Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
mrstrue tak snad to nie je nic vazne a budes coskoro v poriadku. My tiez stale na nieco cakame kvoli comu odkadame babo a doteraz aj svadbu. Ale uz stacilo bo takto to nepojde lebo sa nikdy k rodine nedopracujeme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Mozem sa pridat? Zaujimalo by ma ako ste na tom s pripravami, lebo mam pocit, ze vsetci maju vsetko nachystane aspon 3 mesiace pred svadbou a mne este stale nejak vela veci chyba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze tweetinka
Odpovedať
Profilova fotka
inak foto 22 z Tvojho albumu su ake satky?su krasne
Odpovedať
ja mám svadbu 15.8. a nervozita začína byť veľká - žijeme totižto v Ostrave a svadbu budeme mať v Prešove - takže mi ju viac menej zariaďuje mamina a mám z toho veľké obavy. No ale mám pocit, že aspoň to najdôležitejšie mám hotové, chýbaju mi akurát ozdoby na auto a koláče...a šaty na prezlečenie po polnoci, tak horlivo som sa pustila do príprav, že sa mi podarilo schudnúť 12 kg a všetko mi je veľké..
Odpovedať
ahojte kočky... my sa snažíme už pol roka, no zatiaľ nič... čo sa týka svadby... pozývame ľudí, budúci týždeň budú hotové poháre, ideme nakupovať výzdobu, stretnutie s kameramanom, so skupinou, idem ku kaderníčke, ku kozmetičke na skúšku atď. atď.... je toho stále dosť ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
silvia no mna caka presne to isto ako teba az na tu vyzdobu tu neriesim robia nam ju v hoteli. Ludi sme uz pozvali aspon vacsinu. Teraz ta kadernicka a tak vsetko vyskusat ako to bude... stale je toho fakt dost co treba...
Odpovedať
veru tak :-D
Odpovedať
to SUNSET: ja som ta videlaaaaaaaaa :) ty si bola s rodicmi teraz v sobotu v tej dolnej strede riesit svadobnu hostinu vsak? my sme tam boli tiez s priatelom za vedlajsim stolom a riesili sme tam presne to iste. :) :-o :-D takze zase mame toho o nieco menej, len musime dat niekam vytlacit menovky na stoly lebo na ten hruby papier to nevieme s nasou tlaciarnou dostat, uz som aj vymyslela zasadaci poriadok :) fuska to bola. dokonca som zohnala necakane biele svadobne topanky za 29 EUR (ne nekup ich) a som mala kupene a pripravene iba strieborne sandalky na cely noc. no ale ked boli a take lacne.... este ale nemame uplne vsetkych soferov a musim nakupit nieco na vyzdobu auta, nakupime pitie a uz by nakupy boli aj za nami. potom uz len take tie skusky vsetkeho musime absolvovat :) lebo uz len 3 tyzdne...
Odpovedať
sifonik... ja som za svoje svadobné dala, sa držte... 7 eur :-D bol to posledný pár v Deichmane... no nekúp to, že? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sifonik! to si bola ty??? ja uschnem :-D veru s rodicmi som bola. pretoze nastavajucemu je vsetko jedno a takmer som tam isla sama! tak aspon v nich mam nejako oporu. sli sme potom este na nakupy, mama si kupila saty, ocino oblek a ja popolnocne saty (ale doma som dosla na to, ze su krivo usite :-( ) a nastavajuci zase nic! ho budem musiet dotiahnut parom volov, aby aspon oblek vyskusal, lebo nieco som mu uz vybrala. a k tym topankam, ja som za ne dala 15 eur :-) ja uz chcem aby bol ten den a nech mam uz pokoj z tychto priprav...
Odpovedať
ano to som bola ja :-D to je nahodicka. ja som len pocula ako sa bavite ze 22.8. tak som doma rychlo pozerala ze kto to tam ma svadbu a veru si to bola ty :))) no ja som ti zas praveze zavidela ze si tam s rodicmi a ze pekne vsetko mate uz spolu vymyslene. my mame rodicov 150 kilakov odtial a tak to musime riesit len my dvaja a mojmu je tiez vsetko jedno. my sme nemali ziadne napady na svedske stoly a tak nam navrhovala vsetko ta majitelka a on len na vsetko mykal plecami ze jemu je jedno. a tiez este nema topanky, koselu, vestu a kravatu a tiez mu to je jedno. urcite sa budeme nahanat v piatok pred svadbou ked uz proste nebude mat moznost posunut to na "zajtra" :))) takze z toho si nic nerob. a saty na prezlecenie sice mam, ale nie nove, uz som ich mala na par akciach a moje sestry budu mat ovela krajsie a modernejsie, takze asi sa ani neprezleciem do nich. a nechce sa mi zhanat a kupovat dalsie zas len na tuto jednu prilezitost :))) takze pohodaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
nestresujte sa baby..to su proste chlapi :) akoze moj uz oblek ma, ale tiez som mu ho pomahala vybrat ja..ved co by bez nas ti chlapi robili ze dievcata? :) a tiez je taky..ze sa spolieha na mna a vie, ze to bude dobre..oni su na taketo veci dost lenivi..takze co uz s nimi narobime :) ja tiez este nemam kopu veci..v podstate vsetko take napoly rozrobene, nie som schopna si sadnut a este doposielat vsetky oznamenia..neviem co je so mnou, stale nejako ina robota...ako zavaranie marhul a podobne..tak dufam, ze uz tento tyzden sa k tomu dopracujem, nech ich vsetky poslem..a ostatne by aj tak viac menej bolo, ale su veci ktore nemam vobec, este stale neviem ake chcem kvety, alebo vyzdobu auta vobec..a u kozmeticky som este ani nebola :(
Odpovedať
beteva: ale veď ty máš ešte koooopec času :-) to v pohode stíhaš 8-)
Odpovedať
ved v podstate este mesiac..ale tak nemam ani zajednanu kozmeticku tak som to myslela, nie ze som nebola na skusku..neviem nakoniec ci tam aj pojdem..ale tak nejako to dopadne :D
Odpovedať
ja idem v pondelok na skusku ucesu a idem si este vyskusat aj saty, lebo sa mi zda, ze mi budu moc dlhe a ony su ukoncene krajkou a ta by nesla skratit. tak tam mam nabehnut aj s topankami a pripadne si vyberiem ine.....to uz vymyslam, lebo sa mi zda ze som si ich malo poskusala a ze mozno najdem aj krajsie...aaaaach jaj :) no a ideme uz nakupovat pitie a ovocie, pohare si ideme dat spravit co sme si minule vybrali a tiez si idem pripravit vyzdobu na auto a do kostola...:)
Odpovedať
ja uz len dva tyzdne.....pomoooooooooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
všetky pozdravujem ... chcem sa pridať :) som tiež "augustová" konkretne 29.08.2009 máme toho malo vybavené, všekto sa len odkladá hihi, ale pevne veríme že stíhame... ma napadlo, možno je už neskoro, ale hrozne rada by som mala na svadbe starejšieho .. viete mi niektorá poradiť niekoho? svadba bude v Seredi a zabáva v Šintave, tak najskôr okolie .. okres GA, TT, NR,, veľmi pekne vopred ďakujem.. kontakty môžete posielať aj na IP.. díky moc :) prajem krásny slnečný dník :) :) :)
Odpovedať
Ja idem na skúšku účesu v stredu :-) sestrula: ja sa síce v tom moc nevyznám a keďe máme malu svadbu tak som sa o to ani nezaujímala, ale myslela som si vždy, že starejší je niekto z rodiny...alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka8: to teda neviem, ale myslim ze nemusi .. lebo kamoska mala takeho suproveho uja,, čo zabaval ludi,, a tak.. a ona nemala starosti, vymyslel prihovory, a tie vecicky okolo toho...
Odpovedať
ja som na skúške účesu bola dnes a dopadlo to super :-) budem kočka :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k Vam, nas termin je 15.8. a tiez zacinaju stresy, ze skoro nic nemame a nestihame... Som na tom podobne ako vy - vacsinu veci riesim sama a neustale tomu mojmu musim pripominat, ze cas sa krati... Ja totiz nechcem riesit veci, kt. sa daju vybavit skor, tyzden pred svadbou. Asi som hrozna perfekcionistka :-| No, najviac mam radost z toho, ze sa mi podarilo mojho buduceho muzicka nahovorit na tanecny kurz :-) Nechcela som totiz prvy tanec mat sladak a prestupovat z nohy na nohu :-( Chodime uz niekolko tyzdnov na kurz a uz spolu normalne ze tancujeme a nestupame si po nohach... vsak som aj jedny topanky uz znicila :-D Skuska ucesu ma caka buduci tyzden, ale este predtym idem na predlzenie vlasov, som zvedava ako to dopadne
Odpovedať
mirimar: tak s tým tanečným kurzom to ťa obdivujem, mojho nastávajúceho by som na to nikdy nenahovorila :( ale dnes sme konečne spolu kúpili košelu :-D chcela som aby mal smotanovú aj s kravatou smotanovou lebo ja mam smotanove šaty, ale nemali jeho veľkosť všetky boli veľké, tak sme nakoniec kupili bielu. myslíte, že sa k bielej košeli bude hodiť smotanová kravata? aby sme aspon trochu ladili :-S
Odpovedať
vdaka vejkasmejka :-), vsak mi to dalo zabrat - sa najskor vyhovaral, ze robi kazdy tyzden na inu smenu a nemohli by sme chodit na kurz, ale potom zmenil pracu a uz sa to dalo... a taktiez som mu povedala, ze svadba nebude pokial nepojdeme aspon na zakladny kurz a uz sme absolvovali aj dalsi - brondzovy :-) K bielej koseli sa hodi smotanova kravata, ale aky bude oblek? Cierna - klasika? Ten moj bude mat cierny oblek, bielu koselu a sivo-striebornu vestu s kravatou. Nevedeli sme na neho zohnat vestu, lebo je strasne stihly. Jeho velkost sme nasli len v tej sivo-striebornej. Ja budem mat biele saty a strieborne doplnky, tak nejako snad budeme ladit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirmar: som dalsia obdivovatelka s tym kurzom ;-) ja hrozne rada tancujem, dufam ze na svadbe si to uzijem.. ale nastavajuci sa vie uvolnit ked si trosku vypije (samozrejme ze nie moc) a potom sa osmeli,, tancujeme len sem tam, tradicne chodime 1x do roka na ples.. cize sem tam ho dostanem aj na parket, uvidime ako to dopadne na svadbe... kurz som chcela tiez,, aj pred svadbou,, len tak pre radost, ale tiez same vyhovorky... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj nastavajuci aj sam navrhol kurz, lebo sa nechce strapnit na svadbe :-D , ale nejak to casovo nestihame, tak budeme musiet asi nacvicovat sami :-N
Odpovedať
mirmar: má čierný oblek s tenučkými pružkami (bielymi) no a tu bielu košeľu tak neviem či kúpiť bielu alebo smotanovú kravatu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka8: a kedy to presne mate? nestihate este zohnat smotanovu? v inych mestach? je to vec vkusu,, ale ja som tiez skôr za, aby to bolo vsetko zladene jednej farby.. teda vo vasom pripade do smotanova.. alebo skus pozriet fotky,, či tam niekto nema taku kombinaciu..
Odpovedať
sestrula- máme to 8.8. dnes ideme ešte pozrieť do mesta a po obchodných domoch v za, akurát dne som pozerala jeden svadobný album a ženich takm mal takúto kombináciu a nevyzeralo to až take zle... :-) len dúfam, že trafíme na taký odtieň
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka8: no vidis, super.. inak dnes sa nosi tusim hocičo ;-) ... nie je to nejak striktne dane.. možno este zoženiete,, treba verit :-) .. my tiez ešte nemame kosele, ani vestu,, ktovie či nebudeme mat problem aj my :-( mam saty biele. a nastavajuci pasikovy oblek čierny, nezohnali sme 3kombinaciu , tak som to chcela zladit s bielou vestou alebo nejakou striebornou vysivanou,, kedze mam take doplnky ... uvidime.. ale na albumoch som videla,, že mali len biele košele a bielu kravatu a hotovo bez vesty, ciže ked nezozenieme.. tak vesta nebude a hotovo.. prispôsobime len kravatu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?