Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Sunset: a aj u nas to bolo tak, ze namiesto nadsenia a tesenia ked sme volali ludi, tak sa vela ludi z rodiny cudovalo ze to naco taka velka svadba a tiez ze preco tak daleko a potom aj take bolo ze:...a co tam budem/budeme robit..?....to ma dorazilo. ale nemozeme si z toho nic robit a nebrat na to ohlad. iba sa tesit na ten den, lebo to su hluposti. vzdy sa najde nejaky frflos, co bude nespokojny. nedajme si pokazit ten den. Tweetinkapp: ....ty uz ho oslovujes...'moj muz' ??? :-o :-D no totooooo
Odpovedať
ozaj, ako riesite kolace a alkohol na stoloch? my budeme mat okruhle stoly a pride mi blbe pchat vsetky zakusky, flase a tak kazdemu na ten orkuhly stol, radsej by som to umiestnila na nejaky bocny stol odkial si to moze kazdy pohodlne vziat...a kazdy na co ma chut. ci? uz aj tak bude na kazdom stole trojramenny svietnik, tak to tam nechcem preplnat a nechcem aby zanikla vyzdoba...
Odpovedať
Profilova fotka
Sifonik, maju tam pekne vecerne saty, moja mamina ma odtial a ocino oblek, ale nastavajucemu tam obleky nesedeli,budeme mat trosku problem, pretoze potrebuje rozne velkosti saka a nohavic a to s tou vyskou nohy ma dost pobavilo :-D sa tu rehocem, to by ma v zivote nenapadlo Veru, musime sa tesit na nas velky den :-) uz aby boli pripravy za nami a aby sme si ho vychutnavali.
Odpovedať
Profilova fotka
k tym zakuskom...ja by som asi dala na tie okruhle stoly, neviem, aby sa nehanbili ist si zobrat k vacsiemu stolu :-D ved to im vylozia az po jedle, takze vyzdoba nezanikne myslim ze ta je najhlavnejsia pri vstupe, aby bol kazdy ocareny a potom ked sa usadia, tak uz na to netreba az tak dbat ake mate predjedlo?
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik tak to musim uviest na spravnu mieru :-) . ja uz totizto som vydata. Podarilo sa nam minuly rok babatko a nechceli sme sa hned s manzelom brat, ale tak mesiac pred porodom sme sa rozhodli, ze sa predsalen vezmeme :-D , tak sme sa aj o tyzden zosobasili na urade. A teraz to chceme dotiahnut do konca, tak sa ideme vziat v kostole ;-) aj my budeme mat okruhle stoly, a tiez neviem, ako to tam popcham :-| . Ale kolace by tam podla mna mali byt. mne by sa tiez nechcelo zdvihnut zadok kvoli nejakemu kolaciku. ale zase na druhej strane sa ti ich mozno viac zvysi :-D
Odpovedať
baby davate si vsetky pancusky? ja neviem, pani v salone mi povedala, ze ked mam topanky s otvorenou spickou, tak sa vraj pancuchy nenosia..ale akoze nechapem v tom teple..vsak hned budem mat otlaky?
Odpovedať
ja som si kupila samodrzky telovej farby v bepone a nepytali sa ma na dlzku nohy :-) Iba sa spytala ci to chcem pre seba, odhadla moju vysku a jedny mi dala. Ked som jej povedala, ze to chcem pod svadobne saty, vravela ci nechcem biele - ale to teda nie... vobec sa mi to nepaci, pripada mi to ako by to boli tie pancucky co volakedy nosili hradni pani :-D , je to take neprirodzene... ale ci si ich dam, zavisi ako bude teplo, alebo v nich vydrzim tiez len do hostiny a potom pojdu dolu. Som inak rozmyslala, ze po odcepceni ked si budeme s manzelom hore na stolickach pripijat, stiahnem si jednu pancuchu, resp. moj muz mi ju da dolu, dame tam pohare, zauzlime to a hodime dolu na zem - pohare sa rozbiju, crepy zostanu v pancuche a ked sa baby po polnoci vyzuju a budu tancovat bose, nijaky maly crep im nerozreze nohu, co vy na to?
Odpovedať
mirmar : dobre si to vymyslela s tymi poharmi :) beteva: ja uz som si dnes kupila tie pancusky telovej farby v marks and spencer a vysli ma len 150 Sk, lebo v bepone sa mi zdali zbytocne predrazene. uz som si ich aj skusala, drzia super. a ak si ich uz teda dam, tak v sale si ich zlozim. a to ze ci mam topanky s otv. alebo zatv. spickou by som kaslala, nech, hlavne ze sa dobre citis...okrem toho si nemyslim ze ako neveste budu vsetci upierat zrak na to ci mas v otvorenych topankach pancusky :-N tweetinka: tak to ste super vymysleli. a teraz bude normalne aj hostina, klasicka svadba? sunset: o tych zakuskoch mas asi pravdu, asi to tak spravime. aj mama bude spokojna, aj sa nikto nebude okunat papat.
Odpovedať
ahojte, v prvom rade vam gratulujem a drzim palce :D u nas je uz vsetko nachystame aj napriek tomu ze mame este 30 dni,,, moj nastavajuci dostal zoznam co ma urobit preto, aby sa ozenil a musim povedat, ze to stihol skor ako ja a este aj z mojich uloh mi ukradol ;-) mi mame taku malicku svadbu par ludi, ale bez klasickej hostiny, takze nemusim riesit ziadne popolnocne saty, ale iba teplatky na opekacku :-p Tzke namiesto klasickeho jedla bude grilovane masko, salatove misy a kazdy si da to, naco bude mat chut... nam som urobila rovnake tricka s tematikou aku mame na pozvankach (auticko s postavickami a SPZ mame napisane zenich alebo nevesta), rovnake tricka dostanu aj rodicia s SPZ-kou svokrovci :-) ja taktiez zvazujem pancuchy,ale mozno budem mat hnede nohy a natriem sa takym kremom co zvyraznuje opalenie, trochu sa mi nohy budu ligotat a nikto nic nespozna :-)
Odpovedať
kuk na predpoved na prvych par augustovych dni....... my co mame zaciatkom augusta, tak bude pekelne teplo....(co ma moc netesi) http://www.accuweather.com/world-fore...
Odpovedať
Profilova fotka
a co polovica augusta? neviete uz nejake predpovede?
Odpovedať
ako vás tu tak počúvam, tak sa mi nervozita stupňuje a stres pomaly dosahuje vrchol...ja sa vydávam 15.8, svadba bude v Prešove a ja so svojím nastávajúcim žijeme v Ostrave. Takže mi to vlastne organizuje mamina so sestrou. Ale keď počúvam, ako sa tam všetci hádajú, čo bude, ako bude, a tak podobne, tak už fakt chcem mať svadbu za sebou. Neverila som, že to bude taký stres...a to sú ešte tri týždne ...a myslím si, že viac menej všetko mám, chýba mi len upresniť počet koláčov a doplniť menovky :-) inak pančušky som si tiež kúpila, ale ani nie tak z estetického hľadiska, skôr mám strach, že ma topánky otlačia
Odpovedať
Článok sa načítava...
juj, ešte týždeň :-) :-) :-) ja som veľmi prekvapená, že ešte vôbec nestresujem :-D nejako bolo, nejako bude ;-) ;-) ;-) zajtra mám rozlúčku so slobodou a aj snúbenec ma s kamarátmi... tak verím, že to obaja v zdraví prežijeme :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte. my uz mame vsetko, uz len v stvrtok ovocie nakupime. ja uz mam taku flegmaticku naladu, uz ma asi nic nerozhadze. 8-) tiez to je o tyzden... spisiacka...vsimla som si ze mame rovnake pohare, ibaze my na nasich nemame to biele srdiecko, ale iba take male biele obrucky v strede a nase mena a datum ;-) a inak kolko vas vysli? my sme ich kupovali v TO ale uz som ich videla aj v Poluse v BA a tam boli o 600 Sk drahsie :) mih: neboj, 3 tyzdne pred svadbou som na tom bola priblizne rovnako ako ty. strasny stres, lebo lahke je vybavit kameru, foto, atd...kam iba zavolas a povies termin, ale najhorsie je doladovat organizacne detaily. tiez som bola prekvapena, ake je to tazke vsetko zladit. kocky, komu ste zverili prihovor na hostine? a tiez...novy DJ (ktory inak vyzera v poho, len sa mi moc nepaci ze chce davat prestavky... :-S ) nam povedal ze sa dava za odmenu v nejakej sutazi (napr. metlovy tanec) nejaka pozornost tym vitazom. vy take nieco robite? lebo my nedavame ziadne darceky hostom, ale toto by som hadam zvladla este nejak vyrobit, len ma nenapada ze co by to tak mohlo byt....zatial ma napadla len nejaka flasa s nasou etiketou, ale co este..?
Odpovedať
ozaj....my uz sme dostali aj nas 1. svadobny dar :-o :-)
Odpovedať
aj my sme už dostali prvé dary... obálky... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik ja som citala vo wedding day ze by sa mohli davat take vtipne vyhry napr. ako akupunktura celeho tela maly kaktus,okruzna jazda mestom=listok na elektricku,romanticka vecera pre dvoch=instatnta polievka a mala sviecka... :-D
Odpovedať
gibbidis: ja som o tomto pocula ako ceny do "vtipnej tomboly" nie ako vyhry pri inych hrach, ale da sa to pouzit aj tam :-) My budeme mat stolickovy tanec, v nasej rodine je to uz tradicia - sesternica sa na jednej svadbe tak snazila o stolicku az skoncila na zemi a stryko so svojim "pupkom" tradicne odhadzuje od stoliciek zeny "fifipierka" pred sebou, takze sa na tom vzdy nasmejeme :-) :-) :-) inak budeme mat aj barmana, kt. urobi show a popritom nam bude cely vecer miesat vybrane drinky - to je take mensie prekvapko pre hosti planujeme aj po polnoci karaoke - to bude vacsina uz pod parou, takze spievat budu aj ti menej hudobne nadani :-) s drahym trenujeme spolocenske a latinsko-americke tance, takze im tam snad aj nieco trsneme ako prekvapko :-) nad ranom chceme pouzit heliom plnene balony tak, aby sa hostia nadychli helia a povedali nejake prianie novomanzelom do mikrofonu, myslim ze to bude mat uspech
Odpovedať
Profilova fotka
mirmar tak na Tvoju svadbu by som teda chela ist! ;-) ja povacsine netusim co budeme robit,hehe :-N takze sa tesim hlavne na kostol,tam viem na co sa mam tesit,uz dnes placem!
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj miramar, to budes mat asi zaujimavu svadbu. ja neviem, ci by som si na nieco take trufla. ja sa bojim, ci vobec budu tancovat a nie to este spievat karaoke :-D . cez vikend som si kupila tie samodrzky, bola som v PL, tak ma vysli len na 5 Eur, takze som ich brala, ale su biele. Ja mam tiez taky zvlastny vztah k tym bielym :-D , takze sa chystam si kupit este telove a potom sa rozhodnem, ktore si obleciem. A ja si ich tiez kupujem hlavne kvoli otlakom :-N
Odpovedať
mirmar: to su super napady, len mne by sa nechcelo to vsetko organizovat. a odkial si zohnala helium? ten napad mi pride skvely, uz teraz sa smejem pri tej predstave. :)))) co este bude potom... ja ani neviem, co nam tam daju, ale asi ten metlovy, stolickovy, potom ten manzelsky kviz, a mozno balonikovy tanec. ozaj, kde v ba kupujete balony?
Odpovedať
gibbidis: sorry, ale uz mame plny stav ;-) tweetinkapp: toho karaoke sa aj ja obavam, ze nikto nebude spievat, preto to chceme dat az po polnoci, ked sa vacsina hosti uvolni, my sa pojdeme s manzelom prezliect a oni sa tam aspon nebudu nudit - dohodneme to s DJ-om, nech to trosku zorganizuje, aby to tam nebolo ako na kare. Ponukol nam to DJ v ramci balika, kde su aj prezentacie nasich kratkych videi - nieco si pripravujeme z nasich fotiek z detstva s podmazom pesniciek. Bude to premietat na platno, ked si daju hostia kavicku, alebo bude taky mensi utlm po tanecnom kole :-) sifonik: helium som vybavila spolu s balonmi cez jednu firmu z BA, kt. sa mi zdala cenovo pristupna. Budeme ich mat 50 ks, ale to staci na vyzdobenie pri tanecny parket - niekolko bude uviazanych na zemi o kamen a zvysok bude vysiet pri strope. Pridu nam to ozdobit, ked budeme na obrade, aby hostia o tom nevedeli - predtym tam planujeme pre nich mensie obcerstvenie a tam sa im budu pripinat aj pierka. U nas doma by sa totiz vsetci nezmestili. Odobierku nebudeme mat, uz niekolko rokov byvame s drahym v jednej domacnosti a nasi byvaju aj tak v inom meste ako je svadba, tak to nebudeme riesit kvoli kamere... A tiez si nechcem make up rozmazat, na niektorych svadbach mi to pripomina skor kar a nie oslavu svadobneho dna :-|
Odpovedať
hehe tak to si vystihla. a my tiez uz spolu zijeme, 3 roky v podnajme a 2 roky uz vo vlastnom bytiku, tak naco sa hrat na odobierku? :) takze nielenze odobierka, ani kameraman nebude. nie sme zrovna typy co sa radi vidia na kamere :)))
Odpovedať
My sice spolu nebyvame, ale ani odobierku mat nebudeme :) nechceme tiez mat z toho kar..aj ked podakujeme sa rodicom na svadbe, to sa zas patri asi, aby vedeli, ze sme im vdacni. a tiez pripravujem nejake prezentacie, ale neviem ako to cele mam vymysliet, lebo je toho dost a neviem ci to vsetko stihnem, kedze sme sa stahovali s rodicmi do noveho domu a ja za chvilu uz zas k milemu, tak toho je nejako dost na mna. Tie samodrzky si idem aj ja teda nakoniec kupit, nechcem ist naboso. Tie heliove baloniky nemaju chybu, to by sa pacilo hlavne mojmu buducemu manzelovi :) len kde by som ich na rychlo zohnala neviem veru :) este musim dorobit menovky, objednat kolace ktore presne chceme, vino a nejako neviem stale premyslam co este, na co som zabudla..
Odpovedať
sifonik: my tieť nebudeme mať kameramana z toho istého dovodu a ani odbierku nemame nielenkvoli tomu ze spolu bývame ale aj kvoli tomu, že nemám rada to divadielko okolo toho, nemam pocit, že by to bolo spontánne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, zas som tu dlho nebola.....minulu stredu(2tyzdne pred svadbou) sme znenili miesto sobasa, cize same vybavovacky, tlac novych oznamiek...ale uz ich mame :-D su take iste ako sme mali, len text sme zmenili :-p ....a do svadby uz ostva len 9dniiiiii :-N
Odpovedať
tak to by sa mne už nechcelo, stačí mi to aj bez toho, keby som sa mala druhýkrát vydávať (čo hádam nebudem) tak spravím svadbu len o dvoch svedkoch a rodine to oznámim až po.
Odpovedať
Profilova fotka
po dlhom čase sa pridavam... :-) my tiež nemáme odobierku,, ale z dôvodu, že rodina zo strany nastávajúceho manželíka cestujú na svadbu (aj BB, aj Čechy,, atd) , takže nastávajúca svokra a svokor, ich musia čakať a priviesť ich na miesto .. keďže to nepoznajú... a nestíhalo by sa to.. a síce kameru máme, ale súkromnú.. bude natáčať nastávajúca švagrinka aj nám spraví DVD na pamiatku.. snažili sme sa ušetriť aspoň na niečom.. všetko je také drahé :-( baby idete sa aj lúčiť so slobodou ???
Odpovedať
ja mám taku menšiu rozlúčku so slobodou akurát dnes :) malú preto, lebo vačšina kamarátok je práve na dovolenke, takže nás bude len pár, ale verím, že bude aj tak fajn
Odpovedať
ahojte, ja som mala rozlúčku v sobotu pred svadbou, bolo nás 5 dievčat no bolo super... trvala od 19 do 02 :-D :-D :-D včera som bola na nechty a dnes ideme zdobiť sálu... a zajtra je deň D :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?