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a nemate nahodou cislo na Mareka Hajkovskeho, pocula som ze je dobry?
Odpovedať
Profilova fotka
ach ja mam tolko otazok ze neviem co skor, je toho dost vela naco vsetko treba mysliet ;-) ako skoro ste zacali vybavovat svadbu vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ho mam tiez :-) :-) :-) poslem ti do IP
Odpovedať
My sme to najdolezitejsie zarezervovali este koncom roka (lebo ved teraz uz je skoro vsetko obsadene) a teraz akosi nic nerobime, tak sa tesim, az zacne ten naval okolo tych "doladovaciek" a rovno odpoviem aj tatiane - mam taky pocit, ze s tou vizazou a vlasmi je v okoli PP nejaky problem alebo co, nikde som sa nic konkretne nedozvedela, kazda kocka sa len vypytuje a nakoniec to kazda nejako poriesi Ja mam celkom dobru odskusanu kadernicku na Juhu, vzdy som spokojna, tak sme sa dohodli, ze cca dva mesiace dopredu sa jej ozvem a nieco dohodneme a ze ona pozna nejaku kozmeticku, co aj lici (v kadernictve je aj kozmetika), vraj je dobra. V maji ideme na jednu svadbu (este nie nasu), tak uvazujem, ci ju zaroven pri tej prilezitosti nevyskusam ako taku "skusku licenia"
Odpovedať
anjelik a ktory kozmeticky salon, lici pekne? mozes aj do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola minuly november tiez na svadbe a odskusala som si ličenie aj vlasy - vsetko v kezmarku, vlasy super ale licenie moc silne. Ked myslim ze tu je toho moc malo na vyber
Odpovedať
Profilova fotka
anjelik dakujem ti velmi, velmi pekne. si ozaj anjelik :-)
Odpovedať
Presne tak, aj my mame vsetky hlavne vybavovacky za sebou teraz uz len to doladovanie. A naozaj ako citam, kazda z nas sa zasekla niekde pri make up-e a vlasoch. ja tu teraz posledne dni iba bludim po svadobnych albumoch a hladam nejaky uces. Tak uvidim ako to dopadne. Vsetko to budem musiet natlacit do tych par dni pred svadbou ked dojdem domov...
Odpovedať
Profilova fotka
katkasav to je dobry napad, chod a odskusaj najprv na juh a uvidis. momentalne nemam na nu cislo ale skusim zistit.
Odpovedať
tatiana, bud kludna, ked planujete az buduci rok, mas dost casu, my sme zacali tak naostro vybavovat az cca koncom min. roka, zatial surfuj po tejto stranke a aspon zistis, co sa ti paci, co by si chcela, co vnie, ake mas predstavy, myslim, ze sa tu na 99% dozvies vsetko podstatne, zistis referencie a je nas tu dost, co ti mozeme postupne zreferovat ako to v priebehu roka dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
tak pozrela som na stranku toho fotografa Mareka, dost mi vadia tie male obrazky ktore vklada do fotiek ale inak su tie fotky nadherne
Odpovedať
Inac kupila som si clipy z ludskych vlasov nakolko ja ziadnu hrivu nemam a su super, myslela som si ze si to dam iba na svadbu ale neodolala som a uz som ich par krat skusala. Super.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pekne slova katkasav. chcem len pozistovat co je dobre ..., x-)
Odpovedať
Co sa tyka tych kolazi - fotiek predsa si mozes povedat, ze nieco take nechces a ides po klasike. Ani mne sa to nepaci, pride mi to moc umele, dorobene... Muy tiez mame hajkovskeho a verim, ze vsetko dopadne Ok.
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina bab z nasho okolia sa tu nevyskytuje, a ak aj najdem nejake forum tak ziva prazdnotou :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a ineho fotografa nepoznate? co sa tyka kvality prace?
Odpovedať
Kocan je tiez dobry, lenze ten vystavuje vselikde po svete, ked som mu volala povedal, ze u neho si mozes rezervovat termin tak najviac mesiac pred svadbou , lebo nevie kde bude, je rozlietany . No a to som nechcela riskovat...
Odpovedať
cuculik vobec ti to nezavidim takto na dialku, ale ked sa tak zamyslim, ja som zatial cca 90 % veci vybavila "od pocitaca" a z minuleho roku tu najdes kopec kociek, co podobne ako ty vsetko vybavovali zvonku a vsetko dobre dopadlo, mas este cas
Odpovedať
Profilova fotka
a mate uz vybrate saty?
Odpovedať
no ved ano. Akurat dnes som drahemu hovorila, ze ci sme nahodou na nieco nezabudli, lebo vsetko sme vybavili tak za tyzden. Kvety, hudba, sala, farar a este neviem co. S ostatnym pomahaju rodicia, kolace, torta, darceky pre hosti. Saty uz mam to ma tesi asi najviac , este topanocky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?