Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa vobec nezdali drahe,keby tomu zodpovedala gramaz a hlavne keby nam dopredu taku cenu povedali.
Odpovedať
sunset a aku vahu maju spolu? Silvia hm uz nas je dost v klube co mame rovnake obrucky.... tesi ma ze si dalsia...Som zvedava ako dlho budu take pekne...
Odpovedať
ahojte, tak aj my sme si uz dali robit obrucky, pridala som ich do albumu. nakoniec uplne ine ako sme mali povodne vymyslene. vyjdu nas okolo 365 Eur aj s gravirovanim. Kupovali sme ich tu v ba, ale oni ich posielaju robit k sulekovi....to som ani nevedela ze netreba chodit az k sulekovi do trencina, staci ist na obchodnu v ba. a tiez sme si vcera uz boli vyberat tortu aku si dame urobit. boli velmi mili, dokonca nam zabalili domov aj ochutnavku z jednotlivych toriet. nemam ju zatial v albume, ale moc sa uz tesim, bude krasna :) a vy ako pokracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som si bola tento tyzden vybrat zavoj...nejako neskoro mi tuklo, ze to aj zavoj treba objednat a som velmi rada, ze spanielsky zavoj bol na moj termin volny, takze uz je moj :-)
Odpovedať
Sifonik krasne obrucky. Mimitomi no ja mam zavoj uz doma musela som si ho kupit. Ale mam len taky klasicky do pasa dvojvrstvovy.
Odpovedať
dakujem spisiacka :) ja som si zavoj objednavala hned so satami, dali mi ho vyskusat ako sa hodi k satam. ale nakoniec si chcem aj tak este vybrat iny, paci sa mi dlhsi, aspon po pas a tiez aspon dvojity, ze prva cast je kratsia po plecia. nasla som na ebay krasny, ale myslim ze by mi nestihol dorazit. spanielskych tam mali dost, ale mne by sa k mojim satam nehodil. :) dufam ze nebudem menit este aj saty, lebo neviem ci sa budu dat skratit, ale to by mi hadam pri rezervovani povedali...
Odpovedať
saty sa daju upravovat kadejako. Si do dlzky ci do sirky. Mne ich budu trosku predlzovat ale nie je to ziadny problem. A ked som ich prvy krat skusala tak ich trebalo aj rozsirovat ale pri druhej skuske uz nie. Tak mam zakazano pribrat co i len kilo... :-D Zavoj mam tiez po pas. Mam take romanticke saty a k nim by dlhy zavoj nesiel. Aspon bude vzadu vysivku vidiet tak by ju to prekrilo.
Odpovedať
ahojte kočky... my sme dnes boli priebežne navrhnúť menu na svadobnú hostinu... a myslím, že už ho asi ani nebudeme meniť... máme 2 hlavné jedlá a po polnoci švédske stoly...
Odpovedať
no my prave zas riesime ubytovanie pre hosti. nie je lahke nieco najst a este aj za normalnu cenu, ale to sa nejak vyriesi. dnes ideme za p. fararom riesit nauky, tak dufam ze to nebude problem s casom :) ako to riesite s ubytovanim pre hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik> nasi hostia su ubytovani priamo tam kde bude aj hostina (to bola nasa priorita od zaciatku nieco take najst)- 50 ludi, a prave sa nam uprestnuju pocty ludi, tak mame priobjednany penzion ktory je vzdialeny od naseho venie niekolko sto metrov.. Kde mate presne svadbu? Skuste hladat miestne penziony (cena by sa mala pohybovat od 15 do 25 Eur za noc na osobu) Drzim palce!
Odpovedať
my nikde nebudeme mat ubytovanych hosti rano pojde kazdy domov. Nikoho nemame z daleka tak mame o starost menej.
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka, tak to mate fajn :-) Mate svadbu priamo v Spisskej Novej Vsi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte tak uz mame hotove oznamka mali by prist postou kazdu chvilku a obrucky sa prave graviruju teda na ne cakame do konca juna by mali byt hotove :-) tak som na ne strasne zvedava... a prave sa chystam na svadbu v Oslo tu kde zijem tak som zvedava ake zvyky maju oni :-)) Drzim nam vsetkym palce nech je v auguste krasne pocasie :-)
Odpovedať
sunset, ako ste pochodili s obruckami? Ja by som ich tiez nechcela, ked si navysili cenu, ved to je podvod! V zlatnictve u Jozefa maju tiez take obrucky, co si vyskusas a mozes si ich hned kupit, stoja okolo 7 tisic. Vidim, ze mame svadbu v ten isty den a asi aj v tom istom meste :-) . V ktorom kostole sa vydavas?
Odpovedať
barbora: hej, aj my sme hladali taku miestnost kde je aj ubytko, ale nam to nejako prerastlo cez hlavu :-N sme ratali tak s 4 ludmi a nakoniec musime zhanat ubytko pre cca 14 ludi a to je uz problem, okrem toho tam je vo vedlajsej restike vramci toho isteho objektu dalsia svadba, tak neviem ci bude tolko kapacit, asi nie. ale nasli sme predbezne este jeden jediny penzion v tej dedine, tak dufajme ze bude este cely volny, inak budeme musiet cast hosti prevazat k mojej rodine a cast niekam do serede alebo co.... inak sa tesim, vcera sme mali uz prvu nauku, velmi sa tesim, ze p. farar s tym suhlasil, lebo uz to vyzeralo ze to na ziadnej fare nestihame za mesiac. ved vlastne ludia uz len mesiac a pol a je to tu.....a my este nic nakupene, vela veci nedoriesenych....zacinam chytat paniku.
Odpovedať
barborao no nie priamo v spisskej asi 5 km od snv to je
Odpovedať
ahojte. kedy zacinate nakupovat alko a nealko? ci nebodaj uz mate nakupene? nam este chyba toho dost: vyzdoba na auto, pierka, menovky, pohare (neviem ci budu nejake speci), zenichovi komplet oblecenie a obutie, ubytovanie pre hosti, este nemame objednanu uplne celu vyzdobu a tiez soferov musime nejakych poriesit. a este aj na pecenie slaneho musim niekoho najst, kyticu som si nikde este nedala robit......no je toho ozaj dost. ako dlho pred svadbou si idete rezervovat kyticu? a aku? rozmyslam nad orchideami, ruzami....
Odpovedať
jeeej a este sme si ani neurcili svedkov.....:)))))
Odpovedať
sifonik tak to by si uz mala cim skor poriesit bo sa ani nevydas... ;-)
Odpovedať
ma tu niektora svadbu vonku, v zahradach alebo take nieco? V pripade zleho pocasia mate zabezpeceny stan? moj obrad je v palacovych zahradach a obavam sa pocasia...a ten stan sa mi nepaci.... mam to risknut,ze nebude prsat??? ak bude prsat,tak potom neviem ,co urobim.......ludia v dazdi budu stat minimalne hodinu aaj fotky budu zle.... v auguste,neviete prsi v tento mesiac, mne sa zda,ze na slovensu je uprsany mesiac skor jul,c nie??
Odpovedať
Profilova fotka
halooo baby, ja vam nejak nestiham :-( (myslim v citani a odpisovani)...co nove? my uz mame skoro vsetko, uz len autobus sme lenivy si vybavit....a potom uz len musime cakat.....este 45dni...snad to uleti
Odpovedať
ten cas teraz uz strasne rychlo leti.... tak si myslim ze to rychlo uleti....
Odpovedať
Profilova fotka
sa pamätám, ked som sa sem prihlasila a bolo to este nejakych 130dni, ani sa nenazdame a budeme si hovorit este mesiac a mame prvé výrocie :-N
Odpovedať
tak to je pravda teraz pocitame dni.... do svadby a potom uz len roky po svadbe... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky davno som tu nebola.. veru uz to mame za par... ach jaj.. ako to leti...
Odpovedať
tak sa tesim, uz mame obrucky (sa mi zda ze tu moju vyrobili o dve cisla mensiu nez som si vybrala tam, a tak vaham ci si ju nedat ist zvacsit, len neviem ci mi zas potom nebude volna). uz som zacala vyrabat aj pierka, sa tesim, budu peknucke. neviem kde mam zhanat ozdobny zlaty papier na menovky, tak mozno budu len obycajne biele a bude. :-D no ale kazdopadne ten jul bude este hekticky :))))
Odpovedať
ahojte ja som tu asi po 100 rokoch:) predstavte si aky sok - dnes otvorim svadobny planovac a tam na mna vybehne ze ...do svadby ostava 37 dni....normalne chytam paniku...a to som doteraz bola fakt pokojna :-| co riesite tychto par dni pred? rozmyslam co by som mala specialne robit ohladne vizaze, zubov, vlasov...asi to zacnem prehanat so starostlivostou o seba, nech je to na svadbe "tip top" :) my sme obrucky s gravirovanim kupili pod 300 €, sme velmi spokojni. vyberali sme z vyse 200 typov, velkost nam zmerali a do 2 tyzdnov poslali obrucky na dobierku. zavoj som tu kupila v bazare na stranke za 10 €, tiez super - mam vycackane saty samy osebe, tak so zavojom aj tak nemozem velmi vymyslat.
Odpovedať
sifonik - my sme si oznamka aj menovky robili sami a tiez na zlaty papier...mala som s nim problem, ale vyriesila som to takto: zlaty papier maju v SEVTe a v DA VINCI - predajne lahko najdes na nete - da sa tam aj zavolat. Len daj pozor a spytaj sa vopred, lebo na niektore papiere sa neda tlacit, su prilis hrube alebo maju taky povrch, ze sa to zotiera.
Odpovedať
mirkita: da vinci je kde, sa mi zda ze v poluse nie? musim tam skocit. tento vikend ideme este dopozyvat osobne nejaku cast rodiny a tiez urobit stretnutie nasich rodicov nech sa navzajom dohodnu na niektorych detailoch. nech nie je chaos. zacala som chodit do solarka......taka som bola na seba hrda ze som vydrzala 5x a ze to na mne uz aj dost vidno, az kym mi dnes na ulici nejaky potmavsi spoluobcania neprepovedali ze: ...mala by si sa trochu opalovat...
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik: hej, da vinci je v poluse v predajni pantha rei
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?