Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
páči sa mi ked je vesta zladená s kravatou alebo so sakom, ale nakoniec sme ju tiež vestu zavrhli, už len z toho dôvodu, že sa berieme v lete a dosť že má košeľu s dlhým rukávom (lebo vraj nemože s krátkym, že sa to nesluší) ešte aj sako čierne no a keby mal aj vestu tak by mu bolo strašne teplo. tak bol nakoniec rád, že som od neho nevyžadovala vestu :)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nedavame vestu z toho isteho dovodu ako vejkasmejka. aspon mame po starostiach :-) aj tak mi ho bude luto, ako sa tam bude parit pri foteni na prave poludnie v saku... baby budete mat niektora kvet vo vlasoch? zivy ci umely? ako ho farebne ladite k satam a kytici?
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mňa to napadlo.. uf, ze leto teplo... možno akurat na fotenie,, ale ani ja ho nemienim "terorizovat" aby mal vestu.. len sa mi to zdalo take elegantnejsie.. ale je mi to uz jedno..xixi.. no jasne dlhy rukav musia mat.. budu to musiet vydrzat :-D :-D :-D a nevies ako po polnoci? tiez? lebo ja som myslela ze kupime po polnoci s kratkym,, mozno rozhalenku .. lebo ten môj kravaty nemusi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunset ja som chcela kvety do vlasov ,ale len take malinke, tak som si nakoniec vybrala frezie. povodne som chcela kyticu len z kal, ale aby to ladilo, tak bude kytica kaly+frezie ;-)
Odpovedať
ahojte baby..no ja mam zas opacny problem, moj drahy ma cierny oblek, a kupili sme smotanovu koselu aj kravatu..ale ja som zmenila moje smotanove saty na biele, tak teraz neviem, ci mu mam kupovat novu koselu a kravatu bielu alebo ako to bude vyzerat :( neviem co robit, ci to nechat tak ci nie..
Odpovedať
tweetinkapp: aj ja budem mat presne tak kaly asi s freziami kvoli tomu kvetu do vlasov..lebo mat kalu v hlave..neviem veru..:)
Odpovedať
sestrula: myslím, že po polnoci už môže mať kľudne s krátkym, ale je to len môj osobný názor... sunset: rozmýšlala som či si dám kvety do vlasov, ale kúpila som si čelenku, ku ktorej sú také sponky v tvare kvietkov také aké su aj na čelenke a neviem, či by som už toho nemala vela na hlave :-D ved uvidím budúci týždeň idem ku kaderničke na skušku, čo mi ona povie a či vobec sa bude vedieť niečo spáchať z mojich jemných vlasov... beteva: tak ty to maš teda podstatne horšie :( skor asi kupiť nové v bielom a to čo maš skúsiť predať...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ste to vymysleli s tymi freziami. videla som par takych fotiek a velmi pekne to ukazalo. ja mam zajednanu kyticku z ruzi, ale neviem kolko toho vydrzia ruze vo vlasoch. a ci by to bolo pekne. a kratky rukav pre nase polovicky po polnoci, ten napad sa mi celkom paci :-) myslim ze hostia sa nenahnevaju :-)
Odpovedať
myslim, ze sa nikto neurazi, ak bude mat mladozenac po polnoci koselu s kratkym rukavom, alebo si ten dlhy rukav vyhrnie :-) Do polnoci by vsak mala byt kosela s dlhym rukavom - svagor sa sice zenil v koseli s kratkym rukavom, ale bolo to take mensie "faux pas", ked niektori svadobcania mali dlhy rukav :-| beteva a vejkasmejka: co keby ste si tie kosele vymenili... nemaju nahodou vasi partneri rovnaku konfekcnu velkost? :-D
Odpovedať
xixixi :) ten moj ma 38, on mal problém aj oblek na seba zohnať lebo je hrozne chudý a ma dlhe ruky, takže všetky mu boli buď široké alebo kratke rukávy
Odpovedať
vejkasmejka8: hm..tak to by sme si asi tazko vymenili, moj ma prave opak..XXL, takze asi nic :( ale skusim teda najst radsej biele...a to nase predat..jaj som sprosta, mala som si asi nechat tie saty co som mala..len ked mi to doslo az ked som prisla domov...jaj co uz :)
Odpovedať
myslím, že nie si sama, ja som si tiež nevedela vybrať, ktoré šaty si obliecť, suseda mi chcela požičať zadara šaty, ale neboli biele ale béžové saténové a priateľ chcel aby som mala biele šaty, tak mi potom sesterka vybavila za 1000sk biele tie boli super, ale mali dllllhu vlečku a ja som si nevedela predstaviť ako ju v tom teple budem za sevou vláčiť a bála som sa, že by som jej ich zničila, ale bola som na 99% rozhodnutá, že si dám tie, no a nakoniec som si na poslednú chvíľu kúpila KRÁSNUčKE smotanové šatočky do ktorých som sa zaľubila na prvý pohľad a ked som ich obliekla tak som bola na 110% rozhodnutá že ich chcem! :-D a neoľutovala som to ani na chvíľu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
beteva: ahojky, a tu smotanovu nevyuzijes po polnoci? či už máte niečo iné... ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja som na tyzden vypadla na jeden vylet s deckami a teraz mam pocit, ze je ot uz strasne blizko a nic nestiham :-(
Odpovedať
mimitomi: ale stihas vsetko neboj sa..ja este kopu veci nemam..a az teraz mi doslo ako som sa pozerala do diara..ze vlastne uz len tri "volne" vikendy :) sestrula: no, aj som tak premyslala, ze by som mu to dala po polnoci..ale uvidime..lebo nasa svadba nie je velka a ani starejsieho nemame a take tie klasicke veci, tak uvidime ako dlho sa vsetci budu zabavat a podla toho sa aj bud prezlecieme vobec alebo neprezlecieme..tak ak to asi nepouzijeme, tak to predam. Ale som rada, lebo bielu koselu som mu zohnala fakt peknu vcera, sice dost drahu a kravatu som mu uz tiez viac menej nasla, este ju musim kupit. tak dufam, ze to bude uz dobre a ze uz ziadne zmeny siat a takychto veci nenastanu :) uz som bola schopna si konecne vybrat aj aku chcem kyticu a tak by som mala asi zajst do kvetinarstva :) nech vedia, ze mi to maju objednat..
Odpovedať
ahojte :) tak my uz mame pred sebou len posledny volny vikend. ale v podstate az na par detailov ako vyzdoba auta (zajtra mi pride organza) a kostola.....ale uz mame aj pohare, aj drahy ma vestu a kravatu pozicanu, aj sme uz pitie ponakupovali aj vysluzkove krabice, uz aj poskladali :). bola som na skuske ucesu a siat (musela som menit saty lebo vraj sa nedaju skratit :(((( velke sklamanie.), objednala som kvety do kostola a zakusky sme povedali ze ake....dnes este dokoncime menovky a uz mame takmer vsetko. len sa bojim ze na nieco zabudneme. uz je to o 2 tyzdne... a teraz mi odriekla kamaratka ze asi nepridu....hrozne.
Odpovedať
ahojte, aj my mame 3 vikendy do svadby... Tiez premyslam, ze na co som este zabudla...zajtra idem na skusku ucesu, dnes som si bola pozicat zavoje a hned som sa aj objednala na skusku siat, nech mi ich upravia na mieru. Prave ich upravovali nejakej inej a vraj ich uz potom nema mat nikto pozicane. Dufam, ze mi ich ta nevesticka predo mnou neznici, lebo vyberat potom ine pri mojej nerozhodnej povahe...neviem ako by to dopadlo :-| Sifonik aj mne jedna kamoska odriekla... vraj sa jej manzelovi velmi nechcelo prist, vraj tam skoro nikoho nepozna a ona by bez neho nesla :-( Ale rozhodla som sa, ze nikoho nasilu nebudem presviedcat, aby prisiel a potom mi tam oduto sedel, ked sa sam nebude chciet bavit... Zvysok pozvanych je v pohode, dokonca sa jedna znama, kt. sme volali, teraz v sobotu potajomky vydala, tak sme pozvali aj jej manzela, ked sa nam uvolnili tie miesta. Sice som ho videla asi len 2x, ale je v pohode. Povodne mala ist len ona a garde jej mal robit kamos, teraz chudat on bude na ocot. Aj ked ma nejaku babu, my sme ju sice s nastavajucim nevideli ale volat ju len tak do poctu asi nebudem. Co si myslite, bude to OK?
Odpovedať
no my sme volali tych co su 'single' tak ze nech si niekoho zoberu. ale nie je to nutne, ked nikoho takeho nemaju. to len ak sa nechcu citit blbo. ludia, mne teraz 1.5 tyzdna pred svadbou 'vybuchol' DJ, koli zdravotnym problemom.......:( som zufala
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak stres vrcholi...kolko este toho treba riesit a ja sedim doma na zadku :-( je ot normalne? ja neviem, ci som uz taka otravena z toho vsetkeho alebo co...este taky polrok dozadu, ked som mala stresy v skole a statnice pred sebou by som riesila vsetko...a teraz? asi uz chcem, aby bolo po tom :-) inak, aj nam vela ludi odrieklo ucast, dokonca taki, od ktorych sme to necakali :-| ja som asi velmi citliva dusa a niekedy asi nechapem tie dovody, ktore si vedla ludia navymyslat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nam tiez niekolko hosti odrieklo a niekolko ich podla mna este pribudne :-| , ale uz si z toho nerobim tazku hlavu. spociatku som z toho bola smutna, ale podla mojho nazoru komu na mne zalezi, tak urcite pride a na ostatnych kaslem ;-) . I ked zase kvoli chorobe a tak chapem :-)
Odpovedať
mimitomi no nam sa tiez dost zuzil okruh ludi. Povodne to malo byt az do 11O a teraz to vyzera ledva na 85. Tak aspon sa v sale tlacit nebudeme. Ale to ze sme vyberali salu a tych 110 a kvoli takemu poctu sme mensie saly hned zavrhli a teraz.... no nic uz.
Odpovedať
ahojte, uz som po skuske ucesu :-) Bolo to unavne, ale som rada, ze to mam za sebou. Najskor mi pol hodinu natacala vlasy na natacky, hodinu som sedela pod susicom - v tomto teple to bol des :-( Potom mi to behom pol hodiny vycesala - uz som ako tak bola zmierena s ucesom, aj ked to nebolo to prave orechove... Tak mi to zacala davat dole a to sa mi pacilo este viac... iba taky obycajny uces s vlnami do toho som skusila iny zavoj (taky 3.vrstvovy, inak ten mi ako 1. padol do oka ;-) ) a som sa bola uplne unesena :-) Dokonca aj moj nastavajuci, ked prisiel domov a uvidel ma s tymi vlnami, bol hotovy a vravel ze sa mu takto pacim :-) Takze na mojej hlave nebudu vo svadobny den ziadne vycesy, aspon sa nemusim bat, ze sa mi to rozpadne :-) Baby s tymi odrieknutymi ludmi si nerobme tazku hlavu, zabavime sa aj bez nich, no nie? Sifonik, toho DJ je mi luto. Uz si nasla niekoho ineho? Dufam, ze sa ti to podari...
Odpovedať
mirmar: no s novym DJ sa ideme zajtra stretnut. mam uz pripraveny nanho aj zoznam skladieb :-D my sme tiez hladali salu pre cca 70 ludi, a tam kde to mame nam povedali ze pod 60 ludi nam tu salu nemozu dat, lebo tam neplatime prenajom, ale iba jedlo na osobu. tak teraz uz zaciname byt v strese ci tych 60 ludi nazbierame, ked nam tolki poodmietali. tiez keby sme to boli vedeli skor, tak to asi mame niekde inde v mensej sale....no co uz. vcera sme boli zhanat pre draheho koselu a topanky no ale to este bude problem. kupili sme koselu ale nesedi mu....kde ste kupovali koselu vy? my sme v tom obchode 'kosele' v auparku. a topanky? ked mne sa ziadne z tych panskych nepacia...
Odpovedať
Profilova fotka
my zaciname mat presne ten isty problem s poctom ludi... a chyta ma panika! nahlasili sme 80, ale budeme radi ak sa nazbierame aspon 70. moja strana ide na svadbu do nohy, ale priatelovej strane sa akoby velmi nechcelo, cuduju sa, preco robime velku svadbu a preco to mame tak daleko :-( prechadza ma na chystanie chut, pretoze som si myslela, ze budu mat z pozvania radost... no uz to nejako dobojujeme. Sifonik: dufam, ze stretko s DJ nakoniec dobre dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
inak my sme peknu koselu kupili v Avione v Clopenburg-u, tam sa daju tie rozbalene aj skusat. akurat podla mna si priatel kupil velku, proste na chrbte mu to dost odstava, ale o mensej nechcel ani pocut, ze to je jeho kosela a nech sa mu do toho nemontujem :-) mala som tam z neho show :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirmar ja tiez velmi nie som na nejake ucesy, tak tiez uvazujem nad tym, ci si nenechat len nejak jednoducho zopnute vlny...neviem...mam dilemu :-D v clopenburgu aj moj muz obzeral kosele, vraj maju ozaj pekne, ale nemali bielu ci co :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby a co si davate pod saty? pancuchy, samodrzky, ci? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ta ja som bola na skuske asi pred 3 tyzdnami, ale prisla som asi o hodinu neskor, lebo nesiel autobus, takze na mna mala cas pol hodinu kadernicka. ;-( ale to vobec nevadilo, je to velmi sikovna baba a za 10 minut bol uce hotovy,lebo som priblizne vedela, ze chcem drdol na boku a do toho kvet. obe sme sa zhodli, ze iny by mi ani nesiel. kedze mam aj spanielsky zavoj :-) takze ziadne vlasy do tvare ani rozpustene v tom teple...to by som nevydrzala a nechcem sa vo svadobny den zaoberat este aj svojimi vlasmi. tweetinkapp, no ja prave to iste riesim,lebo ked bude horuco, tak co potom? kupilla som si samodrzky cisto biele a minule som natrafila aj na take sietkovane biele, ale mam topanky s otvorenou spickou, takze to bude asi blbo vyzerat...no neviem, zvazujem este nieco v telovej farbe..uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si davam pancusky asi tiez telovej farby, a potom na hostine ich uz dam dolu, nech sa neuvarim. a koselu sme kupili s takym velmi jemnym pasikom, akurat sme zistili ze teraz bude mensi problem skombinovat k tomu kravatu :-|
Odpovedať
sunset: hej aj my ideme dnes pozriet do avionu do peek & cloppenburg, nasa cela rodina si tam pokupila vecerne saty tak snad aj tu koselu tam najdeme. velmi dobre sa mi tam nakupuje. drahy ma aj oblek odtial uz kupeny. tak snad. lebo on si tiez kupil taku co mu je na chrbate siroka.. pancusky som si chcela kupit v pondelok ale teta odo mna pytala dlzku nohy.....co som teda nevedela (nie chodidla, ale od chodidla po stehno), este nikdy som si nemerala vysku nohy... :-o najprv som pancusky nechcela......v takomto teple??? ale nakoniec si ich asi dam. ak si kupim, tak jedine telove, lebo biele sa mi nepacia. tiez si ich potom na hostine hned dam dolu a prezujem aj sandalky. vlasy .... som si doniesla na skusku ucesu svoju predlohu a kadernicka pokrcila plecami, ze take uzliky robila este za cias ked sa ucila na skole....:) tak som to nechala na nu a pacilo sa mi. vlasy pol dohora a pol vzadu rozpustene, natocene. budem mat aj clip in takze snad nieco bude z toho... za DJ este len zajtra ideme. ale myslim ze uz mame vsetko. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?