Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
ahojte, čo nové? ja sa o týždeň chystám do KE nakúpiť veci na výzdobu... sviečky, kvety, servítky... a dúfam, že nájdem nejaké zaujímavé poháre... :-)
Odpovedať
ahoj silvia tak my nove ani nic mali by sme asi nieco riesit ale nejako ... nic neriesime. Som konecne akurat oznamka dorobila, pohare este neprisli tak cakam, vyzdobu nam spravia na hoteli oni, nauky uz mame az na jednu ktora je az v auguste. Oblek je uz tiez kupeny akurat ja stale zhanam topanky. Idem zajtra mrknut do popradu bo tu u nas take velke vobec nemaju... tak uvidim ci nebudem bosa... ]-(
Odpovedať
a není niekde u vás Deichman? hmm? napríklad také ako mám ja mali aj č. 42...
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: ahoj, ty este stale riesis tie topanky? uf, tak to ti teda nezavidim :-( my sa dnes chystame kupit oblek a mozno aj topanky, ak zozenieme nejake pekne 8-)
Odpovedať
No uz to konecne nemusim riesit dnes som si kupila v PP. Ale mali len take bez viazania okolo clenku tak dufam ze ich nestratim a nejako v nich vydrzim do polnoci
Odpovedať
neboj nestratíš :-)
Odpovedať
no to dufam ze mi nebudu vyskakovat lebo ma porazi... ale co navymyslam som rada ze som nieco zohnala
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka : gratulujem :-)
Odpovedať
mrstrue dakujem. Ty ako pokracujes? Vsetko uz vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: pomalicky doladujem detaily: uz mame kupeny oblek, kravatu a koselu :-) , len ten autobus este stale nie - nevieme sa rozhybat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tinkerbell, az teraz som sem po dlhej dobe zavitala... to je nahodicka, takze mame v ten isty den :-) my vlastne nebudeme mat svadbu v Trnave, aj ked sme obaja odtial. Nakoniec sme sa rozhodli pre Dolnu Stredu. Je tam totiz restauracia, ktora ma uplne ocarila a hned vedla v parku kostolik, takze to bude tam. ty kde budes mat sobas a hostinu? a saty si kde rezervovala? a ako ste na tom s ostatnymi pripravami? ja som si teraz dala trosku prestavku a svadbe sa moc nevenujem :-) lebo mi to zacalo prerastat cez hlavu
Odpovedať
ahojte, tak nam este chyba komplet oblek pre zenicha, mne skuska ucesu, treba obehnut restiku, dokupit nejake vyzdoby, potom vyzdobu kostola, auta. ludia sa nam nejaki poodhlasovali, niektori este stale vahaju ci budu moct.....a svadba je 1.8. .....tak ja neviem co s nimi. :( ubytko nemame vobec ziadne a tiez este aspon 2 soferov budeme potrebovat zohnat. no a potom nakupit pitie a dat niekam upiect slane pagace. a vymysliet aku hudbu chceme na svadbe, napisat zoznam chcenych a nechcenych piesni a tradicie a poslat DJovi.....:( joj a este pierka pre rodicov som nedokoncila, ani menovky, ale aspon uz mame material na ne. sunset: aj my mame v dolnej strede, ale iba hostinu. tesime sa. kolko budete mat ludi a v ktorej budove to tam mate? my v tej zadnej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No zacal nam posledny mesiac pred svadbou hmm tak by sme to mali vsetko uz doladit. Mne treba uz len skusku ucesu a jednu nauku a este stuzky dokupit na auto a asi to je vsetko. Aspon dufam hmm teda nie je este nemam saty po polnoci.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
svadba sa blíži míľovými krokmi.......
Odpovedať
spisiacka: presne to vsetko co nemas ty nemame ani my, a popolnocne saty ani neriesim...sa neplanujem prezliect :) nemame toho este ovela viac a cim dalej sa to blizi, tym to berieme na lahsiu vahu...
Odpovedať
ahojte, pridám sa aj ja my máme svadbu 8.8.2009 :-) možem sa spýtať? či už cítite nervoritu? lebo ja si to akosi ani neuvedomujem čo všetko musite ešte vybaviť?
Odpovedať
sifonik tak to by mne v ziadnom pripade nedovilili aby som sa neprezliekla.... to je tradicia.... No tu nervozitu si tiez moc neuvedomujem skor ma stresuju ine veci to zhananie a vybavovanie ale nie konkretne ta svadba
Odpovedať
my nemame este vyzdobu na auto a do kostola kvety, jednotlive chody a jedla a ubytovanie v tej restike, vestu a kravatu, topanky, skusku ucesu, pitie ziadne, organizacia soferov ziadna..... este ze zakusky a pohostenie v svadobne rano budu organizovat rodicia. inak by to bolo naozaj dost. ale aj tak chcem mame pomoct aspon potriedit kolace do vysluziek a poroznasat co najviac vysluziek este v piatok cez den. preto mam aj tri dni pred svadbou volno aby som co najviac pomohla.
Odpovedať
jej a este ani menovky vyrobene a pierka pre rodicov.
Odpovedať
ahojte augustove nevesticky. tak sa k vam pridavam...mne osobne toho trebna este vela...ale snad coskoro vsetko dobehneme. najvaic mi robili starosti svadobne saty kedze ja zijem v irsku a aj svadba bude v irsku a tu vsade vraveli ze treba objednat saty 6mesiavov pred svadbou. tak som bola naozaj zufala. ale potom som objavila maly obchodik so spolocenskymi satami a tam mali aj svadobne v ponuko a som si aj hned vybrala jedny. bola to laska na prvy pohlad a ked som si ich skusala, tak som sa skoro rozplakala :-D no a buduci tyzden uz budu doma. tak sa nemozem dockat
Odpovedať
ahojte baby, tak tiez som tu uz davno nebola, kedze som este mala ine povinnosti ako svadby. Teraz z toho zacinam byt trochu nervozna, lebo stale som si hovorila, vsak casu, casu..na co sa budem ponahlat..ale tak viac menej vsetko dolezite mame zajednane skoro vsetko teda :D este musime na matriku, este nas caka par priprav na fare, kedze nas farar sa moc neponahla. Este musim dorobit menovky, oznamka mam ale nie som nejako schopna za jeden den to vsetko rozoslat a poodnasat ludom, akoze neviem co som taka otrasna..este nemam vybavene licenie vobec, ale aspon mam nechty a vlasy. Obrucky uz mame davnejsie, topanky, saty vsetko mam, ale kolace este nemam vybrate ze ake, zajednane ale su. A tak vselijak, nejako by som bola rada, keby uz je ten den, nech uz je za tym. Lebo aj sa na to velmi tesim, ale chcem byt uz s milym, sme spolu velmi malo kedze spolu nebyvame a tak na to sa tesim najviac..svadba je len jeden den a mam pocit, ze je to nejako prilis o tych starostiach.
Odpovedať
beteva tak to s tebou suhlasim. aj ja uz chcem mat vsetky tie nervy za sebou, ved je to nekonecne a chcem uz nech je ten den a mozme si to uz len cele vychutnavat bez starosti. aj ked ktovie ci to bude bez starosti. ja mam hororove predstavy ze mi nikto nebude chciet pomoct obliect do siat, ze ma nebude mat kto poodvazat po kadernickach atd... alebo ze vkuse niekto bude chodit za mnou koli hlupostiam ako komu kedy kolace, kto s kym do auta, kedy......len to nie! :-N
Odpovedať
ale my sme si vcera s priatelom presli cely ten den ako to bude vyzerat do detailu, dost to pomoze nezabudnut na nieco. sme si to pospisovali co este treba...no je toho dost. ale aspon som ho ukecala na 1. tanec na celine dion power of love. :) ako to sama este nezmenim naspat na ten viedensky valcik :-x
Odpovedať
Profilova fotka
baby mame so svadbou vela starosti, ale myslim si, ze pre kazdu z nas su to len prijemne "starosti". ja som vzdy tvrdila, ze lepsie je ist niekomu na svadbu ako robit svoju(lebo na cudziu sa clovek pride len zabavit a najest :-) ), ale uz som si na ten zhon a stres tak zvykla, ze neviem, co budem robit mesiac po svadbe - bude mi to chybat =-)
Odpovedať
mrstrue tak zacnes snazilkovat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: co zacnem?(to slovo som este nepocula :-( ) ...a aby toho v tomto predsvadobnom strese nebolo malo, tak zajtra ideme na predlzeny vikend, povedzme taka "predsvadobna cesta"(musime ist pozvat rodinu do Skalice, tak odtial si to namierime rovno do Tatier a spojime prijemne s uzitocnym. Je to aj koli tomu, ze na svadobnu cestu sa zatial nechystame, lebo dokoncujeme domcek, tak vsetky peniazky pojdu tam, a ak by nahodou nejake ostali, tak mozno potom, ale pre nas je teraz prvorade byvat konecne vo vlastnom - dufam, ze to stihneme do Vianoc
Odpovedať
mrstrue: spisiacka asi myslela - snazit sa o babo :)
Odpovedať
presne tak snazit sa o babo teda snazilkovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka, sifonik: aha, no tak uz zas viem nieco viac :-) ...nad babom pomaly rozmyslame, ale kedze mame rozstavany barak, tak sa moc ponhlt nechceme, boli by sme rdi keby prislo uz do komplet zariadeneho donceku....a okrem toho ja este teraz akosi koli zdravotnym problemom by som nemala mat babo, kedze este musim ist na operaciu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
pardon, ma to byt ponahlat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?