Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
ano robim a zijem v Jersey je to castou Uk,taky maly ostrov medzi Francuzkom a UK... a preco 8.8.2009,ani ti neviem,boli sme sa pozriet na ten hotel kde chceme mat svadbu a je to nas najoblubenejsi hotel tam u nas a pani sa nas opyatala ci si chcme urobit predbeznu rezervaciu a tak sme sa pozreli do kalendara a pacil sa nam ten datum a bude sa lahko pamatat ;-) a vy,je to nejaky specialny den?
Odpovedať
nie neni nejaky specialny ten den...len sme chcely v auguste svadbu a ten 8.8.2009 nas zaujal,lebo mas pravdu ako si povedala bude sa lahko pametat...a to hlavne priatel chcel mat v auguste,on prisel s tymto napadom august...lebo chce ist potom na svadobnu cestu a mozno to bral tak,ze bude super ked to bude pocas dovoleniek a v lete ;-)
Odpovedať
no tak to urcite a kde sa chystate na svadobku?
Odpovedať
no tento rok sme boly v chorvatsku a bolo tam super aj krasne...... ;-) ani sa nam nechcelo ist domov....a na svadobnu cestu je to uplne ako vysite :-)
Odpovedať
takze moni ja uz pomaly koncim no zajtra som tu ako na koni...pozdravujem vsetky babule a posielam bosu.... :-x fajn sme si popisaly.pa ;-)
Odpovedať
ty sa ale mas,ze koncis!!!ja mam este 4 hodiny pred sebou :-( ...no super som si pokecala a tak si uzi zvysok dna ukaz sa tu zase niekedy na pokec pa :-)
Odpovedať
neboj ukazem sa tu..ja tu budem viac menej ked budem v robote a to som stale..takze tu budem urcite....mozno len nebudem moct tak rychlo pisat a tak casto...zajtra o 6 rano hlasimk nastup...a neboj tie 4 hodiny ti uz zbehnu...aj tebe pekny zvysok dna...
Odpovedať
ok tak sa maj pekne :-)
Odpovedať
Dobre ranko,uz nespite...vstavat baby..... ;-) :-D
Odpovedať
dobre ranko...no zase si tu ako ranne vtaca... ;-) mas sa? No ja som prisla pred 40 min do prace,ale uz som rano bola aj v posilovni,tak aj ja som dnes ranne vtaca.. :-)
Odpovedať
no ahoj,vidis,zasa som tu prva jak nikdy,ale tak vies ked musim tak skoro do prace,co uz narobim :-( ja som sa uz stihla pohadat v robote s koleginou z hrubeho tovaru,tak len cakam na veduceho co bude haha ]-( no tak ty si aka sikula ze si uz bola aj posilovat....budes si drzat aspon figuru do svadobnych siat... ;-) vidis dobry napad asi to vyskusam aj ja :-D
Odpovedať
no a ty o ktorej vlastne zacinas pracu?? Ja chodim do posilovky skoro kazde rano,teda aspom od pondelka do stredy a v piatok rano pred pracou a vo stvrtok po praci... :-D ja milujem cvicenie,ale teraz cez zimu sa to asi zmeni,lebo to sa mi horsie vstava rano ked je este taka tma!!A uz budem musiet byt len vo vnutri v posilovny a nebudem moct uz bezat po plazi,co mi bude chybat!! :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja chodim bud rano na 6,alebo mam aj tyzden co chodim na 7 a este aj na 10.mam to vselijak roztrusene.no tak to ti verim ze ti bude chybat behanie po plazi :-( tak to by som sa hned dala nahovorit na beh,keby ze ma behat pri mori a nie na antuke. ;-) baby to dajak flakaju..ani vcera a ani dnes nikto :-.
Odpovedať
no veru nikto tu nechodi,asi su na dovolenke... a co veduci ta uz zjazdil?
Odpovedať
no este nie nedosiel :-) ja nevravim ze ma zjazdi,asi ked tak obe,no ty by si si tiez podla mna nenehala rozkazovat co mozes a co nemozes od tvojej da sa povedat kolegine ktora ti neni nic a stara sa do vsetkych a hra sa na velku sefku ]-(
Odpovedať
no to teda nie,to by aj mna nastvalo...take mam najradsej co sa robia nieco viac ako su... :-| ake meate pocasie?
Odpovedať
no u nas je krasne slnecno,no uz to neni ako na zaciatku ze palilo strasne slniecko..na vecer alebo vecer je uz riadna kosa ]-( a u vas?
Odpovedať
no u nas dnes momentalne leje ako z krhly,ale vcera bolo horuco,take trosku aprilove sme mali leto,raz tak,raz tak.napr. v nedelu bolo tak horko na nevydrzanie,tak sme sa vyvalovali na plazi a v nedelu bola strasna zima,tak asi tak... no co uz ste boli pozerat nejake saly alebo kedy idete?
Odpovedať
no este sme neboly pozerat nikde...priatel chce ist pozerat az od januara,tak som zvedava ci sa nieco o takom case este najde...ked je tak tvrdohlavy ]-( ,no co ti poviem..ze sa nemam bat ze to vsetko stihame zohnat, :-| tak ja sa neham len prekvapit ;-)
Odpovedať
caute vidim ze tu veselo ficite :) cicuska...chcete to mat v BA? ak ano, tak si myslim ze januar je neskoro pre niektore miesta...ak chcete mat na vyber, tak radsej chodte aspon obzerats skor ;-)
Odpovedať
no ahoj mirkita: no ako postupujete s pripravamy a uz ste nasli nejaku salu u vas v BA alebo na vychode? :-)
Odpovedať
ahoj mirkita....no ved prave este neni iste ci bude v BA,pretoze sme boly pred 2 tyzdnami v hlohovci na svadbe a tam sa nam to vsetko velmi pacilo...takze by sme mozno chcely skorej tam...ja to viem a preto sa bojim ze ak bude v BA ze bude uz neskoro,no niektore veci chlapom nevysvetlis :-( ]-(
Odpovedať
cauko,no, minuly tyzden sme mali ist pozriet jedno miesto, ale stratili sme sa v BA :) tak tam ideme o 2 dni zase...tazko sa to nahana...sme v robote do 18tej, ale nie kazdy prevadzkar je tak dlho v praci, tak sa musime trochu prisposobit inak, myslim ze cim dalej tym viac sa aj mne pozdava nieco mimo BA, ale este to nevzdavam ;-)
Odpovedať
mirkita ty si neni z BA?To sa ti ani nedivim ze ste sa skoro stratily..ja som mala zasa pred tymto vztahom chalana ktory bol z vychodu a ked sme tam isly tak som sa skoro aj ja tam stratila.no postupom casu som si uz dajak zvikla.no a co sa tyka tych prevadzkarou,tak to mas teda fakt pravdu,ked clovek robi do vecera a oni su tam len ledva do obeda :-( neboj drzim palce,urcite najdete nieco pekne a tak isto teda dufam aj ja,no mne sa to velmi pacilo aj v tom hlohovci ako som uz pisala,tak rozmyslame mozno ze aj skorej nad tym... ;-)
Odpovedať
no, praveze ja som z BA :) a priatel tu uz vyse 10 rokov zije...no ale akosi sme to nenasli na prvy sup a prevadzkar nemal cas na nas cakat...co aj chapem, kedze bolo 19.30 pred 4 dnovym vikendom....
Odpovedať
no tak to ano v BA je to teda zlozite s hladanim niecoho,ved ako v kazdom velkom meste....ja som sa tam tiez velkarat stratila.. :-S mirkita a co je to hotel alebo restauracia?ak si dobre pamatam,tak vy budete mat dost vela ludi ze ano?
Odpovedať
dobre babenky ja uz padim domenko...tak si piseme zajtra ;-) pa
Odpovedať
ano, vela vela...asi 120. Ideme pozriet Hotel Rapid. Zvonku nie je velmi pekny, ale boli nan vyborne referencie a cenovo nas to nezruinuje :)
Odpovedať
No tak super,ze ste nasli nieco pre tolko ludi,lebo to je urcite zlozite najst....
Odpovedať
ano, uvidime vo strvtok... je to jedna z poslednych sanci ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?