Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
mimi myslim ze to neposkodi tak. Ja som uz videla ako sa ozdoba magnetom pripajala na auto a nic sa neposkriabalo.... samozrejme to slo cez tenucku latku som myslela ze to spadne ked sa auto pohne ale nie vsetko v pohode drzalo. Ale ci ti lepiaca paska udrzi tu ozdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka, my mame take male margaretky, kazda ma samostatnu lep.pasku a budu tak roztrusene po celom aute...no, este nevieme ci po celom :-)
Odpovedať
tak my konecne v piatok ideme riesit matriku a krstny list zobrat a zaniest vsetko na nasu faru....ach jaj kolko papierovaciek. a prestali sa mi asi pacit moje saty :( aj zavoj :( zavoj si zmenim. ale saty neviem ake ine by som si vybrala. to preto, ze som uz od marca stresovala s vyberom siat. to mam zato. ]-(
Odpovedať
mimitomi, keďže pracujem v odbore, obojstranná páska môže poškodiť lak auta... :-| :-| :-| skús radšej prísavky... kúpiš ich v drogérií alebo v domácich potrebách...
Odpovedať
no ja nemam vobec predstavu ako bude auto vyzerat. Hlavne nech neprsi....
Odpovedať
no ja si asi niečo požičiam od nás z predajne... dnes som bola dať vytlačiť oznámka, v piatok budú hotové, sa teším :) a piatok sobotu ideme na predsvadobnú cestu do Bojníc :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. moje nadsenie ma prvu trhlinu :((( dosli nam pohare, krasne, ale namiesto ruzoveho skla doslo modre.. :( hned som si spomenula na spisiacku a jej modru svadbu, aj datum by sedel ale :( co uz... aspon ze nam oznamka idu pomaly do tlace.. ach jaj.. auto este nejako neriesim ale nechcem to klasicke "V" ani kyticu ako na truhlu, ani babiku ani obrucky... nastvem sa a pojdeme pesi XD myslela som povodne len tri stuhy od jedneho zrkadla k narazniku tak kkrizom a na zrkadle nasosorene volace, ale uvidime co poriesime...
Odpovedať
ja poháre ešte nemám :-D
Odpovedať
ja pohare ani velmi neriesim :) ani z pohara zo stuzkovej nepijem a je mi len na ostaru..takze to vyriesim tak, ze beriem jedny co mame doma take ozdobne..a hotovo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, Ja zijem v UK, a v noci som sa vratila z tyzdnoveho vybavovania na Slovensku, kde som uz nebola skoro 2 roky, nakolko nasim sa zapacilo chodit tu za nami :-) Bolo super, ale obaja sme boli vyslovene sokovani z cien pocnuc potravinami, cez dopravu az po svadobne zalezitosti. Prelozenie jednej strany rodneho listu 19,76 eur, potraviny ako maso, zelenina a sladkosti su vyssie ako v UK, no a uz ked tu pisete o svadobnych autach, tak kedze my mame autom do kostola ani nie 3 minuty, tak sme sa spytali koko by stal koc s konmi. A baby, ja som doslova onemela, ked nam ten pan s vaznou tvarou oznamil, ze z kostola do saly ma to bude stat 10 000sk. Baby citate dobre, ja som sa v nulkach nepomylila.
Odpovedať
oligaca tak ja nakoniec mat modru nemozem neurobia mi taku. tak ja neviem co dalej. A tie modre pohare si nechavas? Ja som si nakoniec kupila biele bo ani sama este neviem ako to vsetko dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacki, sala som ich reklamovat, ale v pondelok by mi mala pani zavolat.. my sme za ne dali nejako 40 € aj s postovnym mrkni www.svadobnepohare.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
su krasne aj dost drahe my sme zvolili taku lacnejsiu verziu. Aj s rucnym vymalovanim a vypisanim nas vyjdu na 31 eur.
Odpovedať
baby tie pohare mi pridu zbytocne vyhodene peniaze. a hlavne by som nechcela tie klasicke 'svadobne' s tymi vselijakymi maslami a kvetinami. ale musim sa priznat, ze prave v piatok sme s drahym objavili jedny pohare, ktore by sa nam aj pacili a on chce mat aj vygravirovane mena a datumy, takze asi sa po ne este vratime. stali cele aj s gravirovanim cca 40 eur. tak da sa. inak akurat cez vikend sme s rodicmi riesili harmonikara pred domom a pred kostolom......rodicia to dost chcu a zalezi im na tom, ja zas naopak. tazke je najst kompromis, ale vyzera to, ze som ich presvedcila ze bez harmoniky a bez dychovky :)
Odpovedať
letusik:jE MY MAME TIEZ 15.8.2009 :-)
Odpovedať
no nase budu rucne malovane a nie velmi precakcane aspon dufam. Ale dali sme si tam mena a dole na stopku datum. tak dufam ze budu pekne. Budem mat ich az koncom juna. A pred domov budem mat celu kapelu kedze sme mali ist napjrv peso do kostola. No sa to zmenilo ale ta tu hudbu uz nemenim.
Odpovedať
:) ved v pohode. ja som zas povedala ze nebudem robit problemy, ked sa to niekomu vyslovene paci a zalezi mu na tom. myslim ze to v pohode prezijem, ak bude hrat kapela. ak teda tak velmi chcu. ale zacinam uz byt poriadne nervozna. spoliehala som sa na nauky v upc, ale napisali mi, ze najblizsia nauka teraz bude az okolo oktobra....:( a teraz neviem ako postihame nejake nauky a ani vobec neviem kde tak narychlo. a tak isto sa bojim ci stihame obrucky....este sme ziadne nevybrali, ani sme nic nepozerali. neviete za ako dlho sa daju vyrobit obrucky? vy uz urcite vsetky mate ;-( joj a tortu co som chcela tak som tam vcera volala a povedali mi ze pravdepodobne budu uz na august cely obsadeni, tak dnes tam idem este volat, som zvedava co mi povedia, lebo uz ma nic nenapada. nejak teraz nic nestiham....:(
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik, s tou predmanzelskou naukou by som to nevidela az tak tragicky, my sme boli minuly tyzden na fare dohodnut termin 08.08.2009 a vsetko stihame.. budeme mat 2 stretnutia, jedno s knazom a jedno s manzelskym parom, tzv. profesionalnymi manzelmi (povedali nam, ze by malo byt 6 stretnuti, ale oni to robia na 2krat) pre vysvetlenie: svadbu sme mali 08.08.2008, presnejsie, svadbu sme vyhrali, ale bol to civilny sobas a teraz po roku by sme chceli mat cirkevny obrad (bol by aj skor, ale ten cas strasne rychlo leti a aspon bude vyrocie sobasa v rovnaky den, resp. datum) tak prijemne pripravy vsetkym zelam a som si ista, ze vsetko stihnete, teda ze aj my vsetko stihneme ;-) ..
Odpovedať
Sifonik tak s naukami to nie je az tak strasne. My chodime teraz, musime absolvovat 4. a posledna nam vychadza az na prveho augusta. A da sa aj na inych farach urobit a donesies len papier ze si ich absolvovala. A obrucky no my sme ich mali v priebehu hodiny. Mali ich rovno na predajni nejake typy z ktorych maju kazdu velkost tak sme odskusali a rovno kupili. Takze to tiez stihas. Gabrielkap a to ste tu svadbu ako vyhrali? Cez nejaku televiznu sutaz? Hm budes dvakrat vo svadobnom skvele. A teraz uz nebudes mat aspon stres... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: svadbu sme vyhrali v sutazi, ktoru pod nazvom "Svadba bez pravidiel" robilo kosicke radio, dozvedeli sme sa o tom z regionalneho dennika.. nieco mam aj v albume popisane.. mame krasne spomienky, len este stale nemame DVD :-D stresy sme mali minuly rok, intenzivne 3 dni x-) teraz to bude v uzsom rodinnom kruhu (asi 20 ludi), take volnejsie si to predstavujem, asi nejake letne satky si kupim, potom zahradna party.. nejake velke pripravy nas necakaju, dolezity je samotny obrad..
Odpovedať
Profilova fotka
mima> prezivam podobne soky z cien, a to som si myslela ze Bratislava je draha ale vidim, ze na Spisi to nie je inak.. 10000 za koc je nenormalne, vsak to by ste si mohli rovno prenajat helikopteru za tu cenu, a mozno aj dve :-D chystas svadbu priamo v Levoci, alebo niekde v okoli? (moj dedko ze rodak z dediny Klčov, tak mam na tu oblast prekrasne spomienky) este k tym cenam vies, mam pocit, ze kedze u nas firmy, alebo sluzby nemaju dostatok konkurencie (sme maly trh) tak si ludia nahodia cenu akukolvek, pretoze si to ludia nemaju s cim porovnat (teda jedine so zahranicim..) a tak ludom neozstava nic ine ako to prijat... ale to je asi debata nadlho, a neviem ci sa zrovna hodi to temy August2009 ;-) ja som mala napriklad velky sok z cien za vino, vies boli sme na wine tasting v jednej z pivniciek Malokarpatskej Vinnej cesty, vinko bolo super (teda biele bolo..) a sme sa predbezne dohodli ze zoberieme sud na svadbu, dal nam aj cenu za flasu ze 100 sk, (tj asi 3,30 Eur) prisla som domov a zacala porovnavat, no a tak napriklad moravske vinne pivnice maju cenu za flasu toho isteho vina za 40 kc (1,70 Eur).. a to neporovnavam s cenami a kvalitou vin tu.,,
Odpovedať
nam ponukli flasu vina za 50Sk. Ale este sme ho neboli chutnat. :) ceny su nenormalne, to je jasne. mna zas prekvapilo ze v okoli BA je praveze este dost vela veci lacnejsich ako inde mimo ba. s tymi naukami ste ma ukludnili. dufam ze ich stihneme v priebehu jula, za mesiac. lebo svadba je 1.8. tak to musime mat dovtedy zmaknute.
Odpovedať
my sme včera mali poslednú 5. náuku... ešte týždeň pred svadbou máme nácvik sobáša...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj barborao, dakujem za Tvoj respond. Pekne si ma rozosmiala tou helikopterou :-) Ano, asi mas pravdu, ze tato tema asi patri do inej temy, kedze si jedina, ktora mi tu odpisala :-) . Ja budem mat svadbu v Spisskej Kapituli a svadobnu hostinu v Jablonove co je nejake 4 km od Klcova, ktory tiez dobre poznam. My uz mame vsetok alkohol okrem vina, ktore sme is nechali zhanat az na august, lebo teraz sme to uz nestihali...
Odpovedať
mima no alkohol kupis aj v sobotu rano prinajhorsom... :-D uz aj o taktomto pripade som pocula. My este nemame co sa pitia tyka vobec nic. Kedze to nemame kde skladovat a nasi si myslia ze je nato este dost casu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby,kolko Vas vysli obrucky? a od coho zavisi ich cena? pretoze mne prave pokazili radost zo svadby 8-( mame male a tenucke obrucky,v strede gravir a vysli nas 10 700,-Sk je to opravnene? pretoze pri objednavke vravela pani ze max. 9 500,- Sk
Odpovedať
sunset no zalezi to od vahy prstienkov. Cim tazsie tym drahsie. Nase nas vysli priblizne 6300 sk... ak chces vidiet mam ich v albume. a su aj z vnutra gravirovane. Tie vase sa mi zdaju dost drahe.
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka peknucke mate obrucky. mne sa tiez zda ta nasa cena prehnana,uz nevedia co si vypytat. zajtra tam ide priatel a povedal,ze ich nevezmeme za tu cenu. tak uvidim ako dopadneme... :-S
Odpovedať
aj my máme obrúčky ako spisiacka a tie naše stáli okolo 7000,-
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, My mame obrucky od Suleka a spolu s gravirovanim nas stali 430eur, ale vidite to sa mi drahe nezdalo, lebo tu by nas stali od 700 libier vyssie a na Slovensku sme sli priamo k nemu, tak sme nemali vlastne ani s cim porovnavat :-). No a tento tyzden by ich mamina mala dostat postou, tak dufame, ze budu take ake sme si vysnivali ;-). Inak pristup a vyber u Suleka je super :-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?