Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
mrstrue tak to teda zeby naozaj aj pravda nebola... ja v podstate nevymyslam ze ake chcem ja len chcem zohnat taku velkost a nech su biele... je mi jedno ako budu vyzerat len nech nieco mam. Na takyto sposob kupovania som si uz davno zvykla kedze mam fakt problem vobec nieco kupit... vobec neriesim ako to vyzera.... a kedze mam tento problem tak chodim iba v teniskach.. a take lodicky mam len asi 3 pary a jedny sandalky.... ktore mam len k satam ked idem na svadbu.... cierne modre a bezove.... tot vsio bo mna ide porazit s toho hladania tak radsej ani nehladam... len teraz tie biele nejako musim najst
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Chcela by som sa opytat kedy sa posielaju svadobne oznamenia? Dakujem
Odpovedať
anjelik33 - cca 2-3 týždne pred svadbou
Odpovedať
no ja budem 2 mesiace pred svadbou, jednak preto ze vtedy budem na sr a dalsia vec je svadba bude v lete ked ludia chodia na dovolenky tak aby si kazdy vedel najst cas aj na svadbu a zariadit sa
Odpovedať
my tento problém nemáme, všetci naši hostia sú už teraz informovaní o dátume svadby, potom len dáme alebo pošleme oficiálne pozvánky....
Odpovedať
Profilova fotka
stormie ma v tom pravdu..my sme uz tym zahranicnym hostom dali vediet a tiez studentom, ktori zvyknu chodit na zarobky do zahranicia cez leto. Zvysok pozvanych tak mesiac pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka : tak to ti nezavidim ;-( ja mam v poslednej dobe pocit, ze sa mi nohy zmensuju, predtym som nosila 40 a teraz uz pomaly 38, je to vobec mozne??? ...a co sa tyka pozyvania na svadbu, sme na tom asi ako silvia1986, ked sme sa rozhodli konecne sa tento rok zobrat, tak sme vsetkym oznamili datum svadby(rodine, kamaratom, kolegom,...) a tích, co pojdu na hostinu sme tak predbezne pozvali(neoficialne) a ked budeme mat hotove oznamka a pozvanky, tak ich pojdeme pozvat osobne :-)
Odpovedať
no ja budem niektorym posielat iba postou pozvanky, su dost daleko a bolo by narocne takto vsetkych obehnut. ale nastastie nam zatial este nikto neodriekol,tak sa tesime. mrstrue: ano v romantiku je krasne. poznam to od kolegyne ktora sa tam tiez vydavala. ked sme tam s priatelom prisli pozriet, obidvaja sme hned vedeli ze to je to prave miesto pre nasu svadbu. tak sa tesime ze aj termin nam vysiel (aj ked zhodou okolnosti), lebo tam vraj treba aj rok dopredu rezervovat. no dufam ze to vsetko stihneme. baby ja mam nohu 37 a tiez som nevedela zohnat biele lodicky na svadbu. tak mam strieborne sandalky a je to tak lepsie, ich vynosim skorej ako klasicke svadobne. ozi, nepoznate niekto moniku siskovu z majcichova co pecie torty? chcela by som si u nej dat urobit tortu/y, pozerala som na webe, robi ich rozpravkove...
Odpovedať
my dame oznamenia asi tak zaciatkom jula... myslim ze to bude stacit. A s tymi topankami no neviem....
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik: budete mat nadherne miesto svadby, mne sa to tam veelmi paci, som tam bola minuly rok v lete(mas dobry vkus). A nechceli ste tam aj sobas? my budeme mat sobas vonku a ked som videla fotky skoro som odpadla, ake to bolo krasne A co sa tyka tej torty, aj ja si chcem dat u nej upiect svadobnu, neopakuj!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
mrstrue: :) aleco. tak to mame podobny vkus asi :) sobas som tam nechcela, ked tak v tom kostole tam, ale nakoniec ani tam to nebude. ale na nauky budeme chodit sem do ba. ten sobas pod holym nebom by bol fajn, ale ja som uzimeny typ a keby bolo chladno, tak neviem. a tiez sa mi paci ta klasicka atmosfera v starobylom kostole. len ma trosku mrzi ze tam v ten den bude este jedna svadba, tam v tej vedlajsej restike v d.s.. ale my budeme oddeleni, v tej stavbe kde je len sala a hore ubytko a aj s terasou a zahradou. a tu tortu uz mas aj nejaku vybratu? mne sa najviac pacila ta biela s hnedymi ornamentami, ale priatelovi nie, tak asi bude len nejaka okruhla a cela biela, max. s nejakymi bielymi kvetmi.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Vam velmi pekne.Nemala som sajnu kedy sa maju posielat. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
anjelik no este mame dost casu. Mas uz oznamenia doma?
Odpovedať
anjelik no pozerala som do tvojho albumu a pozeram ze uz mas oznamenia. Na nasich sa este stale pracuje... teda ja pracujem
Odpovedať
my sme tiez este nerozdali vsetkym oznamenia. teraz mame taku mensiu pauzu vo vybavovani, este ma cakaju 2 skusky a potom si nakupim stuhy na vyrobu pierok. chcem bielo zlate. :) uz sa tesim ako ich budem vyrabat. vy uz mate?
Odpovedať
sifonik ja budem mat modro biele. Stuhy uz mam ale ja ich robit nebudem. U nas je taky zvyk robit pierka v piatok pred svadbou... ale neveste ich v ziadnom pripade robit nesmie... robia to ostatne slobodne dievcata ktore v piatok pridu.... taky zvlastny zvyk ale je tot ak.
Odpovedať
ja som si pierka pre družbov kúpila v obchode, v ktorom pracujem :-) keďže som predavačka a aranžérka, výzdobu si robím sama za pomoci kolegyne, bude bielo-krémovo-zlatá, a oznámenia som si vyrobila na PC sama, len ich dať vytlačiť ;-)
Odpovedať
silvia no my tiez tak viac menej svojpomocne aspon co sa da.... bo to strasna drahota v salonoch.... :-S
Odpovedať
no to áno... my sa chystáme niekedy pred svadbou do veľkoskladu do KE, nakúpiť veci na výzdobu... predstavu mám, na hlavný stôl ikebanu,sviečky, ozdobnú látku a kamienky a na ostatné stoly to isté no už bez ikebany...
Odpovedať
a na stenu už mám 2 srdcia z bieleho prútia, len to potom ozdobím...
Odpovedať
ja som taka rada, ze tam kde budem mat svadbu mi urobia peknu vyzdobu a mam to bez starosti..absolutne nic nevybavujem..a aj na tie pierka som sa rozhodla, ze nebude mat nikto..kedze nebudem mat ani odobierku a take klasicke veci..tak pierko..kvet, bude mat len drahy :) ale verim vam, ze ked si robite tie vyzdoby, tak je toho dost, na co musite mysliet..
Odpovedať
a ešte som zabudla, že si robím aj výzdobu auta sama :-D beteva - super, máš po starostiach ;-) hoci pre mňa sú to príjemné starosti :) si to pekne užívam tie prípravy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamenia uz mame doma.Zijeme momentalne v Irsku a teraz sme posledny krat doma na dovolenke pred svadbou tak sme to museli uz vsetko vybavit pokupit a obehat.Uz sa mi staci len tesit na svadbu :-D
Odpovedať
ja tie pierka rada spravim. ale tiez by sme sa asi zaobisli aj bez nich. ani my nebudeme mat tradicie, odobierky atd...iba ten tanier ano. a vyzdobu auta si tiez chcem spravit sama. teda aspon mam taku predstavu.
Odpovedať
ahojte dievcata,vidim,ze tu rozoberate pierka.mozem sa vas spytat ci sa pierka davaju aj zenam,alebo len muzom? a viem,ze su rozne velkosti pierok,tak tie najvacsie sa davaju rodicom a potom stredne surodencom a najmensie hostom?? =-) neviete ako to je? dakujem
Odpovedať
monikac u nas najvacsie svedkom mensie rodicom a druzicke a druzbovi a tie malicke ostatnym aj zenam. Ja vyzdobu nerobim urobia nam ju v sale. A na auto mam vypozicane srdiecko zo salonu. Tak to nejako neriesim. Len farbu....
Odpovedať
spisacka: dakujem, ja som myslela,ze pierka sa davju len muzom...a az vcera mi svagrinka hovori,ze aj zenam sa dava,tak ma to doplietlo...
Odpovedať
u nas davame vsetkym... asi preto aby kazdy vedel ze to je svdobcan.... ale neviem kde to vlastne vzniklo...
Odpovedať
no ved ja mne sa paci ked to ma kazdy aj zena aj muz,neviem preco ked som bola na niektorich svadbach maju len muzi a niekde maju aj -aj... :-)
Odpovedať
u nas sa dava len muzom a toho sa aj my budeme drzat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?