Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
preto si davam polystyrenovu.. kolacov bude dost a ta torta by sa aj tak nezjedla
Odpovedať
takze by som to mala poriesit takto aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas by sa aj zjedla ale tu cenu by mi neodpustili a okrem toho torty balime aj do kolacov-balickov.na dedinach by mali byt lepsie ceny
Odpovedať
caute hmm takze polystyrenova torta ? :-D to je dobreee... no ja som sa k torte este nedostala, ale chcem poschodovu a hranatu a hlavne jednu, ziadne torticky od hosti ...tak sa snad bude dat zohnat... momentalne riesim subezne DJ, latku na saty a obrucky ...
Odpovedať
barborao: tak to potom nic. ja chodim na EU. :) vidim ze riesite torty. ja som si vyhliadla z majcichova tie monikinetorty, tie su nadherne. ceny ale neviem. mne prave volala vizazistka ze sa treba uz objednat na skusku makeupu, tak som sa objednala zaciatkom juna. nevedela som ze to uz treba. budem musiet asi zavolat aj na skusku ucesu...nestihaaaaaaaaam.
Odpovedať
co sa tyka torty - my sme objednali velku, krasnu a strasne dobru tortu ktora uz v aprili vydrzala nesmierne horuce pocasie a bola fakt skvela mne na torte vobec nezalezalo, ale ked som videla aka moze byt pekna a chutna, tak som sa nechala presvedcit :) bdue upecena vo svadobne rano a prinesena rovno do saly, takze jeden den by nam mala vydrzat :)
Odpovedať
Ahojte baby..tak ja nejako stagnujem s pripravami na svadbu :) obrucky by mali byt koncom maja..z toho nejako posledne dni nervozna, som na ne strasne zvedava..oznamenia nemame este vobec..kazdy den menim svoje predstavy..kedze si ich robime sami..ale neviem uz zacinam byt nervozna hlavne zo seba..lebo sa ucim na poslednu skusku a nejako sa vobec neviem prinutit...stale mam hlavu len v svadbe..:) ach jaj..uz sa to nejako blizi :) my torty budeme mat asi tiez tak, ze niekto vlastne donesie..ale mame rodinu aj z dalej..tak nam povedali..aby sme dali upiect tortu my..a proste je to od nich..ze ju zaplatia. No u nas nie su tie torty take strasne drahe..ja chcem urcite aspon 1 marcipanovu tortu..milujem taku s visnovo parizskym kremom vo vnutri..a u nas taka torta stoji tak okolo 600 korun..ale poschodova bude stat tak 1500 do 2000, taka ako tu mate na obrazkoch. Ale isto nie tak strasne vela ako pisete, asi to bude tym, ze sme male mesto :)
Odpovedať
My kvoli horucavam to riesime polystyrenom ale budu samozrejme take tie tortove pasy ktore sa davaju do krabiciek... a na stole bude len ta. U nas nikto nenosi torty na svadby myslim ako dar alebo ako to vy pisete ze dostanete torty... takze tak. a ked sa necham presvedcit tak mozno spodok bude normalny a dalsie dva poschodia z polystyrenu.... aby sa nepovedalo ze sme vobec neochutnali zo svadobnej torty.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to si das urobit taku?
Odpovedať
no u nás sa torty nosia... počítame asi 10 tort... hmm... =-) chceli sme len jednú veľkú... no neprešlo to na rodinnej rade... hmm :-| :-| :-| mama... hmmm... no aspoň švédske stoly nám prešli... ťažko :-) :-) :-) ale prešli :-D :-D :-D máme predjedlo, polievku, veľké hlavné jedlo a na 2-krát švédske stoly... a na tých druhých bude aj pečené prasiatko ;-)
Odpovedať
silvia, aj my to tak budeme mat. a tiez nechcem ziadne dalsie torty, naco. staci jedna ktoru si dam urobit na hlavny stol. mozno este rozmyslam nad jednou mensou k nej. ale to je vsetko.
Odpovedať
hej dam si urobit taku. Nie je to problem. a nic sa nebude topit a padat... lebo ked su na sebe tri tak ze sa to po par hodinach naklana a vraj to potom nevyzera dobre... este som to sice nevidela kedze som na svadbach bola vzdy na jesen.... ale nebudem to riskovat a ked aj spodna cast bude normalna a hore lahky polystyren... tak bude pekne vsetko stat. Nic sa nebude naklanat ani topit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
kde take torty robia?
Odpovedať
tak som sa pohla cosik dalej ... dala som urobit obrucky ...hura :-) do mesiaca by mali byt hotove... no a ide sa na oznamka
Odpovedať
mne bude robit kamoska ona to robi ako zalubu ale nadherne su od nej torty. Mam aj v albume dve torty od nej a su tiez z polystyrenu tak kuk. Myslim ze tam je napisane tortky od kamosky...
Odpovedať
to vážne sú z polystyrénu??? :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
wooow :-. spisiacka,nadhera,hlavne tie druhe dve,ako rozpravkove. ja taku polystyrenovu chcem!aspon jednu,celu,na jedenie budu ine a tato na fotenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, som len na skok bo som tu davno nebola, kukam ze sa to dobre rozbehlo :D Tak chcem len pozdravit a zazelat pekny den... a do kelu, uz sa nam to krati...
Odpovedať
tie prve dve su co ona robila z polystyrenu a tie druhe dve to som len na nete nasla. Ale polystyren sa da vyzdobit akokolvek.... takze urcite by aj to slo. Vsak to nevyzera ze to je polystyren.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj to je rozsirena technika u niektorych cukrarov, aspon clovek vidi ako to vyzera hotove a v reali
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, zas som tu dlho nebola, ale ved to urcite poznate s tymi svad.pripravami :-) tento tyzden som vybavila kameramana, nakupila zopar veci potrebnych k svadbe, a dnes som vybavila kadernicku, takze som very happy , boze a skoro som zabudla, v pondelok sme si boli pre obrucky - juuj, su nádherne, moja je dokonca s briliantom v tvare srdca(to ma moj nastavajuci chcel potesit- podarilo sa!!!!)
Odpovedať
Profilova fotka
mrstue ooo gratulujem tak pridaj nejake fotky,ten prsten so srdieckom ma zaujal,aj ja som chcela srdiecko na zasnubny
Odpovedať
ja moj zasnuby som v piatok reklamovala... vypadlo mi ocko.... tak vy tie svoje briliantove nestratte... ja som ho sice nasla. Ale stalo sa to uz druhy krat za rok.. uz je druhy krat reklamovany.... :-S
Odpovedať
"klop-klop" ;-) môj zatiaľ všetko o.k. ;-)
Odpovedať
no tak to mas dobre. Dufam ze do svadby bude ok... mam si ist po neho koncom juna. Rada by som ho mat na svadbe. Ale uz by som taky nechcela... alebo tie ocka inak upevnene... ved ho mam v albume ako vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, chcem sa opytat, ci davate svojmu buducemu muzickovi aj manzetove gombiky. Mne sa velmi pacia tie I love my wife,len moj drahy nechce o tom ani pocut, vraj je to neprakticke a zavadzia to (ale pritom ich este nemal na sebe) nemate s tym niektora skusenosti?
Odpovedať
hehe, mimitomi :) to bude asi aj nas pripad. ale to su uz len take detaily :) len dufam ze nebudeme mat takyto august ako je teraz vonku... mam prichystane sandalky ako svadobne topanky, bez siloniek :).
Odpovedať
Profilova fotka
ooooch, ani mi nevrav, ja mam tiez s otvorenou spickou, taaak kazdy vecer sa modli za dobre pocasie :-)
Odpovedať
no my vobec neriesime tie gombiky a on by si to na seba aj tak nedal... nie je taky typ. a pocasie? no nech sa teraz vyprsi ze budeme mat krasny august. Ja topanky stale este nemam....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prosim Vas, nemate niektora skusenosti s lepenim ozdoby na auto? mam na mysli klasicku obojstrannu lepiacu pasku....myslite ze to moze poskodit lak na aute?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?