September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Takze zadna slava. Podarilo sa mi ist len do jedneho obchodu lebo v ostatnych si musim zarezervevot termin a to i ked si chcem saty len pozriet! Takze som tie svoje saty ani len nevidela. Potom som obtelefonovala cele Slovensko, ale tiez nic moc. Saty co chcem maju v bl a budu i v PO ale do septembra budu uz x-krat pozicane a to sa bojim ako budu vyzerat. Akurat nicle v bl ich moze objednat ale pozicanie novych siat od la sposa alebo pronovias stoji okolo 23 000! A dolozite 15 a saty su vase. Tak neviem co robit, zase som skoncila len pri poslednej alternative a to je si tie saty dat usit. Velmi sa mi paci model nacar od pronovias vid pronovias.com ale na tie bude tazko zohnat tu krasnu cipku na chrbat. Tak potom ostavam pri moznosti od La sposi model mansion. Catcate posli foto. pa
Odpovedať
Ahoj Cuculik, foto poslem, este ich nemam doma v pc ale u sestry, tak cakam kym mi to posle. Pojdem kuk na net ze ake saticky sa ti to vlastne pacia. Mne sa nenormalne pacia jedny saty od sanpatrick ale bohuzial tu ich nemaju :-( su na stranke sanpatrick.com v kategorii elegance tie posledne 10. Feeeeeeeest krasne
Odpovedať
idem ich hned okuknut ;-)
Odpovedať
tak co kocky , kde ste vsetky? Ako ste stravili Valentina? Ja som akurat dosla z prace, cela unavena ale hadam vecer ostane cas aj na nejaku intimnu osavu. Sampanske sa uz chladi. pa
Odpovedať
Ahoj cuculik, valentina som stravila v bare a teraz sa liecim bujonom :-D . neni mi dvakrat najlepsie, ale snad to prejde. Inac co hovoris na tie saty co sa mi pacia. Ja som bola pozriet na tie tvoje a tie Mansion mam aj ja ulozene v pc ale do albumu som si ich nedavala, velmi sa mi pacia, ale niesu na moju postavu.
Odpovedať
Ja som na Valentina dostala peknu kyticu kvetov a par krasnych slov. Dali sme si pohar sampanskeho a vecer som to oslavila tym, ze som nakupovala na ebayi nejaku dekoraciu na svadbu, stuzky, kamienky, lupene, motylov... Satky mas krasne no ja chcem nieco rovne nakolko si myslim , ze saty s obrucou by ma zbytocne znizili... pekny vecer
Odpovedať
Ahoj cuculik, ja takisto nechcem saty s obrucou. Nechcem tortovu suknu.Bola som kuknut aj do mimibazaru a tam predavaju baby saty tak do 9000.len sa bojim, ze ci mi sadnu a tak. a este aj topanocky sa tam daju kupit, ale to sa tiez bojim ze co ak mi nesadnu.
Odpovedať
S topankami by som to asi neriskovala, ved vies moze to byt tvoje cislo a nemusi ti sediet. Stravis v nich cely den, musia byt maximalne pohldne. Ja si topanky kupim tu ale az ked budem mat saty. Stale si pozeram latky o dva tyzdne idem domov tak si beriem dake vzorky a doma sa po zasadnuti "rodinnej" rady rozhodnem o tej pravej latke. Vsetko aj s latkou by nemalo prekrocit hranicu okolo 10 - 12000. Ale za pekne usitie som ochotna dat aj viac, ved mi ostanu. A co oznamenia mate vybrane? My mame ale akurat dnes som zacala trosku premyslat ci este nieco nenajdem. Vyzdobu chcem nejaku " motylkovu" tak mozno natrafim aj take oznamka. Tu su strasne drahe 50 kusov by ma vyslo najmenej na 6000. Tak pokracujem v hladani. pa
Odpovedať
Uz som si pisala s tou babou co tie topanky predava, a nebude problem ak mi budu male alebo velke ze by mi ich vymenila. Topanky vyjdu tak na 1 800 + postovne. Co sa tyka siat tak zasle formular, ktory treba presne vyplnit (miery) a podla toho potom v zahranici siju saty. Ma mi este napisat aka znacka siat to je a kde ich siju, no proste presnejsie infosky. Tak potom dam vediet
Odpovedať
Ja som si tu zistovla , ano zoberu si tu tvoje presne miery a saty ti usiju podla modelu aky si vyberies lenze to trva aj 4 mesiace a niekedy aj 6. tak by som sa bala, ze mi saty dojdu tyzden pred svadbou. Ja este stale hladam dobru krajcirku. Sorry dnes len tak na rychlo, bezim do prace
Odpovedať
kde ste vsetci? co to mate plne ruky priprav? Ako postupujete ci stagnujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no, pripravy pomaly a plynulo - zatial :-) vy mate co nove, baby? Dnes aj trcim v praci, ale da sa aj chatovat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, lulu, ty budes asi najlepsie vediet ohladom svadobneho veltrhu, takze je 1.3. 2008 ano? a od ktorej do ktorej nevies nahodou? :-) dakujem ;-)
Odpovedať
Tak trosku k teme hudba. Stale som v tom na nule, ani dj ani kapela. Neviem sa rozhodnut najprv som chcela dj , dnes som si pozerala nejake ukazky zo svadieb a mam pocit , ze kapela to viac roztoci. Mate uz nieco? Co tak dobry tip? Pomaly mi prihorieva, pozerala som esprit, chvalia si ich ale uz su na 20.9 rezervovani. Poradte.
Odpovedať
Profilova fotka
ANo, veltrh je 1.3.08 a zacina rano, myslim od 10,00 hod. Ja ho sice poznam z minuleho roka, ale dobehnem ak toho, len mi do toho vyskocila skola, tak co uz.
Odpovedať
Ahojte baby aj ja sa pridavam, svadbu budeme mat v septembri, ale nemam ani sajnu kde mam vybavit fotografa, video a pod., tak dufam ,ze mi date echo a poradime si navzajom,pekne pripravy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ninka, vytame ta medzi nami, ja mam sice svadbu 30.08.08 ale viac menej, je to uz september.. Kde mas svadbu? No, ja mam fotografa Hajkovskeho, ale myslim, ze tu baby uz pisali, ze je na 20.09. obsadeny, tak neviem, ci ti kontakt na neho pomoze a co sa tyka kamery, neviem, ci hladas nieco drahsie, alebo lacnejsie, vela bab si zhana kameramanov z TV Poprad, ja mam jednu Kezmarsku firmu, kde je aj svadobny salon, maju ceny, 1 verzia 7 500SK a 2 verzia 10 000Sk, ak chces poslem cislo. A tebe ako idu pripravy? Uz nieco mas?
Odpovedať
Ahoj Lulu, tak bola som si skusat len saty lebo na to sa tesima asi najviac, video by som chcela nieco lacnejsie.Ten veletrh bude v Hoteli Satel? Mozno sa tam vsetky stretneme ;-) Prstene si kde budete kupovat ? Ja by som chcela z bieleho zlata, ale po skusenostiach s nim asi zvolim titan,ten vydrzu cely zivot v povodmon stave, duuufam
Odpovedať
Profilova fotka
A kde si bola saty skusat? ja mam tiez uz saty vybrate v Druzbe - San Patrick, su krasne. No, na vystavu nestihnem, lebo mam skolu a dojdem z Banskej az v sobotu ku veceru, obrucky sme pozerali v Poprade, ale nic moc, v Kosiciach a v Presove boli pekne, tak asi tam nieco vyberieme. Hostinu mame v Redute... a viac menej uz vsetko vybavene. Sala, hudba, kameraman, fotograf, kostol, auto, kolace. Vyzdobu - mi robi ta slecna, ktora bude organizovat tu vystavu. Zaisti mi aj pierka pre hosti, darceky, kvety, vyzdobu panelaku, kostola auta. Mame uz pohare, ja svadobne topanky, popolnocne topanky, bizuterku. Postupne kupujeme alkohol a tak.
Odpovedať
waaau tak ty si ale sikulka, ja si myslim , ze mam este cas, ale uz by som mohla zacat. Skusala som si saty v Dzuzbe, tete sa moc nechcelo a potom ma zacala obliekat do vsetkeho mozneho. Su tam krasne saty , ale ja nemam velke prsia nosim dolu 36 a hore 34, takze korzet mam prazdny. Skusim aj ten na juhu aj v Belej urobim prieskum aj so salou.Kolko ludi budete mat ? My nechceme vela tak do 40 uvidime,pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
No, my tak cca do 80 ludi, to vies, otec ma jednu dceru, tak ju chce vydat ako sa patri :-) Ja som tiez bola pozerat saty v Belej, su tam pekne, myslim, ze si tiez vyberies. A kde mate hostinu? tak pa
Odpovedať
ahojte prosim vas o pomoc...neviem zohnat fotografa...Hajkovsky je uz obsadeny a co mam dalsie kontakty to vsetko su uz dost drahi, t.j. nad 10 000...nieco dobre.A ked mate kontakty na kameramana budem vam len vdacna ked mi pmozete a zaslete to do IP... peky den vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, moja svadba je sice zatial v nedohladne :-( , ale pred dvoma tyzdnami som bola pozriet vo Svite v tom novom Spolcentre a je tam super restika s nadhernymi priestormi, dobrym jedlom a obsluhou, tak som sa hned informovala ci sa tam robia aj svadby a v akych cenach to priblizne vychadza. Pati sa tam len za menu, na osobu je to priblizne 600Sk(samozrejme je to individualne podla toho co si zelate) a sala je gratis.Inak som sa chcela spytat, ci ste neuvazovali o svadbe cez agenturu, priapdne ci nemate nejake skusenosti.Prajem pekny dnicek :-)
Odpovedať
ahojte kocky, par dni som sa neukazala, bola som doma v PP teraz som uz opat v Londyne. Bola som pozriet na veltrhu, objednala som nam oznamenia na svadbu a kupila pierka. Mala som stastie, ze tam bol aj marek hajkovsky tak prebrali detaily. Dokonca mame uz aj DJ, mame sa s nim stretnut pocas Velkonocneho tyzdna opat ideme domov. Pomalicky sa to uz rozbieha. Saty mi idu sit , latku mam vybratu, drahy mi ju ide kupit teraz cez vikend - ja pracujem. teraz ma trapia vlasy neviem co s nimi, nechcem si ich nejako vycesavat ale chcem aby to vyzeralo slavnostne...
Odpovedať
Caute baby, dlho som sa tu neukazala, tak sa opat ozyvam. Boli ste na tom svadobnom veltrhu. Ja som bola. Bolo tam dost ludi, stihla som asi dve prehliadky, tie co boli na konci. Pozreli sme si obrucky, aj obleky. Kupila som pre kamosku modrucky podvazok, zabavila som sa na vtipnom moderatorovi a sli sme domov. Bolo tam dost vystavovatelov, ale bola som trosku nervozna, ze tam bolo tolko ludi.
Odpovedať
Ahojte baby , chystam sa do toho sv.salonu Christin na Juhu , ake s nim mate skusenosti ? Maju pekne saty ? Dakujem za rady a este kde ste si kupovali v PP, alebo v KK obrucky ? Dakujem pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ninka, ja budem mat saty zo salonu christin, bola tam zlata baba,krasne saticky za 7000 Sk v cene su aj vsetky doplnky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, NEODPORUCAM AGENTURU LEILA ,neochotny a arogantny pristup!!!!! nevie nic vybavit!
Odpovedať
Ahoj anjelik11, dakujem za radu, ja tiež neodporucam agenturu Leilla, pisala som tam mail a do dnesneho dna mi naprisla ani odpoved. ]-( . V tom salone Christin maju aj saty San Patrick ? Pekny den :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak tie maju asi len v salone sissi, alebo niekde mimo popradu. to uz ti neviem poradit :-( ,ja som bola doma len tyzden a skoro vsetko sme vybavili. ostatne cez internet. z leilly mi poslali mail ktory mal jednu vetu! ani osobne sa vobec nechcela bavit.my budeme mat svadbu v hoteli hubert v gerlachove a bude tam aj obrad lebo knazi su neskutocne neprijemni !!!navleky na stolicky uz su v cene, kvetinovu vyzdobu nam budu robit kvety rado zo svitu. su tam strasne zlati majitelia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?