Menu Forum

Plánujete niekto svadbu 1.5.2015?

1. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
Registrovala sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 117 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
Registrovala sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 117 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
 Ahojte mile nevesticky emoticon kolke z Vas planuju svadbu na piatok - 1.5.2015? My sme vcera zarezervovali salu a tesime sa. Mozeme naplno rozbehnut pripravy. Pokial sme nemali salu, nechcela som sa do toho velmi vrhnut. Nas povodny termin bol 30.5, zial, ten nebol mozny, tak sme sa rozhodli pre 25.4 a vo stvrtok nam napadol termin 1.5 a hned sme zacali aj konat. Je to sice piatok, ale je to den volna a mozeme aspon o den dlhsie oslavovat nasu lasku. Piatok s rodinou a v sobotu party s " omladinou"..a ako drahy vravi, aspon mi nezabudne dat prvomajovu pusu.. a vy ste sa preco prave pre tento termin rozhodli?
10. máj 2014 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
misela12
2
Registrovala sa 23. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Bratislava - Petržalka, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
misela12
2
Registrovala sa 23. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Bratislava - Petržalka, okres Bratislava.
 @joy23 ahoj, plánujete cirkevný alebo civilný sobáš? ja len z takého praktického pohľadu upozorňujem, že môžete mať problém so sobášiacim, keďže to je štátny sviatok. nám sa nepodarilo zohnať nikoho, kto by nás zosobášil tento rok 30.8., čo je štandardná sobota, iba pred tým deň je štátny sviatok. a tak sa minimálne v BA nesobáši...prekladali sme kvôli tomu termín emoticon nechcem ti kaziť radosť z krásneho termínu, ale over si to.
10. máj 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @misela12 planujeme cirkevny sobas a verime, ze najdeme v TT aspon jedneho knaza, ktory s tym nebude mat problem..
10. máj 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 ale myslim, ze ani knaz z nasej dediny s tym nebude mat problem.. ale v pripade nudze, verime, ze iny knaz by sa nasiel emoticon
10. máj 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veve17
7
Registrovala sa 13. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
veve17
7
Registrovala sa 13. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 14 priateľov.
 Aj my sme premýšľali nad tým dátumom, len neviem ci by nebol problem v kostole.. emoticon
10. máj 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka255
47
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka255
47
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov.
 Ahoj ja som dnes bola zarezervovat svadbu na tento termin. Vybrali sme si tento termin skrz to ze je to piatok=sviatok a snubenec a jeho rodina kedze byvaju daleko budu mat cas pozriet si nase mesto a este nedelu na zotavenie sa atd. A je to velmi romanticke bude sa nam pekne pamatat termin :D Okrem saly mas este daco vybavene? ja si chcem este preverit ze ako budu robit kadernicky a tak kedze to je statny sviatok
10. máj 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @zuzka255 nie nic okrem saly. Chcela som najprv salu a od toho uz vsetko odvijat...a mam zopar veci k vyzdobe. Osobne si myslim, ze s kadernickami nebude problem. Ved tie bezne cez vikendy pracuju...
10. máj 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @veve17 aj mne napadlo, ci nebude problem s kostolom, ale snubenec ma uistuje, ze urcite nie. Nas pan dekan, ma totiz velmi rad jeho rodinu, kedze mu so vsetkym vzdy pomozu... a aj keby nahodou mal problem, stale existuje vela knazov v TT kraji a urcie sa niekto najde. Musine byt optimisti
10. máj 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veve17
7
fotoportrét
fotoportrét
veve17
7
 Držím palce emoticon nech sa to podarí.. A chlapi si skor zapamätajú výročie emoticon
10. máj 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
Registrovala sa 30. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
Registrovala sa 30. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
 ahojte buduce nevesty emoticon
tiez sme si vybrali termin 1.5.2015 - vela ludi sa nam cudovalo, ze to nejako skoro riesime, ale tak ako vidim, je to lukrativny termin.
a naozaj kamen urazu je obrad - my sme chceli vonku, no ako spominate viacere, vo sviatok nechcu z matriky oddavat :( v kostole by problem nemal byt, lebo to nie je cirkevny sviatok.
ak by ste nahodou mali niekoho z BB co moze sobasit a bol by ochotny oddat nas aj vo sviatok, dajte mi pls vediet. bolo byt to supeeer emoticon)
30. máj 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 halo, halo, prvomajovky?! ste tu take? ako ste na tom s pripravami? my mame len knaza a salu. stryko je kaneraman, tak snad toho zajednavat nemusim....a ostatne veci az od jesene zacinamr riesit a vy?
11. jún 2014 o 05:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
 My mame len salu s hotelom a fotografa. Stale bojujeme s tym obradom :( .. a tiez planujeme intenzivnejsie riesit veci po lete, aj ked zcasu na cas hladam inspiracie na nete emoticon
otazkou je kedy zacat riesit saty, myslite ze este tento rok, ci staci v januari??
Zatial cawte a uzivajte horuce dni ;)
11. jún 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 3 mesiacmi)

Sme firma Brilliant agency a Daludape zabezpecime Vám komplet svadbu a Vy sa nemusíte o nič starat. Vyzdobime Vám salu, kostol aj auto, prenajom limuzíny spolu so šoférom, foto-video, dj, víno, oznámenia, torty. Proste všetko co patrí k svadbe. Ak by ste mali záujem kľudne nám píšte, budeme sa tešiť. emoticon
21. jún 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

23. jún 2014 o 21:28  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @m2mysha az teraz vidim, ze niekto pisal emoticon tak vitaj medzi prvomajovkami... ja tiez rozmyslam kedy zacat riesit saty.. asi az tiez niekedy v zime :/
27. jún 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
 Cawte nevesticky, ako ste na tom s pripravami?? Co vsetko uz mate?? Ja som nejako cez leto zastagnovala emoticon
30. sep 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @m2mysha aj ja stagnujem emoticon jedine co mame nove je DJ a vyrobila som pierka pre chlapov... vcera sme sli za p.fararom potvrdit termin, lebo ked sme boli 1.krat, vravel, ze nema este kalendar, aby sme sa prisli v septembri pripomenut.. tak sme sli a stale nema kalendar emoticonze mame az v novom roku prist...
30. sep 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
 @joy23 ja som tento mesiac akurat tak zarezervovala starejsieho, ale ze stretko staci ked dame az po novom roku, takze si len zapisal datum svadby.
my este stale nevieme co s obradom, ci sa nam podari niekoho "ukecat" na urade aby sme mohli mat svadbu vonku alebo pojdeme za fararom. Snad to v priebehu oktobra budeme mat poriesene.
Pierka sa chystam vymyslat pocas dlhych zimnych vecerov emoticon
Len stale neviem kedy zacat skusat saty :(
30. sep 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @m2mysha ja mam saty uz asi mesiac doma emoticon tu z bazara....som to riskla bez skusania a som velmi spokojna
30. sep 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 A minuly tyzden sme boli obleky pozerat, tak uz vieme aspon akusi predstavu a po novom roku kupime
30. sep 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
fotoportrét
fotoportrét
m2mysha
6
 @joy23 nechala si si ujst tu zabavu s kamoskami v salone? emoticon ja tiez zvazujem ze kupim tu ale urcite si dame babsky tour the svadobne salony emoticon
30. sep 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @m2mysha co ja viem emoticon akosi mi to skusanie nechyba.. a vobec si neviem predstavit ako by som to casovo stihala... uz vidim, ze najst pre draheho oblek bude zabava, to mi staci emoticon
30. sep 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D, vieme čo sa nosí a je moderné! Zverte svoju kvetinovú výzdobu do rúk Flover!
24. okt 2014 o 15:21  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kleama (36 r.)
4
Registrovala sa 15. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. mája 2015
    Borinka, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kleama (36 r.)
4
Registrovala sa 15. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. mája 2015
    Borinka, okres Bratislava
 dievčata, uz sa nam to krati :D
14. mar 2015 o 14:30  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 @kleama veru, veru. A my mame este kopu prace pred sebou
14. mar 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
fotoportrét
fotoportrét
joy23
7
 Prvomajovky, šťastne vyrocie
1. máj o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to