Plánujete niekto svadbu 1.5.2015?

Ahojte mile nevesticky ;-) kolke z Vas planuju svadbu na piatok - 1.5.2015? My sme vcera zarezervovali salu a tesime sa. Mozeme naplno rozbehnut pripravy. Pokial sme nemali salu, nechcela som sa do toho velmi vrhnut. Nas povodny termin bol 30.5, zial, ten nebol mozny, tak sme sa rozhodli pre 25.4 a vo stvrtok nam napadol termin 1.5 a hned sme zacali aj konat. Je to sice piatok, ale je to den volna a mozeme aspon o den dlhsie oslavovat nasu lasku. Piatok s rodinou a v sobotu party s " omladinou"..a ako drahy vravi, aspon mi nezabudne dat prvomajovu pusu.. a vy ste sa preco prave pre tento termin rozhodli?
Odpovedať
@joy23 ahoj, plánujete cirkevný alebo civilný sobáš? ja len z takého praktického pohľadu upozorňujem, že môžete mať problém so sobášiacim, keďže to je štátny sviatok. nám sa nepodarilo zohnať nikoho, kto by nás zosobášil tento rok 30.8., čo je štandardná sobota, iba pred tým deň je štátny sviatok. a tak sa minimálne v BA nesobáši...prekladali sme kvôli tomu termín :-( nechcem ti kaziť radosť z krásneho termínu, ale over si to.
Odpovedať
@misela12 planujeme cirkevny sobas a verime, ze najdeme v TT aspon jedneho knaza, ktory s tym nebude mat problem..
Odpovedať
ale myslim, ze ani knaz z nasej dediny s tym nebude mat problem.. ale v pripade nudze, verime, ze iny knaz by sa nasiel :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme premýšľali nad tým dátumom, len neviem ci by nebol problem v kostole.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som dnes bola zarezervovat svadbu na tento termin. Vybrali sme si tento termin skrz to ze je to piatok=sviatok a snubenec a jeho rodina kedze byvaju daleko budu mat cas pozriet si nase mesto a este nedelu na zotavenie sa atd. A je to velmi romanticke bude sa nam pekne pamatat termin :D Okrem saly mas este daco vybavene? ja si chcem este preverit ze ako budu robit kadernicky a tak kedze to je statny sviatok
Odpovedať
@zuzka255 nie nic okrem saly. Chcela som najprv salu a od toho uz vsetko odvijat...a mam zopar veci k vyzdobe. Osobne si myslim, ze s kadernickami nebude problem. Ved tie bezne cez vikendy pracuju...
Odpovedať
@veve17 aj mne napadlo, ci nebude problem s kostolom, ale snubenec ma uistuje, ze urcite nie. Nas pan dekan, ma totiz velmi rad jeho rodinu, kedze mu so vsetkym vzdy pomozu... a aj keby nahodou mal problem, stale existuje vela knazov v TT kraji a urcie sa niekto najde. Musine byt optimisti
Odpovedať
Profilova fotka
Držím palce :-) nech sa to podarí.. A chlapi si skor zapamätajú výročie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce nevesty :) tiez sme si vybrali termin 1.5.2015 - vela ludi sa nam cudovalo, ze to nejako skoro riesime, ale tak ako vidim, je to lukrativny termin. a naozaj kamen urazu je obrad - my sme chceli vonku, no ako spominate viacere, vo sviatok nechcu z matriky oddavat :( v kostole by problem nemal byt, lebo to nie je cirkevny sviatok. ak by ste nahodou mali niekoho z BB co moze sobasit a bol by ochotny oddat nas aj vo sviatok, dajte mi pls vediet. bolo byt to supeeer :))
Odpovedať
halo, halo, prvomajovky?! ste tu take? ako ste na tom s pripravami? my mame len knaza a salu. stryko je kaneraman, tak snad toho zajednavat nemusim....a ostatne veci az od jesene zacinamr riesit a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
My mame len salu s hotelom a fotografa. Stale bojujeme s tym obradom :( .. a tiez planujeme intenzivnejsie riesit veci po lete, aj ked zcasu na cas hladam inspiracie na nete :) otazkou je kedy zacat riesit saty, myslite ze este tento rok, ci staci v januari?? Zatial cawte a uzivajte horuce dni ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme firma Brilliant agency a Daludape zabezpecime Vám komplet svadbu a Vy sa nemusíte o nič starat. Vyzdobime Vám salu, kostol aj auto, prenajom limuzíny spolu so šoférom, foto-video, dj, víno, oznámenia, torty. Proste všetko co patrí k svadbe. Ak by ste mali záujem kľudne nám píšte, budeme sa tešiť. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpovedať
@m2mysha az teraz vidim, ze niekto pisal :) tak vitaj medzi prvomajovkami... ja tiez rozmyslam kedy zacat riesit saty.. asi az tiez niekedy v zime :/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Cawte nevesticky, ako ste na tom s pripravami?? Co vsetko uz mate?? Ja som nejako cez leto zastagnovala :-|
Odpovedať
@m2mysha aj ja stagnujem :-( jedine co mame nove je DJ a vyrobila som pierka pre chlapov... vcera sme sli za p.fararom potvrdit termin, lebo ked sme boli 1.krat, vravel, ze nema este kalendar, aby sme sa prisli v septembri pripomenut.. tak sme sli a stale nema kalendar :-Dze mame az v novom roku prist...
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 ja som tento mesiac akurat tak zarezervovala starejsieho, ale ze stretko staci ked dame az po novom roku, takze si len zapisal datum svadby. my este stale nevieme co s obradom, ci sa nam podari niekoho "ukecat" na urade aby sme mohli mat svadbu vonku alebo pojdeme za fararom. Snad to v priebehu oktobra budeme mat poriesene. Pierka sa chystam vymyslat pocas dlhych zimnych vecerov :) Len stale neviem kedy zacat skusat saty :(
Odpovedať
@m2mysha ja mam saty uz asi mesiac doma :-D tu z bazara....som to riskla bez skusania a som velmi spokojna
Odpovedať
A minuly tyzden sme boli obleky pozerat, tak uz vieme aspon akusi predstavu a po novom roku kupime
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 nechala si si ujst tu zabavu s kamoskami v salone? :) ja tiez zvazujem ze kupim tu ale urcite si dame babsky tour the svadobne salony :)
Odpovedať
@m2mysha co ja viem :-D akosi mi to skusanie nechyba.. a vobec si neviem predstavit ako by som to casovo stihala... uz vidim, ze najst pre draheho oblek bude zabava, to mi staci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D, vieme čo sa nosí a je moderné! Zverte svoju kvetinovú výzdobu do rúk Flover!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
dievčata, uz sa nam to krati :D
Odpovedať
@kleama veru, veru. A my mame este kopu prace pred sebou
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prvomajovky, šťastne vyrocie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?