Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
a to mate v kostole s omsou?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame bez liturgie v greckokatolickom kostole, kedze v ten denje sviatok a doobedu budu dve liturgie.takze namiesto 2 hodin taka hodinka :-)
Odpovedať
no ja ani neviem ako o vtastne mame.... zomlelo sa to rychlo a nestihla som sa to ani opytat..... ale asi s omsou no maximalne by to malo hodinu trvat.
Odpovedať
Profilova fotka
sekla som sa v case, mame to o 16:30 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a bez omse, len obrad a ideme jest! tancovat! spievat! pit!
Odpovedať
no bez omse to mame. cize taka pol hodinka kostol, + par minut gratulacie pred kostolom. kym sa vymotame, potom treba pocitat s tym rozbijanim tanierov....no budeme radi ked o siestej sadneme k stolu.
Odpovedať
aj my to mame tak v podstate blizko a chceme sa ist este pred svadbou fotit, tak sme si svadbu dali az na 16, aby sme sa nemuseli rano tak nahanat..tak vy uz budete vsetky vysmiate a ja este trochu v strese :) ani ja som este jednu rodinu vobec nevolala, a mala by som asi, ale moc sa mi nechce do toho..
Odpovedať
ahojte kočky, pridávam sa k vám, keďže v témach Hé, VT a 1.august je mŕtvo :-p , nikde ani nohy 8-( a už ma nebaví byť sama :-D spisiacka - máme rovnaké obrúčky, kde ste kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, stalo sa mi nieco strsne- ale uz je to ok. padla mi sala na hostinu a boli sme bez miesnosti. ale nakoniec sme zohnali este nieco volne (a je to este lepsie ako pôvodna sala)... takze v konecnom dosledku sa tesime :o). ako ste na tom? ja uz mam vsetko zabezpecene (vsetko dolezite), uz len objednat obrucky ,najst nejake satky na prezlecenie, a kupit darhenu vesticku a kravatu. no a aj by som zabudla...este musim vyrobit nejake zaujimave darceky pre nasich hosti. ahojte zatial
Odpovedať
Profilova fotka
...sorry za preklepy :-p
Odpovedať
beteva: ani ja som vsetky rodiny este nevolala, chceli sme to obehnut tento vikend, ale nechcelo sa nam tiez do toho. oni uz vedia ze pojdu na svadbu, tak osobne mozeme k nim prist aj v juni, staci. silvia1986: mame spolocny termin. o kolkej mas sobas? ja o 15-tej. gabikaaa: to preboha ako sa vam mohlo stat? neviem si tu o nas predstavit, ledva sme zohnali tu nasu salu, aj to bola nahoda... a saty na prezlec. ja ani neriesim. nechcem sa prezliekat.
Odpovedať
sifonik - my to máme o 15:30, akurát dnes sme mali prvú náuku, kaplán je úplne v pohode, takže som spokojná :-) a dnes som konečne kúpila svadobné topánky 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
silvia, a kde si si kupila? ja som mala jedny vysnivane topanocky, ale vraj je to kolekcia este z roku 2006, takze ich uz nevyrabaju, juuj,uz si zacinam mysliet, ze mam vo vsetkom taku smolu...proste sa nejako nedari vybavovat tie veci.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, uz sa nam to velmi krati.. vcera som zohnala bizutku, je to uplne nadherne, pofotim a hodim do albumu :D tesim sa ako maly jojo :-D je to nahrdelnik, celenka a nausnicky z jablonca 8-) Silvi, gratulujem k botkam, je to umenie kupit si ich... Mimi, neboj, najdes, aj ked nebudu celkom vysnivane, budu lepsie na 100% ;-) my s hnatmi velkosti 41 si nenavyberame prilis ;-( ja som si svoje nasla v sanchezovi, ale pekny vyber mavaju vo vacsich salonoch, robievaju aj na objednavku, treba len hladat.
Odpovedať
gabikaaa a to kde ste mali mat a kde nakoniec mate? Si ma postrasila s tym... dufam ze nam to nezrusia bo pre tolko ludi by som uz isto salu nezohnala Silvia my sme ich kupovali v Poprade a vy? Dufam ze nam obom prinesu stastie a radost....
Odpovedať
no topanky som aj ja dlho zhanala. nakoniec kedze som nezohnala pekne a za normalnu cenu (nechcela som spicaky, a okruhle som nevedela zohnat), tak som si kupila strieborne sandalky, mam ich v albume. kupila som ich v obchode danea, myslim ze tam bol super vyber. a kedze mame v lete svadby, tak myslim ze sandalky mozu byt. ved aj keby prsalo, tak vsade sa pojde autom a na tych par metrov z auta do kostola...pohoda. a na fotenie mozem obut ine na tu chvilu. oligaca: ja som tiez dlho zhanala vysnivany nahrdelnik a teraz ked som ho pracne zohnala, som si povedala ze si asi nedam ziaden. :) :-D len taky naramok co mam k tomu - vid moj album. a nausnice tiez chcem uz ine.
Odpovedať
Ahoj babenky,tak sa pridám k vašej debatke :-) Ja som si bižuterku objednala cez net /tiež je Jablonecká / a musím sa priznať,že som sa trošku obávala toho,aké to bude v skutočnosti. :-) Ale zostala som milo prekvapená.....je náááádherná :-) ešte omnoho krajšia ako na obrázku.Už sa nemožem dočkať,kedy ju použijem :-) .Čo sa týka topánok,zatiaľ ma ešte ani jedny nejako neohúrili :-( .Všetky sú na jedno kopyto :-) .Akurát jedny mi celkom padli do oka,ale vpredu majú pevnú špičku,no vzadu majú len remienok ako sandálky :-) .Tak neviem,či by sa mi v nich dobre tancovalo :-S .Alebo ešte rozmýšľam,žeby som sa potom prezula do niejakých pohodlnejších :-) No neviem..........
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, boty som aj ja hladala okruhle, ale na moje nekonfekcne nozky som nemohla nic zohnat... :-( tak som sa na to vykaslala a kupila si spicaky, aj tak ich pod satami nebude az tak vidiet... su pohodlne, makucke tak uvidime. Do bizutky som zamilovana, nadherne vyzera, ale nemozem ju najst na nete, fotky su rozmazane... idem este hladat. ja mam dekolt dost veky tak nieco som tam chcela, lebo sukna je dost zdobena, vrch je skoro bez zdobenia...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, som sa sem dlhsie nedostala, pozeram, ze uz ste poriesili aj pozyvanie hosti, co je u nas este problem, lebo nemame este vybratte :-D chcela som s fotkou, ale to uz si teraz davaju skoro vsetci, a my chceme byt netradicny :-) co sa tyka casu sobasa, tak my ho mame o 15:00, musime ho mat takto skor, kedze my sa budeme fotit az po obrade a ani odobierku nebudeme mat, lebo zenich ma chce vidiet az priamo na svadbe, a takisto ako sifonik, aj my mame daleko miesto sobasa a miesto hostiny, tiez taka 1hodinka autobusom, a fotografka povedala, ze na fotenie si mame vyhradit tak 1,5 - 2 hodinky(fotime sa aj s hostami) a nechcem vecerat o 9 :-D sifonik: vy kde mate sobas? a kde hostinu ? ked vam cesta bude trvat 1,5hod?
Odpovedať
ahojte tak ja mam obrovsky problem zohnat hocijake biele topanky... vsetky su mi male.... mam obrovsku nohu a neviem ci nakoniec nepojdem bosa...
Odpovedať
Profilova fotka
spisi, hm, a to som si myslela ze som jedina s tymi lyzami :D do okruhlych sa nenapasujes a spicaky nechces... to poznam :D a sice, bolo by to originalne ist na boso, taka naturalna nevesta, kytica z nevadzi a dozretej psenice, namiesto roby biele beach saty, to by bolo super :D ako vila :D
Odpovedať
oligaca tak to hej... a sobas na luke... celkom si to viem predstavit a bolo by to take minimalne originalne... :-D a hlavne bez stresov....ty aku velkost topanky potrebujes? bo ja 41
Odpovedať
mrstrue :) my mame sobas v okr. Topolcany a hostinu v Dolnej Strede. A tiez sa fotit nebudeme pred...dokonca sni po sobasi. az v nedelu. ukecala nas fotografka, ze nech si na to vyhradime dost casu a budeme to mat bez stesu. takto mozeme ist fotit aj na vzdialenejsie miesta ako smolenice, cerv.kamen a tak. budeme mat nahanacky, lebo v sobotu rano mam v ba vizazistku, potom 'letime' do TO na uces a pre kyticu, a odtial k rodicom sa obliect. potom uz len na sobas a po sobasi zas naspat do dolnej stredy. :) ale co sme si vymysleli, to mame. tak hadam to postihame :-N
Odpovedať
sifonik tak to bude naozaj bezecky den.... drzim palce aby ti to vsetko vyslo
Odpovedať
mimitomi - kúpila som ich v Michalovciach v Deichmane oligaca - ďakujem :-) ;-) :-) spisiacka - my v KE, tak to dúfam aj ja ;-) a neboj, topánky ešte zoženieš...
Odpovedať
silvia dufam ze take vydrzia co najdlhsie.... aj ked mat zide dole to mi je jasne len nech to biele tam ostane.. ;-)
Odpovedať
uvidíme ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Ahojte..tak ja som tiez nemohla zohnat topanky, ktore by sa mi ozaj pacili, ale nakoniec som zohnala..ked som isla s drahym do Polska aj s jeho rodicmi. V normalnom obchode, nie na trhu..su take skor ako lodicky, ale vykrojena spicka trochu s takou maslickou a po krajoch su vykrojene tiez. Velmi sa mi pacia, len neviem ci nebudu velmi vysoke k satam, kedze som ich videla raz a vobec som si nezmerala aky vysoky mam opatok a nie som si ista, ci sa daju este predlzit..neboli uz asi zahnute :( ale inak som si aj ja kupila tento tyzden v Brne nausnice a naramok. Na krk nechcem nic som sa rozhodla, lebo tie nausnice su dost vyrazne..tak sa z toho tesim a je to asi jedine, co som drahemu ukazala a pacilo sa mu, tak som rada :)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka, oligaca : no ale ved v auguste je teplo, tak mozte ist aj bose :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik: v Dolnej Strede v Romantiku? tak tam je krasne, uz som pocula, ze aj oni robia sobas vonku, aj som sa ich chcela opytat, ci by sme tam mohli mat aj my, ale som sa bala, ze ked by sme tam nemali hostinu, tak by nedovolili. Ale nevadi nejak sme to vyriesili :-D A to chces to vsetko ako stihnut??? :-D :-D :-D Ja som na tom skoro podobne, my sme ti tiez vymysleli kopu "sprostosti", ja tiez budem pendlovat medzi sencom, mierovom a sencom. Ale co uz, ved svadba je len raz, nie? :-) Aspon jeden den sa budem citit ako princezna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?