Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
no, este k hotelu - pre mladomanzelov je apartman zdarma, maju tam aj krasny bazen :) a okrem nealka mozme mat vsetko vlastne. Vyzdoba je cca este plus 140 sk na hlavu. nechame si tyzden cas nech si to utrasieme v hlave a uvidime... aj tak asi nebude treba ubytko vsetkym, niektori budu u nas, u nasich, u svagra...aj sesternica ponukala izbu:) a ti narocnejsi nech si to zaplatia...mladsim bude stacit aj internat :) kemp je fajn napad....v lete to bude uplne v pohode :)
Odpovedať
no tak to mate dobru ponuku ze pre vas zadara,to aj ja nasmu hotelu navrhem.. ;-) ved ono je to spraven vsak zlovek im dava toklo prachov ze hej? no videla som tam ten bazen je to tam ozaj pekne!a aj vonku maju zahradu alebo terasu kde by st mohli vyjst von sa vyvetrat? no kemp bude super aspom spoznaju poriadne Slovesnko ;-)
Odpovedať
ano, bazen je krasny...ale ak by sme chceli este nejaku zlavu z ubytka, tak sa vzdame vstupov do bazena, teda aspon hostia :) vsak by sa tam po pretancovanej noci utopili :-p urcite to skus, ked im tam robite biznis, tych 2000 sk ich nezruinuje :)
Odpovedať
no vsak to este by sa ti hostia utopili... :-D ale zase na druhej strane by to bolo super mat atku after party po svadbe,ked sa hostina skonci nda dranom,tak potom sup do bazena!!!to by bolo super ukoncenie. ;-) no vsak jasne co je to 2000 pre nich,urcite im to navrhenm,dik za typ ;-) :-)
Odpovedať
ja som zase dnes spekulovala ze preco potrebuju v hoteli este peniaze za vyzdobu...ale ked si to tak vezmem, tak pripravit stoly a stolicky s vyzdobou je pracnejsie ako bez :)
Odpovedať
no tak to vies ze ano,oni musia zaplatit zamestnancom vlastne tu praceu,aj my musime platit mimo jedla este za prenajom sale 5000Sk a to este neviem ci v tom je ta vyzboda vobec zaratana to sa dozvieme na buduci tyzden ked tam pojdeme lebo na ich stranke je len uvedene ze za prenajom saly sa plati 5000Sk co je podla mna trosku vela,ale co uz narobime ked to tak bude :-| Tak len dufam,ze v tom je vyzdoba uz zaratana... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak ja by som sa k vam velmi rada pridala, hoci nasa svadba je este len v stadiu dohadov, ze, co, kedy, ako .............. moj priatel si totiz mysli, ze na vybavovacky a podobne veci je este spusta casu, predbezne sme sa dohodli na termine 15.8.2009, ale nic nie je este iste, tak dufam, ze sa to nejako doriesi a vsetko vcas stihneme vybavit.
Odpovedať
ahoj janulik vitaj medzi nami,nejako to tu utichlo,neviem kde su vsetci.... no na vybavovanie nikdy nie je neskoro,my uz mame salu a tu sme si zajednali este v maji a minuly tyzden sme to museli ist na 100% povrdit lebo tam boli uz dvaja zaujemci na ten isty termin a tu istu salu!!tak aspom to najhlavnejsie mame z krku a na buduci tyzden ideme zajednat kameramana a fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac, aj ja som toho nazoru, ze casu nie je nikdy dost, ale mojmu milemu to nevysvetlis, podla neho je veeeeeelmi skoro sa tym zaoberat ;-), no ale pomalicky zaciname, salu mame tak na 99% istu, len musim zohnat hudbu.
Odpovedať
no ved ti chlapi sa nikdy moc neponahlaju ze?? ]-( aj tak vsetko ostane len na nas!! a aku chces hudbu zivu ci DJ?a kde a SK budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu monika, ty chlapov niekedy fakt nechapem ..... asi maju svoj svet a co sa hudby tyka chcem urcite zivu, paci sa mi to ako dj a svadba bude na tych 99% v Bardejove ;-) a ty si ako na tom s pripravami?
Odpovedať
no my mame zatial len salu a to je uz potvrdene a buduci tyzden idem zajednat kameramana a fotografa a taktiez hrad na ktorom chceme mat svadobny obrad ale inac nic take nemam,len nejake tie predstavy :-D budete mat vela ludi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj tak si na tom lepsie ako ja, ale buduci tyzden idem obvolat hudbu, brasko mi ma pozhanat cisla, mam vybratu jednu kapelu, ktora sa mi velmi paci, len dufam, ze bude mat v ten den volny termin :-N a ludi bude asi okolo 120, mozno sa to niekomu zda dost vela ale u nas to bude taka "mensia" svadba :-), a to si zober, ze tam bude len najblizsia rodina a naj kamosi :-D
Odpovedať
No tak 120 to je teda pekne cislo,budes mat co robit,ale ono sa to nazbiera hlavne ked mas velku rodinu a vela kamosov to teda hej.... ;-) a mate vela sal na tolko ludi tam u vas?ci to tam mate na taky pocet obmedzene?
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nas je vacsina sal prisposobena na takyto a este aj vyssi pocet ludi, u nas na vychode sa robia este dost velke svadby, by som povedala :-D minuly tyzden sa vydavala jedna znama a mali okolo 240 ludi na svadbe, tak to si ja neviem ani predstavit :-N, a u vas je to ako , kolko budete mat vy?
Odpovedať
240???no tak to je uz asi vela ved to sa clovek tim hostom nemoze ani len poriadne venovat nie?? no u nas sa uz az take velke nerobia,ani ja nechcem moc velku,moj bracho mal minuly tyzden svadbu a mali 120 ludi a to bolo dost my budeme mat tak okolo 80 max 90 ludi,teda aspom dufam!!ono sa to vzdy na poslednu chvilu nazbiera ze ano?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ja som tiez zastanca takych mensich svadieb, naco mi tam bude tolko ludi, ja tam chcem fakt iba najblizsiu rodinu a somozrejme kamoky, ktore poznam od skolky, podobne aj moj milacik :-) , keby to vsak zalezalo len na nom, tak sme na svadbe iba mi dvaja a plus svedkovia, to by sa mu pacilo najviac :-)
Odpovedať
no to by sa pacilo aj mne ja som chcela ist s mojim nikede na ostrov a tam sa zobrat len my dvaja a nikto iny,ale on o tom ani pocut,chce tam svoju rodinu a kamosov,ale ja som za ostrov a este stale sa ho snazim presvedcit ale nejako mi to nejde :-| ...no este budem skusat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis a u nas je to presne naopak, ja chcem svadbu s rodinou a priatelmi, on zas po nej az tak netuzi, podla neho su to zbytocne vyhodene peniaze, a v niecom ma aj pravdu, ale ja si neviem predstavit svadbu bez svadobnych siat, hosti, bez hudby a vsetkych tych malickosti, ktore robia ten den taky vynimocny ;-)
Odpovedať
tak to ano ja som tak tiez rozmyslala pred niekolymi rokmi,ale teraz ako starnem uz ma to nejak az tak netaha!!a ked sa mi minuly tyzden zenil bracho a zazila som tie stresy,tak sa mi este viac do toho nechce a to este ani nebola moja a bolo to stresujuce,tak si predstav ked to bude moja na rok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
monika kolko mas rokov, ak sa ta mozem opytat ;-) , tak milo si to napisala, ze teraz. ked starnem :-) ja viem, ze tie stresy budu dost velke a hlavne ked nieco nepojde podla predstav, ale zas podla mna to uz patri k tomu a dufam, ze to nejak vsetko v pohode zvladneme
Odpovedať
ale vsak jasne ze hej a kolko mam rokov?no uz dost...30 ;-) a ty,teda ak sa smiem spytat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si v tom najlepsom veku ;-) to bola moja spodna hranica v tridsiatke som sa chcela vydavat najskor, az pokial som nestretla mojho mileho :-D , a co sa mna tyka tak zachvilu (presne o mesiac a zopar dni) budem mat 25, tak je to o nieco skor ako som povodne planovala, ale som stastna, ze je to tak ako to je :-D
Odpovedať
no ved nikdy nie je skoro a ani neskoro,ved je podstatne kedy sa na to clovek citi no nie?? ;-) ved je to velka vec a je to len raz v zivote... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu, radsej skor ako nikdy, no nie :-D a citit sa na to citim, v poslednom case sa v mojom okoli vydavaju same -nast rocne dievcata, tak mi to pride take divne, ja ked som mala nast, tak mna svadbu som ani nepomyslela :-N
Odpovedať
no to mi o tom hovor ja sa citim uplna starena ;-) pri tich -nast.....ale uz poznam aj vela rozvodov co sa brali ako -nast a po niekolkich rokoch zistili,ze to nie to co si predstavovali a zistuju,ze si ani neuzili mladost :-S ved nasi uz ani nedufali ze sa zoberieme sice sme spolu uz 7 rokov a zijeme si ako manzelia len bez papiera a je nam tak fajn,ale treba to dat asi aj na papier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste spolu riadne dlho, uz sa vam ozaj patri dat to aj na papier :-D , my sme spolu necelych 5 rokov, ale v podstate tiez tak nejak ako manzelia, sice spolu nebyvame, ale ked moj mily neni v praci a je nie som v skole, tak sme spolu kazdu chvilu, pomaly si zariadujeme byvanie a tak sme sa nejak zhodli na tom, ze tak ci tak raz svadba bude, tak preco nie buduci rok, naco to odkladat a aspon bude pokoj v rodine, lebo s tou svadbou nam kazdy pili usi x-)
Odpovedať
no vsak to aj nam a teraz ked sme im oznamili,ze bude svadba,tak uz sa nas zacali vypytovat,ze kedy bude babo...tak to ti poviem ze nikdy nebudu spokojny :-D je to strasne,ale co uz narobime.a ty este chodis do skoly?co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som sa rozhodla, ze zatial o svadbe nepoviem takmer nikomu, dokial nemame istu hudbu, aby som ich potom nahodou nesklamala :-D , ja som po skonceni strednej bola doma, potom sa sa rozhodla ist na vysku, kedze robota sa u nas tazko hlada, v lete som skoncila bakalara a teraz pokracujem na mgr., studujem manazment, ale ked ti mam pravdu povedat, tak ma uz skola velmi nebavi, ale na druhej strane 2 roky zbehnu ako voda, teda aspon dufam :-N a ty co robis?
Odpovedať
no ved to jasne na sk je vyska teraz dost dolezita aspom si najdes dobru pracu. ja uz od 18 nezijem na SK,ale chodim tam velmi casto kedze moja rodina tam este je a teraz momentalne pracujem v cestovke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?