September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, saty San Patrick , maju v salone Sissi, ja mam tiez vybrate saty odtial,su krasne snehovo biele, lahke - cena 9 600, mam ich aj v albume, ale v skutocnosti su uplne ine, este krajsie. No, citam, ze ste neboli spokojne z agenturou Leilla, neviem, ale ja mam s nou dobre skusenosti, sice len pripravuje pre mna vyzdobu, ale nemyslim si, ze by to nevyslo.
Odpovedať
Ahojte babenky, tak uz mam konecne vybrate saty. Vcera sme obehali Sp.Belu, Poprad- Christin a salon Sissi. V Sp. Belej velmi mila a ochotna pani, ale bohuzial saticky mi boli velke kedze som KV - 34, ale boli tam krasne na vyber, vrelo odporucam. Salon Christin taktiez velmi mila zlata pani, tiez krasne cistucke saty, tam mi jedny sadli ako uliate, ale nebola to ta "laska na prvy pohlad" a nakoniec vyhrali saty San Patrick zo salonu SISSI, tiez velmi zlata pani.Taka ulava zo srdca, ze uz to mam vybavene za jeden den a som spokojne s vyberom saticiek.PEKNY DEN :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ninka, ake saty si si vybrala San Patrick? Ma tam vsetky krasne, co? To ti poviem, ked som vybrala saty, tak aj mne kamen zo srdca spadol...a mozem sa sustredit na ine veci.
Odpovedať
No ja som si vybrala San Patrick Bianca, pacili sa mi aj tie co budes mat ty , ale teta mi ich ani nedala vyskusat , ze to su na vacsie prsia, kedze ja ich mam ako lentilky pod kobercom.Normalne to bola taka ulava, ze ich uz mam zarezervovane.Lulu mas odtial aj zavo ? Lebo so roizmyslala, ze si ho kupim tam, neviem ci na Juhu aj predavaju závoje, lebo aj tam amli krasne a lacnejsie...Budes mat aj korunku do vlasov ?
Odpovedať
Profilova fotka
No, zavoj este neviem, ale asi si kupim tam... chcem zo spodu a budem mat strasovu korunku.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no tak vy ste uz teda riadne pokrocili, ja som este saty skusat nebola, ale ze vraj maju na Ukrajine pekne a lacnejsie ako v nasich salonoch. Nemate s tym nejake skusenosti alebo nepoculi ste?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, Ninka to som rada ze si si vybrala. aspon mozes mysliet na ine veci, co treba vybavit. A ten zavoj ti nepozicali ako doplnok ku satam?za tie peniaze by mohli nie? alebo chces uplne novy? Ja som dostala v Christin vsetky doplnky gratis.
Odpovedať
Anjelik, ten zavoj si musim kupit stoji 1 200,- Sk ved som sa jej pytala co s nim budem robit, ci si ho mam dat namiesto zaclony ;-) Broskynka ja som bola parkrat na Ukrajine a saty maju krasne a lacne a potom ich mozes predat, lebo su velmi pekne.Boze baby prepacte za tie preklepy, ale tak sa ponahlam pisat, ze to tak potom vyzera...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ninka a to ich maju na trhu alebo v meste tie sata? Ja som bola len raz na Ukrajine na trhu ale ani som tam svadobne saty nevidela, resp. ani som ich vtedy nehladala. A nevies latka je kvalitna? dakujem ;-)
Odpovedať
Ja som bola len na trhu, tam mali krasne , ale pocula som , ze treba sa ich opytat, lebo je tam aj obchod priamo v Uzhorode a tam siju saty, pre americke nevesty. Ja ked som tam bola tak hned na zaciatku maju taky stanok a tam maju saty aj obleky, vseliake doplnky.Treba sa tam ist pozriet, tam sa oplati vzdy ist, su tam aj smejdy , ale aj pekne veci. A ako tam pojdes ? Autobusom?
Odpovedať
Profilova fotka
ok ninka dakujem velmi pekne za info, asi autobusom by sme isli, lebo v tom meste bol teda dost dopravny chaos ked sme tam vtedy boli, tak este raz dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte baby, aj mna napadlo, ze by som sla pozriet saty na ukrajinu. Bola tam prednedavnom bratrancova manzelka a vravela, ze koli satam, by sa vydavala este raz. Tak neviem. Asi by sme tam aj sli pozriet ked bude cas. Len to cakanie ma odradza. Uz som si ho dva krat zazila.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, moja kamaratka chodi na Ukrajinu tak, ze najskor ide len do Michaloviec a potom prestupi na linku Michalovce - Uzhorod a vobec necakaju na hranici. O 7 : 30 su v Uzhorode v meste a potom na trh sa dovezu taxikom, je to kopec usetreneho casu. Napsat chodi bus okolo 13:30, ale treba si dopredu zarezervovat listky na konkretny termin, takze to je super. Ahojte a pekne sviatky babenky ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
babenky kto vam bude robit vyzdobu a kyticu
Odpovedať
Ahoj penelope8888, v poprade je jedna kocka, vola sa leilla a ta robi vyzdobu. tak skus u nej pozistovat co potrebujes. Ja som nasla moje vysnivane saty. Maju ich v polsku a stoja 1000 Eur. Boze to je dost vela. Neviem co mam robit ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katka, tak pis, ake su to saty? kde mame foto? A kedy si tam bola?
Odpovedať
Ahoj Lulu, ja som to nasla na nete. Zatial mi odpisali, ze ich maju a ze stoja 1000 Eur. Tak som im este pisala, ci saty len predavaju, alebo aj poziciavaju. A ked predavaju tak by som sa chcela spytat majitelky v Druzbe, ci by ich odo mna neodkupila, keby som ich velmi chcela. Vies, ze ja ich kupim a potom jej ich predam dajme tomu za 20 000, tak by ma vysli nejakych 12000. to ako keby som si pozicala. Len sa zas bojim, ze sa budem trepat do polska a nakoniec mi ani nesadnu a potom co? Ja neviem co mam robit. Som do nich zalubena. Mozno na ne zabudnem, ked pojdem skusat do druzby saty. Ja neviem. Uvidim. Ale urcite ti dam vediet ako som dopadla. A poslem aj foto. Ako sa inac mas? Som ta dlho nezastihla na skype.
Odpovedať
ahojte kocky tak po dlhej dobe idem opat nieco napisat. teraz som bola na sviatky doma , cely tyzden ale strasne to zbehlo, no stihli sme to co sme mali, stretli sme sa s dj ale najdolezitejsie je je, ze uz mam saty, usite za ten tyzden presne podla modelu la sposa. Latka co som si kupila tu v londyne vynikne na satach uzasne, chvalim pracu krajcirok naozaj to prepracovali do posledneho deailu a hlavne saty su moje... Z pociatku som mala obavy ako to dopadne ale teraz nelutujem. Bola som aj na skuske ucesu nakolko tearaz sa dostanem domov naozaj asi az pred svadbou. Aj to dopadlo super, ziadne vycesavacky, skor nieco modernejsie. Tak asi tolko, majte sa vsetky ;-)
Odpovedať
Ahoj cuculik a kde si bola na skuske v akom kadernictve? V Poprade ? Neviet mi niektora poradit, kde sa da kupit zavoj este okrem salonu Sissi? Minule som bola mrknut aj v SNV, tam su 4 salony maju krasne saty a ie drahe a velmi mile baby tam su, takze odporucam :-) :-)
Odpovedať
Ahoj Ninka, a mas uz vybrate saty? kde si si ich vybrala a ake? budes mat svadbu v kostole, alebo na urade? A ake budete mat prstienky?Ake znacky siat maju v tych salonoch v snv?dik za odpovede. pekny den :-)
Odpovedať
Ahoj Catcate, saty mam vybrate zo salonu Sissi v PP mam ich aj v albume, svadbu budeme mat na urade a prstienky mame z bieleho zlata s diamantmi, pridam aj do albumu.V SNV maju vacsinou nove kolekcie 2008, napr. znacka White one, dva salony su na Zimnej ulici a dva na Letnej ulici a su otvorene aj v sobotu do 12:00. Velmi mily prístup a ochotne dievcata. Ty uz mas vybrate saty? Pa pa pekny den vsetkym buducim nevestickam :-) ;-) ;-)
Odpovedať
Ahoj Ninka, docitala som sa tu v jednej teme ze zhanas obrucky z titanu alebo chirurgickej ocele. Tak ti poviem ze sme uz dve. Ked chces ta ti poslem par adries kde su taketo prstienky a su velmi pekne. Zial tu v PP nemam ani sajnu kde by sa dali zohnat.
Odpovedať
Baby kde ste ? :-D
Odpovedať
ahojte kocky, stale sa neviem dopatrat k nejakemu dobremu vizazistovi-ke, mam to stazene tym, ze nie som v pp. Neviete mi niekto poradit? Poslat kontakt na nejaky dobry salon? Dakujem
Odpovedať
A odkial si cuculik? :-N
Odpovedať
Ja mam jednu kamaratku ona ma svoj salon a je dost sikovna, licila aj pre L´Oreál. Ked chces poslem kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ninka uz si zohnala ten zavoj?
Odpovedať
Ahoj anjelik, este som ho nezohnala, ak nic nenajdem tak si ho objednam, bud v SNV, alebo v Kezmarku. A ty ako pokracujes s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neviete nahodou o nejakej kapele, najlepsie z Popradu alebo okolia, ktora by mala este volny termin na 27.9.? budem vdacna za kazdy kontakt :-)
Odpovedať
Ahoj Barbarella, skus sa opytat v svadobných saĺónoch, oni tam zvyknú mať známosti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?