Pre koho bude veľký deň 13.10. 2012 ?

Profilova fotka
ahojte, tiez som tu nová, este neviem ako to tu chodí, ale urcite rýchlo zistím :-).... som zvedavá, komu bude 13 šťastným číslom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my mame svadbu v tento den
Odpovedať
Profilova fotka
Moja uz nie si samaaa...pomaly budeme pribudat a pribudat...vsetky sa urcite strasne tesime waw tak babenky nadherne pripravy xxxx
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Uz som tu aj ja.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 blahoželám :-)
Odpovedať
aj ja sa pripajam!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam :) Nas velky den D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co uz vsetko mate vybavene??? nech viem ci nezaostavam... :-D
Odpovedať
Ja tiež patrím do tímu:-) Dúfam, že to bude šťastný dátum:-), ale vlastne na tom ani nezáleží:-) My už máme kostol, reštiku, dja, starejšieho, fotografa, šaty, oblek, kytice, pierka, topánky, poďakovanie rodičom, niečo modré:-), poháre, knihu hostí, fotoalbumy, mašle do kostola, podbradníky, cukrárku, kozmetičku, kaderníčku a sv. auto:-), ale to bude naše, takže vždy pripravené:-) - ešte musím nájsť obrúčky, vytlačiť oznámenia, obálky, darčeky pre hostí a potom už hádam by bolo aj všetko - či?? :-D @ivka86 Môže byť?
Odpovedať
Profilova fotka
@zulfizar no pekne to uz mas... Ja zajtra idem skusat saty a buduci tyzden vyberat obrucky.... :-) chybaju mi kytice pierka lebo este nemame dojasnenu farbu vyzdoby... A ostatne veci uz mam vybrate uz len ich objednat a zarezervovat... Tak niesom na tom az tak zle... :-)
Odpovedať
@ivka86 Myslím si, že sme na tom tak super, že v lete si budeme naplno užívať dovolenky:-), my chceme pre istotu všetko vybaviť teraz, lebo ak na niečo zabudneme, tak ešte na to prídeme...keď si to necháme na neskôr, tak na to vykašleme. A priateľ hovorí, že čím skôr - tým lepšie.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
tak čo, uz vsetko vybavené a naplno si uzívate letné dovolenky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?